sprejeti svojo samskost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Mar. 2021 13:49

Ok, nisi razumel besede, se zgodi.

Ampak ce bi nakljucneza slisala reci kolegu, da 'se je odlocil, da bo malo predator' (kar je bilo napisano in izbrisano) tudi jaz ne bi vedela, da besede ne razumes - in bi kar zelo, zelo dvignila obrvi.

Sugar bejbiji in daddyji naceloma vejo kaj dajo in dobijo. Sploh nima veze s temo, prostitucija pa se manj.

Ne trdim, da so tipi ki fehtajo online isto, kot posiljevalci in kriminalci. Problem je, ko nekateri moski ne razumejo, da za osvajanje obstajata cas in prostor. Tinder, ona-on, vsi ki ste samski (bla bla) - super, vsi so tam z namenom in soglasjem, da se spoznavate.

Pisanje zs-jev neznanim puncam po forumih, pod pretvezo prijaznosti in iskanja prijateljstev (kljub temu, da bi z njo seksal takoj, ce bi le 'pustila') je tisto, kar ima neiskren in predatorski priokus.

Iz istega razloga nikoli ne bi odpisala neznancu, ki mi na fb napise sporocilo, da me je videl v xy skupini in se mu zdim 'zanimiva'. In da isce samo prijateljstvo.. Malo morgen. :rolleyes:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2021 14:50

Hmm.. dobro jaz iz svoje izkušnje lahko povem, da me ni nekaj ful zmotilo, da mi je začel mmm ene jeseni 2019 pisat, se mi je zdel takrat prijeten, zanimiv sogovornik... tudi ni bilo rečeno, da piše samo za prijateljstvo, sem kar vedela, zakaj sem se dobila ..čeprav sva vseeno ohranila bolj splošne, prijateljske teme, nič seksualnega ali kaj takšnega, dokler se nisva dobila, niti ni deloval vsiljiv, ne nič negativnega... samo se potem v živo nisva nekaj posebno ujela.
Potem sva pa včasih čez leto si spet tu in tam kaj pisala, ne vem, mogoče sem ga tudi jaz malo ponucala za kak čvek, pogovor.. se mi pa ne zdi v redu nezadovoljstva, informacij iz osebnih pogovorov prenašati na javni forum, deluje zelo tečno vse skupaj in ustvarjanje dram in neg. energije po nepotrebnem.
Predatorja pa tudi jaz ne vidim, bolj, da išče čustveno bližino kot seks ter se odziva pogosto zelo/ preveč čustveno, hitro pride do sporov, raznih nesporazumov, kar pač deluje nadležno, neg., utrujajoče za sogovornika.

Tudi jaz upam, da mmmju uspe čim prej rešiti težave.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Mar. 2021 14:50

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2021 15:23

Ja sem razumela, je ok iz moje strani.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2021 16:12

emineminem, ti čustveno izsiljuješ pozornost in bližino od ljudi. manipuliraš z njimi, ne vem a zavedno ali nezavedno. najprej pocukranost, da se začneš pogovarjat, se zbližaš, potem pa čustveni izpadi, ego s potrebo po dokazovanju svoje superiornosti nad drugimi (sploh ženskami), če ne drugače z raznimi teorijami zarote. in potem kesanje in krokodilje solze, da bi ti vse oprostili. več kot leto to počneš na forumu, in folk te je pogruntal (vsaj večina).

a si predator ali ne.. težko je rečt, ker ne verjamem da imaš slabe namene, samo probleme sam s sabo (ki jih skušaš preložit na druge). si pa creepy, in vsak je, ki je pri osvajanju neiskren in se dela nekaj, kar ni (kar večino žensk že na začetku odbije). razčistit moraš te stvari s samim sabo, in ne samo z namenom da spraviš eno žensko v posteljo/zvezo, ampak da zmoreš imet zdrav, iskren in stabilen odnos s človekom, ne glede na to a je ženska, prijatelj ali družinski član.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2021 20:04

mmm, opravičujem se ti, ker nisem razjasnil opisa, predator je grda beseda, je opis slovenca bližje, v nobenemu primeru nisem hotel da se počutiš kot da fizično ogrožaš koga.

V vsakemu primeru, ni važno kakšna je preteklost, slabo bereš situacije, in to pri ženskah sproža reakcije neprijetnosti, in kateri tudi ogroženost.

Sam sem v svojemu življenju spoznal kar nekaj moških s podobnim problemom, eni so bili preveč izolirani, eni so imeli slabe izkušnje z mamo ali partnericami...in vsak od njih, je sedaj še v slabšemu stanju glede odnosa z ženskami kot pred nekaj leti.

Kaj je rešitev, ne vem, tudi sam sem imel probleme z komunikacijo z ljudmi, tudi sam imam recimo problem s strahom pred čustveno intimnostjo, začel sem reševat tako da sem bil odkrit do sebe, da sem si dal maneverski prostor in da sem bolj direktno komuniciral.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Mar. 2021 21:08

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:55, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Apr. 2021 11:09

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:55, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Apr. 2021 11:41

UUff, bere se kot neki psihični problemi. To, da vidiš neke zarote povsod.
Ne vem, kaj bi pomagalo k temu, res delo na mentalnem zdravju in sproščanje, brez napetosti.
Tudi, če bi kdo imel probleme s tabo in koval neke zarote proti tebi, pomeni, da on ni čisto zdrav in se tebi ni treba ukvarjat s takšnimi stvarmi.

Ljudje se ne ujamejo, je normalno, da se ne boš z vsakim, s katerim boš začel se malo dobivat. To glede seksa je čisto tvoj osebni problem, da imaš neke nesigurnosti tle, ne od ostalih žensk.

mmm napisal/-a:Pač, moral sem iti po pico dol, me je skrbelo kaj bo počela z odklenjenim računalnikom, ker je bil na filmu, ga nisem hotel kot paranoik zaklepat pred njo, pa itak je nisem videl sposobno da bi mi v eni minuti lahko kaj poinštalirala na računalnik. Na vino pa sem pozabil. Naslednjič bom pač še zamenjal kozarca vina pa bo.


To sploh ni normalno razmišljanje, noben normalen človek ne bo šel brskati po računalniku ali kaj dajati v pijačo. No, če se človeka ne pozna dovolj dobro, vseeno ni pametno puščati kozarca samega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Apr. 2021 12:13

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Apr. 2021 12:24

Bere se kot blodnje. Najbrž res je potrebno delo na psihičnem zdravju. Pač te neke življenjske izkušnje malo potolčejo, (pri nekaterih je tudi genetsko) nič takšnega, se zgodi, nisi edini. Pač malo moraš delat na mentalnem zdravju. Bi rekla, da pomaga za zraven fizična aktivnost in tudi zdrava prehrana, če ješ neko predelano, nezdravo, predpripravljeno skos, tudi to neg. vpliva na zdravje, nimaš dovolj mineralov, vitaminov, aminokislin..
Tisto je bila očitno neka ženska iz tinderja in nič več.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Apr. 2021 12:33

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Apr. 2021 12:42

Da ti dojameš stvari kot neke spletke, v resnici pa nič takšnega ni narobe nikjer.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Apr. 2021 12:55

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Apr. 2021 12:58

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov