Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 10:09

Sej nam je vsem blo težko. Ampak je edina rešitev tole:
* nobenih kontaktov z njim (zbriđi na na fb, zbriši njegovo telefonsko, ne piši mu mejle)
* nobenih kontaktov z njim vsaj 100 dni, jz bi rekla vsaj 300 dni (9 mesecev), ziher je ziher, da prvo zvezo prebolimo rabimo ponavadi veliko časa
* posveti se sebi, svojim hobijem, spoznavaj nove ljudi
* preberi kako dobro knjigo
* skupne spomine in darila pospravi v škatlo, sčasoma jih boš jemala ven in podarjala, če boš to začutila...
* meni recimo ni žal, da sm vsa darila od bivšega podarila, ker tega res ne rabim
Carlina acaulis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Carlina acaulis » 12. Sep. 2016 16:16

Tudi mene je doletelo...Včeraj sva se razšla po 6 mesecih zveze. Ja ni veliko, ni bil prvi ampak prizadelo me je zelo. Nevem sploh zakaj pišem tukaj..mogoče hočem samo dati ven, če bo kdo prebral slišati vzpodbudno besedo.
Pravi, da me nima več rad. Obenem ni hotel domov, objemal me je, jokal in počel ogromno drugih reči, ki jih pač ne počneš če nekoga nimaš rad. In zato boli še bolj. Ker vem, da me ima rad pa ni sposoben preboleti oz. požreti svojih blokad. Od začetka sem vedela da ne bo šlo saj je mlajši 3 leta ampak sem želela njega in naju. Že cel dan se trudi in mi piše in išče stik kar mi je po eni strani super ker ga pogrešam, po drugi pa samo boli. Ker vem da vsega kar sva imela ne bo nikoli več.
Hja malo je pomagalo vsaj del dati ven, ker se itak z nikomer ne morem pogovarjati o tem. Vesela pa bom kakršnega koli nasveta...če bo seveda. :)
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 20. Sep. 2016 18:24

A je patetično, da na nek način prebolevam, ker sem prijateljici povedal, da mi je všeč. Od tedaj naprej se je čist spremenila. Na koncu sem že dobil izjavo, da preveč pritiskam, dejansko sem pa sam spraševal, če je vse vredu, ker ni imela več čas... Pa tak lepo sma se imela in zaupala veliko :) Nekako mi je žal, da sem se izpovedal, ampak raje sem tvegal..... Se jo splača kontaktirat čez par tednov, ko se jeza poleže ali raje počakam, da me ona....
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2016 19:47

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:59, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 20. Sep. 2016 20:14

Hja... Izkoriščenega se pa res nikol nisem počutil, ker je bila vedno dobra do mene. Čudno mi je, ker je vedno ona vabila mene in tudi oddajala je signale. Tolk pa sem že star, da znam prebrat. Men je že pred tem rekla, da ji trenutno ni do zveze, ko sem ji jaz sploh omenil.... Ona je jezna na mene, ker po njenem sem pritiskal na njo, ko sem jo povabil kam, oziroma vprašal, če boma še šla kam. V enem izmed sporočil sem napisal, da ne vem kaj mi je, da sem verjetno zaljubljen. Žal sem zelo odkrita oseba, ki z lahkoto govori o svojih čustvih. Močne osebe tega ne skrivajo, tako jaz mislim. Tako, da sem potem moral pomirjati strasti, ker se hitro vname. Ne vem, kaj se ji plete po glavi res ne :) Povabil jo bom na pogovor, če bo hotela, drugače pa end of story.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Sep. 2016 20:38

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:59, skupaj popravljeno 1 krat.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 20. Sep. 2016 20:58

Ja, razumem. Mogoče pa ne ve kaj bi sploh rada? Veliko ljudi nekaj govori, dela pa drugače. Povabil jo bom na pogovor, če bo sploh pri volji. Če pa ljudje nekaj ovinkarijo in se izmikajo, pa ni moja težava, da ne znam to prebrat. Jaz sem bil vzgojen, da se o problemih pogovarja, vem pa da od drugih to ne morem pričakovat, lahko pa probam na lep način.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Sep. 2016 11:33

Zaupala ti je do trenutka, ko je zvedela, da si želiš seksati z njo. Dokler si želiš tega s svojimi prijatelji, to niso prijatelji, ampak so vsaj za mene šunjari, ki samo čakajo na svojo šanso pod krinko težkega prijateljstva. Veliko pogojev mora biti izpolnjenih za prijateljstvo in ti jih ne izpolnjuješ. Jaz bi jo na tvojem mestu pustila pri miru, navsezadnje ti ni ničesar dolžna.
The world is as you are.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 21. Sep. 2016 11:53

To se pa ne strinjam, ker jaz sem ji lepo razložil, da upam da bo ostalo vse po starem, ker sva se razumela. A to je pa prijateljstvo, da ti je nekdo všeč ti pa skrivaš? Ceni se iskrenost. Vsiljiv tudi nikoli nisem bil, pa ne vidimo vsi smo sex v ljudeh. Dali ste mi občutek, kot da sem jaz kriv za vse :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Sep. 2016 14:29

Lej, takole, nisi nič kriv, ker ti si storil kar si hotel, in sedaj moraš prevzeti odgovornost za to, če je njej neudobno,moraš to sprejeti.

To je tako, kot da grem jaz do prijatelja, ga premlatim, naslednji teden ga pa peljem na pico kot da se ni nič zgodilo. Pa se je, in to sprejmi.

In to da se delaš še naprej prijatelja, s tem njej kažeš da ne le da si imel skrite namene, ampak da tudi nimaš nobene hrbtenice za prevzeti dejanja in še da si obupan ker je nočeš izgubiti.

Tvegal si, spušil si, zdaj pa bodi dec, in bodi tiho in pojdi naprej.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 21. Sep. 2016 15:21

Razumem in tudi nebi preveč pritiskal na njo, ampak mi je vsakič odgovorila, da ni nič narobe in da se boma še družila. Nikoli pa ni imela časa. Zdaj pa razumi to. ...Včeraj sem ji še poslal, da če ji bo do pogovora mi naj sporoči, ob enem sem se pa opravičil, če sem pritiskal na njo. Upam, da ni blo to narobe, pač sem prijazen, ker sem pač vedno bil spoštljiv do nje.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 21. Sep. 2016 18:59

Lepo, da si bil iskren in ji povedal, kar čutiš AMPAK ona ne čuti enako in zato ji je neprijetno biti ob tebi - ker se verjetno s tabo ne more več normalno pogovarjat, saj vedno razmišlja, kaj je v ozadju, kaj si želiš itd. Mogoče ji je neprijetno, ker te ne želi prizadeti in se zato raje izogiba tvoje družbe, da ti ne bi bilo še težje.

Verjetno sam še nisi bil v taki situaciji (da bi bil ti eni všeč, ona pa tebi ne bi bila). Če bi bil korekten in je ne bi želel prizadeti, ampak jo le na lep način zavrniti - kaj bi naredil? Verjetno bi ji povedal, da ne čutiš enako in se umaknil - ne pa gledal, kako ona trpi, ker si želi več, ti pa veš, da nikoli ne bo nič več.

Okej, tole je malo na hitro natipkano, upam, da se razumemo :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 22. Sep. 2016 11:23

Nekako sem se navezal na njo, ker se je pojavila takrat ko sem glih potreboval oporo nekoga, ker mi trenutno gre vse narobe. Zato mi je najino druzenje veliko pomenilo, kar sem ji tudi vceraj povedal. Nisem obupan pa ceprav mogoce tak deluje, to sem ji tudi dal vedeti. Po njeni izjavi pa ni bil problem v tem, da sem povedal, ampak da sem prevec tezil s tem , ce boma se kam sla.... Vprasanje pa je, kaj je res. Neprijetno ji naj ne bi bilo. Nek odgovor sem dobil, mi je malce lazje. Bom pa sigurno pogresal druzenja, ker sma se mela res lepo. Ona je hitro vzkipljiva, jaz pa bolj custven, ki vedno zadeve miri in se rad pogovori.... hehe.
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 22. Sep. 2016 11:32

cauliflower napisal/-a:Lepo, da si bil iskren in ji povedal, kar čutiš AMPAK ona ne čuti enako in zato ji je neprijetno biti ob tebi - ker se verjetno s tabo ne more več normalno pogovarjat, saj vedno razmišlja, kaj je v ozadju, kaj si želiš itd. Mogoče ji je neprijetno, ker te ne želi prizadeti in se zato raje izogiba tvoje družbe, da ti ne bi bilo še težje.

Verjetno sam še nisi bil v taki situaciji (da bi bil ti eni všeč, ona pa tebi ne bi bila). Če bi bil korekten in je ne bi želel prizadeti, ampak jo le na lep način zavrniti - kaj bi naredil? Verjetno bi ji povedal, da ne čutiš enako in se umaknil - ne pa gledal, kako ona trpi, ker si želi več, ti pa veš, da nikoli ne bo nič več.

Okej, tole je malo na hitro natipkano, upam, da se razumemo :D


Sem bil v tej situaciji, kjer je bila prijateljica v mene. Po 6 letih se mi je nekaj časa nazaj izpovedala, ampak sem že takrat vedel, da hoče nekaj več. Jaz sem se normalno družil z njo, ampak se je sama umaknila. Verjetno bi se umaknil in ji povedal, ampak pri mojem primeru pa je rekla, da jo ne moti in da se boma še družila... Itaq ti pol da neko upanje :)
glokec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 20. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a glokec » 23. Sep. 2016 19:03

Se splača povabit čez kak mesec, ko se vse ohladi ali bolje da pozabim na vse skupaj?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov