Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 12. Okt. 2010 23:57

cute, nisi sama, jst sem na istem. že drugič zapuščena od istega tipa.

samo jst sem ok, ker vem da je kreten in ni resen in da je bila najina zveza brezvezna in se sploh ni brigal zame pol toliko kot bi se mogel. jst sem bila pa vdana ko pes.

tko da samo pozabi lepe stvari, ki sta jih preživela skupaj in se prepričaj, da ti bo življenje poslalo nekoga, ki ti bo ljubezen vračal in te bo vreden. jaz sem bila do včeraj še prepričana, da je on ljubezn mojega življenja in da sva si usojena, boy was i wrong. če globlje pogledaš in če se maš s kom starejšim za pogovorit se daj, pomaga.

sem fuuuul osamljena, priznam, manjka mi cartanje itd..., samo še tega je bilo v vezi minimalno tako da se pač zamotim s tem da božam psičko in pozabim na spomine. saj bo šlo, bodi močna! objem zate!
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 14. Okt. 2010 10:47

:bussi: hvala.... Se strinjam s tabo o vsem... samo na trenutke me je strah, da ne bom nikoli našla tistega pravega... :cry: neumno razmišljanje saj vem... :roll:
Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 18. Okt. 2010 8:55

Midva sva tik pred tem, da greva narazen. In po pravici povedano, me je po eni strani strah, da bom spet sama, po drugi strani pa komaj čakam, da je vsega konec in da se spet sestavim.
Ja, spet sem naletela na kretena, ki sem mu podarila leto in pol svojega življenja in vseskozi imela upanje, da bo kaj bolje. Upanja je vedno manj; vedno bolj pa ugotavljam, da tole ne gre več. In zbiram pogum, da se odselim in grem dalje.

Čestitam vsem vam, ki ste ta pogum že zbrale.
(trenutno bi se najraje zvila v klopčič in jokala ko dež, pa vem, da je bolje, da dvignem glavo. Kaj, ko jo je tako težko pokonci držat…)
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 19. Okt. 2010 1:18

eh jst sem danes čisto sesuta...enkrat mi dela razum, drugič srce.
nočem bit brez njega, pa vem da sta bla zadnja dva meseca čudna in jst bi še kr popravljala stvari pa naju vlekla skupaj in njega prepričevala. neumno srce. neumna sem. in jokam kot dež :( upam da bo čas zacelil vse tole, ker men se sesuva svet in nisem za nikamor... mislim da bom rabla strokovno pomoč.
Drobtinica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 23. 6. 2006
Kraj: Malo tu, malo tam ....

Neprebrana objavaNapisal/-a Drobtinica » 19. Okt. 2010 8:15

Evo, po letu in pol sva včeraj končala. Hudo mi je za umret, potočila sem že na litre solz.

Prepričujem se, da je to za vse bolje. :cry:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Okt. 2010 11:17

Svetujem, da se tud v tej temi začne neki kot "iščem družbo" - da se skupaj dobi par punc, ki prebolevajo, in po filmsko organizirajo ženske večere, kjer alkohol teče v potokih in se iz srca pljuva po moškem spolu :lach:, vem, neumno, ampak kaj ko pa pomaga. :D
..pa sej to je samo začasno, potem ko se bejbe spet sestavimo/spravimo k sebi, se seveda opusti to razmišljanje "vsi moški so prasci" in smo spet kot rožice. Slika
tilia sp
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 19. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tilia sp » 19. Okt. 2010 18:33

hey punce!

Joj purple_rain to bi pa res bila super ideja!
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Okt. 2010 21:19

purple_rain napisal/-a:Svetujem, da se tud v tej temi začne neki kot "iščem družbo" - da se skupaj dobi par punc, ki prebolevajo, in po filmsko organizirajo ženske večere, kjer alkohol teče v potokih in se iz srca pljuva po moškem spolu :lach:, vem, neumno, ampak kaj ko pa pomaga. :D
..pa sej to je samo začasno, potem ko se bejbe spet sestavimo/spravimo k sebi, se seveda opusti to razmišljanje "vsi moški so prasci" in smo spet kot rožice. Slika



haha to smo mele eno obdobje z mojmi bejbami... kos mo bile vseistočasno v bednih situacijah s tipi smo se dobile , jedle sladoled in pile in obvezno opravljale moške ... :P :P
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 19. Okt. 2010 21:23

Nesanica, sigurno vam je dobro delo ne? :D
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Okt. 2010 21:27

O jaaa! :D Še zdej to počnemo ampak po dve pa po dve pač tiste ko imamo težave... Pa dobr je ko se šališ na račun lastne smole z moškimi ker potem takoj drugače gledaš na stvar.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Okt. 2010 21:50

^^to pa itak :gut: ,
ne sme bit preveč "Bridget Jones" stil smiljenja :D
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 23. Okt. 2010 21:44

Res je težko ...

Tudi sam sem se razšel z osebo, ki mi je pomenila cel svet ... sploh ne vem, kaj bi sam s sabo, povsem brezvoljen sem ... Nimam volje, da počnem karkoli drugega, da se malce zamotim in za nekaj časa odmislim vse skupaj. Enostavno ne gre, takoj sem z mislimi nazaj pri njej. :frown:

Najbolj boli to, da za nekoga narediš vse, potem dobiš pa to v zahvalo. Ljubezen je očitno res slepa.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Okt. 2010 21:51

Mr. Nobody napisal/-a:Najbolj boli to, da za nekoga narediš vse, potem dobiš pa to v zahvalo.


bodi srečen da sedaj kot pa po 10 letih....pa ne delaj za nekoga vse zaradi njega ampak zaradi sebe in potem si ne boš očital, kaj boš in česa ne boš dobil v zahvalo...
Izbrisana žaljivka.. Jochie ta tema je za vse drugo, kot žaljenje(pa čeprav je blaga "žaljivka"), ljudje čutimo ljubezen vsak drugače. Evelyn
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 23. Okt. 2010 22:16

Bom spregledal tisto besedo na koncu, kako pa veš, da ni bilo tako? Vseeno človeka boli, ne glede na vse. Je pa res boljše, da se je to zgodilo sedaj, kot pa čez xx let.
chillout87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a chillout87 » 23. Okt. 2010 23:13

vsem, ki prebolevate, mogoče bo kdo kj koristnga zase najdu v telem dolgm romančku, ki sledi :D ...

Pred leti sem se razšla s fantom s katerim sem bila v zvezi 5 let. Počutla sem se kot da se mi je sesul svet, velik sem prejokala, precej sem shujšala, skratka grozn... Staln sem podoživljala skupne trenutke in oh in sploh kako boljšega ne bom najdla..

No ne bom več dramatizirala, bom napisala kaj je men pomagal pri tem, da sem ga prebolela :) Čimveč se je treba pogovarjat z bližnjimi, treba je iti v družbo in se zabavat, čeprou priznam, da sem na začetku prou iskala izgovore sam da mi nebi bilo treba it vn, se dobit s kolegicam...

V primeru, da nimate ob seb osebe, ki bi bila zmožna poslušat vaše čustvene izbruhe, bi svetovala da pišete pisma.. Jst sem na primer k sreči mela par osebic, ki so mi prisluhnile, sam sem sem pa tja, ko sem bla sama pa so me prevzela čustva pač začela pisat v računalnik, kako se počutim, skratka vse kar se mi je podil po glavi, vsa razočaranja, žalost, jeza itd...Mogoče se sliš mal hecno, sam men je pomagal, sej je treba čimveč negativnih čustev dat iz sebe...

Pa treba je začet razmišlat pozitivno in ne na način, da zdj je pa vsega konc in ne bo boljšga... Bo boljši, in to vsakič,dokler ne bo najboljši, kukr je že ena predhodica napisala:) Pa ne priporočam, da hitite v novo zvezo in na veliko zarad osamljenosti iščete novga partnerja.. Po mojem mnenju si je treba čas vzet zase, razčistit stvari s samim sabo, počet stvari, za katere si niste nikol vzel časa in si jih vedno želeli.. In vrjemte, nov boljši lover vam bo prekrižu pot, ko si boste to najmanj želel oz., ga najmanj iskal- vsaj pri meni je blo tko, pa še par primerov poznam:)

aja pa gledanje na minulo zvezo, kot da so vaša zapravljena leta, ki ste jih podarili nehvaležni osebi, tud nič koristi.. Pač na ta čas glejte kot na eno izkušnjo, spoznavanje sebe in tega, kaj mogoče pri zvezi spoh iščete..

No upam, da bo komu kej koristilo.. Sočustvujem s tistimi, ki še niste prebolel in držim pesti, da boste čimprej

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov