sprejeti svojo samskost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Jan. 2021 15:39

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jan. 2021 15:51

Ma ja.. js ne vem zdaj točno ocenit situacije... se mi zdi možno, da nimaš nekih posebnih problemov glede seksualnosti, ampak samo te brez veze nekaj skrbi oz. kompliciraš.. oz. mogoče je kaj, kar bi js bolj uvrstila pod neke splošne psihološke, ne seksualne..

Mislim, sej v zvezi si bil recimo nekaj let.. nisi lih, da ne bi še z nobeno bil skupaj..
Js sem recimo spala letos z enim, ki je mel 32 in sploh še ni seksal prej ( mislim, sej nekaj sem ti ga omenjala enkrat lol ), ampak je bil čist tak flegma, ga sploh ni nekaj brigalo, bil je zelo introvertiran in mu je bilo čisto fajn, če je bil sam, sicer ima ožji krog ljudi .. Še na nekaj tinder zmenkov je šel in pri večini menda on ni hotel it na 2. zmenek, tako da se ni nekaj trudil, da bi se dal dol.. kakorkoli offtopic.. samo primer, kako se eni ljudje malo sekirajo v primerjavi s tabo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2021 17:44

Problem je da si ciničen, po eni strani hočeš potrdilo da si ubogi, po drugi strani pa hočeš spremembo.

Čeprav se strinjam da je psihoterapevt napačno povedal svoje mnenje, je nekako med vrsticami misli: Model je*i se, kle jaz nimam nič za pomagat, ker sam nočeš nič spremeniti.

Cinizem je nekaj kar se je pametno izogibati, ker vse zgleda bedno, vse je nepotrebno, in vse determinira na krivdi drugih.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Jan. 2021 18:45

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Feb. 2021 21:21

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2021 10:46

Prvič sem to stvar prebrala.

- Vseeno sem si postavil nek zid, ker me je hayley že zelo prizadela za staro leto, kar sem ji tudi povedal. <<samo-cenzura - tale malenkost morda ni za sem>>


1. Ne vem, s čim bi te prizadela, nisva niti nič imela, se spomnim, da si mi še razlagal, kako si pa za božič poslal neko najdaljše sporočilo/ voščilo mayaeb, ker ti je ona najbližje ali nekaj takšnega, meni in ostalim pa neko krajše, oz meni lih malo daljše kot nekaterim ostalim..

2. Kar se tiče dobivanja, tudi, če bi se dobila še kdaj, sem takrat vedno rekla, da je mišljeno samo prijateljsko, kakšen sprehod, ne, da bi jaz kaj od tebe hotela. Ne vem, se mi je zdelo fer, če sem si že v tistem obdobju malo več pisala s tabo, v prijateljskem smislu.. In ti si tudi dosti časa jamral, kako nimaš družbe, da ti je v redu imeti tudi samo prijateljice ..drugič pa izjavljal, da pa nočeš prijateljic in zameriš vsem ženskam, ki ne... zato, ko si začenjal imeti takšne čudne izjave, me vse mine, ker zavoham probleme...

Valentinovo je bilo slučajno, ker je bil ravno vikend, in čez teden nisem imela časa, se je pa govorilo najprej za 13. 2. ..

Jemljem pa dobivanje/ druženje dokaj lahkotno, če mi je ok oseba, ni pomenilo to ne vem kaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 11. Mar. 2021 11:25

1. Ne vem, s čim bi te prizadela, nisva niti nič imela, se spomnim, da si mi še razlagal, kako si pa za božič poslal neko najdaljše sporočilo/ voščilo mayaeb, ker ti je ona najbližje ali nekaj takšnega, meni in ostalim pa neko krajše, oz meni lih malo daljše kot nekaterim ostalim..


wtf, morda še kaj več veš o tem kot jaz? :lol: Prosim mene pustite pri teh zadevah, sem zgolj fake profil :rolleyes:
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2021 11:32

Sem samo povedala, kaj je bilo meni rečeno.. ne vem, kaj je res. ..ker je pol sam tako napisal, da sem ga js prizadela v starem letu, kot da bi ne vem kaj imela z njim in on z mano..
Mislim, da sva si pol od jan. malo več pisala, se niti ne spomnim zdaj več..

Drugače me pa čist nič ne briga, kdo si je s kom pisal al si ni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 11. Mar. 2021 15:33

Če je komu dolgčas in bi čas raje za kaj bolj pametnega izkoristil mu lahko predlagam kakšno knjigo za branje. Bolje kot neko otročje pregovarjanje tukaj :rolleyes: samo povem :rolleyes:
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2021 15:45

Js sem samo prvič prebrala do zdaj to njegovo objavo in sem komentirala tiste stvari, ki se mi zdijo bolj neresnične, Oz lahko so neko njegovo subjektivno dojemanje, ma naj ne piše potem v takem smislu, kot da bi objektivno gledano nevem kaj imela ali se nevemkaj menila..
Sem pa tudi že dobila nasvet, predlog od tretje osebe, naj ignoriram, ne odgovarjam na takšne zadeve..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Mar. 2021 17:31

hayley napisal/-a:Sem pa tudi že dobila nasvet, predlog od tretje osebe, naj ignoriram, ne odgovarjam na takšne zadeve..


:top: smo že štirje. ni potrebe da se zagovarjaš, vsi vemo da ima tip probleme sam s sabo in si izmišljuje, samo da dobi (tvojo) pozornost.
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Mar. 2021 18:23

+1
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2021 20:22

Bi rekla bolj prirejena resnica in interpretacija, ne da je čisto izmišljeno..

Nek sprehod sva enkrat omenila (dokler ni začel z bolj čudnimi izjavami ali/in mene na koncu ni toliko pritegnilo, da bi to izvedla), ni bil določen dan, ni se šlo za valentinovo, lansko leto tudi nisem jaz kaj dosti se z njim pogovarjala, če pa že v prijateljskem smislu in je on bolj bil osredotočen 'drugam' večino časa, po njegovih besedah.. Odblokirala sem ga tudi res. Ampak brez posebnega pomena vse skupaj..

Se pa ne bom več dajala s to temo. Da ne bom slučajno komu izpadla problematična/ da delam drame! :mrgreen: .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Mar. 2021 20:40

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Mar. 2021 22:09

^^

Slika
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov