Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Jun. 2009 10:14

ce ga mas rada...ne vem no. pomojem se je treba borit za to. 3 leta vseen ni tok mal. sama ves zakaj sta sla narazen. ce je brezveze se potrudi.
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 28. Jun. 2009 11:11

MIYA napisal/-a:no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

zakaj sta končala?lahko da je tudi njemu tako hudo kot tebi, samo pokazati noče in te raje odriva proč.vem da ti je hudo,ker jaz svojega bivšega še zdaj nisem prebolela,čeprav so minili 3 meseci, in še zmeraj, karkoli naredim, me spominja nanj. fantje bi morali pokazati kaj hočejo od nas, ne pa da nas puščajo v negotovosti.če sta bila skupaj 3 leta, je malo čudno, da te sploh noče več videti...
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Jun. 2009 11:22

pomojem je samo jezen...dej mu cas da se pomiri pa te zacne pogresat...
snoopy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 26. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a snoopy.girl » 28. Jun. 2009 11:46

no tut js sm u fazi prebolevanja...in to 8 mesečne veze. mislila sem da sem prebolela in da me ne gane več vendar vsaka stvar ki jo vidim me spomni na njega. Ne vem kako mi bo uspelo preboleti ampak pustila bom času čas.
Ni lahko, vendar life goes on. :?
Uporabniški avatar
¤Tigrica¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 22. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤Tigrica¤ » 28. Jun. 2009 11:48

SUMM€R_GIRł napisal/-a:
MIYA napisal/-a:no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

zakaj sta končala?lahko da je tudi njemu tako hudo kot tebi, samo pokazati noče in te raje odriva proč.vem da ti je hudo,ker jaz svojega bivšega še zdaj nisem prebolela,čeprav so minili 3 meseci, in še zmeraj, karkoli naredim, me spominja nanj. fantje bi morali pokazati kaj hočejo od nas, ne pa da nas puščajo v negotovosti.če sta bila skupaj 3 leta, je malo čudno, da te sploh noče več videti...


verjetno je nekaksen razlog da te noce videti.. Poskusaj se pogovoriti z njim, v primeru, da ves, da se splača rešiti vajino zvezo, ter da je clovek, ki je vreden tega... V nasprotnem primeru pa ga pusti na miru ter mu daj čas, da malo premisli glede vsega skupaj, in če čuti to, kar čutis ti, ti bo slej k prej pisal oziroma povedal kaj čuti oz misli glede vsega skupaj.
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 28. Jun. 2009 12:48

¤Tigrica¤ napisal/-a:
SUMM€R_GIRł napisal/-a:
MIYA napisal/-a:no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

zakaj sta končala?lahko da je tudi njemu tako hudo kot tebi, samo pokazati noče in te raje odriva proč.vem da ti je hudo,ker jaz svojega bivšega še zdaj nisem prebolela,čeprav so minili 3 meseci, in še zmeraj, karkoli naredim, me spominja nanj. fantje bi morali pokazati kaj hočejo od nas, ne pa da nas puščajo v negotovosti.če sta bila skupaj 3 leta, je malo čudno, da te sploh noče več videti...


verjetno je nekaksen razlog da te noce videti.. Poskusaj se pogovoriti z njim, v primeru, da ves, da se splača rešiti vajino zvezo, ter da je clovek, ki je vreden tega... V nasprotnem primeru pa ga pusti na miru ter mu daj čas, da malo premisli glede vsega skupaj, in če čuti to, kar čutis ti, ti bo slej k prej pisal oziroma povedal kaj čuti oz misli glede vsega skupaj.


včasih je ponos močnejši od vsega.vsaj pri fantih.ne bodo pokazali da so bili prizadeti in raje živijo tako kot živijo,namesto da bi povedali, kar čutijo...in tako mine brezvezni čas,ko bi lahko ti imela že use razčiščeno med vama in bi se odločila,kako naprej..
lilisunshine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 28. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lilisunshine » 28. Jun. 2009 13:09

Začni delati na sebi, zaposli se s čim, kar rada delaš, razvajaj se, dvigni si samozavest in se zavedaj, kako očarljiva si, ker vsaka ženska je lepa in si zasluži srečo, tudi ti, ljubezen bo pa prišla, ko boš najmanj pričakovala, začni se ukvarjati sama s seboj, boš videla, bo ljubezen sama prišla. Srečno! :)
Uporabniški avatar
cupcake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cupcake » 28. Jun. 2009 14:44

SUMM€R_GIRł napisal/-a:
¤Tigrica¤ napisal/-a:
SUMM€R_GIRł napisal/-a:
MIYA napisal/-a:no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

zakaj sta končala?lahko da je tudi njemu tako hudo kot tebi, samo pokazati noče in te raje odriva proč.vem da ti je hudo,ker jaz svojega bivšega še zdaj nisem prebolela,čeprav so minili 3 meseci, in še zmeraj, karkoli naredim, me spominja nanj. fantje bi morali pokazati kaj hočejo od nas, ne pa da nas puščajo v negotovosti.če sta bila skupaj 3 leta, je malo čudno, da te sploh noče več videti...


verjetno je nekaksen razlog da te noce videti.. Poskusaj se pogovoriti z njim, v primeru, da ves, da se splača rešiti vajino zvezo, ter da je clovek, ki je vreden tega... V nasprotnem primeru pa ga pusti na miru ter mu daj čas, da malo premisli glede vsega skupaj, in če čuti to, kar čutis ti, ti bo slej k prej pisal oziroma povedal kaj čuti oz misli glede vsega skupaj.


včasih je ponos močnejši od vsega.vsaj pri fantih.ne bodo pokazali da so bili prizadeti in raje živijo tako kot živijo,namesto da bi povedali, kar čutijo...in tako mine brezvezni čas,ko bi lahko ti imela že use razčiščeno med vama in bi se odločila,kako naprej..


Točno to sem sama izkusila. Ko je bil fant preponosen, da bi mi iskreno povedal kaj čuti. Je pa potem enkrat in edinkrat v solzah izbruhnil in izlil svoja čustva- sem vsaj vedela, da mu ni vseeno. To je pač moški ego- nikoli ga ne bom razumela:)

Drugače pa punce, glavo pokonci! Jaz koooončno lahko rečem, da sem ga PREBOLELA in to je tako lepo občutit! In vsakega , ki konča zvezo, to čaka :wink: Svoja čustva ne zadržujte! In če ste storile napako, se za to opravičite, jo poskušajte popravit... Če pa ugotovite, da ne gre, se samo spomnite, da se vse zgodi z razlogom in odkorakajte novim potem naproti :wink:

'Ne obremenjuj se z ljudmi, ki so tvoja preteklost. Obstaja namreč dober razlog zakaj nikoli ne bodo tvoja prihodnost!'
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 30. Jun. 2009 14:44

cupcake napisal/-a:
SUMM€R_GIRł napisal/-a:
¤Tigrica¤ napisal/-a:
SUMM€R_GIRł napisal/-a:
MIYA napisal/-a:no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

zakaj sta končala?lahko da je tudi njemu tako hudo kot tebi, samo pokazati noče in te raje odriva proč.vem da ti je hudo,ker jaz svojega bivšega še zdaj nisem prebolela,čeprav so minili 3 meseci, in še zmeraj, karkoli naredim, me spominja nanj. fantje bi morali pokazati kaj hočejo od nas, ne pa da nas puščajo v negotovosti.če sta bila skupaj 3 leta, je malo čudno, da te sploh noče več videti...


verjetno je nekaksen razlog da te noce videti.. Poskusaj se pogovoriti z njim, v primeru, da ves, da se splača rešiti vajino zvezo, ter da je clovek, ki je vreden tega... V nasprotnem primeru pa ga pusti na miru ter mu daj čas, da malo premisli glede vsega skupaj, in če čuti to, kar čutis ti, ti bo slej k prej pisal oziroma povedal kaj čuti oz misli glede vsega skupaj.


včasih je ponos močnejši od vsega.vsaj pri fantih.ne bodo pokazali da so bili prizadeti in raje živijo tako kot živijo,namesto da bi povedali, kar čutijo...in tako mine brezvezni čas,ko bi lahko ti imela že use razčiščeno med vama in bi se odločila,kako naprej..


Točno to sem sama izkusila. Ko je bil fant preponosen, da bi mi iskreno povedal kaj čuti. Je pa potem enkrat in edinkrat v solzah izbruhnil in izlil svoja čustva- sem vsaj vedela, da mu ni vseeno. To je pač moški ego- nikoli ga ne bom razumela:)

Drugače pa punce, glavo pokonci! Jaz koooončno lahko rečem, da sem ga PREBOLELA in to je tako lepo občutit! In vsakega , ki konča zvezo, to čaka :wink: Svoja čustva ne zadržujte! In če ste storile napako, se za to opravičite, jo poskušajte popravit... Če pa ugotovite, da ne gre, se samo spomnite, da se vse zgodi z razlogom in odkorakajte novim potem naproti :wink:

'Ne obremenjuj se z ljudmi, ki so tvoja preteklost. Obstaja namreč dober razlog zakaj nikoli ne bodo tvoja prihodnost!'




no ...preponosni so..samo da, ker jaz nisem morala več tega prenašati, sem ga pustila.saj ljudi ne moreš spreminjati.ugotavljam, da če bi mu bilo kaj do mene..mi ne bi pustil oditi..mogoče je bolje tako, čeprav še zdaj ne mine dan, ko ne bi jokala za njim.kruto a resnično.vem, da ni vreden,a solz noče zmanjkati.. :cry:
look-look
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 29. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a look-look » 30. Jun. 2009 18:25

tudi pri meni jih ni zmanjkalo štiri mesece, ampak guess what, I'm back now :cool: bo minilo, čeprav se ti zdaj ne zdi tako :wink:
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 30. Jun. 2009 19:10

to itak nobena ne vrjame k joka za biusm da bo kdaj minil... ampak mine, spet se smejis spet zivis!

najdi si nek nou hobi k te nebo spominju na njega! NUJNO
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 01. Jul. 2009 8:13

nikaragua napisal/-a:to itak nobena ne vrjame k joka za biusm da bo kdaj minil... ampak mine, spet se smejis spet zivis!

najdi si nek nou hobi k te nebo spominju na njega! NUJNO


točno tko.. tko ku vse mislijo da bo zveza v kateri so trajala za vedno :D :D

sam s temi hobiji se js še vedno ne strinjam.. lahko se še tko intenzivno ukvarjaš z vsem sam vedno boš našla čas da se boš spomnla na bivšega.. odvisno je kolko volje sploh maš ga pozabit in kolko si to želiš..

najbolj drži: daleč od oči, daleč od srca :wink:
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 04. Jul. 2009 14:27

maaaaa.kako je lahko tako težko preboleti 3-mesečno zvezo? :cry: :cry: :cry:
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 04. Jul. 2009 14:27

maaaaa.kako je lahko tako težko preboleti 3-mesečno zvezo? :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 04. Jul. 2009 14:37

sj bo :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]