Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Avg. 2012 20:38

Uf, to me spominja na strica ki se ženi z več kot 20 let mlajšo... Ona je še študentka, to me pri vsem skupaj najbolj zabava :D
Je pa res da sta oba samska, nobenih "starih grehov", npr hiša, otroci (oz celo vnuki..). Ne vem, jaz osebno se strinjam z nesanico - probaj, kako bo, ne se preveč zanašat, ne preveč pritiskat, ne preveč upat. Rajši vzemi kot avanturo, eno novo izkušnjo, ker nekega resnega življenja s tabo si on verjetno ne predstavlja. Je pa res da človek nikoli ne ve :)
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 16. Avg. 2012 14:04

prepustit se toku??? Boš videla, kaj bo??
Ne ne, ne poslušaj teh "dobrodušnih" nasvetov. Tip ima otroke, vnuke, hišo, v kateri živi z ženo ... ti pa naj bi se prepustila toku? Wake up, girl, tole ne bo šlo nikamor. Si mogoče pomislila na svojo prihodnost?
tinqi.winki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tinqi.winki » 20. Avg. 2012 22:16

dokler štima štima, ko neha pa neha. poznam toliko različnih primerov. mlajši-starejša preko 20 starejši-mlajša ...
no mi je pa res nenavdno in za moje možgane nedojemljivo, ko preberem da se je 60letnik poročil s 16 letnico...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 22. Avg. 2012 17:38

men pa ko vidim debelo babo s hudim tipom... vsak svoje...
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 22. Avg. 2012 20:15

enim tipom so všeč bolj konkretne ženske :wink:
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 23. Avg. 2012 10:49

^^jaz pa ne razumem,zakaj močnejša punca ne bi mogla imeti hudega tipa? :lol: :D
saj pa niso samo suhice za hude tipe. konec koncev je lahko hudemu tipu huda močnejša punca,suha pa pač ne. :wink:

sicer pa koliko sem jaz slišala mnenja dostih moških: majo raje punce,ki majo par kil preveč,da majo vsaj nekaj za zgrabit,vsaj v postelji. :wink: suhe punce pa so baje samo za kazat javnosti.

bože mili,kaj mate eno toliko proti močnejšim ženskam? :roll:
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 23. Avg. 2012 11:17

zamene je razlika med malce močnejšo in debelo žensko. pa zadnje čase se mi zdi, da debeluške tak poveličujejo tiste svoje kao obline, da je že kar hudo. mam pa že rajše b košarico kot 44 konfekcijsko številko.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Avg. 2012 11:24

Obline so druga stvar kot pa šlauhi.
Kaj pa vem, jaz ne bi imela ravno b košarice, predebela pa tudi ne bi bila.
Drugače mi pa čisto dol visi za (ne)sorazmerje med "lepoto" partnerjev in ne vem zakaj to druge moti. Ker so tudi one na t.i. trgu?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Avg. 2012 17:45

ja sej - to hočem reči. Da tako kot se lahko hud tip zaljubi v debelo babo, se lahko tudi ful huda bejba zaljubi v starejšega tipa...
tinqi.winki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tinqi.winki » 24. Avg. 2012 5:25

ženske (nekatere) gledamo tut na estetiko (izbira računalnika, moibitela, opazimo kako je kdo oblečen (nivažno postave) itd. miljon stvari, kjer je videz totalno ne pomemben, ampak vseen mu namenimo pozornost. nevem zakaj ne bi mogli komentirat tut 2 ki sta skupi , samo tko na videz

:razz: :razz:
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 30. Avg. 2012 13:13

Njegova družina te bo spremljala tako ali drugače, če te to ne moti in sta oba sposobna to vozit, ok. Mogoče te pa vse skupaj mine čez čas. Razmisli kakšna so tvoja pričakovanja, kaj si ti želiš.
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 02. Sep. 2012 13:46

Hvala vsem za napisano, predvsem za to, da me niste napadli in me raztrgali kot zverino, ampak ste nekako poskušali razumeti bistvo vsega.
Trudim se nekako iti čez vse to a je težko, predvsem zato, ker naju vsi gledajo kot da sva prišla iz Marsa, da sva največja prešuštnika. Ne, ne skrivava, da se imava rada, poljubiva se v javnosti, objameva, drživa skupaj, ampak večini to ne odgovarja.
Preveč se obremenjujem z drugimi to mi je tudi sam rekel, da drugi ne živijo mojega življenja in da vsak ima probleme takšne ali drugačne, naj se neham obremenjvati kaj si mislijo in čutijo drugi, naj delam to kar sama želim in v čem uživam, da vsak živi svoje življenje.
Predvsem pa me je strah, da bi razočarala svoje starše, če zvedo za njega, itak skoraj vsi okoli že vedo. Glede na to, da smo družina, kjer so vrednote družine zelo cenjene, kjer se starša ljubita in spoštujeta, rešujeta težava ne miren način, do konfliktov skoraj ne prihaja, smo znani kot dobra družina in ne želim s tem ogleda družine zrušit, čeprav .... Mislim, da sem ga že :(:(.

Tolažim se s tem, da bo čas pokazal kako je prav. Le kaj bi dala, da bi se dalo čustva nadzorovati oz. preusmiriti se odmakniti tja kamor sklepa um, da je najboljše. Vendar to ne gre ... Z vašo pomočjo mi je malo lažje, ker vidim, da ljudje še razumejo, da se je mogoče zaljubiti v nekoga starejšega, zgolj zaradi osebnosti.

Sem kapetanka barke, ki ve kam mora pluti, vendar ne vem, če bo barka varno in brez poškodb priplula v pristanišče...
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Sep. 2012 15:15

priporočam da v javnosti pač ne kažeta tako očitno da sta par. s tem si prihraniš skrb glede okolice.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 02. Sep. 2012 15:50

No, če se imata rada ne vem zakaj ne bi kazala. Glede tega kaj menijo drugi se pa tudi jaz neprestano obremenjujem in nimam nobenega nasveta. Jaz sicer ne podpiram tega, da sta skupaj dokler ima ženo, ampak to je tvoje življenje in ti že veš, kaj se tebi zdi prav in kaj narobe.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Sep. 2012 15:53

^^on nima za izplačat žene. Res ne vem, kako si predstavljaš resno zvezo z njim-bosta se ves čas skrivala, boš živela pri njemu in njegovi ženi? Skoraj avtomatsko odpade ideja o skupni nepremičnini, otrocih, razen če hočeš, da jim je skoraj dedek. Ne vem no, meni je 20 let res preveč, sploh v primeru, ko se tip niti loči ne.
The world is as you are.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]