Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 22. Nov. 2004 19:37

2 leti satarejši :love:
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 22. Nov. 2004 19:59

2 leti starejsi :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 22. Nov. 2004 20:01

3 mesce mlajši
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Nov. 2004 8:34

Razlika v letih sploh ni pomembna! Kriza mogoče nastane,ko se doma ne morejo sprijazniti da ma njihova hčerkica 10let starejšega tipa...jes sem stara 20le,pa mi je najbolj všeč če je tip kakih 3,4 leta starejši od mene.Če pa bi se zaljubila v kakega 10let starejšega..bi pa pač bla z njim.Me ne moti,ampak kakega 0let starega dedca pa res ne bi mela,pa če glih bi bil full bogat! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
sweet girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet girl » 27. Nov. 2004 11:28

res da razlika v letih ni pomembna, sm je vseen boljš da je fant starejši od punce tam okrog 2-3 leta, ko itak vemo da fantje mal kasneje žačnejo mislit kot me, in so še malce otročji.
saj včasih se pa najdejo tudi izjeme.

moj fant je od mene starejši 2,5 leti in se ful štekama in se razumema.

lp :wink:
galeb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a galeb » 27. Nov. 2004 23:44

Ja midva imava osem let razlike in sva skupi že pet let in se mava noro. Aja no je starejši. Sm sela oz. sva oba prvi mesec posvečala velik pozornosti temu mogoče še mel dl ampak mislm da ni penike. Če se štekaš se štekaš, če ne pač ne. Mogoče maš včasih občutek da še nisi vsega preživel in diživel ampak ta bi bil tud če bi bla stara oba isto. Leta niso pomembna! Pomembna je komunikacija!!!!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 28. Nov. 2004 13:39

@ napisal/-a:2 leti satarejši



Tako je tut pri meni
petra1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: Vipava

Neprebrana objavaNapisal/-a petra1 » 28. Nov. 2004 14:42

ojla! Jaz mam tipa, ki je od mene starejši 8 let jaz mam 19 on pa 27 in skupi sva že 3 leta in pol. Prej sem imela tipa iste storosti a se nikdar nisem mogla pomenit o težavah z njim, kar pa se s Stanijem lahko. Nimam pa nič proti mlajšim moškim in zvezam z mlajšim moškim. Saj poznam punce, ki imajo 6 let mlajše fante od sebe pa so srečni in to je najpomembneje v zvezi. :wink:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 28. Nov. 2004 22:09

sem ze imela "opravka" s fantom, ki je bil 6let starejsi od mene........ in je en cas nekako slo...... ne prevec, no potem pa vojska, jaz premlada.....oh in sploh....... saj sem vesela, saj sem tako spoznala mojega lubija s katerim sem presrecna........ no, torej moj lubi pa je le leto in 2 meseca starejsi in mi je cisto ovrajt...... :D
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 28. Nov. 2004 23:04

Moj je tri mesece mlajši od mene. Pa nekako so me vedno privlačili mlajši moški. Mogoče zato ker poznam več starejših moških ki so bolj otročji in nezreli kot mlajši.
Uporabniški avatar
Smiley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 11. 2004
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a Smiley » 29. Nov. 2004 23:11

Moj je 7let starejši od mene in ne,tega tukaj ne tolerirajo! :<
Prav butasto se mi zdi-zakaj enostavno ne morejo pustit,da se imata dva rada ne gleda na razliko v njuni starosti?! ;( To je zelo žalostno!
P***a,stari Rimljani so se poročali v veeelllikooo večjih starostnih razlikah!Ženska so se poročale pri 14ih z 30letnimi moškimi!!In ljudje danes ne sprejmejo 7let razlike :cry: :evil:
"I love myself, I want you to love me, when I feel down, I want you above me..."
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 30. Nov. 2004 1:26

Jst sem za zlato sredino: ni dobr, da je fuuuuuuuuuul starejši in ne, da je fuuuuuuuul mlajši (te lohk še pedofilije obtožjo)!!! :lol:
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
anichy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anichy » 03. Dec. 2004 9:00

:cool:
Vsi tipi so isti naj si bodo mlajš al pa starejš. Tamali so še ful otročji
veliki pa tud. Sam pr men je taka stvar, da imam več starjših tipov- ti pa so bolj slabi. Nekaj jih je od njih poročenih, neki so samski. Sam vsak bi rad bil prjatu s tabo, pol se pa razvije kej več. Jest sm se pa odločla, da počakam na resnga modela.
Vse skupi je kr mal bedn!
LORIS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: štajerland

Neprebrana objavaNapisal/-a LORIS » 25. Apr. 2005 16:14

Ne vem sicer kaj se dogaja, ampak zadnje čase opažam, da je dosti zvez, ko je ona starejša in on mlajši... Tudi po pet ali več let razlike... In najbolj zanimivo je to, da te zveze prav uspešno delujejo. Pa me zanima kaj menite zakaj? Jaz sem razmišljala, da mlajši moški pač še niso toliko 'zapacani' s preteklimi razmerji in so zato bolj odprti, manj nezaupljivi... Pa da je morda zato lažje vzpostaviti nek pristen odnos. Ali je celo to postalo nekako moderno? :lol: Ne vem... Kaj pa mislite vi? Mnenja...
Nikoli nisem bila in nikoli ne bom ena od mnogih!
Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 25. Apr. 2005 16:21

Hehe, jst sem že nekaj časa zagledana v mlajšga in ne vem če je to kul, ker nisem ziher če je že polnoleten. Jp, pol bi me pa še obtožil pedofilije :D Drugač se mi pa zdi to čist neki normalnega da je ženska starejša od tipa, sej je moja mami tud od fotra starejša tri leta. Aja, pa moj zadnji tip je bil tud eno leto mlajši od mene.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov