Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

raztresenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a raztresenka » 23. Avg. 2009 21:44

ko te kliče, se ne javi, ko ti piše, mu ne odpiši... ko ga vidiš ga prijazno pozdravi in pojdi dalje, če pride za tabo, se izgovori da se ti mudi...bo že skapiral. Mogoče bo neki časa še bolj silil v tebe, ščasoma se bo pa naveličal.
Predvidevam da takšnega človeka nočeš za prijatelja zato bo pomoje najbolše, da prekineš vse stike.
*malecka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *malecka* » 20. Sep. 2009 15:39

Tudi jaz imam nesrečno zgodbo za sabo, ki je precej zapletena. Skoraj 4 leta sem hodila s fanto, do katerega zadnje leto nisem čutila več nič, vendar ga nisem upala pustit, sem se bala osamljenosti pa tud mal sem se navadila nanj. Kasneje sem spoznala tipa (izkazalo se je, da mu je nekaj malega v sorodu...), s katerim sva se krasno ujela v pogovorih, povedal mi je tudi, da si želi biti z mano. Z njegovo pomočjo sem končno zbrala pogum in pustila svojega fanta ter se začela dobivat z njim. Tu se je začel pekel zame.
Moj bivši nikakor ni mogel sprejeti, da sem ga pustila, izkazal se je za čistega psihopata. Klical me je na vsake 5 minut, grozil, gnjavil, težil. Šlo je tako daleč, da sem morala poklicati policijo zaradi nadlegovanja, poklicala sem njegove starše in jim povedala za težavo, rekli so, da bodo poskušali zadevo umiriti. BIvši se je nato nekoliko ohladil. S svojim novim fantom pa sem bila srečna bolj kot s komerkoli. Ujela sva se na skoraj vseh področjih, začela sva se imeti vedno bolj rada, zvezo pa sva žal morala skrivati pred ostalimi zaradi bivšega, ki je grozil vsakemu s katerim me je slučajno srečal. Dala sva mu pol leta. Nato je izvedel, kako ne vem, da bi dobil potrditev naju je oba poklical in priznala sva. Po tistem se mu je čisto zmešalo. Grozil je mojemu fantu, da ga bo razbil, ubil, ustrelil, pobil vso njegovo družino itd, itd. Pri sedanjem fantu so bili doma čisto adijo, mama ravno toliko, da ni infarkta doživela, moj fant in jaz ter moji, smo bili na koncu z živci. Dva dni kasneje, naju je bivši dobil, ko sva se sestala pri njem na vikendu. Patruljiral je okoli in imel srečo, da naju je našel. Spet se mu je utrgalo razbijal je po vratih, oknih in se zverinsko drl da bo vse ubil in postrelil. Poklicala sva policijo in fantove starše, oni pa starše mojega bivšega. Bivši se pobegnil, starši so prišli do naju in seveda krivili tudi mene. Bilo je grozno. Dan po tistem, mi je fant povedal, da morava končati zvezo, da so njegovi čisto adijo in tudi on sam je na koncu z živci. Mogoče sva lahko še kdaj skupaj, ko se zadeva umiri. Jaz sem bila tako šokirana, da skoraj nisem verjela. Rekel je, da me ima rad in da si želi biti z mano, samo zdaj ne more. Želel je tudi, da prekineva vse stike. Mojemu bivšemu je poslal sporočilo, da sva končala. Bivšemu se zdaj rit smeji in kar po luftu skače od sreče, da je to dosegel.
Kar se je zgodilo je najslabši možni scenrij, moj zdaj bivši fant, ki sem ga imela (in še imam) noro rada in mi pomeni vse na svetu se je izkazal za strahopetneža, ki se ne upa spopadit s svojo družino (ki ga je napumpala, da bi končal z mano) in z mojim groznim bivšim. Tako sem zdaj čisto na dnu, tako zelo si ga želim poklicati in se pogovarjati z njim. Pa mi je prepovedal. Res, da je minilo šele 5 dni odkar sva končala, meni je pa taaaaaako grozno. Včeraj smo šle z mojimi puncami ven, hotela sem se zabavati in plesati, pa mi je bilo tako hudo, da nisem mogla nič, bila sem kot otopela, prijateljice pa me niso mogle spraviti k sebi. Želim si, da bi bila lahko v njegovem objemu, da bi me potolažil in objel. Verjamem, da je tudi njemu hudo. Morda mu bom dala nekaj časa, da se pomiri in ga nato kontaktirala. Upam, da bova še kdaj lahko skupaj, saj sva se imela noro rada.
Ljubezen ni čudo vendar dela čudeže.
Uporabniški avatar
undercover
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a undercover » 24. Sep. 2009 13:08

emanuela napisal/-a:
Inčaa napisal/-a:prosim, da še s kakršnimikoli nasveti pomagate tudi meni..kajti trenutno sem popolnoma na dnu :cry: s fantom sva bila skupaj 2 leti in pol, vse je bilo vedno super..pred kratkim sva bila tudi na morju skupaj.. pred 3 dnevi pa se je začel čudno obnašat..zato sem mu napisala sms, da mi je res hudo, ker se tako malo vidiva in to, ter da naj tačas ko grem jaz na morje (za 4 dni) premisli kaj sploh hoče... sedaj pa ne morem verjeti, da sem mu to napisala in sama sebe obtožujem za to stanje med nama zdaj.. rekel mi je namreč, da je res zmeden in da mora resno premisliti kako naprej..vprašala sem ga tudi, če je katera druga punca tu umes ampak je zanikal...rekel pa je da se mu zdi, da se je mogoče malo naveličal že in da mi svojo odločitev sporoči po morju..mene pa to čakanje ubija! :cry: tega res nisem pričakovala... včeraj zvečer me je 2x poklical in se čisto normalno pogovarjal z mano, danes pa sem ga klicala jaz in je bil ves hladen do mene..kaj naj še storim??pomeni mi vse na svetu in res ga ne želim izgubiti!! :cry:

tudi jaz sem imela podobno situacijo z bivšim. ampak to da je rekel da ne ve kaj hoče in da se je zgleda naveličal..je pomenilo konec med nama.Prebolela sem pa ravno na morju..vzela sem si čas zase .bilo je težko vendar se js splačalo.
Bodi potrpežljiva in ja.kakor je dejala prej ena..ne sili vanj.Zamoti se z nečim ..Pojdi ven..delaj nekaj kar rada počneš in upam da ti bo lažje in da bo use tako da bo dobro za oba.

Ja največ kar lahko narediš je to, da ne sili vanj. Sama sem imela podobno situacijo z bivšim. Spremenjen odnos itd, ampak sem na koncu ugotovila da je bila prisotna tretja oseba na tak ali drugačen način-kljub njegovemu zatrjevanju, da nee, da ima rad samo mene, da nima časa zaradi službe že, da bi bil kdo drug zraven.
Tako da držim pesti, da ti bodo dnevi hitro minili. Konkreten nasvet pa-ne slišita se nekaj dni, nič stikov in te bo po moje hitro začel pogrešati. :)
Uporabniški avatar
Inčaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Inčaa » 24. Sep. 2009 20:35

^^ ja točno to sem naredila, da sem ga pustila čisto lepo na miru! In res se je zgodilo tako, da me je začel pogrešati in mi pisati..dolga zgodba! no kakorkoli že, sedaj sva spet skupaj že kakšen mesec skoraj.. če sem storila prav, da sem mu dala še eno priložnost pa bom še videla..upam da sem, in da nama sedaj uspe...če ne, pa res ni pravi ane :?
"Prava lepota je tako posebna, tako nova, da je človek ne spozna kot lepoto."- Marcel Proust
Glorious*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 10. 2009
Kraj: lj*

Neprebrana objavaNapisal/-a Glorious* » 15. Okt. 2009 0:27

Inčaa napisal/-a:^^ ja točno to sem naredila, da sem ga pustila čisto lepo na miru! In res se je zgodilo tako, da me je začel pogrešati in mi pisati..dolga zgodba! no kakorkoli že, sedaj sva spet skupaj že kakšen mesec skoraj.. če sem storila prav, da sem mu dala še eno priložnost pa bom še videla..upam da sem, in da nama sedaj uspe...če ne, pa res ni pravi ane :?


ja tko sva tut midva...on je mene pustu in po 2mescih k sm ga ignorerala(blo mi je took bed) me je hotu nazaj...skp sva bla prej 2leti...in pol sm se skor stopila k je prsu u fanu do mene in mi je reku kok me pogresa...in sva bla spet skp...in pol sva cez 5mescou spet koncala...in zdj sva ze pou leta narazn...okej cist usako k ji je fuul bed razumm...k js nism hotla zvet skos sm sam o njem govorila...vrjemte da se use enkrat uredi...sam rabs cs(:
Glorious*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 10. 2009
Kraj: lj*

Neprebrana objavaNapisal/-a Glorious* » 15. Okt. 2009 0:30

undercover napisal/-a:
emanuela napisal/-a:
Inčaa napisal/-a:prosim, da še s kakršnimikoli nasveti pomagate tudi meni..kajti trenutno sem popolnoma na dnu :cry: s fantom sva bila skupaj 2 leti in pol, vse je bilo vedno super..pred kratkim sva bila tudi na morju skupaj.. pred 3 dnevi pa se je začel čudno obnašat..zato sem mu napisala sms, da mi je res hudo, ker se tako malo vidiva in to, ter da naj tačas ko grem jaz na morje (za 4 dni) premisli kaj sploh hoče... sedaj pa ne morem verjeti, da sem mu to napisala in sama sebe obtožujem za to stanje med nama zdaj.. rekel mi je namreč, da je res zmeden in da mora resno premisliti kako naprej..vprašala sem ga tudi, če je katera druga punca tu umes ampak je zanikal...rekel pa je da se mu zdi, da se je mogoče malo naveličal že in da mi svojo odločitev sporoči po morju..mene pa to čakanje ubija! :cry: tega res nisem pričakovala... včeraj zvečer me je 2x poklical in se čisto normalno pogovarjal z mano, danes pa sem ga klicala jaz in je bil ves hladen do mene..kaj naj še storim??pomeni mi vse na svetu in res ga ne želim izgubiti!! :cry:

tudi jaz sem imela podobno situacijo z bivšim. ampak to da je rekel da ne ve kaj hoče in da se je zgleda naveličal..je pomenilo konec med nama.Prebolela sem pa ravno na morju..vzela sem si čas zase .bilo je težko vendar se js splačalo.
Bodi potrpežljiva in ja.kakor je dejala prej ena..ne sili vanj.Zamoti se z nečim ..Pojdi ven..delaj nekaj kar rada počneš in upam da ti bo lažje in da bo use tako da bo dobro za oba.

Ja največ kar lahko narediš je to, da ne sili vanj. Sama sem imela podobno situacijo z bivšim. Spremenjen odnos itd, ampak sem na koncu ugotovila da je bila prisotna tretja oseba na tak ali drugačen način-kljub njegovemu zatrjevanju, da nee, da ima rad samo mene, da nima časa zaradi službe že, da bi bil kdo drug zraven.
Tako da držim pesti, da ti bodo dnevi hitro minili. Konkreten nasvet pa-ne slišita se nekaj dni, nič stikov in te bo po moje hitro začel pogrešati. :)


ej nasvet: sam ne silt vanga ne mu pisat ne nc...to najjbl boli...in ce te ma rd te bo poklicu...ce ne pa pac bos ze prebolela...res je koonc tezko ampak use se da(:*sam najhuj je pa da mu piss pa ga klics k te pusti...joj da bi vedl kaj sm use js delala...cakala sm ga pred vrati mu pisala...in tkrt me je sam se bl odjebu...pol k mu pa 2mesca nism pisala ceprou sm skor umrla me je pa on hotu nazaj...zdj usako kolegico k ji tip to nardi pa da mu hoce pisat skoor tepm...tko da res to je najslabs nesmes se tko ponizvt(:*tut men je blo tko da sm hotla umret...joj sploh nemorm vrjet kok mi je blo bed(:*sam cs rabs jebiga(:
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 28. Apr. 2010 9:42

Kaj zdj...je pozabljena tale tema? Pa tok je bla aktualna :)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 28. Apr. 2010 10:11

^^ ja a ni lepo, da nobena nobenga ne pogreša, in so bejbe očitno na takšen ali drugačen način srečne?

ne kliči hudiča :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 28. Apr. 2010 10:28

Ja itak da je coolčy :)...sam pomojm je bl razlog pozabljena tema kot kej druzga :)
LadyKJ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyKJ » 30. Apr. 2010 14:24

Na tem forumu sem nova.Vem da mi ne boste mogle pomagati,ampak dovolj je že to,da se lahko izpovem.Pred dvema dnevoma sem se razšla s fantom,ki sem ga ljubila in imela rada kot še nikogar do zdaj.Bila sva skupaj 2 leti in pol.Razlog za razhod je bil v tem,da se je njemu zdelo,da taka zveza kot jo imava ne more dolgoročno funkcionirati.Drug od drugega sva namreč oddaljena 80km in sva se videvala le ob vikendih.Do tega,da sva šla narazen je prišlo ne zelo čuden način.Jaz sem mu postavila vprašanje ali misli,da bi lahko najina ljubezen trajala celo življenje.Velikokrat sva namreč skupaj načrtovala najino prihodnost,zdaj pa glede tega že dolgo ni nič omenil in sem želela preveriti ali še vedno razmišlja isto.Najprej je rekel,da še noče razmišljati o prihodnosti,kar mi je bilo zelo čudno,zato sem ga začela malo bolj gnjavit in na koncu je rekel,da malo dvomi o najini zvezi.Zatrdil pa mi je,da me ima rad,da me ljubi in da noče biti trenutno z nobeno drugo bolj kot z mano.Ves ta pogovor je potekal preko sms-ov, ker se ni želel pogovarjati preko telefona,češ da je slabe volje.Potem sem mu jaz predlagala,da se razideva,ker nočem biti v taki zvezi,v kateri on dvomi v naju ter,da mu dajem nekaj tednov za razmislek in da naj mi javi ali je kaj spremenil svoje mnenje.Odgovoril mi je,da mu na začetku ta razdalja sploh ni bila problem in da je komaj čakal,da me bo lahko videl,zdaj pa več ne tako.Rekel pa je da me ima zelo rad in da mu je težko.Čudno je to,da trdi da me ima rad in me ljubi po drugi strani pa nima več take želje,da bi me videl.Hodi si v očitna protislovja.V glavnem,do zadnjega ko sva bila skupaj je bilo zelo lepo,delovala sva zaljubljano,meni se ni zdelo nič drugače kot včasih, niti mi ni dajal kakih znakov,da je kaj narobe.Je pa bil zadnje čase zelo slabe volje in malo zmeden zaradi šole.Še vedno ga imam neskončno rada in v tem trenutku se mi zdi,da se mi je porušil svet. :cry: Zdi se mi nemogoče,da ga bom kdaj prebolela,ves čas mislim na njega,ne morem spati,jesti in na sploh sem čisto na dnu in obupana.Tako neskončno ga imam rada :cry: Jaz sem bila prepričana,da bova ostala skupaj za vedno,celo prihodnost sem imela načrtovano z njim.Po drugi strani imam pa občutek,da bova morda nekoč še nazaj skupaj,kajti še vedno čutim med nama zelo močno vez.Zdaj se nič ne slišiva in nenehoma preverjam telefon.Rada bi imela upanje,da bova nekoč spet skupaj.Ne vem kaj bom,če se zdaj zaljubi v drugo.Rada bi umrla.Vem,da ne smem tako razmišljat,ampak ne morem drugače.Vem pa tudi,da mu zdaj ne smem pisat in ga morem ignorirat,če želim da še bova kdaj skupaj.Trenutno se mi zdi,da preživljam najslabše trenutke v mojem življenju.Jaz sem ga sprejela kot nujno osebo v svojem življenju.Tako lepo sva se imela :cry:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Apr. 2010 14:38

Imamo kje smeška, ki se križa?
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 30. Apr. 2010 15:13

LadyKJ čisto razumem, da ti je težko, ampak če ne greta skupaj, če se njemu več ni, je pač tako bolje. In vem, da po 2 letih ni lahko nekoga pozabit, normalno je da še po razhodu misliš nanj, gledaš kdaj bo zazvoniv fon, vse te spomni nanj. Ampak če ne gre, se tudi največjo ljubezen pozabi. In ko boš čez čas brala ta tvoj izpad se boš lahko ornk nasmejala...
Čas celi rane, če ne gre pač ne gre... :wink: In še vedno boš lahko našla novega partnerja, ki bo lahko slabši od tega, lahko pa veliko boljši. Ne veš kako bo, dokler ne probaš...
:bussi:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Apr. 2010 16:05

LadyKJ a vama je bila razdlja 80 km res tako zelo velika? Meni se to ne zdi tako zelo veliko...
Koliko sta pa bila stara, če smem vprašat?
LadyKJ
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LadyKJ » 30. Apr. 2010 18:06

Haley tudi meni se ne zdi veliko.Meni ni bil nikoli problem prevoziti teh 80 km zato da sem ga lahko videla.Po mojem mnenju razdalja nekako ne bi smela biti problem pri pravi ljubezni.Oba sva stara 20 let.Vem, da sva še mlada in nekoliko sem v tem trenutku jezna nase,ker sem bila tako naivna in trdno zaverovana v to,da bova za vedno ostala skupaj.Verjetno neizkušenost in mladost naredi svoje.Ampak,ko imaš enkrat nekoga tako rad se pač enostavno vidiš z njim v tistem trenutku tudi v prihodnosti.Sem pa še seveda mlada in zagotovo bom nekoč že spoznala pravega,če že to ni on.Ampak trenutno je zame še vedno edini in verjetno še nekaj časa bo.Prvič sem se znašla v taki situaciji,ko me razočaranje v ljubezni tako zelo boli,mogoče zato malo pretiravam.Vem,da se na svetu dogajajo še hujše stvari,zato sem jezna,ker se smilim sama sebi.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Apr. 2010 18:45

^^Te čisto razumem, da si trenutno žalostna in čisto na tleh. Pa tudi mislim, da ni nič narobe, če si mislila, da bosta za vedno ostala skupaj, saj to si pomoje vsi želimo, še posebej če imamo tisto osebo zelo radi.

Kolikor vidim iz prejšnega posta še nista dorekla zadnje besede. Mogoče je trenutno res samo malo zmeden, praviš da je bil zadnje čase slabe volje in da je imel veliko dela s šolo... Jaz bi se na tvojem mestu trenutno skušala osredotočit še na druge stvari, danes pojdi kresovat, pojdi na kak sprehod pa na sladoled s kolegicami, posveti se šoli/službi... Vem, da ti je težko, ampak najlažje se ja samo smilit samemu sebi in sedet doma.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov