Starejši moški in mlajša ženska

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 03. Sep. 2012 14:03

O še ena filozofinja zato pa te malce bolj razumem ;). Hehe pa dejte no mir, vsak, ki ni sociopat se sekira kaj ljudje mislijo o njemu in kako ga vidi okolica to je normlano.

Jaz mislim, da bodi z njim, če se imata fajn, pa bo kar bo, sej k da lahko zdej neki ful nardiš, če vama bo šlo, vama bo šlo, če ne pač ne, si boš druzga našla, pa nič bat otroke imaš lahko še pri 40, pa takrat se tudi vsi ločujejo tako, da boš mogoče še kšnga zelo simpatičnega našla ;). Če vama pa rata pa itak cool...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Sep. 2012 18:52

mala_blondinka napisal/-a:Daj no, moški je v letih njemu ni do kakršne koli nosečnosti, ultrazvokov, menjanja pleničk, podiranja kupčkov.... vse to se nam zdi lepo in smo mehke ob takih mislih... dvomim da je moški v teh letih za te stvari..


Tole se kar strinjam. On je svoje dal čez in tudi če bo s teboj, bo zato da uživata, ne pa da menja plenice - ponovno.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 25. Jan. 2013 15:38

Bivša je sedaj s 17 let starejšim tipom. Če komu to omenim, me skoraj vsi vprašajo Ima on mogoče veliko denarja, ima hišo... ? :lol:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Jan. 2013 17:13

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 27. Jan. 2013 16:23

Pri men mora bit tip starejši vsaj 2 leti al pa 3. Moja meja je pa tam nekje okrog 25 let... js sm 18. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
jurre
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 23. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a jurre » 22. Feb. 2013 23:04

http://www.youtube.com/watch?v=Rk83dEZi29E

Film ki prikazuje kakšno srečo imajo takšne luštne punce, da lahko izbirajo tudi starešje moške in izkusijo vse v življenju in imajo tako več od življenja, medtem ko nekateri nismo sposobni nič, nekaterim pa so take stvari dosegljive vsak dan :cry:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 22. Feb. 2013 23:29

Daj spizdi s tem tvojim cmerjenjem ...
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 23. Feb. 2013 8:58

Slika
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Feb. 2013 10:29

Zelo me zanima, kam po jurretovi teoriji spadajo luštne, seksi, sposobne punce, ki ne gredo z vsakim, ki jim pomigne s prstom ... :gruebel:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Feb. 2013 10:35

jurre starost je nepomemben faktor... Gre se za to ob kom se ženska počuti bolje in kdo ji lahko več ponudi. Ne samo finančno.

Dejstvo je da tudi pri ženskah ni več glavni cilj v življenju menjavanje plenic.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 23. Feb. 2013 11:42

*Abby** napisal/-a:Zelo me zanima, kam po jurretovi teoriji spadajo luštne, seksi, sposobne punce, ki ne gredo z vsakim, ki jim pomigne s prstom ... :gruebel:


Te punce potem nimajo nic od zivljenja, ker niso izkusile vsega.

Prasice.
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 23. Feb. 2013 22:56

Jaz sem imela eno podobno izkušnjo z 17 let starejšim (sicer samskim). Zelo sva se ujela in vse, kar je rekel, mi je bilo všeč. Krasna osebnost in vse super fino. Prepričana sem, da bi lahko imela čudovito razmerje. A sem se morala umakniti zaradi takšne starostne razlike. Vem, da sem napisala nekaj postov nazaj, da se na leta ne smemo ozirati, ampak kjer je starostna razlika tolikšna, je to zame žal preveč, da bi vztrajala. Še vedno nisem 100% prepričana, da sem takrat storila prav.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 24. Feb. 2013 11:50

Jaz bi enako naredila, ker mi je zadnja meja tam 12 let, ajde to še lahko sprejmem. Gre za to, da se vedno poskušam predstavljati pri recimo 40 letih, ko bi bila še v mladih zrelih letih in aktivna ženska, moj partner pa (ob tej starostni razliki na primer) 57, kar je takrat res opazen prepad. Najbolj opazen prepad, pa nimam v mislih samo vizualnega izgleda, je v zelo mladih letih (punca še najstnica) in v zrelih letih, ko je pred žensko še lep del življenja, on pa je že v penziji in (čisto možno) že bolan ali pa ženska hitro postane vdova. Meni se to zdi grozno ostati sam tako hitro, čeprav se zavedam, da te to lahko doleti tudi, če imaš partnerja vrstnika. Pa vendarle, pri veliki starostni razliki je več možnosti za ta scenarij, saj je že tako dokazano, da ženske živijo dlje.
Primer moje babice: celo starejša je (bila) od mojega dedka, in sicer 5 let, pa je ovdovela že okoli 60. leta. :( Isto moja druga babica po očetovi strani, ki je ovdovela še dosti dosti prej, mislim da okoli 40. leta, ko je bil oče tik pred maturo. Torej, gre za primere z minimalno ali celo brez starostne razlike, pa jih je to doletelo, koliko več možnosti je šele pri 15, 17-letni razliki...

Je pa tudi res, da mi 17 let starejši niso všeč oz. je to že preveč "staro" zame, preveč oddaljena generacija, da bi lahko imela skupnega kaj več kot kakšen šport, pa še to mogoče. :D Najbolj se vidim s kom nekje 10 let starejšim. Moja oba bivša sta bila točno toliko starejša od mene. :) Nezavedno me vleče k takim, čeprav dopuščam možnost da se ujamem tudi s kom malo manj kot 10 let starejšim..
Puella92
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 24. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Puella92 » 24. Feb. 2013 12:23

Nevem če bo kaj pomagalo ampak lahko predstavim primer moje družine. Oče je bil 19 let starejši od mame, imela sta me zelo pozno, ko sem se rodila je bil ati star 54 let. Res je da je imel prej poklic ki ni dopuščal družisnkega življenja (vojaški pilot) in sem bila zato njegov prvi otrok. Z mano je počel vse stvari ki bi jih lahko sicer počel nekoliko mlajši očka, nikoli mi ni nič manjkalo. Včasih je kdo v trgovini vprašal če sem s sabo pripeljala dedka, pa sem se samo nasmejala in rekla da je to ati. Me je prav zabavalo opazovat ljudi kako jim je bilo potem nerodno.
Tako da kjer je ljubezen po mojem mnenju starostna razlika ne šteje. Seveda so nekatere omejitve in prilagoditve ki jih je potrebno upoštevati ampak to ni razlog da razmerje že v osnovi ne bi funkcioniralo.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Feb. 2013 12:40

Meni je pa najbolje, če je fant od mene starejši 2 ali 3 leta;
do sedaj mi je to najboljše funkcioniralo in me tudi najbolj privlačilo na več nivojih.
Seveda pa dopuščam možnost, da me bo kdaj privlačil tudi 10 let starejši ampak do sedaj se mi to še ni zgodilo.

Poznam pa zveze, kjer je večja starostna razlika in se imajo dobro, obstajajo pa tudi taki, ki jim zveza ni zdržala ravno zaradi prevelike starostne razlike (drugačne prioritete, cilji, želje itd.).
Najbrž je vse odvisno od vpletenih, posplošit se ne da.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov