Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 03. Jun. 2010 20:36

mene je fant prevaru.nato mi je vedno stal ob strani frend, s katerim sem potem zabluzila, mapak samo s poljubi nic globljega. delala pa sem en meter stran od svojega prevaranta. pozabila sem ga z nasmehom v njegovi blizini, ceprav mi je bilo pri srcu hudo. po enem letu je pristopil ves pijan in mi rekel rad te imam se vedno nisem ti nikoli dal kar si zasluzis. in postajala sva si vedno blizje, on s svojo pickico s katero me je prevaral. ja, hodila je do njega ta ki je stopila med najine tri leta.nasmejana sem bila ob njeni druzbi. in spet me je povabil k sebi in spet in spet delila sva si strastne noci. in zdaj imava na tri letaa podlage se tri leta.ja skpaj sva ze sest razburljivih let....
zvezdica
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Jun. 2010 20:49

^^pravopis ti nije baš vrlina, a?
Mimogrede, tip ni prevarant.Oz je, ampak neumen je pa v tej zgodbi nekdo drug.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 04. Jun. 2010 10:12

ojoj...a ti ni škoda teh let?....in kaj...on je zdj in s tabo in z uno drugo?
beliangel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beliangel1 » 04. Jun. 2010 10:17

če sem jaz prav razumela ..se je to dogajalo 6 let nazaj...
in sta tri leta imela kao podlage.
zdaj 3 leta sta pa srečna skupaj..
nevem..ampak tak sem jaz razumela:)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Jun. 2010 11:54

Jz tut razumem da sta že 6 let skupi. Mu je pač oprostila, če je prav naredila al ne bo pa čas pokazal, njej se je že očitno tak prav zdelo. Jz ne bi mogla tega pozabit, bi me vsakič spominjalo na to, ne bi mogla tipu zaupat, ampak če pa mu ona lahko (ugibam da mu) pa res kapo dol.
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 04. Jun. 2010 12:59

Mal ga je mim pihnla edin pr poimenovanju druge ženske. Če je kdo pičkica, je to tip. Da ji more pijan priznat, kok jo ma rad in oh in sploh :D

Zame je to pičkica- prevara, en let al kolk je z drugo, pol pa sledi izpoved leta in to v pijanem stanju :yau: Pohvale vredno dečko :wink:
beliangel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a beliangel1 » 04. Jun. 2010 16:18

hjoj..važno da sta srečna.
vsak se sam odloča s tem da spoluša srce.
mogoče sta bla takrat še mlada...npr 15, 16 let stara ko še člvek ne ve kaj bi sam s sabo.
pač potem spoznaš koga ljubiš..in si z njim
v čem je problem?
aleksana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a aleksana » 05. Jun. 2010 3:58

Lp vsem

S punco sva se razšla.Razlog: v jezi sem povedal grde stvari(da bom šel in bil z drugo).Tako mi je žal da sem to storil,pisal sem vsem njenim prijateljicam da ji povejo da mi je žal (Saj je ona zamenjala številko,email naslov,...),tudi njenim staršem sem rekel da mi je izjemno žal in da sem pripravljen storiti vse da popravim napako.A ni mi dala zadnje možnosti.Zanimivo je to da se je ona meni predhodno zlagala in me je v joku prosila da naj ji dam zadnjo možnost in sem ji vedno dal.Ona pa tako ker sem v afektu rekel slabe stvari.Ne opravičujem svojih dejanj,mislm le da si zaslužim še eno priložnost.Zanimivo je to da na dan ko sva nehala,preden sva nehala, je rekla da me ima rada in me noče nikoli zgubiti.Skozi celo zvezo je ponavljala kako srečna je da me ima in da ve kako jo imam rad in da bi vse naredil z njo.Sedaj pa je zaradi tega vsega konec.Drugače je tudi moja sošolka na faxu,kar še oteži vso stvar.Nehala sva 2 dni nazaj.Jaz pa enostavno nemorem sprejeti tega dejstva da se je zgodilo to kar je.1 ura se mi zdi dolga kot cel mesec,in enostavno imam občutek da ni življenja brez nje.Saj vem da vsi pravijo da čez nekaj časa bo bolje,a kaj ko jaz nočem da mi je bolje brez nje,rad bi ji dokazal da mi je žal in da bi vse naredil da bi bila spet nasmejana ob meni in bi bila skupaj.
Sem že imel skoraj 4 letno zvezo in ko sem končal ni bilo niti približno tako hudo.Problem je v tem ker jaz v vsemu vidim rešitev ona pa je rojeni pesimist.Kaj naj storim?
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 05. Jun. 2010 6:27

beliangel1 napisal/-a:hjoj..važno da sta srečna.
vsak se sam odloča s tem da spoluša srce.
mogoče sta bla takrat še mlada...npr 15, 16 let stara ko še člvek ne ve kaj bi sam s sabo.
pač potem spoznaš koga ljubiš..in si z njim
v čem je problem?


Ne drži čist. Včasih pride situacija, ko se pa morš odločt z glavo, drugač te lahko občutki ubijejo.

Sama seb bla na tem, tipa mela nenormalno rada, tud on mene, ampak enostavno se nekje ni poklapal. In ko sem ga vprašala, če nebi blo bolš, da prekineva zadevo, je reku da ne ve. Da ne ve, kako bova en brez druzga zmogla. In takrat sem se prva jaz odločla z glavo, da tko ne gre. Da bo mene to ubil. Glava, ne srce!

In roko na srce, zlo mal parčkov, k začnejo pr 15, 16 dejansko pr 30 skupi ostane. Problem pa vidim sam v tem, kako sovražno naziva drugo punco, tipčka, ki jo prevara pa kuje v zvezde.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 05. Jun. 2010 7:57

zgodba aleksane....
mah..me spominja na bivšo zvezo...ko je blo eno samo prčkanje....pa jokane, pa opravičevanje.....ko pridejo stvari že tako daleč, da začneš v afektu jeze trositi neumnosti..in ko gresta supaj-narazen-skupaj-narazen....je dost očiten alarem, da je bolje,da si najdeta en drugemu primernejšega partnerja...
Res...sej šele potem...v drugi zvezi ugotoviš, da tisto ni blo to-to. Ker to, kaer mata vidva..je...trpljenje...
Uporabniški avatar
miss-sixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 4. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a miss-sixty » 05. Jun. 2010 9:58

OMG js unga posta od urske sploh ne štekam nič :? res ne vem kako eni skup spacajo srednjo šolo no. (Pa dobro, res da ne pišem slovnično pravilno ampak mislim da bi lahko vse skupaj bolj razumljivo napisala)
Torej tip jo je prevaral s pi*kico, njej je ob strani stal njen frend, potem je po 1 letu prišel njen bivši do nje pijan in ji izpovedal ljubezen, nakar sta bla spet skupaj? :o Svašta, samo to lahko rečem.
"To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all." Oscar Wilde
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jun. 2010 11:35

*Lara* napisal/-a:zgodba aleksane....
...
Res...sej šele potem...v drugi zvezi ugotoviš, da tisto ni blo to-to. Ker to, kaer mata vidva..je...trpljenje...


Se strinjam (spet, razen tistega dela o drugi zvezi, to moraš ugotovi sam :P ).
Aleksana, ti misliš, da ne moreš živet brez nje (btw, zakaj ženski nick, če si tip, to me ful bega :) ). V resnici te pa ravno vajin odnos uničuje.
Nikoli več ne bosta skupaj iskreno srečna in nasmejana, ker je bilo že preveč negative v vajinem odnosu. Te zadnje možnosti so po eni strani čisto brezvezne, ker samo podaljšujejo agonijo. Saj enemu na milijon uspe s to zadnjo šanso, večina se pa samo dalj časa matra.
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 05. Jun. 2010 12:47

Jullia, se strinjam...definitivno moraš sam prej ugotovit, da zveza ni bila o.k..itak. Dodala bi to, da... človek je že tko zaslepljen s slabo zvezo, da sploh ne ve več kaj je DOBRA zveza..ker ma vzorec/okvir iz prejšnje....zato sem napisala, da ti je kasneje, ko si res v lepi zvezi, še mal bl jasno, da tisto prej ni blo ničemer podobno... Včasih človek potrebuje kontrast dobro/slabo...

Men slabo pride, ko pomislm, kakšno drekasto zvezo sm hotela reševat in vztrajat... :unknown: ... 3 leta enega samega prčkanja, sekiranja in jokanja. KO sm končala to mučenje sm bla rešena in happy....sm bla pa full presenečena, ko sm prišla v novo, zdravo zvezo...ker sem vidla kaj sm jz prej mela :S
Uporabniški avatar
urska.pavlic
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 3. 6. 2010
Kraj: domzale

Neprebrana objavaNapisal/-a urska.pavlic » 05. Jun. 2010 12:51

]ja,tko jaz tuki!!!!!! no ko sem ga spoznala sem imela 18 let. sedaj jih imam 26 . ni bilo krega ne opravičevanja. najina zveza je se trša in kmalu me bo zaprosil . od kar sva se takrat rasšla se še bolj ceniva in se ne pretvarjava, sva en do drugega takšna kot pač sva. tokrat mi ni žal da sva začela znova. rda ga mam še vedno kot prvi dan,kot da sem se zaljubila včeraj. glejte to je moja življenska zgodba in neskončno sem srečna z njim. tako je pač življenje enkrat ti uspe drugič pac ne. odvisno koliko ti je pomenil!!!!!!!!!!
zvezdica
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Jun. 2010 13:26

^^Kako pa veš, da te bo kmalu zaprosil? :wink:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Heritrix [Crawler]