Tako ga pogrešam...kako ga preboleti?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako dolgo ste rabili,da ste preboleli končano zvezo?

manj kot 1 mesec
80
8%
1 mesec
58
6%
2 meseca
52
5%
3 mesece
83
8%
skoraj 1 leto
157
16%
več kot 1 leto
150
15%
takoj
46
5%
še nisem
380
38%
Skupaj glasov : 1006

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 10. Apr. 2006 7:07

Ja punce Mimi_M ma prov. Jst sm naredila napako.
Sploh nevem kako ampak po 6 mesecih mrka sem dobila z bivšim stike nazaj. No sej prej mi je vedno govoril njegov bratzranec kaj se kej dogaja pa tk.
Ja vem, da to ni prav. No da neboste mislil, da sem ga preverjala nene nism ga on mi je sam od sebe to povedu in pač poslušala sem do konca.

Seveda bivšega pogrešam čeprav imam fanta :oops:

No in sva se slišala pred kakimi 14 dnevi po mobitelu. Klical me je. Nič kaj takega samo nekaj zaradi njegove mamice. In ko sem se nehala z njim pogovarjat sem se začela jokati. Nevem ali zaradi žalosti ali veselja mislim, da kar oboje.

Težko je. Edino to je dobro, da je daleč od mene doma ampak težava je v tem da sem zelo dobra prijateljica z njegovim bratrancem,... In ko se bomo videli bom gotovo videla tudi njega s punco v družbi in mislim, da me bo takrat zvil.

In tega se bojim čeprav imam fanta. Ampak velikokrat se spomnim kaj sem počela vse z bivšim,...

Smotana sem vem. Včasih si zaželim, da bi zgubila spomin in bi v moji glavi ostal samo ta fant, ki me ma zelo rad...
Vem, da ni fer do njega ampak nevem kako nej končam, da nam več mislila nanj.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
lindick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 10. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a lindick » 10. Apr. 2006 8:59

hmmm...jz sem tud mela podobne tezave...enkrat sem bila v svojga bivsega tako zaljubljena, da niti pogledat nisem mogla drugega...in sem nasla nekoga drugega, ki je bil zlat do mene...in sem si vsak dan govorila, da je to moski, ki ga ljubim, ker me ima tako rad, bivsega pa boli ***** zame...pa vseeno ni zveza ni zdržala, čustva so bila premočna...in sem bla spet z bivšim...in spet mi je zlomil srce na bilijardo koščkov...prebolela sem ga šele, ko sem se zaljubila v drugega kar tako...naenkrat, nepričakovano...in zopet sem se zmotila..tudi ta ni bil pravi in mi je zlomil srce...najbolj žalostno pa je, da sem jz vmes zlomila srce fantu, ki je bil pripravljen narediti vse zame...pa tega nisem znala cenit, ker pač ni blo j****ih metuljčkov...ampak metuljčki slej ko prej zginejo z vsakim..žal mi je, ker mi je bilo zelo lepo z njim pa tud počasi sem že mislila, da se bom pa le zaljubila vanj..in takrat se je vmešal moj bivši,...ehh...v življenju delamo napake, da imamo kaj obžalovati :D ...hecam se....res je žalostno, da ljubezen, ki naj bi bila najlepše čustvo na svetu tako zelo zelo boli :? ...
The nights I waited up for you...promises about coming through...so much time you wasted, that's why I had to replace you!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 10. Apr. 2006 9:35

No sj jst pa glih tega noč nardit da bi ga przadela k bi drugač vse naredu zame pa full me ma rad pa spoštuje me.

Morm bivšega pozabt ker itak nava nikol več skupej.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Princeska18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 9. 4. 2006
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Princeska18 » 10. Apr. 2006 16:18

Danes sem ga ves dan srečevala v šoli. Zmešalo se mi bo :cry: Najhuje pa je da sploh nisem jezna nanj ampak tako hudo žalostna. Raje bi bla jezna bi mogoče manj bolelo. :(
-matea-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a -matea- » 10. Apr. 2006 17:28

ja... čas zaceli rane... ponavad je tko, sam treba je met neko motivacijo... men se je tut zdel, da se je vse sesul, da ni nč smiselno itd... pa ugotoviš, da je blo tut to za neki dobr... saj js sm tazga mnenja! sj bo, sj bo! :wink:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 10. Apr. 2006 17:32

No danes je pred šolo prišel bivši bivši ki sem bila včasih zelo nora nanj. In se je najprej delu norca iz mene. In ga sploh nism več jebala ker sm ga prebolela . In vse se vrača punce tako. da se ne sekirat ker se vse plača in vrača.

In dons mi je blo čist navadn ane. hehe on bi bil pa rad z mano ampak ne ni šans.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 10. Apr. 2006 17:35

Res je, da je v vsaki stvari nekaj dobrega..pri meni gre recimo za to, da bom zdaj diplomirala, kar v primeru, da bi še z bivšim skupaj živela, definitivno ne bi, ker bi še vedno hodila v službo, da bi zaslužila za najemnino in mi ne bi zneslo zraven v tem času naredit vseh izpitov in diplome, kot mi je to uspelo zdaj, ko sem bila doma.
Morda za koga slaba tolažba, ampak zame je bil res že skrajni čas, da se spravim k temu. Pa čeprav na tak način. :?
In navsezadnje je bilo bolje za naju oba, ker je vsak posebej zdaj bolj srečen, kot pa sva bila zadnje mesece skupaj.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 11. Apr. 2006 7:33

tiasha napisal/-a:
Mimi_M napisal/-a:tiasha..kaj berem???????? :eek: :eek:
Nič ne vem o tem..


ja pravilno bereš ... :cry:

tiasha kaj :eek:

čist šok tole :cry: :cry:

boga :bussi:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 11. Apr. 2006 8:31

kako ga preboleti?

da ne misliš več nanj... vem da je teško sam punce če je konec je konec ne mormo pomagat ... in vrjemite da če na bote več cele dneve mislile nanj in kak je bil takrat pa ka je takrat reku ... vam bo lažje ...
ne jokajte se ampak raje pojdite ven s kolegicami in se zabavajte in saj za urco pozabite boste vidle kako se bote potem počutile bolše ...


jst vam pa želim veliko uspeha v prebolevanju ... :bussi:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Apr. 2006 8:34

*tamalla* napisal/-a:kako ga preboleti?

da ne misliš več nanj... vem da je teško sam punce če je konec je konec ne mormo pomagat ... in vrjemite da če na bote več cele dneve mislile nanj in kak je bil takrat pa ka je takrat reku ... vam bo lažje ...ne jokajte se ampak raje pojdite ven s kolegicami in se zabavajte in saj za urco pozabite boste vidle kako se bote potem počutile bolše ...


jst vam pa želim veliko uspeha v prebolevanju ... :bussi:


Hjaaa ko bi blo to tko lahko ... kr izključit misli in razmišljat o eni čist tretji stvari ... :cry: Meni ne pomaga tut če grem vn, tut če delam ne vem kaj, če se pogovarjam z nekom ... jst sm z mislimi v popolnoma svojem svetu ... :(
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*tamalla*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 22. 3. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *tamalla* » 11. Apr. 2006 8:38

ja vem da ni lahko :( sem bla sama v tem ...
ampak pri sebi se odloči da boš neki naredla šele potem boš lahka šla skozi ... vrjamem da ti je zelo hudo in da ti nč ne pomaga ... ampak tud sama sem bla taka .. potem sem mela pa jokanja in tega dovolj in sem si rekla konec je ne bom jokala ... in v roku enega meseca sem bila bolša ... seveda še zdaj boli ko se spomnim nanj ... ampak malo mi je lažje ...

hudo mi je ko berem tvoje poste res k vidim da ti je res pomenil vse zato bi res ti rada na nek način pomagala ... ampak dokler sama ne boš hotela ga preboleti ti ne bo nč pomagalo ... :( :bussi:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Apr. 2006 8:42

Ja sej jst upam, da bom enkrat pršla do te faze, ko si bom rekla da je dovolj joka ... ampak trenutno to sigurno še ni to ... :( Ker je bla ta veza tok dolg del mojega življenja in se je težko v parih dneh sprjaznt, s stvarmi, ki si jih prej delal vsak dan, potem jih pa kr naenkrat ni več ...

Hvala drugače za tvoj trud, res lepo od tebe!! :**
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Apr. 2006 8:49

tiasha,
to mora minit nekako samo od sebe,
neki na silo se delat, da si ga prebolela, nima smisla, ker bi s tem (če bi ti sploh uspelo) samo potlačila čustva, ki bi pomoje definitivno še enkrat morala prit na plano.
Vzemi si časa, koliko moraš, za to, da se izjokaš in ga prebolevaš.
Najprej moraš sama pri sebi to dat skozi, šele nato pridejo na vrsti prijateljice in družba, pa pohajanja in to.
Joj, bogica.. :(
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 11. Apr. 2006 8:54

Evo Mimi me je prehitela :wink:

Tiasha ti kar jokaj kokr je treba sej poj enkrat tko "zmanjka solz" in šele takrat boš lahko začela prebolevat... sploh pa take veze nemorš prebolet v kratkem času, važn je sam da se ti nekak pobereš ostalo bo pa že čas naredil svoje :bussi:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 11. Apr. 2006 13:22

jst sm zdj že mal bols. :) no tko. zdj je šel u sarajevo, pol sm od njegovega najboljšga kolega izvedla da mu je ravno... in da misl da je dobr da sva nehala - prepičan je da se je odloču prov. pol slišm od fotra da se je na igrišču cel popoldan smejou s prjatlcami in prijatli in da se je ena žoka na katero sem bila rpej lubosumna že obešala nanj... in njemu najbrž sede. in zdj sm si napisala list na steno k ga preberem koj k pomislim nanj.

sj ni še kul, to zdaleč ne, je pa bolje. prejšnje tri dni sem padla v depresijo, niamm teka, zbolela sem... :( ampak včer k sm vse to zvedla kako on uživa brez mene sm si pa rekla dost je, on je en navadn ščurek. :D ščurkov ne maram. pa še tk osm nala reči na katere sm jezna itd. in grem lažje skoz dan, lahko sem sama u petk grem vn, vsi mi pomagajo da grem naprej, konec koncev nisem sama. ni prvi in ni zadnji :)
Nekatere napake so preprosto prevec zanimive, da bi jih naredili samo enkrat...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov