Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
zoya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 2. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zoya » 13. Mar. 2006 20:38

Pr meni je pa tako, da ko trpim, trpim tako zelo, da mislim, da se mi bo zmešalo! :cry: Ampak zaradi tega grem hitreje čez to, kot na primer kdo drug. Jaz prve dni, tedne po koncu veze cele dneve jočem, trga me od bolečin, zdi se mi, da ne bom preživela...Ampak potem pa mineta recimo 2 meseca, pa ugotovim, da sem ga prebolela. Tako da, pomojem je bolečina enaka, samo da je pr meni na primer skoncentrirana na krajši čas in zato hujša, pri kom drugem pa traja dooolgo, ampak ni tako zelo zelo zelo intenzivna, da bi se mu zmešalo...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Mar. 2006 22:06

jest bivšega-ene 6 let nazaj nism prebolela dve leti...pol pa kr klik in je blo kul..kr tko.....
Uporabniški avatar
MiSs AnGeL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 31. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiSs AnGeL » 13. Mar. 2006 22:29

Jst sm se pa u šestem razredu do konca zaljubila u enga tipa s kerim sva bla pol tud ful dostkrat skup pa tud hodila sva dl časa in sm ga šele po koncu druzga letnika prebolela čeprov me še boli k se spomnim nanga sploh pa k mi kšn mail pošle :( drugač me pa skrbi k mam sedanjega tipa mal preveč rada in ga tud na nek način prebolevam in trpim k vem da ni dobr da ga mam tok rada čeprov vem da ma tud on mene.Sam take ljubezni k si z osebo ki jo ljubiš in kljub temu brez razloga trpiš tud če sam tist čs k nista skupi še nikol niso prnesle nč dobrga.Drugač je pa res najhujš k morš koga pozabt in usi k ste na tem vm želim velik sreče pa da vam bo kmal uspel :)
Cojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 2. 2006
Kraj: LJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a Cojca » 13. Mar. 2006 23:41

Jz pa še vedno prebolevam 3 letno zvezo, sicer bo kmalu že 2 mesec, ampak ga še nisem dala čez. Je pa z vsakim dnem bolje...Upam, da bom ostala na takšni poti, ker me zna hitro zanesti. Sem pa tko jezna, ker je moj sosed in še vedno "čikeram" kdaj je doma oz ne. :lol: Bog ve kako bo, ko bo eno drugo domov pripelju...Raj ne ramišljam, ker mi gre pol takoj na :cry:

Upam, da bo kmalu prišel nekdo, ki me bo vreden. Ampak a takšni še obstajajo? Do takrat bom pa probala uživat kar se da... :)
sladica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 14. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sladica » 26. Mar. 2006 20:54

Mislim da se je danes začela moja doba prebolevanja..najhuje je, da ga imam zelo rada in da trenutno sploh ne morem verjeti, da sva verjetno končala. Meni se v tem momentu podira ves svet in sploh ne dojamem, da je po vsej verjetnosti konec. Skupaj sva (bila) slabe štiri mesece. Upam da se bom s tem lahko sprijaznila in da ga bom hitro prebolela..ampak kaj ko to tako boli. :cry:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 26. Mar. 2006 21:22

Pa kva vam je kr vsi neki končujete veze zadnje čase :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
devil girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a devil girl » 27. Mar. 2006 20:02

Men se bo zmešal... Sploh si ne predstavljam kak bo, če bo ta grozen občutek, da me ne mara več, trajal še recimo cel mesec... Sej ne rečem, možno da mi bo uspel prebolet kej prej, ampak trenutno sem tko na dnu, da se mi zdi da ne bo nikol bolš... Povrh vsega pa še hod na isto šolo. Sploh ne vem kam nej gledam ko ga srečam... Tolažim se s tem, da bom enkrat pozabla ampak... Jst res ne razumem zakaj more bit živlenje tko zakomplicirano.... :(
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 27. Mar. 2006 20:47

hmm jaz sem prebolela z danes na jutri, skuupaj sva bla pa 10 mesecev...

se je pač izkazal za popolnega kretena, no je pa res da me je že nekaj tednov prej minevalo, preden sva res nehala
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 27. Mar. 2006 21:22

devil girl napisal/-a:Men se bo zmešal... Sploh si ne predstavljam kak bo, če bo ta grozen občutek, da me ne mara več, trajal še recimo cel mesec... Sej ne rečem, možno da mi bo uspel prebolet kej prej, ampak trenutno sem tko na dnu, da se mi zdi da ne bo nikol bolš... Povrh vsega pa še hod na isto šolo. Sploh ne vem kam nej gledam ko ga srečam... Tolažim se s tem, da bom enkrat pozabla ampak... Jst res ne razumem zakaj more bit živlenje tko zakomplicirano.... :(


o fajn bi blo prebolet v enem mescu.....a je to sploh komu uspel???men s ezdi neizvedljivo, da preboliš svojo ljubezen v enem mescu....svaka ti čast pa če ga :!:
Uporabniški avatar
devil girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a devil girl » 28. Mar. 2006 19:23

purple bitch... Sej mi ne bo nč bat :( Ni še nobenih znakov kakga nenadnega izbolšanja :? mam pa eno uprašanje, če slučajno kdo ve kak se premaga občutek, da je svet tko grozn pa da bi najrajš kr naprej jokala... Ker mi gre zeloooo na živce pa se ga nikakor ne morem znebit. :(
Uporabniški avatar
Fracha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Fracha » 29. Mar. 2006 22:26

Ne vem, včasih pač moraš tisto obdobje čez dat, ko si žalosten, pa se zapiraš vase in si na tak način celiš rane. Razmišljaš... vsak mora sam ugotoviti kaj mu najbolj prija. Brezveze se je neki silit, pa ven hodit, če ti trenutno ni do tega.

Sama že 5 mesecev prebolevam, sem bistveno bolje, čeprav imam še vedno slabe in dobre trenutke. Tudi ven že hodim, čeprav nimam še neke želje po kom drugem... Ugotovila sem, da se mi je pa bistveno izboljšalo, ko sem se zaupala nekomu in povedala kako mi je hudo, kaj doživljam itd itd. In včasih že ta občutek, da nisi sam v tem, pomaga.

Moraš si dopustiti, da si žalosten in priznati, da te je pač nekdo prizadel. Obljubim da bo sčasoma bolje, čeprav se včasih zdi svet zelo slab itd...

Nič nasmejte se :) , mi je pa ena prijateljica rekla, da ni fajn, če predolgo živiš v preteklosti.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Mar. 2006 22:56

devil girl napisal/-a:purple bitch... Sej mi ne bo nč bat :( Ni še nobenih znakov kakga nenadnega izbolšanja :? mam pa eno uprašanje, če slučajno kdo ve kak se premaga občutek, da je svet tko grozn pa da bi najrajš kr naprej jokala... Ker mi gre zeloooo na živce pa se ga nikakor ne morem znebit. :(


hja verjamem, d ane boš... :roll:
občutek pa spada zraven h prebolevanju in izgine sčasoma...sej je dobr da jokaš...izjokej ven vse, pa bo pol prec mal bolš....
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 30. Mar. 2006 1:25

Na enem drugem forumu, ki ga berem, imajo rezidenti samo en nasvet za tiste, ki rabijo prebolet zensko. Podri 10 drugih pa bos vidu da ni bla nc posebnga. Oziroma za vas, spoznajte par novih ljudi pa tipov pa bo se kak najdu, da bos nehala o bivsem razmisljat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Mar. 2006 9:07

Ja pozabit z drugo punco ali fantom. sam problem je poptem, ko ga šprimerjaš al pa kej. To pa sploh ni dobr.

Jaz misli, da sedaj prebolevam bivšega s temu tipam k sva skupej. A pa obstaja možnost, da ta veza traja al je obsojena na konc? Kaj mislite?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Mar. 2006 9:31

Ja to tk nasplošno sprašujem ker vem, da nemorš kr takole povedat ker neveš kako zvezo mava. drugač tk anr. ker kao take zveze so obsojene na propad. jst upam, da bo vse ok ker vidm, da me ma full rda pa jst ga počasi vzljubljam. Tk je ane. Ker je res dobr do mene pa rd me ma to mi pa full pomen.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov