Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 11. Apr. 2006 13:30

Hely_3 napisal/-a:No danes je pred šolo prišel bivši bivši ki sem bila včasih zelo nora nanj. In se je najprej delu norca iz mene. In ga sploh nism več jebala ker sm ga prebolela . In vse se vrača punce tako. da se ne sekirat ker se vse plača in vrača.

In dons mi je blo čist navadn ane. hehe on bi bil pa rad z mano ampak ne ni šans.


Hely_3 men tole glih ni jasn.. :?

Hely_3 napisal/-a:
tinna19 napisal/-a:poglej.....imela sem enak problem

s fantom sva bila skupaj 3,5 leta. začeli so se problemi in sva se razšla. kmalu sem si našla novega (imela sem ga rada), a ga nikoli nisem mogla tako ljubiti kot njega, ker ni bil pač on in jaz sem bila navajena le njega (svojega prvega). najverjetneje bi ostala s tem drugim, če me ne bi prvi poklical in rekel, da me še vedno ljubi in da mu je žal. niti za trenutek nisem pomišljala, šla sem takoj nazaj k njemu...sedaj so minila že tri leta, res, da imava kdaj tudi kakšen slab trenutek, vendar še vedno...po sedmih letih je v najinih očeh ljubezen - in le ta ima v vsaki zvezi največjo veljavo!!!!!


Ko bi se to vsaj meni zgodilo :roll:
Nekatere napake so preprosto prevec zanimive, da bi jih naredili samo enkrat...
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 11. Apr. 2006 13:35

dva različna bivša, zato ti ni nč jasn :)
Uporabniški avatar
maru
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a maru » 11. Apr. 2006 13:59

joj, punce, kok bi vam rada pomagala, ampak pomagal vam bo samo čas.
Sem bila pred letom pa pol v isti situaciji in lahko rečem, da sem ga prebolela šele pred kratkim. Skupaj sva bila skoraj 3 leta, potem pa mi je rekel, da bi bil rad še malo sam. Takrat se mi je podrl svet, prepričana sem bila, da ne bom nikogar več tako ljubila, da ne bom nikoli več nikogar podobnega srečala, predvsem pa, da se me ne bo nikdar več noben dotaknil. Vse to s časom mine, zato se ne trudite v sebi zadrževati žalosti. Pride tudi trenutek, ko začutiš, da je bilo dovolj, da se moraš premakniti naprej. In ko je vse skupaj za tabo, se čutiš močnejšega kot kdajkoli prej.
Jaz sem naredila še to napako, da sva ostala v stiku in vsake toliko še malo zabluzila. Če se le da, pretrgajte z njim vse stike, vsaj na začetku, ko vam je najtežje, ker drugače še vedno ostaja upanje. Morda ne zavestno, sigurno pa podzavestno.
Veliko sreče želim vsem, predvsem pa veliko nasmejanih sončkastih pomladnih dni. :)
Čudovito je bilo, da so odkrili Ameriko, še bolj čudovito bi bilo, da bi jo zgrešili.
pikica20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 17. 3. 2006
Kraj: novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica20 » 11. Apr. 2006 14:49

js sem mela enkrat samkrat podobno izkušnjo in moram rečt, da pregovor Pusti času čas resnično drži. sčasoma me je minil, sčasoma ni blo več panike.....mi je pa full pomagala družba, tako da ti priporočam, da se prisiliš in si čim več s kolegicami. men je to full pomagal-ampak s tem da niso hotele poslušat nič glede njega.....ta tema ni bila dovoljena.
upam, da nimaš v svoji sobi še vedno en kup stvari, k te spominjajo nanj....to je najbolj nekam na podstrešje pospravt.... :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Apr. 2006 14:50

lizzie

Tist pred šolo ane:
Moj še prejšn bivši je bil to aveš. K sva bla skupaj v OŠ in sem bla res nora nanj. In sva hodila (otroška ljubezen-> enga lupčka na lice). No in kr naenkrat sva full na grd nehala hodt in men je blo full hudo čeprav je bla res otroška ljubezen. No in nisva se pogovarjala eno leto. In kar naenkrat sva se začela spet pogovarjat in sva parkrat sam tk mal zasrala pa kao en mesec hodila. Ampak sm rekla da ni to to.
Nism ga tok časa prebolela, da nism spoznala bivšega. Z bivšim sva bla skupej 2leti in pol, ki ga pa še sedaj nism prebolela. No in medtem, ko sem hodila takrat z njim (z bivšim) mi je ta še bivši reku, da je bil res neumen ker me je prizadel in da bi bil rad z mano. pa sm rekla da nemorm bit z njemu ker mam unega full rada. No in ko sm šla z unim narazen je hotel biti potem z mano. Je reku, da ga peče vest ker me je v OŠ zelo prizadel in bi rad to popravil. A je prepozn. Sedaj mam drugega fanta, ki ga mam rada čeprav nism še prebolela bivšega.
No in ta bivši bivši je malo nor name. Ampak tk pač je in on ni zame.

Veš za kaj se gre zdej?

No in ta bivši bivši je prišel pred šolo in me tud tk gledu. Sam ne jebeš tk je in vse je prepozn. More se sprijaznt s tem, da sem ga prebolela čeprav ima postavco da se reče ane.

Veš kaj mislim? No ladybird ma prov in ona ve kaj mislim.

Sedaj si samo še to želim, da bi tako prebolela bivšega in bila zelo srečna s tem fantom, ki sva sedaj skupej.




TIASHA

Želim ti, da bo boljše. Mislim nate in kaj naj rečem kot samo to da bo čas naredil svoje in da se strinjam z ostalimi puncami.

Mislim nate pa RTM :bussi:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 11. Apr. 2006 16:21

ahaaaaaaaaaaa :D ja zdj mi je čist jasn.

a lohk sam prašam kolk casa je od takrt odkar sta z bivšim nehala (s tem k sta bla dve leti in pol skupaj)?
Nekatere napake so preprosto prevec zanimive, da bi jih naredili samo enkrat...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Apr. 2006 16:52

maru napisal/-a:joj, punce, kok bi vam rada pomagala, ampak pomagal vam bo samo čas.

To skušam jz zdej nekomu dopovedat, pa se ne da prepričat, da on pa ne bo prebolel. :?
Sam za moje pojme je res sam cajt zdravilo, poooooočas rata boljš. Ampak rata zihr enkrat. Držte se, punce. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Apr. 2006 17:57

Nehala sva septembra.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 12. Apr. 2006 14:40

MySelf napisal/-a:koncala skoraj 6 letno zvezo... z veliko joka, prepricevanja, prosenj... zdaj bi bil rad medinmleko zame...
nevem ce je prav kar sem naredila, kar sva naredila... on bi ponovno probal... tolikokrta sva to ze naredila da ne verjamem vec...

vem pa da takega fanta ki me bo mel tako rad in mu bom lahko tolko zaupala ne bo lahko najti.. oz dvomim da se kaksen obstaja...

skoda... rada se mava fulll .. pa so najine poti prevec razlicne :cry:
ZELO JE TEZKO, ker nevem ali je prav ali ne... najbrz bom s casom ugotovila...


MIDVA SVA PA SPET SKUPAJ! :love:
veliko sva se pogovarjala, prevec pogresala kot partnerja... tko da je spet vse v rozicah :) upam da bo trajaloooooooo........
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤
Uporabniški avatar
pikka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 9. 4. 2006
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a pikka » 12. Apr. 2006 16:15

yaaay, cestitke!! kok je to lepo prebrat, pa ceprav nimamo pojma eni o drugih, kdo smo ;) :biggthumpup:
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 12. Apr. 2006 16:18

MySelf napisal/-a:
MySelf napisal/-a:koncala skoraj 6 letno zvezo... z veliko joka, prepricevanja, prosenj... zdaj bi bil rad medinmleko zame...
nevem ce je prav kar sem naredila, kar sva naredila... on bi ponovno probal... tolikokrta sva to ze naredila da ne verjamem vec...


MIDVA SVA PA SPET SKUPAJ! :love:
veliko sva se pogovarjala, prevec pogresala kot partnerja... tko da je spet vse v rozicah :) upam da bo trajaloooooooo........


Ja, lepo.
Sam upam (glede na to, da si napisala, da sta to že tolkokrat naredila), da bosta tokrat uspela obdržat vajino vezo.
potrudita se, da bo tokrat drugače, kot do sedaj!!
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 12. Apr. 2006 16:39

to tudi jaz upam ...
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 12. Apr. 2006 20:19

mi2 sva pa danes zaklučla 3 letno zvezo...sej bi kej več povedala sam je težko...
Uporabniški avatar
Erinija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 1. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Erinija » 12. Apr. 2006 20:23

sej lahko poveš, vejretno ti bo za kak trenutek celo lažje...
...girls just wanna have fun...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 12. Apr. 2006 21:20

*_nincy_* napisal/-a:mi2 sva pa danes zaklučla 3 letno zvezo...sej bi kej več povedala sam je težko...


Jst te pa čist popolnoma razumem ... :( Povedala boš takrat ko boš pripravljena, je res da pomaga če daš to ven iz sebe. Ampak jst sm v istem položaju zdjle že neki dni in vem kako težko je govorit o tem ... sploh ker moraš vsakemu posebej razložit eno in isto bolečo zgodbo ... :cry:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov