Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 20. Jun. 2005 14:17

Pomojem je tud odvisno od zveze in od tipa...

Čist res je, da fant, ki te pusti, ni vreden tvojih solz in da že ni bil pravi za tebe, če se je tako končalo.

Kar se pa tiče časa prebolevanje..mislim, da če sta bla res navezana eden na drugega, dolgo časa skupaj, delala plane lahko konec (zaradi katerega koli razloga že) zelo boli in traja dolgo časa, da se postaviš na noge.

Če je bila zveza kratkotrajnejša pa seveda vseeno boli, ampak lahko hitreje prideš nazaj v normalno življenje. Seveda pa to ni pravilo...lahko je tudi obratno, če je npr. pri dolgi vezi konec le vprašanje časa, naveličanost itd.

Najtežje je pa pomojem preboleti kakšne take zelo boleče konce...kot npr. smrt partnerja...
Uporabniški avatar
SKY PRINCESS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 20. 3. 2005
Kraj: MaRiBoR

Neprebrana objavaNapisal/-a SKY PRINCESS » 22. Jun. 2005 7:59

Zelo sem vesela,da sem odkrila ta forum,ker se počutim kar boljše,ko berem te poste,saj vidim,da nisem sama.

Glede mojega bjušega pa je tako...ta pon. sem prekinila popolnoma vse stik z njim....poslala sem mu mail,da se tukaj najina pot zaključuje...in ga zablokirala na MSN!Tako,da je res konec,in dam mu prosto pot,da odide iz mojega življenja!

Tako,zdaj pa se lahko začnem zares postavlajti na svoje noge!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 22. Jun. 2005 8:03

SKY PRINCESS napisal/-a:Zelo sem vesela,da sem odkrila ta forum,ker se počutim kar boljše,ko berem te poste,saj vidim,da nisem sama.

Glede mojega bjušega pa je tako...ta pon. sem prekinila popolnoma vse stik z njim....poslala sem mu mail,da se tukaj najina pot zaključuje...in ga zablokirala na MSN!Tako,da je res konec,in dam mu prosto pot,da odide iz mojega življenja!

Tako,zdaj pa se lahko začnem zares postavlajti na svoje noge!


Bravo punca! Malo jih je, ki zberejo toliko moči in jim uspe prekiniti stike z nekom, za katerega so bile še pred kratkim prepričane, da je pravi. Prepričana sem, da je pred teboj ogromno nepozabnih trenutkov, novih poznanstev, izkušenj, doživetij...Skratka uživaj v poletju! :wink:
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 22. Jun. 2005 9:44

se strinjam z bejbiko in bolj ne verjamem, da lahko že po 3 mesecih enga ljubiš (razen če si že prej žnj časa zaljubljena), amapak to niti nima veze zdej, če si žalostna in prizadeta. sej smo itak praktično vse šle skoz to.

kar ti lahko svetujem, je pa aktivno prebolevanje, se pravi, da vsakič, ko pomisliš na njega, misli preusmeriš drugam in se ne prepuščaš fantaziranju (ki te prej ali slej privede do tega, kaj bi bilo če bi bilo in naposled do še vbečje žalosti ker tako ni). tut za dobro voljo in veselo razpoloženje se potrudiš. zjokala si se za njim že dost, ti si sam reč, da je dost tega.

ful dobr je že to, da ti je ratal stike prekint (k ponavad deklce sam jamrajo, nardijo pa nič ne in pol čas mineva, one pa so še kar na istem- a ni škoda?).

glede drugih dečkov pa: nikamor se ti ne mudi. če se ne motim, je šele 1 mesec od razhoda, vzam si čas, uživej sama s sabo, s prijateljicami (po možnosti ne ob pogovorih o njem), privošči si kako lupčkanje z neznancem... skratka živi življenje naprej. boš tut ti enkrat na novo pripravljena zaupat (mogoče z mal večjo previdnostjo), ampak morš vzet v zakup, da take stvari se pač dogajajo. in še vedno je bolš po 3 mescih zvedet, da te ne ljubi, kot po par letih :wink:
...just breathe...
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 22. Jun. 2005 9:48

Stisni zobe, probaj čim manj tuhtat na tipa, pojdi ven, se zabavaj, zapolni si tisti čas, ki si ga prej z njum preživela, hodi na sprehode, v fitness, v solarij, pejt mal u shopping, s prijateljicami na kavo, sladoled... Sej bo. :D
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 22. Jun. 2005 10:02

Si na dobri poti, da si polepšaš življenje.
Zdaj bodi le lepo močna in spoštuj svojo odločitev, da neboš spet na začetku. :cool:

Držim pesti, da boš imela lepo poletje. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
SKY PRINCESS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 20. 3. 2005
Kraj: MaRiBoR

Neprebrana objavaNapisal/-a SKY PRINCESS » 23. Jun. 2005 19:56

Še vedno nimama stikov...in vsak dan je bolje...danes sm ga srečala v mestu-hodil je daleč za mano in ko me je zgledal,je hitel,da me je videl-pozdravil je sam mojo mami,men pa ne-pol pa ono začudeno:"kaj si tud ti tu?",jaz pa halo,kaj ti je?-no,ko je videl,da ga ne šmirglam,mi je rekel še par besed in šel naprej.Men pa ni blo nič hudo pri srčku,le mal sm potem še razmišljala o njem-ampak škoda časa!

Punce,vam pa hvala za pozitivne odgovore!Velik mi pomenijo!
Uporabniški avatar
Princesska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 20. 10. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Princesska » 29. Jun. 2005 9:37

Pr men je pa tko d sploh ne vem kje sm...neki sva se enkat počla in od tkt naprej nč, kličm s ene jav pišm komi kdaj kj napiše, sploh ne vem za kaj se gre, poj sm pa popenla in ga mal napizdila mi je pa napisov d me ma najraj sam d ma ful problemov in d se skp štima(vem d ma velik problemov finančnih, pa v službi so se neki počl) in d me noče zgubit d me ma najraj its...sam k jz sploh ne vrjamm več tem sms-besedam...poj sm mu pa včer napisala d si bo vzel pol urce časa in mi povedov par stvari, v miru nobenih kreganj ker si to pomoje zaslužm...pa je napisov ne pa ne...mislm halo kva mu je a a je taka reva pa k drgač ni nč ne štekam....sam k res morm vedt res morm neki dobit od njega na 4oči drgač me bo ubil, ponoč mam grizne sanje kaj vse se dogaja, kr tresem se že... :evil: :evil: :!: :!:
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 29. Jun. 2005 9:41

Princesska napisal/-a:Pr men je pa tko d sploh ne vem kje sm...neki sva se enkat počla in od tkt naprej nč, kličm s ene jav pišm komi kdaj kj napiše, sploh ne vem za kaj se gre, poj sm pa popenla in ga mal napizdila mi je pa napisov d me ma najraj sam d ma ful problemov in d se skp štima(vem d ma velik problemov finančnih, pa v službi so se neki počl) in d me noče zgubit d me ma najraj its...sam k jz sploh ne vrjamm več tem sms-besedam...poj sm mu pa včer napisala d si bo vzel pol urce časa in mi povedov par stvari, v miru nobenih kreganj ker si to pomoje zaslužm...pa je napisov ne pa ne...mislm halo kva mu je a a je taka reva pa k drgač ni nč ne štekam....sam k res morm vedt res morm neki dobit od njega na 4oči drgač me bo ubil, ponoč mam grizne sanje kaj vse se dogaja, kr tresem se že... :evil: :evil: :!: :!:
heh.. kero otročje obnašanje!
pa predvidevam da ni najstnik če hodi že v službo in nevem pa saj je zrel moški!!!! kaj je taka prpa da se noče s teboj pogovorit na 4oči!!!
najbol mučno je ko te pusti odprtih rok samo gre in nič ne pove zakaj to je najtežje in res je miren pogovr najlažja rešitev!!!
oprosti ampak ta tip je otrok! :evil:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Jun. 2005 10:21

ah dedci so pač taki, da ful težko prenašajo stres in probleme... kadar majo oni kakšen najmanjši problemček, pol nardijo iz tega cel halo... kt da je konc sveta... pol se pa smiljo sami seb, pa tko težkoooo jim je... pa čist mir jim mormo dat... bohnedaj da bi jim babe takrat kej težile ker oni se morjo skoncentrirat na reševanje tega svetovnega problema :roll:
ženska ma pa lahk sto problemov na glav pa bohnedej da bi iz tega delala kakšen pretiran cirkus...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 29. Jun. 2005 10:25

micamaca napisal/-a:ah dedci so pač taki, da ful težko prenašajo stres in probleme... kadar majo oni kakšen najmanjši problemček, pol nardijo iz tega cel halo... kt da je konc sveta... pol se pa smiljo sami seb, pa tko težkoooo jim je... pa čist mir jim mormo dat... bohnedaj da bi jim babe takrat kej težile ker oni se morjo skoncentrirat na reševanje tega svetovnega problema :roll:
ženska ma pa lahk sto problemov na glav pa bohnedej da bi iz tega delala kakšen pretiran cirkus...


ej se strinjam s temle
Moški si npr. noht zatrga pa je cel halo, ženska ma pa lohk krče zarad menstre pa jim je navadn. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
evagirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evagirl » 29. Jun. 2005 10:34

Ja to je res lahko ful hudo.Jst sm se pred kake pol leta noro zaljubila v fanta,ki je sicer 8 let starejši ampak je zakon.Tud on do mene čuti isto.Noro dobr se štekava in ne bi si mogla želet bolšga.Pol se mi pa en dan ne javi.Vedla sm da je neki narobe.Zvečer me pokliče.Vprašam ga če je kaj narobe in reče...ja,ful.Oktobra je bil z eno punco in se z njo ni več vidu.Zdej ga pa kličejo s porodnišnce in mu povejo da je fotr.S tem uničjo lajf njemu in še meni.Nonstop mislm nanjga ampak to je preveč za mene.Vs čas jočem,in ne vem kaj nardit.Ful ga mam rada in vem da ma on mene tud,kr se mu je v lajfu res že par groznih stvari zgodilo in skupi je blo obema lažje.Sm jst ne vem če bi šlo lahk tko naprej...in kako naj ga pozabm,če ga mam tko rada in vem da je bil tip res neki posebnega.Ne vem kaj nej nardim...
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 29. Jun. 2005 10:42

.Oktobra je bil z eno punco in se z njo ni več vidu.Zdej ga pa kličejo s porodnišnce in mu povejo da je fotr.S tem uničjo lajf njemu in še meni.
ne vem kako mu uničijo lajf drugi. če je postal očka je gotovo mel kej zraven in si je sam kriv. o tem da mu pa punca ni povedala da je noseča je pa že druga zgodba.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 29. Jun. 2005 10:46

evagirl napisal/-a:Ja to je res lahko ful hudo.Jst sm se pred kake pol leta noro zaljubila v fanta,ki je sicer 8 let starejši ampak je zakon.Tud on do mene čuti isto.Noro dobr se štekava in ne bi si mogla želet bolšga.Pol se mi pa en dan ne javi.Vedla sm da je neki narobe.Zvečer me pokliče.Vprašam ga če je kaj narobe in reče...ja,ful.Oktobra je bil z eno punco in se z njo ni več vidu.Zdej ga pa kličejo s porodnišnce in mu povejo da je fotr.S tem uničjo lajf njemu in še meni.Nonstop mislm nanjga ampak to je preveč za mene.Vs čas jočem,in ne vem kaj nardit.Ful ga mam rada in vem da ma on mene tud,kr se mu je v lajfu res že par groznih stvari zgodilo in skupi je blo obema lažje.Sm jst ne vem če bi šlo lahk tko naprej...in kako naj ga pozabm,če ga mam tko rada in vem da je bil tip res neki posebnega.Ne vem kaj nej nardim...


Prvič, otrok je njegov, torej je očitno imel nekaj zraven...
Drugič, z rojstvom otroka mu niso uničili življenja, ampak bo moral tale tip prevzeti odgovornost - če je bil dovolj odgovoren, da je seksal, bo pa še voziček porival...
In tretjič, če ga imaš res tako rada kot praviš, otrok ne sme biti razlog, da se karkoli konča...
Uporabniški avatar
Princesska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 20. 10. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Princesska » 29. Jun. 2005 10:50

Jah kr neki, sam k ne vem kaj nj jz nrdim rabm pač neki, nek zaključek krkol ker je najhuj ko si sama v glavi ustvarjam razne zgodbive k jim ni konca-->in to me ubija, čist sm že napsihirana sploh s ene znam pobrt, fora je pa tud v tem d je men on k človk čist dol padu, nočm tazga tipa met v svojmu lajfu deleč od tega, moja načela mi tega ne dajo, po drug stran ga mam pa še zmer ful najraj...kako nj rešm ta problem...čist sm že preč :( :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov