Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Maj. 2009 16:48

Nessh sam ignoriri soft touch pa bo ;)
Povej mu, da se počutiš malce omejeno, ker nisi dovolj s svojo družbo in da bi rada uskladila vse skupaj-verjam, da se da in če ti to uspe maš terno.
It was forever..but it didnt last long..
nesssh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nesssh » 31. Maj. 2009 13:51

Hvala za nasvete..

Drgač sm se pa že pogovorila z njem, in je reku da nej zberm, a frendice al pa on ker bi biu on rd skos z mano in da ga boli, da jst nočm bit skos z njem.. Da mi ne more zaupat in nevem kaj...
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 31. Maj. 2009 14:07

softTouch napisal/-a:
nesssh napisal/-a:Hej punce. Rabla bi kšn nasvet, kaj nej nrdim.
Situacija je taka, jst sm z mojim fantom zdej skupi prb. 2 leti. Vem kok zlo me ma rd, vem da me nebi nikol prevaru in tut jst ga mam rada. Ampak stvar je taka, da mi gre zadne čase ko sm z njem ful velik stavri na živce, doskrat sm živčna zarad njega in počutm se tko, kt da sm v kletki, ker nč ne hodm vn. Stvar je taka, da jst bi rada še mal uživala mladost ( stara sm 17 ) in use to ampak me je strah, če nikol več nebom najdla kšna tašnga fanta, k me bo mel tok rd in da mi bo pol žou, ker sm sama zajebala tist kar sm mela.. Po eni strani bi bla rada še z njem, k sej mi je velikrat lepo in use, ampak po drugi bi bla pa rada še s frendicami in rada bi sprobala še kej novga.. Nevem kaj nej nrdim..


jest ti svetujem,da ga pustiš.če se že pri 17-ih počutiš kot v kletki,to ni to.


uffff podobna zgodba, sam da men je to dogajalo prejšnje leto poleti, ko sm bla 18, skupi sva od mojga 16ga leta, zdej sm pa skor 20 stara oz. 19 sm :D

Hmmmm isto sm jz mela v glavi, da ne bom najdla boljšga, da mi bo žou in on si bo najdu drugo in jo meur ad, jz bom pa za ceu lajf u bad-u... Pa ti rečm, če res mislš da je to to, bot n jim, tut če sprobaš druge, ma ti rečm, ni to to ;) res, noben ti ne bo biu isto ;) Šezmer boš misnla na tvojga, neglede na kaj, nikol ga ne boš mogla prebolet, pa če bo še tko wow tip pršu mim..edino, če ti ni lih za bit s tvojim več :) Res, da se ne boš 'zajebala' tko k sm se skor jz, dobr da me ma tok rad in me nikol neb prevaru in mam jz njega fuuuuuuuul rada in je idealn u useh pogledih, z njim mi je najlepš in najhudejš use... in dobr da sm prekinla tisto obdobje in da sva spet skp wiii :D Ti rečm, drugi niso nč niti pikice bolši, ni primerjave hehehe ker če te dobr pojeb* :) pa da ma karakter, si loh z njim 24h na dan, s emata super, se non stop smejita itd... pol je superrrr :)

Aja sam jz loh hodm vn, sicr mu ni všeč, sam sva taka da mava rada svobodo, gre on vn, grem jz, se srečamo in skp zažuramo do konca, sm ceu dan naokol, se pokličeva gdaj me kje pobere..zdj skor da sm že priseljena pri njemu in mi je najjbolš :)

Aja ta fora SKOS s tabo, to je čsit možno, sam res čiiist skos pa ni možn, sejv rjetn kej dela,študira karkoli? Morš si pač začint lajf ne pa da skos skupej tičiš, in pol valda ga boli ker on si to drugače predstavlja, on verjetn misl da maš druzga ogledanga, al pa kej takega.
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 31. Maj. 2009 14:13

nesssh napisal/-a:Hvala za nasvete..

Drgač sm se pa že pogovorila z njem, in je reku da nej zberm, a frendice al pa on ker bi biu on rd skos z mano in da ga boli, da jst nočm bit skos z njem.. Da mi ne more zaupat in nevem kaj...


Uff, dekle open your eyes. Nihče na tem svetu ti nima pravice dajat takih ultimatov. Fant je totalno nesamozavesten, ON je tisti, ki se ima za bat, da ne bo nikoli več našel punce kot si ti. Šele 17 si stara, fantov boš imela še dosti lahko, če boš tako želela. Pojdi ven, ne zapusti prijateljic, uživaj. Boš videla, da se boš čez kakšno leto ali še prej tolkla po glavi, ker si sploh bila s takim cepcem. S 17-imi leti šele začenjaš živet, tako, da si daj možnost in zaživi v pravem pomenu, tega parazita pa pusti naj vegetira doma.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Maj. 2009 21:37

nesssh napisal/-a:Hvala za nasvete..

Drgač sm se pa že pogovorila z njem, in je reku da nej zberm, a frendice al pa on ker bi biu on rd skos z mano in da ga boli, da jst nočm bit skos z njem.. Da mi ne more zaupat in nevem kaj...


Wtf?! :eek: Pa kaj je s tem tipom? A on pa nima nobenih kolegov, hobijev, šihta/faksa...?
Sej ni čudno, da se počutiš kot v kletki, če bi pa on rad skoz s tabo visel...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Maj. 2009 21:55

nesssh napisal/-a:Bi mi še kera kej svetvala?

prosim.


jst sm isto mela fanta pri 17ih, meu me je ful rad, mogoče preveč in nevem, tok se mi je prlagajal, use naredu zame in oh in sploh... da mi je šou na živce. na živce mi je šlo use kar je naredu, use njegove besede, ma use.. pa tud sm mislna da nebom dobila bolšga..
malo pred 1. obletnico sm ga pustila, ampak sm zato ker je biu tok zaljubljen, ostala z njim v stikih.. potem sem spoznala novga fanta (zdejšnega), k me ma glih tko full rad ampak je karakterno čist drgačn (recimo bivšmu sm rekla da ga mam dost pa se mi je začel opravičevat pa neki klicat skos, če zdejšnmu to rečem se mi ne bo opraviču (ker se nima zakaj) ampak se bom mogla jst in opravičt pa neki jit 'na kolena',.. pa prejšn je naredu vse kar sm rekla, šla sva tja kamor sm predlagala... zdejšn pač ni tok prilagodljiv, ima svoja mnenja in jih pol skupi usklajujeva, in to me na njem too much privlači...)

ne skrbi, našla boš boljšega fanta ki te bo imel še raje ;)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Maj. 2009 22:26

nesssh napisal/-a:Hvala za nasvete..

Drgač sm se pa že pogovorila z njem, in je reku da nej zberm, a frendice al pa on ker bi biu on rd skos z mano in da ga boli, da jst nočm bit skos z njem.. Da mi ne more zaupat in nevem kaj...

Naj izbira on, tebe malo manj ali tebe ništa ;)
It was forever..but it didnt last long..
Larisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 4. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisy » 04. Jun. 2009 15:42

živjo vsem :)
naj vam še jaz zaupam svojo zgodbo...
s fantom sva bila skupaj skoraj tri leta.zadnje mesece pred koncem zveze sva se nekoliko odtujila a jaz nisem niti pomislila na to da bi ga pustila.tik preden me je pustil pa sem slutila, da se bo to zgodilo. čeprav sem slutila, je bil zame velik šok ko me ji res dal konec.
seveda se mi je takrat podrl svet, saj mi je pomenil use.potem ko sva nehala je kmau začeu neki mutit s svojo prijateljico.skos sta tičala skp.in vidl se je d nista sam frenda. a on je skos zanikal, pa ona isto d kao nč nimata.
men je p reku, k me je pustu, d ne more bit trenutno v zvezi p d rab bit mau sam d se znori.kdo bi ga razumu???
reku mi je tut da to k sva nehala, še ne pomen d ne bova nikol več skp.in pol sva se slišala ene parkrat pa tud vidla, in zmer k sva bla skp se nisva mogla upret drug drugemu.oba se mava še zmer rada. reku mi je d je trenutno zmedn, d sploh ne ve kaj nj sam s sabo.jp d sploh neve s kero bi biu.
js sm mu rekla d je brezveze d se sploh še vidva p slišva, k on itak zdj z uno muti in sm mu tut rekla d ni fer ne do mene in ne do une, k neki muti z njo(lupčki, objemčki...hodta ne, kokr vem)in zdj nimava stikov...in nevem a nj grem naprej in čist pozabm nanga al nj se borim zanga:( po en stran si rečem, če bi me meu res rt bi biu z mano, nebi rabu nč premlevat, po drug stran pa, kaj če ma sam tak obdobje d ga more še mau z drugimi srat, sam drgač pa d ve sam pr seb d sm js tista njegova "taprava"
p tut reku mi je k me je pustu d me nov nikol pozabu::what::
pomagite z nasveti, prosm, bom zlo hvaležna..
hvala usm že vnaprej!!!
če vas pa še kj zanima, al sm pa kj nerazumljiv napisala p kr uprašte...
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 04. Jun. 2009 15:55

In...ti bi potem to pustila...da bi se mal z drugimi skur**l, potem pa pršu nazaj h teb?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Jun. 2009 16:15

Ni ga vredno čakat.
Mogoče se bo s časom vrnil k tebi, mogoče se ne bo. Ampak, tudi če bo prišel nazaj, a misliš, da bo zveza enaka, kot je zdaj? Ves čas se boš tresla, da ga ne bo spet doletelo obdobje, ko "ga more še mau z drugimi srat".

Tip točno ve, kaj ti mora naložit, da boš vsa mehka. Poglej si trenutno situacijo. On ima drugo (to, a dejansko hodita ali ne, ni pomembno), ti pa doma tuhtaš, kaj narest.
Pri tem da se vama ni nobena zlobna usoda na pot postavila, on se je tako odločil. Ti pa hočeš rešit ta odnos, ki ga je on več kot očitno že odpisal.
Larisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 4. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larisy » 05. Jun. 2009 8:30

nevem če bi ga vzela nazaj, ker to bi vedla šele ko bi prišlo do take situacije.če bi imela že kakšnega drugega ga ne bi vzela nazaj, če pa bi bila pa samska pa bi ga verjetno.samo zato, ker ga imam še vedno rada.poleg tega sem pozabila povedat da je tudi sam rekel naj ga ne čakam.tako da je vsaj tako fer.čutim da se počasi oddaljujeva.mislim pa da ne moreva biti prijatelja.nočem ga izgubiti, ker mi je ful uredu kt oseba, samo problem je da nama ne rata biti samo prijatelja, usaj zaenkrat še ne.naj nekaj časa mine, pa bom vidla kako se bo odvilo.čas bo prinesel svoje.res pa je da tudi, če bi bila skupaj, res verjetno ne bi bila zveza taka kot je bila.skoz bi biu prisotn ta dvom ja, da se celotna zgodba ponovi.najbolje, da pustim use tako kot je in grem naprej.če nama je usojeno, se bova že našla.
res najlepša hvala obema za nasvete!!!
Uporabniški avatar
Akasha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 16. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Akasha » 12. Jun. 2009 12:41

..
Zadnjič spremenil Akasha, dne 14. Jun. 2009 14:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 12. Jun. 2009 12:47

jaz nevem zakaj rineš v zvezo.Daj, uživaj malo v samskosti :wink:
Edinstvena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 21. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Edinstvena » 12. Jun. 2009 16:59

Akasha...

jaz sem na istem... :cry: tolk je blo enih lepih stvari, kot v pravljici... ja blo je tud nekaj negativnih... ampak še vedno tiste talepe prevagajo in me vse skupaj spravlja ob živce...s kolegi je isto, da nikamor nočejo hodit, če pa že so pa poparčkani in se počutim ko eno budalo poleg njih...

ceu čas mam občutek da nebom nikoli našla nekoga ki bi me imel rad :( in to boli... bla sem zdaj eno leto samska, sem uživala... ampak prišel je bivši in sem bla kot v nebesih, vse je blo popolno... in zdaj sploh nemorm pozabit teh trenutkov ko sem hodla 3m nad zemljo, hodla po mestu z nasmeškom na ustih in z žarečimi lici :cry: vem da ga morm prebolet, ampak preprosto še ne gre... to mi pobira uso energijo in sem čisto popolnoma na tleh na trenutke...
Izziv je v tem da ostaneš to kar si,v svetu ki te poskuša narediti takšnega kot so vsi drugi!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jun. 2009 18:09

nesssh napisal/-a:Hvala za nasvete..

Drgač sm se pa že pogovorila z njem, in je reku da nej zberm, a frendice al pa on ker bi biu on rd skos z mano in da ga boli, da jst nočm bit skos z njem.. Da mi ne more zaupat in nevem kaj...
Fucking RUN!
Niti sekunde ne smes bit vec v takem razmerju. To identicno situacijo sem ze videl. Koncalo se je z obilo fizicnega nasilja in ta punca zdaj obiskuje psihiatra.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]