Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 08. Maj. 2009 9:25

Kot da bi sebe brala.. Tolažim s tem, da mi bo enkrat res prekipelo in se bom odločila da tako ne gre več naprej.. Confused vem, da ni dobra tolažba, da bi morala nekaj narediti v tej smeri če bi res hotela, da se vse konča, ampak ne morem..


Kot da bi jst sebe brala :) Amapk kakšen mesec nazaj. Sm misnla, da ga ne bom mogla nikol pustit amapk sm ga. Kar hočem povedat je to, da vsak res pride do točke ko ma vsega dovolj, je resnično težko to naredit, ampak preprosto veš da ne moreš več. Mislm da je potem tudi večja možnost, da človeka dejansko preboliš, ker veš da si probal vse da odnos rešiš. Ja, ljubezn je hudič.
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 09. Maj. 2009 11:55

veronika_ napisal/-a:
Kot da bi sebe brala.. Tolažim s tem, da mi bo enkrat res prekipelo in se bom odločila da tako ne gre več naprej.. Confused vem, da ni dobra tolažba, da bi morala nekaj narediti v tej smeri če bi res hotela, da se vse konča, ampak ne morem..


Kot da bi jst sebe brala :) Amapk kakšen mesec nazaj. Sm misnla, da ga ne bom mogla nikol pustit amapk sm ga. Kar hočem povedat je to, da vsak res pride do točke ko ma vsega dovolj, je resnično težko to naredit, ampak preprosto veš da ne moreš več. Mislm da je potem tudi večja možnost, da človeka dejansko preboliš, ker veš da si probal vse da odnos rešiš. Ja, ljubezn je hudič.


Sam res, stvari se tolk časa nabirajo, tokrat si prizadeta, tokrat upaš, da zdej bo pa res šlo, da nama bo kul, da bo vse lepo in prav in bla bla bla, neštetokrat nasedeš podobnim foram zarad katerih se sekiraš in jokaš in vse to. Toda nekega lepega dne, ti pride vrh glave in ne moreš več. Konec. Ne moreš več nazaj, ne verjameš mu več, preprosto nisi zmožen biti več z njim. Boli in tudi pogrešaš ga in vse, sploh če imaš še stike z njim, ker jih moraš imeti, ampak ko pride čez mejo je na koncu veliko lažje. Meni se je zdelo, kot bi resnično veliko breme padlo z mene, kot da se sedaj znam končno spet smejati, kajti najina zveza je bila res uničujoča za oba, tako zanj kot zame.
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 09. Maj. 2009 21:09

matty13 napisal/-a:
veronika_ napisal/-a:
Kot da bi sebe brala.. Tolažim s tem, da mi bo enkrat res prekipelo in se bom odločila da tako ne gre več naprej.. Confused vem, da ni dobra tolažba, da bi morala nekaj narediti v tej smeri če bi res hotela, da se vse konča, ampak ne morem..


Kot da bi jst sebe brala :) Amapk kakšen mesec nazaj. Sm misnla, da ga ne bom mogla nikol pustit amapk sm ga. Kar hočem povedat je to, da vsak res pride do točke ko ma vsega dovolj, je resnično težko to naredit, ampak preprosto veš da ne moreš več. Mislm da je potem tudi večja možnost, da človeka dejansko preboliš, ker veš da si probal vse da odnos rešiš. Ja, ljubezn je hudič.


Sam res, stvari se tolk časa nabirajo, tokrat si prizadeta, tokrat upaš, da zdej bo pa res šlo, da nama bo kul, da bo vse lepo in prav in bla bla bla, neštetokrat nasedeš podobnim foram zarad katerih se sekiraš in jokaš in vse to. Toda nekega lepega dne, ti pride vrh glave in ne moreš več. Konec. Ne moreš več nazaj, ne verjameš mu več, preprosto nisi zmožen biti več z njim. Boli in tudi pogrešaš ga in vse, sploh če imaš še stike z njim, ker jih moraš imeti, ampak ko pride čez mejo je na koncu veliko lažje. Meni se je zdelo, kot bi resnično veliko breme padlo z mene, kot da se sedaj znam končno spet smejati, kajti najina zveza je bila res uničujoča za oba, tako zanj kot zame.


točno tako! Pri meni je blo isto. Prebolela pa sem zaradi tega v slabem mesecu
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 10. Maj. 2009 21:22

midva sva pa končala na zelo grd način, polno nekega maščevanja z njegove strani, medtem ko sem želela zvezo končat na lep način. in ni šlo drgače, kot da je grdo. Iz mene je potegnil najlepše, a na žalost tudi največ bolečine in s tem tudi končni odziv na njegova vedno bolj podla dejanja... ni bil dovolj zrel da bi mi povedal da bi rad zaključil, jaz pa nisem bila dovolj močna. boli me, ker sem nameravala najino zvezo ohranit v lepem spominu, tako pa si želim da se nikoli ne bi bila srečala in bi vse skupaj najraje pobrisala.. :cry:
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 10. Maj. 2009 21:55

ah, tud midva sva končala tako...s kregom.....in ko mej je pelov domov z vso jezo in naglico, sm vedal,da je to zadnjič!!...po tel. sm mu še parkrat rekla, da resno mislm,da je konc..tk da... Ma ta kreg na koncu je bila kot kaplica v morje vseh kergov..in ne morm rečt, da mam zard tega grde spomine na zvezo...Z njim sm se na koncu itak mogla sam še kregat k je bil vedno bl trmoglav, posesiven, ljubosumn...si niti ne predstavljam, da bi z njim...tak kot je bil, na lep način končala zvezo.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 11. Maj. 2009 12:53

jaz že nekaj časa nisem mela resnega tipa, za bluziti kar tako z nekom pa nisem :? sem opazla, da vsak, ki mi je do zdaj bil všeč, da sem pol zvedla, da je ali deloholik ali pa zaseden :( pa ni to, da bi padala na nedosegljive - ni to, pač pa šele kasneje izvem, da ne kako drugače ne bo izšlo (ali pa oddaljenost), in se vse sfiži :( pa vsak dan poslušam od sorodnikov ali pa prijateljic in prijateljev, zakaj je taka huda bejba samska. ja kaj pa naj. :roll: pa se nimam za hudo, nisem high ali kaj takega, čisto preprosta in energična, zgovorna pa vse to. ne vem no, sem kar nehala verjet v to, da obstaja kdo, ki bo dejansko pravi zame in ne bo preveč zaljubljen v svoje delo in bo samski! valda mi je pomemben videz, ampak vključno s karakterjem, ker ne morem videt neke tipsone, ki so vase zaljubljeni! mršš
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Maj. 2009 14:51

*Gaja* napisal/-a:..., sem kar nehala verjet v to, da obstaja kdo, ki bo dejansko pravi zame in ne bo preveč zaljubljen v svoje delo in bo samski!


itak da pride. :D no panic. :top:
l3ni
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 18. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a l3ni » 18. Maj. 2009 15:05

Vsak začetek nove zveze ponavadi prinese nove stvari, srečo.. Ne zgodi se pogosto, da srečaš to kar si v življenju iskal. Ampak stvari ne gredo vedno tako kot si jih zamislimo. Težko je, ampak se trudiš preboleti in sčasoma ti uspe.

Ampak meni se dogaja to, da sploh ne morem dojeti, da nikoli več ne bova skupaj. Minilo je že več kot pol leta, a vendar še vedno nisem dojela, še vedno imam v mislih upanje morda pa... Ker ne dojamem, sploh ne morem začeti prebolevati.

Ni bila to moja prva zveza in vem kako je prebolevati, vendar se mi še ni zgodilo, da bi me venomer spremljal občutek, saj bova še skupaj.

Res je, zveza je trajala le 2 meseca. Začel se je odmikati od mene. Imela sem občutek, da ga je strah se prepustiti in zares zaljubiti, da ga je bilo strah iti izven svojih okvirov - ima namreč precej izoblikovano mnenje o tem kar hoče in kot umetnik si želi žensko iz tega področja. Zato tudi ni hotel dati priložnosti nama. Jaz pa sem prišla v njegovo življenje nenadno, že takoj, ko sva se spoznala, sva začutila energijo drug drugega.

Smešno je, da se mi zdi, da bi bilo lažje pozabiti, če bi imela dovolj dober razlog - npr. prevara ali karkoli, tako bi uspela samo sebe prepričati, tako pa...me nihče drug niti gane ne...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 20. Maj. 2009 16:43

* Princes' napisal/-a:Kako preboleti nekoga, če si z njim v stalnih stikih? :?


sori, ampak no way. ne ne ne. prekini stike!
nesssh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nesssh » 24. Maj. 2009 9:28

Hej punce. Rabla bi kšn nasvet, kaj nej nrdim.
Situacija je taka, jst sm z mojim fantom zdej skupi prb. 2 leti. Vem kok zlo me ma rd, vem da me nebi nikol prevaru in tut jst ga mam rada. Ampak stvar je taka, da mi gre zadne čase ko sm z njem ful velik stavri na živce, doskrat sm živčna zarad njega in počutm se tko, kt da sm v kletki, ker nč ne hodm vn. Stvar je taka, da jst bi rada še mal uživala mladost ( stara sm 17 ) in use to ampak me je strah, če nikol več nebom najdla kšna tašnga fanta, k me bo mel tok rd in da mi bo pol žou, ker sm sama zajebala tist kar sm mela.. Po eni strani bi bla rada še z njem, k sej mi je velikrat lepo in use, ampak po drugi bi bla pa rada še s frendicami in rada bi sprobala še kej novga.. Nevem kaj nej nrdim..
Uporabniški avatar
miaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 11. 5. 2009
Kraj: MARIBOR

Neprebrana objavaNapisal/-a miaw » 24. Maj. 2009 9:31

nesssh napisal/-a:Hej punce. Rabla bi kšn nasvet, kaj nej nrdim.
Situacija je taka, jst sm z mojim fantom zdej skupi prb. 2 leti. Vem kok zlo me ma rd, vem da me nebi nikol prevaru in tut jst ga mam rada. Ampak stvar je taka, da mi gre zadne čase ko sm z njem ful velik stavri na živce, doskrat sm živčna zarad njega in počutm se tko, kt da sm v kletki, ker nč ne hodm vn. Stvar je taka, da jst bi rada še mal uživala mladost ( stara sm 17 ) in use to ampak me je strah, če nikol več nebom najdla kšna tašnga fanta, k me bo mel tok rd in da mi bo pol žou, ker sm sama zajebala tist kar sm mela.. Po eni strani bi bla rada še z njem, k sej mi je velikrat lepo in use, ampak po drugi bi bla pa rada še s frendicami in rada bi sprobala še kej novga.. Nevem kaj nej nrdim..


se podpišem. :) nevem kak je pri tebi, vem pa, da jas njega ne dam stran. sem to temeljito premislila in ni vredno pustit tega kaj mama zaj za 2 leti norenja.
nesssh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nesssh » 29. Maj. 2009 13:38

Bi mi še kera kej svetvala?

prosim.
*srčica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 22. 10. 2005
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a *srčica* » 29. Maj. 2009 14:35

^^
bi rada šla ven plesat, pa se družit s kolegicami, al te mikajo tut drugi fantje? če si želiš samo družbe kolegic, dogajanje, potem ne vidim problema. Povej fantu da bi kdaj šla tut sama ven, pomoje nebi smel preveč komplicirat...
Če je pa zgodba taka da bi bla še s kakim drugim tipom, je pa odgovor že skoraj jasen.
dejstvo je da si še mlada, nisi se še znorela, znoret se more pa vsak, drugače ga začne trgat v obdobjih v lajfu ko ti to res ne pride prav. In če bi rada doživela več stvari, se nebi rada počutia kot v kletki, potem končaj to vezo. Če boš čakala da te to počutje mine, bo samo še slabše, ker ne bo, ti boš pa iz dneva v dan bolj zagrenjena.
Vsekakor pa dobro premisli kaj bi rada, da na bo na koncu prevelikih obžalovanj.
Mogoče bi se bilo tudi pametno vprašat, če se vidiš z njim v prihodnosti... Glede na tvoja leta sem malo skeptična da bo to life lasting love story, sploh ker že zdaj zadeve malo škripajo.
Velik sreče pri odločanju! :)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 29. Maj. 2009 14:59

nesssh napisal/-a:Hej punce. Rabla bi kšn nasvet, kaj nej nrdim.
Situacija je taka, jst sm z mojim fantom zdej skupi prb. 2 leti. Vem kok zlo me ma rd, vem da me nebi nikol prevaru in tut jst ga mam rada. Ampak stvar je taka, da mi gre zadne čase ko sm z njem ful velik stavri na živce, doskrat sm živčna zarad njega in počutm se tko, kt da sm v kletki, ker nč ne hodm vn. Stvar je taka, da jst bi rada še mal uživala mladost ( stara sm 17 ) in use to ampak me je strah, če nikol več nebom najdla kšna tašnga fanta, k me bo mel tok rd in da mi bo pol žou, ker sm sama zajebala tist kar sm mela.. Po eni strani bi bla rada še z njem, k sej mi je velikrat lepo in use, ampak po drugi bi bla pa rada še s frendicami in rada bi sprobala še kej novga.. Nevem kaj nej nrdim..


jest ti svetujem,da ga pustiš.če se že pri 17-ih počutiš kot v kletki,to ni to.
kinna
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kinna » 29. Maj. 2009 15:19

nesssh napisal/-a:Hej punce. Rabla bi kšn nasvet, kaj nej nrdim.
Situacija je taka, jst sm z mojim fantom zdej skupi prb. 2 leti. Vem kok zlo me ma rd, vem da me nebi nikol prevaru in tut jst ga mam rada. Ampak stvar je taka, da mi gre zadne čase ko sm z njem ful velik stavri na živce, doskrat sm živčna zarad njega in počutm se tko, kt da sm v kletki, ker nč ne hodm vn. Stvar je taka, da jst bi rada še mal uživala mladost ( stara sm 17 ) in use to ampak me je strah, če nikol več nebom najdla kšna tašnga fanta, k me bo mel tok rd in da mi bo pol žou, ker sm sama zajebala tist kar sm mela.. Po eni strani bi bla rada še z njem, k sej mi je velikrat lepo in use, ampak po drugi bi bla pa rada še s frendicami in rada bi sprobala še kej novga.. Nevem kaj nej nrdim..


js pa svetujem da mu to na lep način poveš...pač da ga maš rada pa vse samo da rabi vsak malo časa zase in za svoje prijatelje...da ne misliš it od njega.tud to če ti po živcih skače mu povej. in če bo zastopo mislim da boš ulovila 2 muhi na en mah...
če pa ne, pa pomoje zravn takega človeka nimaš kaj iskat kr boš sama najbol trpela.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]