Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 10. Apr. 2012 0:16

hahahaha štručka za diagrame :flux: :flux: :flux: :flux:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Apr. 2012 11:44

Džeki napisal/-a:če daš 25-letnico poleg 25-letnika, ona zgleda starejša. Tako da je tudi s tega stališča smiselno, da je moški starejši, ker je ful smešno, če ženska zgleda starejša.


a veš katera 25 letnica največkrat zgleda starejša kot je? takšna, ki ne zna pudra uporabljat. kar poglej kakšne hodijo na x factor. misliš da je stara 20, pa je 16, misliš da je stara 30 pa je 25. to so ženske same krive da ličila uporabljajo v napačne namene in se z njimi grdijo.
in da je iz tega stališča fajn met mlajšo. res, ne vem kaj se stabo dogaja (aja, ja vemo ja. tamalo si zahaklal in spremenil celotno svojo ideologijo.)

iz stališča razmišljanja (kar si venomer izpostavljal- se spomniš teh časov?) je pa fajn da sta nekje istih let, ker pol se pride jamrat na forum da njen 40 letni ded noče frocov, ona pa bi ful froce pri 30ih.


sicer se pa strinjam s sirovo in njenimi diagrami. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Logitech
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 28. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Logitech » 12. Apr. 2012 13:54

sirova štručka napisal/-a:Logitech, če ti karkoli napišem, bom nesramna, tako, da se bom vzdržala (sej poznaš občutek :D)
Kdo sploh pravi, da bi bila nesramna? :)

Tamala_mrha napisal/-a:Ti si prav izmišljaš kaj jaz mislim in četudi napišem kaj mislim, ti kontriraš do nezavesti. Dečko, malo se umiri in ne seri z nekimi svojimi zaključki, ker si jasno pokazal, da ti je zmanjkalo argumentov, potem pa vletiš z "to si napisala kar tako, zaradi lepšega". Očitno imamo opravka z nekom, ki težko dojema.

Če kdo tukaj ne dojame napisanega, si to ti. Jaz ti samo skušam pokazat drugo plat medalje. Ti pa vidiš le eno plat in sicer to, da so mlajši po defaultu neresni, nezreli itd. In da dopuščaš izjeme in teh je po tvojem koliko %?

Tamala_mrha napisal/-a:Tisti redki resni pri 25 letih pa mi več kot očitno niso všeč oz. ni tistega ujemanja, četudi so kot posamezniki fajn osebnosti.

Zakaj se negiraš? Zakaj tukaj pišeš, da ti resni tvojih let in malce starejši ne ustrezajo? Draga moja, še veliko se imaš za naučit. Samo da se ne bo potem pojavila tema v kateri boš jamrala, da te imajo vsi za norca, da te vsi vrtijo okoli prsta in da nimaš pojma, kje sploh še obstajajo normalni tipi. Bi še kaj napisal, pa se bom raje zadržal. Preberi si prispevke na zadnjih 2 straneh. Mogoče boš kaj uvidela.

emanuela napisal/-a:Logitech ima mogoče prebliske, ampak tudi to, že v osnovi ne jemlješ 25 letnikov kot potencialnih tipov pove, da posplošuješ in da mogoče dejansko zamujaš kakšno fajn priložnost. Brezveze se omejevati s takšno stvarjo,kot je ista starost. Ravno izjeme bi ti morale dati misliti, da lahko spoznaš nekoga mogoče iste starosti, ki ni ravno čuden primer tipov takšne starosti.

(Do)povej/napiši to tamali. :wink:
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 28. Maj. 2012 21:24

claire napisal/-a:
Džeki napisal/-a:če daš 25-letnico poleg 25-letnika, ona zgleda starejša. Tako da je tudi s tega stališča smiselno, da je moški starejši, ker je ful smešno, če ženska zgleda starejša.


a veš katera 25 letnica največkrat zgleda starejša kot je? takšna, ki ne zna pudra uporabljat. kar poglej kakšne hodijo na x factor. misliš da je stara 20, pa je 16, misliš da je stara 30 pa je 25. to so ženske same krive da ličila uporabljajo v napačne namene in se z njimi grdijo.
in da je iz tega stališča fajn met mlajšo. res, ne vem kaj se stabo dogaja (aja, ja vemo ja. tamalo si zahaklal in spremenil celotno svojo ideologijo.)

iz stališča razmišljanja (kar si venomer izpostavljal- se spomniš teh časov?) je pa fajn da sta nekje istih let, ker pol se pride jamrat na forum da njen 40 letni ded noče frocov, ona pa bi ful froce pri 30ih.


sicer se pa strinjam s sirovo in njenimi diagrami. :D


Veš kaj niti ni vse samo v pudru. Je lahko tudi punca brez pudra, če zna pazit na svojo kožo (sončenje, alkohol, cigareti itd.) videti mlajša kakor bi drugače bila.
Sem pa že videl 15 letnico, ki je bila sicer lepo namazana ampak jo je malo postaralo in je zgledala definitivno čez 20 let stara :)

Je pa pri meni in moji punci tako, da je ona nekaj let starejša ampak vsi vedno rečejo, da sem jaz starejši ali pa vsaj enako star kot ona hehe :D
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 28. Maj. 2012 23:47

Pravo ljubezen je že tako težko najti, potem se pa naj obremenjujem še z leti :?: Me ne bi motilo, če bi bil mlajši, no vsaj polnoleten bi sicer že moral biti :P Ampak, če bi sicer vse med nama štimalo, potem res ne vem zakaj bi se obremenjevala s tem, daje mlajši od mene. Poglejte Jennifer Lopez in njenga novega fanta, pa Kylie ima tudi mlajšega zdej, izgledajo čist vredu parčki :)

Tudi me ne bi motilo če bi bil dosti starejši (recimo tam do kakšne 40 let) bi še šlo, kar bi blo 15 let razlike. Bi imela rajše enega 40 letnika, s stabilno osebnostjo in vredu karakterjem, kot pa enega mojih let, ki mi ne bi bil dorasel...

Kylie in njen, 10 let mlajši :)

Slika
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 29. Maj. 2012 9:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Maj. 2012 9:56

Jennifer Lopez je za 40+ letnico nadpovprečno huda. Neprimerljivo s povprečno sceno. Je pa tudi ona dost boljše zgledala, ko je bila ene 15 let mlajša. Poleg tega ima že otroke iz prejšnjih zakonov, če se ne motim.

Ta fensi špensi celebrity scena ni ravno nekaj, kar bi bilo uporabno za nas navadne smrtnike. Vsi 4-krat poročeni, 4-krat ločeni, z ničemer prav zadovoljni v življenju..
Uporabniški avatar
Nency
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 3. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nency » 18. Jun. 2012 15:43

Saj ni res, pa je. Dosti kdo bi to obsojal, obsojajo oz. se s tem ne strinjajo, kar bom napisala, zanima pa me vaše mnenje.
Situacija je takšna. Stara sem 27 let, moški kateri mi je zmešal glavo pa 47 let, ja vem 20 let razlike. In tukaj je problem. Od januarja imava neko razmerje, ko se vidiva se objameva, poljubljava, seksava ne. Ampak njegovi dotiki, objemi, poljubi me zmešajo, priznam tudi seks me je zmešala, ampak sva si obljubila, da ne bova več seksala, dokler on ne reši zadeve doma. Bil je že pred ločitvijo, vendar, ker žene nebi mogel izplačati se nista ločila. Poznam njegovo ženo , njegove otroke, tudi vnuka. Ona dva živita skupaj samo zato, ker nihče od njiju nima, da bi kdo drugega izplačal. Imajo veliko posest in pač živijo tam. Tudi njegova žena ima ljubimca, ne enega več in verjamem, da ¨moj¨ moški nima nič z njo, tako trdi tudi ona.
Skratka ne vem kaj mi je, samo o njem mislim, čisto me je zmešal, pogrešam ga , ko ga ni ob meni, moji starši ga poznajo in če bi zvedeli bi padli v šok. Sedaj pa v kolikšni meri se ozirat na druge? Kako prepričati ali srce ali razum, da naj premislim, če je to pametno, kar počneva. Zakaj ga skos pogrešam? Ali se naj obremenjujem z ostalimi kaj si mislijo, večina tako ve kaj je med nama in mi vsi govorijo kaj bo, ko bo D. ( njegova žena) izvedela? Ampak kaj pa bo rekla, če ga ne mara, če ima ona druge??
Ne vem kaj pa v mislite, predvsem glede starostne razlike. No niti ne vem kakšen bo čez 10 let, sedaj je postaven, izgleda star 30 let, se vidi da je treniral atletiko, sedaj pa 3x na teden igra tenis in hodi v fitnes, skratka športen tip. Na njemu mi je všeč vse od prstov na nogi do zadnjega lasa na glavi, zame je najboljši moški, s pragom inteligence, razmišljanjem , odnosu do mene, skratka v ničemer ne vidim nič slabega. Morda pa si le zatiskam oči in mi trenutno to crklanje paše....

Vsem želim lep preostanek dneva, nabit s pozitivno energijo. In napisano zaključujem z mislijo : “Naj kamen vrže vame prvi tisti, ki ni nikoli grešil.”
Še vedno lahko povemo, kar smo zamolčali, ne moremo pa več zamolčati, kar smo povedali.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Jun. 2012 16:15

Vse kul in prav, kar počneš itak ni nič napačnega...ampak,

Če uporabiš logiko:

Živi skupaj z bodočo bivšo ženo, ona ima ljubimce in on bo imel tebe...boste skupaj živeli kot kakšni prijatelji?

Ali želiš imeti otroke, če bi bil on oče tvojih otrok...ne glede na to kako dobro izgleda zdajle, ko bo otrok star 20 bo on star 68, in še lahko upoštevaš to: on otroke že ima, in najbrž nima želje začeti znova.

Ali želiš kdaj živeti v svoji hiši, imeti svojo nepremičnino...najbrž se mu tudi tega ne da spet od začetka, z krediti ali grajenjem nove hiše.

Verjamem da da lahko izgleda odlično, moj oče je star 53 pa kaže 40, ampak ne glede na trenutni videz bo čez 12 let star 60 ti pa 40...in roko na srce, 60 letniki so le "dobro ohranjeni" , ali pa si presenečen ker se še rekreirajo...pa ti boš stara 40, on bo pa že imel probleme s koleni, erekcijo itd...

Ko boš ti že malo čez 40, bo on v pokoju...ti boš dneve preživljala v službi, on pa doma.

Ko boš ti v 50ih, je procentualno že velika možnost da bo on mrtev.

Jaz nič ne obsojam, samo....razmisli možgani in logika včasih pravi drugačno zgodbo kot srce in metuljčki.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 18. Jun. 2012 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Jun. 2012 16:15

O saj ni res, pa je! Tudi o tem že obstoja tema.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Jun. 2012 17:51

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Jun. 2012 18:59

Jz ti priporočam da se prepustiš in uživaš v crkljanju. Čez čas boš že vedela ali ti paše samo crkljanje ali dejansko želiš da bi bil on ob tebi ves čas.
Pa še nekaj ti toplo toplo svetujem, ne pritiskaj nanj da se loči, to mora biti njegova osebna odločitev - ne sme se ločiti zaradi tebe. Plus računaj da dokler ima ženo si tudi ti svobodna. :)
Takšno razmerje je super, dokler sta oba neobremenjena s čustvi in če preživita prvo čustveno krizo bosta naprej kar dobro funkcionirala, trajalo pa bo dokler bosta želela. Ampak pazi - ker zaljubiš se lahko ko boš najmanj pričakovala.

Tudi Led Zeppelin je podal kar nekaj utemeljenih pomislekov. Vse se mi zdi da bi še šlo, ampak pri otroku pa se res zatakne. Ne verjamem da bi šel on še enkrat čez to, sploh ker je imel zelo mlad otroke. Ob tebi bi sedaj verjetno raje užival, kot pa se ponovno ukvarjal s plenicami. On je svoje naredil.

Kar se tiče pa ostalih stvari, pa tako ali tako nilkoli ne veš kaj bo. Vdova lahko postaneš po enem letu tudi če se poročiš s tridesetletnikom. Pač nikoli ne veš, vedno ti pa ostanejo nepozabni spomini.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Jun. 2012 19:02

če misliš samo uživat in se crkljat, mu povej tako. če pa hočeš imet familijo je pa zdaj pravi čas za iskanje pravega takega tipa.
hej norci :)
Bacio*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 3. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Bacio* » 15. Avg. 2012 16:31

jaz mam 10 let starejšega pa včasih čujem kakšno pikro na ta račun... ampak me ne gane - glavno da se mava midva dobr...
je pa res, da v primerjavi s tvojo razliko to sploh ni veliko... ampak v vsakem primeru je po moje najboljše, da se prepustiš toku... bo kar bo... ponavadi čas prinese svoje. če vama je usojeno, se lahko zgodi, da dokončno pristaneta skupi, če ne, bo pa to vsaj ena lepa izkušnja. Skratka, ne obremenjuj se in se imej lepo.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 15. Avg. 2012 17:53

...kot je že Nesanica povedala. Prepusti se temu, kar imaš zdej, čas bo povedal svoje

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]