Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 02. Maj. 2009 19:33

..Evelyn.. napisal/-a:Prekini stalne stike :)


ajooj, to je izpadlo zdej ku da je tavečje budalo in sama ni upala prit do tega preprostega zaključka/odločitve.. ni vse tko preprosto :roll:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Maj. 2009 19:35

Ni vedno preprosto, je pa ponavadi the only way :)
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 02. Maj. 2009 19:37

se ne gre za to.. mogoče ne more iz drugih razlogou, ne pa zto kr noče/je preveč navezana na njega/bi ga rada mela v svoji bližini.. kakorkoli, je težko sklepat iz enga stavka za kaj se gre.. sam tisto "prekini stike" je vseeno izpadlo butasto
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 02. Maj. 2009 19:39

[vanessa] napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Prekini stalne stike :)


ajooj, to je izpadlo zdej ku da je tavečje budalo in sama ni upala prit do tega preprostega zaključka/odločitve.. ni vse tko preprosto :roll:

Ja očitno, ker je to edini odgovor. Daleč od oči, daleč od srca, oziroma vsaj lažje je. Nemore pa zamižat in si v ušesa dat čepke, vsakič, ko ga sreča. Možnost, da preboliš nekoga, ki ga imaš rad ob tem, da ga videvaš redno in vidiš kaj počne, so minimalne. Vsaka druga opcija, ki jo bo našla ali pa ji jo boste navedle, nebo tako preprosto izvedljiva kot ta.

P***a, samo en stavek je navedla in iz tega sm ji lahko svetovala, kaj se repenčš.
Sicr pa so vedno eni in isti nasveti za prebolevanje, pejdi čim dlje od njega, zaposli se z različnimi hobiji, posveti se svoji notranjosti in svojim željam in končno; get a life. Ključno pa je, da se oddaljiš od osebe, ki jo hočeš prebolet.
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 02. Maj. 2009 19:41, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 02. Maj. 2009 19:41

če pa je še vedno navezana na njega, če bi ga še vedno mela rada ob sebi, potem pa ni vprašanje kako ga preboleti?

drugače pa je prekinitev stikov res prvi korak, po tej ne ravno lepi poti. no odvisno kak si narediš. ker mislim da ji drugega ne preostane,kot prekinitev. če pa hoče punca vedet za vsak korak bivšega, te pa ga tak ne želi preboleti! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 02. Maj. 2009 19:43

^^ in kaj bo potem k ga bo po dougem času spet zagledala?

verjamem, da daleč od oči, daleč od srca deluje, tudi pr meni je, ma ko je biu poudarek na "daleč".. jo je biu blizu, je blo vse po starem

težje je prebolet nekoga k je v tvoji bližini, sam ko ga enkrat preboliš na tak način, veš da je to stanje realno in da je za vse večne čase.. ko pa nekoga ne vidiš in ga potem spet zagledaš, ne moreš nikoli vedet kako reakcijo bo človek sprožiu v tebi
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 19:52

..Evelyn.. napisal/-a:Prekini stalne stike :)

...
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:35, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 02. Maj. 2009 19:53

eno če imata stike (se vsak dan klicarita, se videvata ker nimata kaj bolj pametnega za delat), drugo pa je da ti bivšega srečuješ ker ga "moreš" - sta sošolca, sta soseda, delata skupaj...

sama sem mela drugi primer, bla sma soseda in valda sem ga po triletni zvezi videla skoraj vsak dan,razn če sem se zaprla v sobo. in kaj se je dogajalo? itak mi je blo težko,ker sem se najprej v sobi jokala za njim, pol pa sem šla na šetnjo in evo ga, sem ga vidla. valda sma se samo pozdravla in je blo to to, in ja je blo težko. ampak sam na ta način mi je uspelo,da sem ga prebolela. ker vsakič ko sem ga vidla me je manj bolelo. želela sem si ga videvati čim manj,samo kaj naj če ga srečam pri kolegu al pa igrišču. stran se obrnem? zato mi je čaz čas ko sem ga videla postalo vseeno zanj, ni blo več utripa ni blo več rdečice. in tak sem pol spogruntala da je šel iz mojga srca. normalno da sem se trudla da sem se mu izugibala kolko se je le dalo, pa klicala se tud nisma, pa na kavice tud ne hodla. ampak da sem prišla do točke, da mi je blo vseeno zanj je trajalo, in seveda sem tud uporabila razne metode za prebolevanje, in vsaka je pomagala na svoj način. seveda pa je prvo blo,da sem si v glavi pošlihtala pa uredila zadeve! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 19:57

...
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:37, skupaj popravljeno 2 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Maj. 2009 20:02

Saj pri tebi gresta šlihtanje stvari v glavi in prekinitev stikov z njim z roko v roki ;)
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 20:17

..
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 02. Maj. 2009 20:25

* Princes' napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Saj pri tebi gresta šlihtanje stvari v glavi in prekinitev stikov z njim z roko v roki ;)

torej to pomeni, da ga, ko se mi oglasi na msnju preprosto ignoriram in ne pišem nič? :gruebel:

Ja! Jaz sem bila bivšega primorana zbrisat z msn. Ker mi je nagajal. Pa telefonsko sem tudi zbrisala. Je težko naredit, a edina pot, da pozabiš.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
* Princes'
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a * Princes' » 02. Maj. 2009 20:36

..
Zadnjič spremenil * Princes', dne 16. Jun. 2009 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
in začela bom verjet, da me lahko poljubi spet človek dobrega namena, dal ljubezen boš obema..
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 02. Maj. 2009 20:42

Jaz ravno ne bi odpisovala na sporočila. In ne bi shranjevala številke nazaj v telefon. Ker bi še bolj trpela ob tem. Če ga že ne želiš izbrisat iz msn, ga lahko tudi blokiraš. Tako ne bo videl, kdaj si se vpisala.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Maj. 2009 21:12

* Princes' napisal/-a:če bi ga izbrisala, bi pomoje našel kakšno drugo pot, samo da bi bil v stiku z mano, v to sem prepričana...


Bi pot našel on ali bi jo na koncu ti, ker bi te premamila želja po nevemčem? Lej, nevem, zakaj mu sploh še odpisuješ, če te to tako "moti". Lahko mu poveš, da želiš malo miru (ignoriranje namreč ni moja najboljša metoda), da te moti, ker ti piše, da je čas, da gresta usak svojo pot...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]