Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 26. Apr. 2005 8:16

uau, Saša_26 nasla tipa..... kul... Za bozicka se bila sama a ne.... Matr, saj je ze april....kmalu bo maj... Sspet si sramoto delam, ker nisem na tekocem... :eek:
Mah itak....lepo slisat, ko so ljudje zadovoljni..


ps. sory davorincek za off-a .................. :lupe:
Uporabniški avatar
Le Ann
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 18. 12. 2004
Kraj: Costarica

Neprebrana objavaNapisal/-a Le Ann » 26. Apr. 2005 8:17

Pa saj ni potrebno desetkrat poudarjat,da so te teme že bile.

Ignorirajte, pa odgovorte tam k mate kej za napisat. Če bomo vsi tako delali bodo take teme tko in tko kmalu zamrle,pa se bodo pomaknile tam nekam dol . Tako da jih bodo fantje zbrisal, ko bodo vidl, da od njih ni haska.

Nima smisla, men tut ni všeč ,ko začnem prebirat določene teme, v katerih je stokrat poudarjeno da to je pa že blo,pa zaklep prosim......
To je po eni strani tut nabijanje postov.
Le Ann
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 26. Apr. 2005 8:20

Seveda, da je nabijanje postov, ampak meni gre dobesedno na živce, da se ena in ista tem ponavlja, in ponavlja, in ponavlja ... kot bi bili malo ...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Apr. 2005 8:21

Jest pa opažam (vsaj tu v mojem kraju), da majo punce full starejše - tak do 20 let razlike, tipčki pa full mlajše. Ma ne vem kaj se dogaja :D
Moj je samo 2 leti starejši od mene, pa je kul.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 26. Apr. 2005 8:28

Bulma napisal/-a:Jest pa opažam (vsaj tu v mojem kraju), da majo punce full starejše - tak do 20 let razlike, tipčki pa full mlajše. Ma ne vem kaj se dogaja :D
Moj je samo 2 leti starejši od mene, pa je kul.


Aja?! Dzijzas! Mores mi jih pokazati steri te tou so :D

Sicer pa..mela sem mlajsega..1 leto..nebi vec :)
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 26. Apr. 2005 8:32

Le Ann napisal/-a:Pa saj ni potrebno desetkrat poudarjat,da so te teme že bile.

Ignorirajte, pa odgovorte tam k mate kej za napisat. Če bomo vsi tako delali bodo take teme tko in tko kmalu zamrle,pa se bodo pomaknile tam nekam dol . Tako da jih bodo fantje zbrisal, ko bodo vidl, da od njih ni haska.


Mislim, da že vidiš, da tema ne bo nikoli zamrla, ker nekateri pač vztrajno na njo odgovarjajo (vsebinsko, ne pa ti naši offtopici), ne glede na vse. Tako, da se ne more prestavit dol.
Uporabniški avatar
Le Ann
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 18. 12. 2004
Kraj: Costarica

Neprebrana objavaNapisal/-a Le Ann » 26. Apr. 2005 8:45

hja vidim ja :roll:
Le Ann
Uporabniški avatar
bad girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bad girl » 26. Apr. 2005 18:12

ljubezen ne pozna meja! če se mata dva ful rada leta sploh niso pomembna. ok no če je dekle najstnica, tip pa tok starejši da bi ji bil lahk oče tut ni najbl kul. moj tip je od mene starejši 6 let in ni popolnoma nobene ovire sej se mava ful rada! :) :) :)
SEX, DRUGS & ROCK`N`ROLL!
Uporabniški avatar
dejči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dejči » 08. Maj. 2005 16:22

ojla.
mam fanta, ki je 12 let starejši od mene..
nama je obema noro dobr ( drugač nebi bla skupi), sploh sex, pogovor..skratka vse kar si želim, oziroma želiva..
ampak se zgodi, da ko je kaj narobe vedno slišim en in isti stavek..tamala mal si še premlada da bi vedla..
kaj pravte?! :bussi:
kimmy02
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kimmy02 » 08. Maj. 2005 16:54

če se res razumeta in se imata fajn, se ne ozirajta kaj drugi mislijo in uživita. :D
(s)mejte se
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 08. Maj. 2005 17:01

ni malo blesavo to vprašanje? kaj če se imata cool bota skupaj ali kaj. zdaj če bomo me povedale da je prestar boš ga pustila? ne oziraj se na druge in živi tako kot ti paše!
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
deklica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a deklica » 08. Maj. 2005 17:20

po moje ni toliko važna razlika v telih. Bolj je uspeh zveze odvisen od tega, koliko sta stara. Če je punca 15, fant pa 27, potem to ne bo dolg trajalo. Če pa sta oba malo več in že oba vesta, kaj hočeta, pa ni problema.

Sama sem pred letom in pol končala zvezo s 9 let starejšim partnerjem.
Na začetku, se mi razlika ni zdela prehuda, kaj kmalu, pa so se začele pojavljati razlike. Jaz sem študirala, on je bil že v službi, in sem čutila, nekakšen pritisk z njegove strani, naj čimprej doštudiram, ker je on razmišljal o družini...vsi njegovi vrstniki so se poročali,...
je bil problem. Tu se je razlika v letih vedno bolj kazala. Tudi sama sem včasih slišala izjavo..." Si še premlada,..."

To je moja zgodba.
Če se vidva ujemata (ne vem, kako dolgo sta že skupaj), potem leta niso problem oz. ne bodo problem, če bosta oba znala s tem živeti in drug na drugega gledati, ko na enakovrednega partnerja.

Želim vama vso srečo: In veliko iskrene ljubezni!!! :hallo:
cimra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cimra » 10. Maj. 2005 17:43

oj, jaz sem z fantom, ki je mlajši od mene 2 leti (jaz 25 on 23) in sva v resni zvezi že pet let in moram reci, da je za svoja leta zelo zrel. Res pa je da vcasih mal zivja in meni to kar paše, da pozabim na vse probleme, na faks in službo in da se še jaz malo zdivjam. punce, nič ni narobe če imate mlajšega. Samo najdite si takšnega ko ima vse pospravljeno v glavi :) pa je lahko z njim enkratno, tako kot je nama :idea:
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 10. Maj. 2005 18:56

emm.....nekak me bolj privlačijo moški od 20-29 let starosti. sama sem 19 let stara. sicer pa ne gledam preveč na starosti...saj je vse drugo bolj pomembno. sem pa mela tud eno leto mlajšega, pa tud 2 leti...sam tile pa niso zame. :D
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 12. Maj. 2005 7:54

Ok, nisem vsega brala, upam da ne bom ponavljala.

Povedala bi svojo izkušnjo glede starosti moškega.

Moj bivši je bil od mene starejši 11 let (jaz jih mam sedaj 27).
Pričakovala sem seveda zrelega moškega ki ve kaj hoče in ki zna kolikor toliko komunicirati. Pa se se zmotila. Obnašal se je kot otrok.
Mel je recimo take fore - sva bla na morju in jaz ga nisem namazala s kremo za sončenje ker ni nič rekel. Na koncu se je skregal z mano ker tega nisem naredila, kao, lahko bi sama vedla, kaj morm narest, ne da mi on govori.
Če sva se skregala, je zaloputnil z vrati in odšel, potem se ni pogovarjal z mano tudi tri dni.
In take podobne zadeve. Skratka, bala sem se karkoli narest, da ne bi bilo slučajno kaj narobe in da se ne bi držal name.

Moj dragi sedaj je 5 let mlajši,skupaj sva eno leto in pol.
In bolj zrelega fanta še nisem srečala. Če imava problem, se takoj pogvoriva, če se skregava se čez pet minut že ohladiva, upopšteva moje želje, če sem tečna me spravi v dobro voljo itd...
Saj ne rečem, da je popoln, ampak je pa najbližje od vseh, ki sem jih kadarkoli imela.

In na podlagi te izkušnje žal ne morem verjeti v to, da so starejši moški bolj zreli in oh in sploh bolj primerni.

Lp

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]