sprejeti svojo samskost

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Nov. 2020 22:19

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:50, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 0:14

Uf glede razmerij imaš malo čudne pojme.. Zakaj bi rabil it v razmerje, da bi seksal? Saj po navadi/ vedno se seksa preden se začne razmerje? To je bolj nekako na nivoju 16 letnikov..
V razmerje greš z nekom, ki ti je všeč/ se ujames na vec nivojih..., ne ker bi rad seksal.. To je tako zgrešeno.. da se ne da niti pojasnit..
Pa saj so ženske, ki hočejo seksat z ljudmi, s katerimi niso v razmerju.. In tudi tipi direktno predlagajo seks, ne da bi se pretvarjal, da želijo zvezo ali čustva in izpade skulirano, direktno.. če je tudi človek tak.. To je ful bolj naravno, kot da bi šel v razmerje zato, da bi seksal..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Nov. 2020 7:12

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 7:23

No moje osebno mnenje je, da si ti ful neizkušen z ženskami in zdaj take cvetke ven mečeš..
Pač ljudje nekje po 20, po 25 iščejo resno zvezo, kjer se ujamejo s partnerjem na vec nivojih, čustveno, karakterno ali iščejo partnerja za imet družino, ne samo za seks.. Če pa iščeš samo za seks, je prav da to poveš, daš vedet.. Drugače boš pač izpadel psiho Oz v drugih besedah, človek, ki ni čustveno zrel, ki je čustveno zaostal, ki nima sočutja, ki mu ni mar za ostale ljudi, gleda samo nase.. Takšnega človeka običajna oseba ne bi želela ne za partnerja, ne za kolega, prijatelja...
Tako kot ti misliš, da si preobčutljiv za fwb, se bi meni isto smilila ženska, ki bi hotela imet normalno zvezo in bi jo partner izbral samo zato, ker bi hotel seksat...
Ne vem a ti resno misliš tako kot napišeš ali je še kak komunikacijski sum vmes.. Za moje pojme je zelo nezrelo it v zvezo samo zato, ker bi rad seks. In je veliko bolj normalno imet casual sekse v takih primerih..

Nisi v sceni, kjer bi ženske seksale izven veze? Wtf.. Ne vem, skoraj vsi, ki niso v zvezi to počnejo najbrž.. Glede razglašanja, nobena ne bo to razglašala, to moreš sam do tega prit.. Pač deluješ, kot da pričakuješ, da se ti bo vse na pladnju prineslo.. In ženska in seks.. Sicer če bi res mislil it v zvezo samo zaradi seksa, po moje vsaka normalna ženska bi to pogruntala in bi samo kakšno s kup osebnih problemov lahko dobil..

Meni deluješ kot da ti manjka nek del socializacije ali bit malo več med ljudmi, imet več socialnih interakcij, tudi z ženskami.. In ne gledat vsake ženske kot, da je nevemkaksno čudo/vesolc..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Nov. 2020 21:49

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 22:13

Ma neizkušen glede osvajanja, kako prit do seksa bolj, glede iz tvojega pisanja.. pa neki si napisal, da ne poznaš nobene ženske, ki bi seksala, če ni v vezi al neke take podobne..
Zadnjič spremenil hayley, dne 27. Nov. 2020 22:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Nov. 2020 22:28

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:51, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 22:30

ki te poznajo iz cerkve... :lach:

Kaj, če hodiš v cerkev je prepovedano imet fwb, sej nisi župnik tam al kaj..


Js tinderja še nikoli nisem uporabljala in tudi folk s katerim se največ pogovarjam ne, tako da ne vem.. pač ja realno verjetno moraš bit kar precej eye candy, da se kaj ujame..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Nov. 2020 22:38

"the cosmopolitan gaze of planetary love and hospitality _is_ what constitutes being _religious_."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 18:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 22:54

Čaki ma to je navadna cerkev ali kakšna posebna sekta cerkve? :D
A niso vseeno malo bolj modernizirani tam.. čaki z nobenim se ne družim, ki je veren ali hodi v cerkev, tako da niti ne vem.. en sodelavec je, ma ne bi vedla, kakšne navade ima.. Vem, da je hodil na neko katoliško gimnazijo, generacije pred mano in so se tam same dirty stvari dogajale.. in sem še poslušala neke štorje o njegovi sošolki, ki je zdaj žena od enga drugega našega sodelavca.. :D
Meni se zdi manj spoštljivo, da greš v zvezo z eno samo zato, ker bi rad seksal, kot da iščeš fwb.. ali osebo za seks.. Drugače pa tudi ženske imajo potrebe, isto kot moški..
Sicer vse je ok, da se spoštuje ženske in podobno, samo če izhaja iz tebe, ne it tega, ker ti cerkev ali bog tako narekuje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Nov. 2020 23:02

Fwb ni spoštljivo do ženske pa tudi do Boga ne. Bog je ustvaril moškega in žensko, da se poročita in imata družino.

Cakaj a je to tvoje mnenje ali zgolj cinicno citiras zupnika? :lach:

Fwb ni nespostljiv do zensk, neiskrenost je nespostljiva do zesnk. Tudi zenske rade seksajo brez obveznosti, it's 2020.

To, da hoces v zvezo primarno zaradi seksa.. a ni to prakticno fwb? Tudi s fwb se lahko malo podruzis in pogovarjas, pa to se ni zveza.

Verjetno se bos smejal, ampak jaz bi na tvojem mestu iskreno placala za seks. :nixweiss: Ce je to prioriteta? Denar imas, izkusenj bolj ne.. puh. No ja, zdaj med korono se to ne gre, sment. :lol:

Kot je Lz rekel, rabis vec druzbe na splosno, da se naucis komunikacije in malo globjih odnosov (se kaj razen hitrih klepetov v sluzbi). Imamo v skupnosti kolega, ki je pred 33 bil skoraj brez enega dobrega prijatelja, pa se je en dan odlocil in prisilil, da si bo koncno nasel druzbo.. mu ni bilo lahko, ampak zdaj je 'nas'. Se da. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Nov. 2020 23:28

ne vem, zakaj vztrajaš pri religiji, glede na to da imaš misli drugje. vse skupaj izpade hinavsko, če govoriš o teh pravilih in vrednotah, v glavi imaš pa samo seks.

jaz bi se na tvojem mestu vprašal, če je samo neka zveza za seks res to, kar si želiš? ali se samo hočeš delati nekaj, kar nisi, in nekako zblefirat samega sebe? mogoče je to tisto, kar ženske čutijo pri tebi, in jim zato ni do odnosa. ženska, ki hoče seks, hoče sproščenost in samozavest, ženska, ki hoče zvezo, pa poleg tega še stabilnost in oporo.

pametno se mi zdi začeti s tem da pomisliš na to, kar vse v kar zdaj trdno verjameš, ni absolutna resnica. bistva religije več kot očitno nisi dojel drugače kot neka vsiljena pravila, ki se jih moraš držat, in mislit da si zaradi tega moralno superioren. tudi predsodke imaš zelo močne, vsak poskus pomoči, vsak drugačen pogled avtomatično spljuvaš in skritiziraš.

jaz moram rečt, da sem bil leta nazaj tudi podoben, z občutkom da imam cel svet pogruntan v nulo, vsi drugače misleči se motijo in vsi drugi so krivi, da sme nezadovoljen. dokler nisem prišel v življenjske situacije, ki so mi dokazale nasprotno. pa se nisem nekaj ful spremenil, vrednote imam iste kot sem imel, samo drugače sem začel gledati na določene stvari, bolj sem začel cenit tako sebe kot druge, drugačne ljudi, posledično bolj samozavesten in sprejemljiv do sebe in drugih.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 23:41

Jaz pa prvič slišim tako stroga pravila cerkve, sem mislila, da tudi tisti vernejši mladi živijo pač bolj modernizirano in je malo bolj ohlapno vse..
Kolegica, ki je hodila k verouku, se je npr. cerkveno poročila po rojstvu otroka z očetom otroka in je delovalo vse normalno tam v cerkvi..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Nov. 2020 8:36

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 15:52, skupaj popravljeno 1 krat.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Nov. 2020 8:51

slovenc79 napisal/-a:ne vem, zakaj vztrajaš pri religiji, glede na to da imaš misli drugje. vse skupaj izpade hinavsko, če govoriš o teh pravilih in vrednotah, v glavi imaš pa samo seks.

"the cosmopolitan gaze of planetary love and hospitality _is_ what constitutes being _religious_."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov