Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 27. Okt. 2010 21:04

ohh babygirly.. :( ne vem kaj je s fanti da se zadnje čase kar ohlajajo. mene je strah it v naslednjo vezo, pa da mi potem reče da ga je minilo. moj je bil isti...ni blo časa...oz. je bil, za vse drugo, le zame ne..izogibanje...da sem se prilagajala in se bala kaj rečt, da spet ne bi bil slabe volje name.. ah groza res. pa tolko ljubezni je blo še kar v men da nisem hotla videt tega ohlajanja.

veš, počutim se pa isto kot ti. nič sovraštva (razen ko se prisilim razumsko sovražit ga), samo praznina. in potem berem na fb kake fešte vse so imel doma in kaj je s kero mel.. pa si mislim kurbir, naj se goni okoli, pomaga pa ne kaj preveč ker hkrati vem da se ne sekira in da mu je malo mar za to kaj je izgubil-se pravi mene. ja, boli. čas baje celi vse rane. upam da res.

ah dedi :S
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 27. Okt. 2010 21:14

babygirly, full lepo si napisala, da se spet počutiš v svoji koži - to je najpomembnejše. Ne glede na vse, je to najpomebnejše - da znamo funkcionirati sami s seboj.
Midva sva se tudi pred kratkim 'zmenila'/odločila, da ne bova več skupaj, zdaj pa zares, ker on že dlje časa ni čutil do mene 'kot bi moral', zaradi česar sva nekako oba prevzela vzorec obnašanja, ki naju je 'ščitil' pred preveliko bolečino, torej sva se oddaljevala en od drugega.
Jaz ga mam še vedno FULL rada (in mu verjamem, da on tudi mene, nimam razloga, da mu ne bi), težko se mi je sprijazniti s tem, useka še vedno, boli, tudi če že nekaj časa ni vse tako, kot bi moralo biti, ampak grem naprej. Življenje nikogar ne čaka. Veliko mi pomeni, da sva prijatelja - nekako je enako kot prej, samo da se je hkrati vse spremenilo, v naju se je spremenilo - vem, nekam čudno se bere, ne znam bolje razložiti.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 27. Okt. 2010 22:00

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 12:01, skupaj popravljeno 1 krat.
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 27. Okt. 2010 22:52

ja, babygirly. ni sovraštva ane? pomoje zato ker sva tolk ljubili, ker nekako kar še, ker ne mine kar tako.
samo pomaga če se zavestno odločiš da ga boš nek trenutek sovražila, ker dopusti da tako trpiš, ker ne pomisli nate, ker živi svoje življenje brez vesti kaj je storil tebi,ker te je pozabil in ker te je grdo izdal. to meni vsaj malo pomaga. da ga kdaj zavestno zasovražim in se spomnem tut na grde trenutke ter ne idealiziram lepih.

sem pa brala da je to, da ne sovražimo fino, ker je sovraštvo močno nasprotno čustvo ljubezni in je boljše, da ni čustev. da se počutiš praznega. in proces odljubljanja naj bi potekal tako, da si človeka predstavljaš v smešni ali neprijetni situaciji, da si ga zamišljaš v nekem neprijetnem trenutku in trenutek izsmeješ. to sem brala v milivojevičevi knjigi.

tut za naju bo sonček sijal, samo močni morava bit. moramo bit. vse babnce moramo bit močne.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 28. Okt. 2010 7:28

Vem kako je, ko moraš preboleti fanta, ki te ne spoštuje ali takega, ki te vara. Vem, kako ga popljuvati, ga zasovražiti in naposled iti naprej in vse pozabiti.
A bi mi lahko katera povedala, kako preboleti POPOLNEGA FANTA??????!!!!
Takega, ki me ni nikoli prizadel, varal, takega, ki ni nikoli pozabil na moj rojstni dan in mi je vedno 100% stal ob strani.... najboljšega prijatelja in ljubimca...
"Razšla" sva se danes ponoči. Rekla sem, da rabim čas za razmislek, saj se on po več kot enem letu ne želi vezati, pravi. In pravi, da si zaslužim nekoga, ki mi bo znal vračati vso to ljubezen, on pa preprosto ni zaljubljen. Še vedno bi bil z mano, ker sem mu všeč(!). Ampak drage moj, ali je to sploh smiselno?????
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 28. Okt. 2010 8:11

lien..ne vem kaj ti naj napišem :S
a ti je prav rekel, da ni več zaljubljen? men je moj bivši rekel da me ma najraj na svetu a da me ne ljubi več ter me pustil. mogoče mu daj samo pavzo da vidi kaj bo čutil, glede na to da ti je rekel da hoče bit s teboj.. ne ga pa takoj pustit. je pomoje škoda... ne vem no...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Okt. 2010 8:29

Če ni, pač ni. Ne moreš nekoga prisilit v ljubezen. In tudi, a bi res hotela bit z nekom, ki si mu samo všeč?
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 28. Okt. 2010 9:01

jullia_ napisal/-a:Če ni, pač ni. Ne moreš nekoga prisilit v ljubezen. In tudi, a bi res hotela bit z nekom, ki si mu samo všeč?


se podpišem pod tole.
ni smiselno, da se vsiljuješ nekomu. lien, daj mu čas, naj živi brez tebe... če bo v tem obdobju ugotovil, da mu mogoče le nisi samo všeč, super... če pa bo zlahka pozabil na vse skupaj, potem pa tako ali tako nima smisla vstrajat.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 28. Okt. 2010 12:11

nič.
Zadnjič spremenil Treselle, dne 18. Apr. 2012 21:47, skupaj popravljeno 1 krat.
turn up the music, turn down reality
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 28. Okt. 2010 12:24

Težko je, ko se ti podre nekaj, za kar misliš, da je ves tvoj svet. Včasih je težko sploh pomislit na to, da bo mogoče prišel drugi, ker imaš bivšega tako rad. In boli, ko sploh pomisliš na kaj takega.
V teh pogledih so fantje na boljšem. Vsaj tako se zdi, da znajo naredit črto in it naprej. Me pa rabimo malo več časa.
In vse te občutke strahu, praznine, razočaranja, upanja itd. je treba dat ven, pa čeprav samo prek pisanja tu gor. Pomaga.
Tudi meni je moj bivši (kako grozno mi je o njem pisat kot o bivšem) pomenil vse na svetu. Pa, če racionalno pomislim, sploh ni bil tako dober. Ker če bi bil, bi se potrudil zame. Pa se ni. Pa ga imam kljub temu najraje na svetu. Kaj mi pomaga, ko možgani vedo, da veza ni imela prihodnosti, srce pa jih ne posluša.

:cry:

Ampak, za dežjem posije sonce. Nekoč ga bom prebolela. Trenutno pa je spominj nanj še vse preveč svež. Ali pa si samo nočem priznat, da je že konec in da je bilo konec že kar nekaj časa nazaj, in da sva samo še zaradi navajenosti in udobja vstrajala pri nesmiselnem? Pa se mi je zdelo smiselno... :cry: :? :cry:
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 28. Okt. 2010 12:45

Drobtinica napisal/-a:Ampak, za dežjem posije sonce. Nekoč ga bom prebolela. Trenutno pa je spominj nanj še vse preveč svež. Ali pa si samo nočem priznat, da je že konec in da je bilo konec že kar nekaj časa nazaj, in da sva samo še zaradi navajenosti in udobja vstrajala pri nesmiselnem? Pa se mi je zdelo smiselno... :cry: :? :cry:


pri nama je bilo to zadnje.
tolažim se, da se vse zgodi z razlogom in da bo moje življenje brez njega boljše. mogoče ne takoj. nekoč pa zagotovo.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Okt. 2010 14:22

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:16, skupaj popravljeno 1 krat.
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 28. Okt. 2010 16:01

@drobtinica

Mene je strah! Strah ker upam, ker si domišljam, fantaziram, strah ker ne morem naprej. Ker grem ven na pijačko z vsemi, ki me povabijo in vmes razmišljam o njem. Pogrešam ga, tako zelo, zelo , zelo da ne morem več!!!! IN NE SMEM, saj vem, vse vem, vse mi je kristalno jasno. In vem da se ponavljam, da vsem govorim in pišem eno in isto, a si ne morem pomagat, pojma nisem imela da lahko kaj tako zelo boli! :cry:
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
Uporabniški avatar
babygirly*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 27. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a babygirly* » 28. Okt. 2010 16:16

...
Zadnjič spremenil babygirly*, dne 18. Jun. 2011 12:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Okt. 2010 16:24

Jst vam predlagam, da se ve zmenite za eno kavico in ob kavici pogovorite....tako boste lazje sle cez vse to, v druzbi ljudi boste, tko fajn se boste mele, da naute mele cas na njega mislit in ga pogresat :D
Nikol se ne ve...lahko se prijatlce ratate :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov