Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 05. Nov. 2013 16:29

Pa saj je bilo samo fukfrend, ne vem zakaj se potem obremenjuješ s temi 'problemi'
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 05. Nov. 2013 17:12

^^Se ne. Sem samo delila mojo izkušnjo. Drugače je pa te svoje želje na vsak način hotel vsilit v najin odnos...kljub temu, da je bil samo fukfrend.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 06. Nov. 2013 21:16

Ah ja so mi smešne ženske, ki pravijo kako kao leta niso pomembna potem imajo pa neke ideale kako mora bit tip starejši od njih.. Moja je stara toliko kot jaz, slab mesec je starejša od mene.. Nisem pa nikoli imel neki full mlajše od sebe max 2 leti.. Zdaj pri 23ih se mi res ne ljubi nekih 16 letnic furat..
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 07. Nov. 2013 5:21

Nucky napisal/-a:Ah ja so mi smešne ženske, ki pravijo kako kao leta niso pomembna potem imajo pa neke ideale kako mora bit tip starejši od njih.. Moja je stara toliko kot jaz, slab mesec je starejša od mene.. Nisem pa nikoli imel neki full mlajše od sebe max 2 leti.. Zdaj pri 23ih se mi res ne ljubi nekih 16 letnic furat..



Nikoli nisem ljubila tako močno in brezkompromisno kot pri 16 letih.
Toliko od mene o furanju 16 letnic. :evil:
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Nov. 2013 11:47

^^ koliko pa si zdaj stara?
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 09. Nov. 2013 12:38

v-e-s-n-a napisal/-a:^^ koliko pa si zdaj stara?


25 :cry:
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Nov. 2013 12:45

Jaz si te enostavno ne morem predstavljati kot zrelo osebo v odnosu s še tremi, če pa streljaš, da lahko pri 16-tih "močno" ljubiš. Res je, da te ne poznam, ampak prepričana sem, da šestnajstletniki ne furajo zrelih, trdnih vez. Navsezadnje še odraščajo. Se spreminjajo. No, ali pa ostajajo isto zmešani ja.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 12. Nov. 2013 5:37

emanuela napisal/-a:Jaz si te enostavno ne morem predstavljati kot zrelo osebo v odnosu s še tremi, če pa streljaš, da lahko pri 16-tih "močno" ljubiš. Res je, da te ne poznam, ampak prepričana sem, da šestnajstletniki ne furajo zrelih, trdnih vez. Navsezadnje še odraščajo. Se spreminjajo. No, ali pa ostajajo isto zmešani ja.


Nekaj časa sem razmišljala ali naj na tole sploh kaj napišem, ampak ok,:

Moja mnenja so moja in žal mi je, da se ti zdijo podobna streljanju ali pisanju nezrele osebe.
Odgovor se je predvsem nanašal na besede fanta, ki je vehementno napisal, da se mu pri 23 ne ljubi furat 16 letnic. Kot, da bi ga kdo v to silil...in bi stale v vrsti za furanje.
V zagovor vseh 16letnic - ki bodo čez leto in pol že 17i n pol letnice - sem napisala, da lahko pri svojih letih, ja in ravno pri svojih, ljubijo močno in brezkompromisno. Nikjer ne trdim, da kar vse po vrsti, ki so toliko stare. Nezrelo trdim tudi, da ljubijo lahko celo močneje kot pri 25, ko naša čustva obvladuje manj hormonskega dogajanja, pa tudi razum nam (meni) veliko bolj kontrolira čustva. Zaljubljena 16 letnica je lahko zaradi močnih čustev potisnjena v dejanja, ki jih kot "odrasla, zrela" oseba ne bi nikoli naredila. Tako močno lahko ljubi, ja. Kako srečno se vse skupaj konča, koliko časa traja, o tem nisem pisala nič. Ampak ne glede na to, so čustva močna. Zakaj bi vnaprej podcenjevali moč njenega čutenja, samo zato ker je stara 16 let? To bi bila že druga krivica, prva je bila ta, da jih nočejo furat.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Nov. 2013 6:47

Mah, pri najstnicah gre povečini bolj za zatreskanost. In v imenu zatreskanosti res delajo neumne stvari, ki jih potem smatrajo kot dokaz globoke ljubezni.
Uporabniški avatar
Jojo26
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Jojo26 » 19. Nov. 2013 10:36

Ojla... Veliko se piše o tem, pač vsak ima svoje mnenje-hvalabogu.... Tudi jaz sem v zvezi z 12 let starejšim moškim, s katerim sva skupaj 6let. Lani sva se poročila in dobila sinčka... Se super razumeva, čeprav vsak, ki je bil ali je v zvezi ve, da nas življenje pripelje do vzonov in padcev. ni lahko krmariti med čermi, pa vedar je v dvoje gotovo lažje. Naj pa povem, ko sva začela hodit, so moji prijatelji in družina rekli-kva boš ti s tem starm dedcam... js pri 21, on pa jih je mel takrat 33. poslušala sem svoje srce in ni mi žal... pri nekaterih stvareh se pozna drugačen pogled na svet-kar pa ni nujno slabo...ne? ne pravim, da je imet starejšega partnerja top, govorim le o svoji izkušnji...
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 01. Dec. 2013 20:45

Jaz si nikakor ne predstavljam, da bi bila v vezi s svojimi vrstniki. Se veliko bolje ujamem z ljudmi, starejšimi Vsaj 5 let od mene, pa še to se dostikrat izkaže za premalo..10let+ straješi od mene me veliko bolj privlačijo in se veliko bolj ujamem z njimi, tako da sem tudi trenutno v taki vezi, kjer je med nama razlike 10+
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Dec. 2013 12:23

Nucky napisal/-a:Ah ja so mi smešne ženske, ki pravijo kako kao leta niso pomembna potem imajo pa neke ideale kako mora bit tip starejši od njih.. Moja je stara toliko kot jaz, slab mesec je starejša od mene.. Nisem pa nikoli imel neki full mlajše od sebe max 2 leti.. Zdaj pri 23ih se mi res ne ljubi nekih 16 letnic furat..


Ja pri 23 še res večina ne razmišlja o mlajših puncah. :lach: Če že pride do tega, se moškim to zgodi tam po 30., ko jim tam 10 let mlajše punce predstavljajo izziv. Ko si pa star tam okoli 20 let, pa jih itak večina gleda sovrstnice ali celo malo starejše.
ElleStrana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a ElleStrana » 17. Dec. 2013 13:08

hmmm... mene so vedno privlačili starejši, uglajeni gospodje, tipa Clive Owen :oops: Zdaj k sem malček starejša (30+), me še vedno privlačijo uglajeni gospodje, s tem da so sedaj to že skoraj vrstniki :D
Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 15. Apr. 2014 1:05

suzanne windlow napisal/-a:V zagovor vseh 16letnic - ki bodo čez leto in pol že 17i n pol letnice - sem napisala, da lahko pri svojih letih, ja in ravno pri svojih, ljubijo močno in brezkompromisno. Nikjer ne trdim, da kar vse po vrsti, ki so toliko stare. Nezrelo trdim tudi, da ljubijo lahko celo močneje kot pri 25, ko naša čustva obvladuje manj hormonskega dogajanja, pa tudi razum nam (meni) veliko bolj kontrolira čustva. Zaljubljena 16 letnica je lahko zaradi močnih čustev potisnjena v dejanja, ki jih kot "odrasla, zrela" oseba ne bi nikoli naredila. Tako močno lahko ljubi, ja. Kako srečno se vse skupaj konča, koliko časa traja, o tem nisem pisala nič. Ampak ne glede na to, so čustva močna. Zakaj bi vnaprej podcenjevali moč njenega čutenja, samo zato ker je stara 16 let? To bi bila že druga krivica, prva je bila ta, da jih nočejo furat.
.
Kako prijetna osvezitev na forumu. Lep odgovor in ne nekaj zlajanega. Emanuela- predsodki, predsodki
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 23. Apr. 2014 21:05

Tamala_mrha napisal/-a:
Nucky napisal/-a:Ah ja so mi smešne ženske, ki pravijo kako kao leta niso pomembna potem imajo pa neke ideale kako mora bit tip starejši od njih.. Moja je stara toliko kot jaz, slab mesec je starejša od mene.. Nisem pa nikoli imel neki full mlajše od sebe max 2 leti.. Zdaj pri 23ih se mi res ne ljubi nekih 16 letnic furat..


Ja pri 23 še res večina ne razmišlja o mlajših puncah. :lach: Če že pride do tega, se moškim to zgodi tam po 30., ko jim tam 10 let mlajše punce predstavljajo izziv. Ko si pa star tam okoli 20 let, pa jih itak večina gleda sovrstnice ali celo malo starejše.


Tam po 30 bo pa pasala kaka 20 letnica za mene starega kozla.. :mrgreen: Zaenkrat pa ja kakor si rekla nekje mojih let.. Tam nekje 19 bi morda še šlo, ajde 18.. Pod 18 pa tako ne grem, ker nebi bil rad česa obtožen. :lach:

Nekaj časa sem razmišljala ali naj na tole sploh kaj napišem, ampak ok,:

Moja mnenja so moja in žal mi je, da se ti zdijo podobna streljanju ali pisanju nezrele osebe.
Odgovor se je predvsem nanašal na besede fanta, ki je vehementno napisal, da se mu pri 23 ne ljubi furat 16 letnic. Kot, da bi ga kdo v to silil...in bi stale v vrsti za furanje.
V zagovor vseh 16letnic - ki bodo čez leto in pol že 17i n pol letnice - sem napisala, da lahko pri svojih letih, ja in ravno pri svojih, ljubijo močno in brezkompromisno. Nikjer ne trdim, da kar vse po vrsti, ki so toliko stare. Nezrelo trdim tudi, da ljubijo lahko celo močneje kot pri 25, ko naša čustva obvladuje manj hormonskega dogajanja, pa tudi razum nam (meni) veliko bolj kontrolira čustva. Zaljubljena 16 letnica je lahko zaradi močnih čustev potisnjena v dejanja, ki jih kot "odrasla, zrela" oseba ne bi nikoli naredila. Tako močno lahko ljubi, ja. Kako srečno se vse skupaj konča, koliko časa traja, o tem nisem pisala nič. Ampak ne glede na to, so čustva močna. Zakaj bi vnaprej podcenjevali moč njenega čutenja, samo zato ker je stara 16 let? To bi bila že druga krivica, prva je bila ta, da jih nočejo furat.


Vidim, da si trenutno stara 25 let, tako da si mojih let, 2 leti starejša od mene natančno.. Naši cajti ko smo bili mi stari 16 let so bili precej drugačni in takrat ko se spomnim, ko smo bili 16 smo bili veliko bolj zreli kot današnji 16 letniki in letnice.. Imam sestro teh let in preko nje poznam precej punc teh let in pač to so punce, katere lahko pelješ samo na kakav in sladoled pa v Lumpi park.. Tako so se punce mojih let obnašale pri 12ih, ne pri 16ih.. In furanje 16 letnik je bilo mišljeno, da se mi ne ljubi ukvarjat z otročaji, ki bolj kot fanta rabijo plenice..

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov