Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Okt. 2010 16:29

Treselle napisal/-a:Ne vem kaj naj, rada bi bila optimistična, da bo še vse uredu, da bo prišel nov ... Ali bo res? Tako močno potrebujem nekoga.


Daj si to, kar si tu napisala, še enkrat preberi in se malo zamisli.
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 28. Okt. 2010 16:56

jullia_ napisal/-a:
Treselle napisal/-a:Ne vem kaj naj, rada bi bila optimistična, da bo še vse uredu, da bo prišel nov ... Ali bo res? Tako močno potrebujem nekoga.


Daj si to, kar si tu napisala, še enkrat preberi in se malo zamisli.


Eh, najbrž je napisala preveč pod vplivi čustev... Meni se tudi zdi, da ga rabim, pa vem da znam vse narediti sama in v življenju ne potrebujem čisto nikogar!

Drugače pa...ja, ja prišel bo novi! In če ga ne bo.... jah, škoda...se bo treba naučiti živeti samo, al kaj bomo sedaj? Se ubile, ker nimamo enga kretena, ki nas ne mara??? Joj, sem pametna kdaj :roll:
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 28. Okt. 2010 18:00

babygirly* napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Če ni, pač ni. Ne moreš nekoga prisilit v ljubezen. In tudi, a bi res hotela bit z nekom, ki si mu samo všeč?


se podpišem pod tole.
ni smiselno, da se vsiljuješ nekomu. lien, daj mu čas, naj živi brez tebe... če bo v tem obdobju ugotovil, da mu mogoče le nisi samo všeč, super... če pa bo zlahka pozabil na vse skupaj, potem pa tako ali tako nima smisla vstrajat.


Prav imata, zato pa sem se tudi odločila, da se umaknem. Potihem upam in si želim, da bi me poklical, mi pisal... ampak sva že dovolj dolgo, skupaj, da vem, da ne bo. Takšen pač je. Danes je prvi dan. Ju3 bo že drugi....in nato tretji..in potem bomo videli.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 28. Okt. 2010 20:05

A tole je pa ženski zid objokovanja za tipi, ki jih (več) ne morete imeti.

Jah, lajf ni potica.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 29. Okt. 2010 6:38

Ja, Džeki, točno to. In?
Nam je lažje, če damo tudi tu nekaj čustev ven. Moški prebolite za šankom.

@cute - tudi mene boli za znoret. Vsak trenutek mislim nanj. Ponoči se zbudim in mislim nanj. Ko mi prijateljice razlagajo kaj drugega, mislim nanj. In ga tako zelo pogrešam. In tudi mene je strah. Ker, tako kot ti, še vedno fantaziram in upam. In vem, da to ni dobro. Ker tu ni ničesar več, samo še moje upanje. Na zunaj se trudim biti močna, v meni pa vse joče.
Skušam se zamotit - igram igrice, rešujem križanke, sudoku, berem knjige, hodim v službo, grem ven... Če 3 min ne študiram nanj se mi zdi, kot da sem ga ˝izneverila˝. A po drugi strani sem ponosna, da sem zdržala tako dolgo brez misli nanj.
Boli.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 29. Okt. 2010 8:03

Džeki, tvoji komentarji mi zmeri izvabijo nasmeh. Hvala!

Drobtinica, tvoja situacija mi rahlo meji na patološko, not good. Praviš, da mu ni bilo ne vem kako mar zate, ti se pa ponoči zbujaš, skos misliš nanj, itd .... Sej vem, da je težko, ampak res probi in se potrudi stvari vsaj mal zracionalizirat - a bi res hotla bit z enim papkom, ki ti ničesar ne vrača, se je navadil nate, v bistvu mu je pa vseeno, kdo je z njim, namesto, da sama zadihaš in se sprostiš? A te more res tok preokupirat, da še zdej, ko si se ga končno rešila, misliš, da se ti je vse sesulo? V bistvu se ti je odprla neka nova perspektiva, veš, da si zmožna naprej brez njega in to tut naredi. Feels great. :) Tok so lepi dnevi zuni, škoda jih je spustit zato, da se jočeš. Kar pogumno! :knuddel:

Pa ne, vsi deci ne grejo za šank, eni grejo na bicikl al pa laufat. :lol:
As your lover describes you, so you are.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 29. Okt. 2010 9:10

@Veerle - štos je v tem, da jaz v glavi vse to kristalno jasno vem. In vem tudi, da če bi prišla spet skupaj (kar se itak ne bo zgodilo), ne bi bilo nič bolje. Sem v fazi, ko premlevam samo dobre trenutke (na slabe sem pozabila in se moram opominjat nanje) in si že mislim, hej, pa saj se je potrudil zame. Pa vem, da se, generalno gledano, ni. Bom prebolela, bom preživela. Vem, da bom. Rabim čas in fokusiranje na nekaj drugega. Če mi to uspe za par minut, sem že ponosna.
Hvala ti.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Okt. 2010 10:04

Če je koga moj komentar užalil, se opravičujem.Jaz sem ženske preboleval vedno po sistemu "klin se s klinom zbija".Za šankom nikoli, ker ne maram kaj preveč alkohola.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 29. Okt. 2010 11:35

^^ tud js tipe prebolevam po takem sistemu, ker mi nikoli ne rata, da bi mi biuši kar zginil z misli. Ampak mora te moje misli zaposliti nek nov tipček :)
turn up the music, turn down reality
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 29. Okt. 2010 12:07

Jaz sem imela do predzadnjega razmerja sistem klin(ce)ov :lol:, zdej pa najdem druge poti, works just as good. Neki pač , ker me zapolnjuje in mi daje perspektivo - trenutno na polno priprave na potovanje. Meni tudi ne zgine ko kafra, ampak me to, da se nanj spomnim, nasmeji in ne pahne v jok.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 29. Okt. 2010 12:19

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 11:59, skupaj popravljeno 1 krat.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 29. Okt. 2010 12:37

Džeki napisal/-a:Če je koga moj komentar užalil, se opravičujem.Jaz sem ženske preboleval vedno po sistemu "klin se s klinom zbija".Za šankom nikoli, ker ne maram kaj preveč alkohola.


aha..in kako bi se počutil, če bi ti bil klin???
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 29. Okt. 2010 13:29

^^saj ženska ne seksa zaradi moškega ampak zaradi sebe...če pa tega ne zna videti s prave perspektive, je pa to njen problem... :wink:
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Okt. 2010 13:30

Nisem jaz zdaj tega mislil v smislu rebound vez.To mi je mimo.

Mislil sem "klin se s klinom izbija" v smislu, da nehaš razmišljati o tem, ali bo oseba, ki jo "pogrešaš" tebi še kdaj dala priložnot in ti njej, ampak da daš priložnost sebi in to na način, da opaziš, da je svet poln bitij nasprotnega spola.

Absolutno pa moraš prvo preboleti, nato šele skočiti v vezo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 29. Okt. 2010 17:49

Strinjam se zadnjim stavkom, ampak temu se ne "klin se s klinom zbija". Tudi jz sem imela v mislih da si bil z eno, potem z drugo, samo zato da bi pozabil prejšnjo.
Pregovorov, ki jih ne poznamo dovolj dobro, je najbolje ne uporabljat. Malo si me razoračal s prejšnjim postom, sem mislila namreč ....sem mela dost visoko mnenje o temi, glede na večino komentarjev.

Puncam, ki prebolevate pa želim da pozabite in prebolite v najkrajšem možnem času. In seveda bo prišel drugi, novi, veliko boljši. Šele takrat se boste zavedate da ste prej imele tipa "podn od podna".

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov