Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 25. Apr. 2005 17:11

Kaj pa vem, men ponavad uspe vedno imet mlajše fante, ne vem zakaj :nixweiss: je pa res da me bolj privlačjo, ker sem v njihovi družbi lahko res sproščena, pa jim ni panike kdaj kkšne risanke pogledat, ker sm na risanke totalno nora, kkšne igrce na rač. z mano odšpilat al pa kej podobnga. Zdej se tko sliš, k da bi bla komi iz osnovne šole vn, stara sm 25 let, mlajši so pa tko nekak do 3 leta. Pr starejših, vsaj kolkr sm mela izkušnje, je blo pa zmeri slišat kolk sm otročja, ker pač rada nosm ful pisane nogavičke, pa pogledam kkšno risanko, da bi bil že zadnji cajt da bi začela govort o službi in se mal bl zrelo obnašat. Si kupila odrasle nogavice, nehala gledat risanke, sestavlat legice z bratrancem itd.....+da mi je en prišel že po 14 dneh na idejo, da naj mislim kako se bom obnašala, ko bova poročena..... HALO! In to ko sem bla stara 18. Pr mlajših pa najbrž te panike ni. Je bl na free. :)
Uporabniški avatar
Le Ann
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 18. 12. 2004
Kraj: Costarica

Neprebrana objavaNapisal/-a Le Ann » 25. Apr. 2005 17:18

imela sem leto pa pol mlajšega fanta,pa ni šlo.verjetno zato ker smo bili na isti šoli,pa to je razdeljeno vse...
Pa sošolke so me čudn gledale... :roll:

hja,ne bom se ga pa branila pri petintridesetih,kakšnega 27letnika :flamingdev:
Le Ann
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 25. Apr. 2005 17:24

Meni se sploh ne zdi nič čudnega, če je ženska starejša od moškega. Menim, da je to, da "mora" biti moški starejši od ženske le neko predalčkanje, resnično življenje pa je popolnoma drugačno. Poznam kar nekaj takih parov, kjer je ženska starejša, pa zveza odlično deluje in ni nikjer problemov, pa če je ženska starejša 1, 3 ali 9 let. Pa tudi obratno, ko je moški toliko starejši, in se pari prav tako dobro razumejo. Stvar deluje v obeh primerih, če sta le osebi pravi.

Zato menim, da pravzaprav odnos ni odvisen od starosti obeh partnerjev, ampak večinoma od tega, kako se razumeta, kakšna zanimanja imata in koliko sta se pripravljena prilagajati drug drugemu. Pri letih je slednje pomembno, predvsem ko sta že malce starejša. Najbolj pomembna pa je seveda ljubezen.

Hm, da bi postalo moderno? Morda je znano zato, ker so z maljšim moškim nekatere Hollywoodske zvezdnice (Madonna, Demi Moore,...), prej pa pač take zveze niso tako zelo izstopale; vsekakor pa se mi ne zdi, da bi bilo moderno... No, to je moje mnenje, tudi nasprotujoči argumenti pa so vsekakor dobrodošli. :)
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 25. Apr. 2005 17:27

to temo že mamo, samo se mi je ne ljubi iskati... ali ziher že obstaja...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
dasa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa » 25. Apr. 2005 17:31

Ljubezen je kot delifin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares nikoli ne zapri, saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 25. Apr. 2005 17:31

MissBitch napisal/-a:to temo že mamo, samo se mi je ne ljubi iskati... ali ziher že obstaja...


Bo morda tole?
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
principesa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 256
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a principesa » 25. Apr. 2005 17:32

pr moj mtki in fotru je funkcioniral,... :)
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 25. Apr. 2005 17:33

ja fairyangel to bi bilo to... nekaj zelo podobnega...

hvala da si se trudila v mojem imenu, in sem ziher da bodo ljudje nadaljevali debato na tisti temi, ker so vsi tako uvidevni in spoštujejo pravila cosmo foruma...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
dasa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa » 25. Apr. 2005 17:37

missbitch kot vedno, vsi upostevajo starejse ko dajo link ze odstojece teme :roll:
Ljubezen je kot delifin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares nikoli ne zapri, saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 25. Apr. 2005 17:40

dasa napisal/-a:missbitch kot vedno, vsi upostevajo starejse ko dajo link ze odstojece teme :roll:


Cccc, nihče več ne spoštuje starejših :D
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 25. Apr. 2005 19:39

ti kr jez povem da skor vse 13-18letnce iscejo kr ene tipe stare 20+k so kao bl zreli pa bl kul... in se zalubjo oni pa po vecini itaq sam f** iscejo in pol so solzice...
manck + kranck
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 25. Apr. 2005 22:22

Moj je pa 5 let mlajši od mene in se imava odlično :D Bivši je bil mlajši 4 leta, vendar nisva šla narazen zaradi let ali v zvezi z leti. Tko da....naju ne motijo leta in se niti ne ozirava na to. Moram pa reči to, da so danes marsikateri 22-letniki bolj zreli in odgovorni od mojih letnikov (25-28 let). Jaz sem že dostikrat svojemu rekla, če je prepričan da ima "šele" 22 let :lol:
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
LORIS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: štajerland

Neprebrana objavaNapisal/-a LORIS » 25. Apr. 2005 23:55



Po večini so to teme o starejših moških... :roll:
Nikoli nisem bila in nikoli ne bom ena od mnogih!
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Apr. 2005 7:44

Ma fak, saj leta so leta. Daj pa še temo 'isti letniki' odpret :roll:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 26. Apr. 2005 7:52

Predlogi za nove teme:
*Moj fant me noče, zaradi prevelike razlike v letih
* Pustil me je, ker sem preotročja
* ..... :rofl: :rofl:

Halo! Pa dajte se malo zresnite!!!!!!!!!!! Kaj vam je? Vsak dan 10 tem z enako vsebino ... :?: :!: :?:

In kje so naši vrli fantje? Tole bi lahko že zdavnaj zaklenili, ... ne, seveda ... zakleniti je treba teme, ki so bile najbolj aktualne ... :twisted: Grrrr ...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron