Sem le punca za zabavo?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Jun. 2013 0:18

jao, slovenc :D haha

drugače pa se strinjam z *Abby**
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jun. 2013 0:58

slovenc79 napisal/-a:joh, nehi s tem ker pol ljudje mislijo da se zajebavam. se ne -.-

leigh anne, kak zs mi pošlji :)


ti in BE sta, kar se količine potrebe po nekem tipu/ženski tiče, enaka.

needy is not cool.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Jun. 2013 1:05

to so tvoje domneve :O 1. jaz sem devičnik, ona je mela že gazilijon tipov. 2. jaz sem 22 star, ona se bliža 30tem, kukr vem. niti slučajno ni enako to.

se mi pa trapast zdi da ji ne bi to napisal, ker se mi zdi čist fajn punca: mojih let, resna.. hell, za začetek je dobr, če ostalo štima bom pa še spoznal, če bo zainteresirana :)
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 25. Jun. 2013 9:33

BE in slovenc sta si usojena.

Pa pecat zenske na forumu, lol. Se jaz nisem tako obupan.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Jun. 2013 11:03

strinjam se z BE. mislim, da je bolj krivda v tipih, ki jih spoznavaš in pač še nisi spoznala takega bolj resnega in ni krivda v tebi. mogoče bi lahko spremenila okolje kjer spoznavaš tipe s katerimi hočeš na kavo pa so ti všeč, ker za to nočno življenje zagotovo ni najbol primerno. tam res lahko dobiš v večini primerov bolj kot ne seks, naslednji dan pa bo vsakemu glupo kaj je počel, ker je bil pijan. začni spoznavat fante kjer so trezni kot je npr. fitness.
pa še nekaj: to da dobiš telefonsko od nekoga drugega pa kr pišeš za kavo zna res izpast precej creepy in zna koga odbit. lahko da se je pogovarjal s tabo ker je bil pod dozo, pol pa ko je trezn bil pa ni več hoto nadaljevat tega kar sta začela.
možnosti je kar nekaj ampak definitivno pa ni ena od njih to, da si ti punca za zabavo. to ne obstaja razen, če si izrecno ti tak želiš.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 25. Jun. 2013 13:04

*Abby** napisal/-a:Po mojem je problem enostavno v tem, da si neučakana, Leigh Anne. Preveč siliš v to, da bi bila v zvezi in preveč hlepiš po tem in to se zazna in opazi. Niti približno ne verjamem, da si tako grda, da te nihče noče, samo preveč obupano energijo oddajaš ...


Tudi jaz tako mislim.
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 25. Jun. 2013 14:59

floribunda napisal/-a:
ti in BE sta, kar se količine potrebe po nekem tipu/ženski tiče, enaka.


lahko govorit takim, ki so skoraj cel lajf v zvezah. bodi ti samska več let, pa boš vidla kaka količina potrebe po zvezi se ti bo nabrala.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov