Sumljiva fotografija

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*gorenjka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 4. 9. 2012
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *gorenjka* » 06. Apr. 2014 20:07

Lep pozdrav vsem :)

Imam problem s katerimi se obračam na vas. S fantom sva skupaj 5 let in že dve leti zapored je odšel v tujino za pol leta. Tako je tudi letos, odsoten je že od marca. Sicer se dobro razumeva, včasih se kregava ker se premalo slišiva, se mu ne da poklicat na skaypu in podobno. Lani sem ustvarila skupen dropbox profil in oba sva si ga naložila na telefon da sva si delila en kup slik iz počitnic. Fora je pa da program sam nalaga fotografije ki jih posnameš na telefonu sproti. In zadnjič grem obujat spomine na dropbox in najdem sliko ki me zelo bega. Na njej sedi na sovoznikovem sedežu ena oranžnolasa lepo naličena punca in se smehlja sovozniku, ki jo slika direkt v obraz. Seveda jo je slikal moj fant s svojim mobitelom in slika se mu je po pomoti zgleda naložila na dropbox. Nevem kaj naj si mislim, dvomim da gre za eno od njegovih strank (dela kot inštruktor enega izmed športov in vozi stranke s kombijem v katerem je slikana tudi da punca). Vendar takšnega "bližnjega odnosa" s strankami nikoli nima da bi jih tako slikal. Pa tudi izraz punce, takšen nasmeh lep mi je čuden.
Vem da boste mislili da pretiravam, ampak ne morem mimo te slike. Ali naj ga soočim z odkritjem? Težko mi je ker imava samo skayp kontakt in ni isto kot v živo?
Zelo bom vesela vsakega nasveta, sicer nisem nezaupljiva ampak ta slika je pa nekaj čudnega zbudila v meni... :/
"Never trust a man who doesn't like dogs".
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 07. Apr. 2014 12:33

Vprašaj ga! Mene bi tudi žrlo in bi želela to razčistit.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Apr. 2014 14:47

čim prej vprašat. skype gor al dol.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Apr. 2014 18:57

to ni pretiravanje sploh. čimprej soočit!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 09. Apr. 2014 19:01

Kdaj se pa vrne? Če kmalu, bi js na tvojem mestu to stvar preložila in razrešila v živo.
Te pa popolnoma razumem, tud mene bi zbegala takšna slika.
Srečno pri razreševanju!
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Apr. 2014 19:55

Torej ji svetuješ, naj potlači svoje skrbi, se razveseli prihoda svojega fanta, do katerega čuti nek dvom in ga potem ko bo doma zasuje z vprašanji?
Tudi jaz ti svetujem, da ga vprašaj, nič odlašat. Čeprav jaz bi imela marsikaj za vprašati že prej...za pol leta ga ni, njemu pa se ne da poklicati preko Skype-a? Nič kaj obetavno za človeka, ki bi te naj ob odsotnosti pogrešal.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 09. Apr. 2014 20:25

emanuela napisal/-a:Torej ji svetuješ, naj potlači svoje skrbi, se razveseli prihoda svojega fanta, do katerega čuti nek dvom in ga potem ko bo doma zasuje z vprašanji?


Pa dobro, saj ni bla ženska gola na fotki. Verjamem da so se ji ustvarle 1001 zgodbe kaj vse bi se lahko zgodilo med njima ampak če imata s fantom zdravo razmerje, ljubeč odnos in spoštovanje, verjamem in upam da ni nobene sumljive zgodbe v ozadju. V razmerju vseeno gremo na neko zaupanje, mar ne?
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 09. Apr. 2014 20:29

Čeprav ja, glede na to da bo v tujini pol leta in da ga šele od marca ni, ti ne preostane drugega kot da ga vprašaš nekako drugače kot v živo, drugače te bo preveč žrlo in ti ne bo dalo dihati. Vprašaj ga, vendar ga ne napadi takoj. Glede na to da sta že 5 let skupaj ga dobro poznaš in boš hitro izvedela iz njegove reakcije in načina govora kaj se skriva v ozadju.
Srečno!
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Apr. 2014 20:32

Iz njenega posta je razbrati, da ga ne bo še vsaj štiri mesece. Veliko bolj čudno in zaskrbljujoče bi bilo, da bi to ta čas držala v sebi, njo pa bi grizlo. Navsezadnje smo v razmerju tudi zato, da s partnerjem delimo svoje strahove, ki so pri njej očitno prisotni, glede na to, da je to delila z nami in to po petih letih veze, ko bi naj nekoga poznal kar konkretno.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 10. Apr. 2014 1:36

Js bi ga čimprej povprašala kako in kaj (skype je za moj okus precej dober nadomestek kontakta v živo- zlasti ker vidiš tudi njegovo reakcijo in je precej težje kaj skrit). Dalj ko boš odlašala, bolj boš premlevala in gradila črne scenarije, zamero in nezaupanje.
Je čist možno, da je spoznal nove ljudi in je punca pač samo ena od novih kolegov. Js bi ga na tvojem mestu verjetno najprej vprašala, kako kej njegovo socialno življenje :D

Upam da boš čimprej poštimala, pa javi kej :)
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Apr. 2014 18:18

a jaz to prav razumem, da se vse kar on slika naloži v vajin skupni dropbox? kar pomeni, da to on ve in da nima praktično nobene zasebnosti? vprašam, ker mi je to čudno. ker nadalje piše, da se mu je slika verjetno po pomoti naložla. ne vem kak gre ta sistem, zato se mi zdi to ključno vprašanje.

seveda v vsakem primeru je to rdeči alarm. pa ne zato, ker je tvoj fant slikal smejočo se lepotico - oranžolasko, pač pa zato, ker se tebi zelo očitno ne sanja kdo bi to bil ali da ima kakšno prijateljico tam v tujini...

in pripravi se na laganje...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
diva.queen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 26. 6. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a diva.queen » 26. Jun. 2014 12:26

Ja sej bi verjetno večino begala slika smejoče se rdečelaske, sploh če se tudi manj slišita. Najbolje da mu poveš kaj si videla, čist tak btw :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov