sem v situaciji s fantom, ko nevem kaj narediti

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tinac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tinac » 25. Maj. 2015 16:20

oj mene zanima če mi kdo zna pomagat saj sem v situaciji ki nevem kaj naredit. stara sem 17 let in imam fanta ki sva skupaj 11 mesceu. z njim sem zelo srecna in ga imam zelo rada. malo se kregamo kot usi v zvezi. vendar veliko hodim na zurke in mi manjka svoboda. spoznam veliko uredu simpaticnih in lepih fantov vendar nemorem poceti nicesar saj imam fanta.(to ne pomeni da bi rada sla z usakim) ko pridem iz zurk in ko sem sama vedno razmisljam o temu in o njih. ampak ko sem s fantom se imam vedno lepo in nato niti nemislim tolko na to. in me zanima kaj mi vi predlagate kaj da nardim kajti js res nevem vec?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Maj. 2015 16:23

Očitno je tale tvoja zveza bolj tako tako, če pa razmišljaš o drugih tipih, da bi bla z njimi...

Mislim, da si še premlada za resno zvezo, da se še nisi znorela in da tegale tvojega fanta ne ljubiš toliko kot sama misliš da ga :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Maj. 2015 17:17

^^Se strinjam!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Maj. 2015 21:32

sem bla čist na istem kot ti, vendar sem vztrajala še dobro leto, po razhodu mi je bilo žal, da nisem že prej končala zveze, ker kaj te veš kaj vse sem v tem letu, ko se nisem mogla ločit od fanta, zamudila.
tinac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tinac » 26. Maj. 2015 15:26

hvala za odgovore :) nekateri mi govorijo tako nekateri pa mi drugace in se zelo tesko odlocam. kajti takega fanta kot mam se ne najde zlahka.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Maj. 2015 16:29

Vse smo mislile da je naš prvi tip glavni zadetek na loteriji, potem se je izkazala da je to daleč od resnice :D

Naredi tako kot misliš da je zate najboljše...
Sprejmi možnost da ne veš kaj je ljubezen in kaj točno iščeš.
Kam se ti mudi? Sej nisi niti polnoletna. Če ob njem razmišljaš še o drugih in se sprašuješ ali je to to, ti lahko rečem da ni "to to".
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Maj. 2015 16:35

tinac napisal/-a: kajti takega fanta kot mam se ne najde zlahka.


haha, no.. tudi to sem sama mislila :) ampak sem našla pol takega ali pa še boljšega.
pač pomisli.. tvoje življenje je. rada bi hodla ven in se znorela, čeprav ti je obenem fajn s fantom, ampak bi res rada bila do konca življenja z njim? kaj pa če se razideta pri 25tih? in potem ti bo žal, da nisi izkoristila možnosti, da sprobaš še druge, dijaška pa študentska leta pa bodo mimo in, če smo realni, tudi možnosti da se znoriš bo manj.
pa tudi ne gre se toliko za leta.. lahko imaš npr. enkratno priložnost, ki se nikoli ne bo ponovila, in če se tvoja zveza ne obnese, ti bo žal, da je takrat nisi izkoristila.
joj, zdaj mi je kr bedno, ker se mi zdi, kot da prav navijam, da pustiš fanta, ampak verjemi, da ti hočem samo dobro, da živiš svoje življenje in ne boš ničesar obžalovala :)
sicer pa.. če sta si 'usojena', se bosta še itak našla nekoč v prihodnosti :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov