Starši in vaš partner

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Sep. 2008 22:43

konec koncev imaš prav, ampak vseeno.Če se boš pustil udruhati, bodo udrihali.če boš že v štartu jasno povedal, da tega ne želiš in nočeš, lahko da bo bolje..lahko pa da tudi ne.
vseeno pa kot sm rekla, ena meja vseeno more bit in jst bi se borila, skos in skos.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 04. Sep. 2008 11:23

Mojim staršem je všeč. :) Očitno imam res srečo. :) Najprej si ga dosti časa nisem upala pripeljat domov, ker mi je mama rekla, da naj ji ne predstavljam neresnih tipov... Ko pa je postal resen, sem ga... In jim je všeč... Pa to jim je všeč, da se tako sproščeno obnaša pred njimi... Da si me upa tudi poljubit pred njimi... in mi pokazat, da me ima rad. :)
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 04. Sep. 2008 12:19

moji mojga še niso spoznal. mami je taka bolj zadržana glede tega in js tud nism prej še nobenga domov prpelala. z njegovimi se pa dobr razumem, večkrat rečejo kdaj bom spet k njim pršla. tk, da moj in moji nimajo stika. kar pa tud ni nobena ovira. :)
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
roxeanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a roxeanne » 04. Sep. 2008 13:48

...
Zadnjič spremenil roxeanne, dne 29. Apr. 2009 16:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 04. Sep. 2008 15:11

fun napisal/-a:ups, sori nism dobr prebrala. :)

Hmm ; a je bil prej ful mamin sinček pa tko? mogoče so bili starši ful navezani nanj, zdej so pa mal "ljubosumni" ker jim ne posveča več tolk časa... Ker nekateri kr ne dojamejo da so njihovi mali sinčki pa hčerkice kar že odrasli.


Bolj kot mamin sinček bi rekla, da se temu reče sinkova mati... nism opazla, da bi bil glih mamin sinko no. Samo ona je taka skrbna do njega itd.... do mene je bila s tem nesramna pa dobro.
Drugače me moti, da jim po skoraj 3letih veze še vedno ni všeč, če sva cel dan skupi al pa rečmo če sva samo 2 dni drug pri drugem doma. Ne vem kaj se vtikujejo sam zmeri majo neki za povedat... Kko je kej pri vas? A kj rečejo č sta res skoz skp al ne?
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Sep. 2008 15:57

To pa nikul niso branil al pa kake probleme delal. Še veseli so,če sva skupej. Al pr njemu al pa pr men. ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
roxeanne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a roxeanne » 04. Sep. 2008 16:56

lolika11 napisal/-a:Drugače me moti, da jim po skoraj 3letih veze še vedno ni všeč, če sva cel dan skupi al pa rečmo če sva samo 2 dni drug pri drugem doma.
Kko je kej pri vas? A kj rečejo č sta res skoz skp al ne?


moj foter smatra da če sva skupi (po cel dan) ne delava nič konkretnega. kar je tudi res :) je ful delaven človek in ne more vidt da nekdo poležava, lenari, skratka ne dela nič. npr. tut ko grem (ni nujno da s fantom) med tednom zvečer na pijačo do mesta, ko bi doma itak za televizjo sedela ima ful pripomb, da med tednom se pa ne pohaja okrog, ker je treba naslednji dan zgodi vstat in kej narest.
po eni strani ga razumem in mu dam tut prav da mi ne pusti lenarit, po drugi, pa mi je že tečen s tem delom.

mogoče je tut pr tebi to vzrok zakaj vama težijo s tem.
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 04. Sep. 2008 17:18

Moji starši in moj hani se kr vredu razumejo. Sm na začetku kr mela malo strah, da za tatu ne bo zadosti dobr al kaj takega sam sta se zdej kr dobro uklopla. Tata ga je celo za št. prašu. :) Mama ga ma tudi rada in takoj ko vidi da se nisva vidla kšn dan al pa da sm kaj slabe volje me takoj praša če je blo z njim kaj norobe pa kdaj ga bo spet kaj vidla pa tko. :) Sicer sta pa onadva od vedno mi govorila, da naj boms tistim kot hočem sam da bom srečna.
I had to kiss a lot of frogs before I found my prince charming .. <3
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 04. Sep. 2008 18:11

roxeanne napisal/-a:
lolika11 napisal/-a:Drugače me moti, da jim po skoraj 3letih veze še vedno ni všeč, če sva cel dan skupi al pa rečmo če sva samo 2 dni drug pri drugem doma.
Kko je kej pri vas? A kj rečejo č sta res skoz skp al ne?


moj foter smatra da če sva skupi (po cel dan) ne delava nič konkretnega. kar je tudi res :) je ful delaven človek in ne more vidt da nekdo poležava, lenari, skratka ne dela nič. npr. tut ko grem (ni nujno da s fantom) med tednom zvečer na pijačo do mesta, ko bi doma itak za televizjo sedela ima ful pripomb, da med tednom se pa ne pohaja okrog, ker je treba naslednji dan zgodi vstat in kej narest.
po eni strani ga razumem in mu dam tut prav da mi ne pusti lenarit, po drugi, pa mi je že tečen s tem delom.

mogoče je tut pr tebi to vzrok zakaj vama težijo s tem.


Ne vem no... če je z mano dela isto vse, kot če je sam. Vsaj js mislim tko... bolj bi mi blo ušeč, če bi spraševala zkaj nisma skup, ali je kaj narobe itd...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Sep. 2008 19:09

Kko je kej pri vas? A kj rečejo č sta res skoz skp al ne?


Moji ne komplicirajo glede tega... Vprašajo kam greva, kdaj prideva itd..
On je pa tko in tko že "samostojen" in mu že dolgo ni treba več razalagat kje, kdaj in s kom...
Ko sem bla 16/17 stara mi je včas mama težila zarad bivšega, če je ugotovila da smo ga kje pil in žural, pa če sem kdaj špricala šolo zarad njega. :D

Meni je pa moj včer predstavil fotra pa njegovo punco. Čist slučajno sva prišla k njemu domov, pa nisva vedla da sta tud onadva še doma. Drugače sem jaz hotela še kak teden počakat s tem...Na začetku mi je blo čist bedno; sem se počutla kot obleka v izložbi; k pač vsak pride pa jo pogleda od dna do vrha, pa si misli svoje na da bi kej reku. :lol:
No, potem smo pa kr našli neke skupne teme; tast je bil bl sramežljivo tiho ( :D ), je bla pa zato njegova punca bl zgovorna... :P Sej je kr šlo nekak.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Sep. 2008 19:34

ah, v tem primeru bi stisnla zobe in pobrala kufre, pa naj majo svojo streho.če me imajo kot svojo hčer pod svojo streho, to še ne pomeni, da lahko ordinirajo s kom si bom delila partnerstvo.


Ja to je res, se so naša življenja in vse... Ampak včasih majo tud starši prov... Kaj bi pa ti naredila če bi vidla da tvoja hčerka (po možnosti stara 15 let) pripelje domov tipa, k se mu že na daleč vidi da ni vse v redu z njim in da opazijo to vsi drugi razen nje? Jaz bi ji sigurn zatežila..
Drugo je če težijo neutemeljeno...

Pa moraš vedet, da vsi starši niso tako razumni kot npr tvoji; in na srečo tud moji... Nekateri enostavno ne sprejmejo tega; moja kolegicaje 22 stara pa ji ne pustijo, da bi fanta pripeljala domov...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Sep. 2008 20:23

med 15 letno deklico in med 22 letno žensko, je razlika.tu verjetno tudi jaz kot starš nebi kar čakala mirnih rok,sploh če bi mi hči skušala pripeljat like vsak teden drugega domov.
ampak poznam ogromno in fantov in deklet, ki pri starših pod partnerja niso zaželjeni, med drugim tudi jaz, in to brez enega samega tehtnega razloga.
in ja starši bi morali biti razumni do intimnosti svojih otrok.
Pussy_ka_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pussy_ka_ » 04. Sep. 2008 20:27

mojima je tudi moj fant vredi, med drugim tudi kr ni neki "bad boy" :) lepo se jima zdi tudi da ne kadi, če pa bi tude nebi mela nič prot.. pač plus točke all bi se temu reklo :) mi2 sma bla stara 16 let ko sma začela pa od začetka ni blo nobenih problemov edino ati se je fčasih hecal da ko bo spal pri meni bo kao v dnevni spal :) drgač pa nobenih blemov nismo nikol meli.. se vsi vredi razumemo tud jaz z njegovimi :)
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 04. Sep. 2008 20:35

*purple* napisal/-a:med 15 letno deklico in med 22 letno žensko, je razlika.tu verjetno tudi jaz kot starš nebi kar čakala mirnih rok,sploh če bi mi hči skušala pripeljat like vsak teden drugega domov.
ampak poznam ogromno in fantov in deklet, ki pri starših pod partnerja niso zaželjeni, med drugim tudi jaz, in to brez enega samega tehtnega razloga.
in ja starši bi morali biti razumni do intimnosti svojih otrok.



Mogoče se pa njim zdijo tehtni razlogi ;) In težko je na "uč" sodt kaj je prou in kaj ne.
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Sep. 2008 20:46

kaj so za nekoga tehtni razlogi je res lahko relativno, ampak ne moreš se pa do enga obnašat kot da je kriminalc, če recimo ne mara hodt v hribe (moj primer).

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov