Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

dijamantek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 7. 4. 2007
Kraj: luna

Neprebrana objavaNapisal/-a dijamantek » 17. Jun. 2009 16:07

no tu še ena več samska punca od včeraj!končala sem več kot leto pa pol zvezo!zakaj?zaradi ljubosumja,kreganja..z obeh straneh!zadnje pou leta je blo joj...globoko v sebi vem da je prav da grema vsak svojo pot,vem pa tudi da je najina ljubezen močna in še traja,in pri men bo trajala še lep cajt!!kk se trudim na ga neklicem,kk se trudim..ampak je hudo..vse me na njega spominja,v telefonu čez 400 skupnih slik,skupnih doživetji,daril..kam z vsem tem!!kk naprej..mela sma načrte za morje,prihodnjost..js bi poskusla se enrat sm on je odločen da noče več da trpima,čeprav mu ni vsen!potrta sm,nejem,uslužbi se komaj zadržim da nezjočem,skoz študiram ki je ka dela?a nemorem ga poklicat!kk naj vse pozabim in zaživim brez njega!nemorem z njim a nemorem niti brez njega!
Uporabniški avatar
cupcake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cupcake » 18. Jun. 2009 21:48

Poskušaj se prebit čez prve dni oz. tedne s čim bolj dvignjeno glavo! To obdobje je najtežje, vendar tudi sama veš, da sčasoma vse zbledi. Tudi tisti najlepši spomini in najtežja bolečina. Po pol leta kreganja, sta videla, da tako ne gre več naprej in mislim, da sta se prav odločila. Ljubezen mora bit veselje in ne samo neka obveznost in neprestano kreganje. Čeprav sta se imela drugače lepo, si najbržtudi sama spoznala, da pa vseeno nista za skupaj. Mlada si še in še veliko lepih trenutkov te čaka v življenju, čeprav si sedaj to najbrž težko predstavljaš.

Poskušaj se čim prej sprijaznit s situacijo in jo sprejet, ne delaj si utvar, ker boš s tem mučila samo sebe. Iz lastnih izkušenj pa ti predlagam, da čim prej, ko boš odmislila vse vajine spomine, ga popolnoma izbrisala iz življenja, lažje bo šlo! Ne razmišljaj kaj dela in kje je, ampak se prepričaj, da te to ne zanima in se s čim zaposli. Prisili se misli preusmerit drugam!!

upam, da bo kmalu bolje*
dijamantek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 7. 4. 2007
Kraj: luna

Neprebrana objavaNapisal/-a dijamantek » 19. Jun. 2009 10:40

hvala za te besede..so v veliko spodbudo da gre življenje naprej!..na boljše!
Uporabniški avatar
cupcake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cupcake » 20. Jun. 2009 11:03

Na bolje, tako se govori! :wink: Poskušaj iz vsega potegnit le najboljše. Boš kmalu videla, da te vsaka izkušnja naredi močnejšega! Pa če tudi, se ti trenutno ne zdi tako.
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 27. Jun. 2009 13:50

končala sva 3 mesece nazaj..pustila sm ga jaz.ne zato, ker ga ne bi imela rada,ampak zato, ker se mi je vedno zdelo da mu je vseeno za vse...najprej mi je bilo zelo težko,ker sem vedela,da ga bom preveč pogrešala.mislila sem,da bo sčasoma bolje.no,nato sem sčasoma pozabljala.pa mi piše neki dan,da bi bilo na tisti dan obletnica najine zveze,in da mi gvišno ni bilo všeč z njim.to me je zabolelo, saj on ve, da ga mam rada še zmeraj,vem pa tudi,da ima on mene,a ima preveč ponosa,da bi to povedla meni,raje pove drugim,ki mi sporočijo naprej.odkar mi je pisal,se je vrnilo spet vse nazaj,vsi spomini, in ta bolečina,ki sploh ne mine.ubistvu sploh ne vem, kaj hočem.
po eni strani si želim, da mi pove,da me sovraži,naj ga že pozabim, po drugi pa še vedno nekako upam, da bova še kdaj skupaj.
hočem biti vesela,kot so vsi okoli mene, ne pa da sem vedno žalostna, tisti, ki se zanimajo zame, jih enostavno ignoriram, saj ne prenesem dotika nekoga, ki ni on..dvomim v to, da ga bom sploh kdaj prebolela..in to je najhuje, saj dan za dnem še vedno obstaja v meni neko upanje, da se bo vrnil k meni in da bo moje srce pozabilo vse rane,ki mi jih je zadal..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jun. 2009 14:17

Problem pri vama je (bil) pomanjkanje komunikacije. Thats all.
It was forever..but it didnt last long..
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 27. Jun. 2009 16:21

..Evelyn.. napisal/-a:Problem pri vama je (bil) pomanjkanje komunikacije. Thats all.

še zmerom je.ko se vidiva,je tako redkobeseden,drugače pa ima zmeraj kaj za povedati.drugim govori,kako me ima še zmeraj rad,a ko se vidiva,se kaže use nasprotno.rekel mi je,da sem jaz kriva,da sva končala,če bi ga imela rada,tega ne bi storila.a noče razumeti,da sem mislila,da bo tako bolje,da ne bom vsaki dan bila žalostna.ko sem bila z njim, je bilo sanjsko. a žal je bilo tega premalo.hočem,da mi pove, kaj on hoče, pa četudi, naj ga pustim na miru,naj ga prebolim,kot pa zdaj, ko ne vem,pri čem sem, in to je najhuje :cry:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jun. 2009 16:30

Pa si mu vse to ti povedala?
It was forever..but it didnt last long..
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 27. Jun. 2009 16:36

..Evelyn.. napisal/-a:Pa si mu vse to ti povedala?

jaz sem mu zmeraj use povedla,kaj me moti, da se skoraj nič ne vidiva, da ga neznansko pogrešam..a je preveč,da sem želela samo občutek, da je on z mano, da lahko skupaj uresničiva to, kar sva sanjala?
ko se vidiva, vem da ni use zamrlo, saj se zmeraj pogledava na tako nedolžen način,pa čeprav na daleč.a kaj kmalu umaknem pogled, saj v njegovih očeh vidim samo moje trpljenje, ki si ga ne želim podoživeti še enkrat.vem, da to ve, a ne ukrene ničesar.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jun. 2009 16:41

No če misliš, da morda imata neko prihodnost in še vedno upaš na vajino zvezo, mu povej vse kar ti leži na duši še enkrat, v živo ali pa preko dolgega pisma ali maila, obenem pa mu daj vedeti, da bo to zadnja priložnost(če je seveda on zainteresiran za to isto kakor ti). Po njegovem odzivu pa boš vedela kako in kaj.
It was forever..but it didnt last long..
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 27. Jun. 2009 16:47

..Evelyn.. napisal/-a:No če misliš, da morda imata neko prihodnost in še vedno upaš na vajino zvezo, mu povej vse kar ti leži na duši še enkrat, v živo ali pa preko dolgega pisma ali maila, obenem pa mu daj vedeti, da bo to zadnja priložnost(če je seveda on zainteresiran za to isto kakor ti). Po njegovem odzivu pa boš vedela kako in kaj.

pravzaprav je to problem.ker karkoli mu rečem, on udari nazaj, da sem jaz kriva da sva končala..zmeraj reče to razočarano.nikoli ne prizna, da sta za zvezo potrebna dva,prav tako tudi za razpad zveze.zmeraj sem jaz kriva.pravijo mi, naj ga pustim, naj ga končno pozabim, saj je že skrajni čas, in da me ni vreden, saj ga ni nikoli nič brigalo.jaz pa vem, da ga še zmeraj, samo pokaže ne. :oops: in to je tisto, kar rabim, da mi da vedeti, da je še možnost.poletje je tu, jaz se hočem zabavati, a se ne morem, dokler ne razćistiva, saj bi me potem mučilo, da sem uničila še tisto majhno upanje, da bi lahko bila ponovno skupaj.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jun. 2009 16:56

Ja brez pogovora neboš ničesar rešila. Očitno imaš še vedno dovolj mu za povedat.
It was forever..but it didnt last long..
SUMM€R_GIRł
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a SUMM€R_GIRł » 27. Jun. 2009 17:10

..Evelyn.. napisal/-a:Ja brez pogovora neboš ničesar rešila. Očitno imaš še vedno dovolj mu za povedat.

ja upam, da se bova kje hmalu videla..po smsju mi je neumno...hočem videti njegov izraz, ko mi pove to.tako bo lažje nadaljevati..ali pa zaključiti. :eek:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Jun. 2009 17:25

Hja nekako bo bolje, če se zmeniš z njim, da se vidita in pogovorita v miru kakor da čakaš na to, da se srečata.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
MIYA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 31. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MIYA » 28. Jun. 2009 9:46

no pa je učer še mene doletelo :/ sva šla narazen, v bistvu sva oba mal kriva za razpad zveze, za včeraj sem kriva pa jaz,da je do tega res prišlo. In zdaj me noče več niti vidt itd. skupaj sva bila 3 leta.

jst ga tko pogrešam, že zdj, men se kr meša, ko si predstavljam da ga ne bom več vidla, pa sam na njega mislm še...o bed,kok to boli :cry:

razn celodnevnega jokanja pa neprespane noči....a mi še kej preostane?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov