Samo ena spodbudba beseda

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Okt. 2013 11:47

Ni mu rekla: ''Všeč si mi!'', mu je pa to pokazala. In ja - najprej ni imel časa (kar zelo(!) pogosto dejansko pomeni, da mu ni več do druženja), ampak potem je povsem prekinil stike in ji povedal, da si ne želi nič več od nje. In PO TEM je minilo tri tedne, ona ga ni kontaktirala, potem ji je pa pisal in jo zmedel ... to je to. ;)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 13. Okt. 2013 11:52

no ja, ok, sem šele potem, ko sem šla še enkrat brat, videla, da je napisala, da mu je to pokazala (čeprav kaj to pomeni, vsak si to predstavlja drugače).
Se opravičujem, če sem malo grdo napisala prej, ampak dejansko sem mela ene par takih sošolk, ko so jokcale naokoli, kako je tip grd pa nepozoren pa nevemkajševse, resnia je pa bila malo drugačna (fant dejansko ni vedel, da je punci všeč, celo mislil je, da hoče, da sta samo kolega, in se za to umaknil).
Ampak če je res tako, vzamem nazaj :oops:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Okt. 2013 11:58

^^ Se strinjam, da je veliko takšnih primerov, ampak tale po mojem ni tak. :) Sicer pa se mi zdi, da v večini primerov: ''Imam preveč obveznosti na faksu.'', pomeni: ''Ej, ne da se mi ukvarjat s teboj.'' Mislim - če si v nekoga zaljubljen, najdeš vsaka dva dni deset minut, da ga pokličeš. In ja: vem, kaj pomeni bit res grozljivo, obupno, do minute zaseden. Če nam nekaterim uspe ob tem čisto normalno vzdrževat partnersko zvezo, potem lahko vsem uspe pokazat minimalni interes za nekoga, ki mu je res všeč ...
baloncica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 10. 2013
Kraj: Murska Sobota

Neprebrana objavaNapisal/-a baloncica » 13. Okt. 2013 18:27

Abby, hvala, zelo dobro si povzela celotno situacijo… :) Ko sem mu takrat pisala, ker sem se pač želela prepričati, kako stvari pri njem stojijo, sem mu napisala, da sama ne želim, da se veza, ki sva jo imela, med nama prekine (sklepala sem, da je to dovolj jasno povedano, da mi je všeč; lahko se motim), in naj mi pove, kako so stvari pri njem, da bom sama vedela kako naj s svojim življenjem nadaljujem. Ta fant je torej vedel, da mi je všeč. Njegov odgovor pa ni bil ne pritrdilen ne nikalen, pač pa samo da je zaposlen s faxom. Nato sva stik nekaj časa še ohranila, ampak samo preko smsov, nakar je prišlo do tritedenskega molka. Ker iz njegovega smsa nisem uspela razbrati, kaj si želi, sem se odločila, da ga sama ne bom kontaktirala. Tudi sama sem mnenja,da če ti nekdo odgovori, da je zaposlen in da nima časa niti odpisati na sms, to pomeni, da mu najverjetneje ni več do druženja s teboj. Ker tako kot je Abby že napisala, tudi sama menim, da bo zaljubljen človek našel čas v najbolj zaposlenem dnevu za vsaj en sms. In ker me tudi sam ni poklical ali napisal smsa, sem bila po treh tednih prepričana, da se je zadeva zaključila. To sem sprejela in tudi v prihodnje nisen več imela namena vzpostavljati stika z njim. No, in po treh tednih zopet dobim njegov sms, ravno na prvi dan dopusta, ki sem se ga veselila predvsem iz enega in edinega razloga, da pustim za sabo to neuspelo zvezo in prezračim možgane pred začetkom službe.
To sem želela še enkrat napisati, če sem bila v prvotnem sporočilo nekoliko nejasna.
:)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 13. Okt. 2013 18:33

piše ti, ker mu je všeč, da malo skačeš okoli njega in mu daješ pozornost. nisi pa mu všeč dovolj, da bi bila njegovo dekle. pač dokler ga tista, ki jo hoče ne bo sprejela (oz ne bo dobil take, ki jo hoče) je pa tudi tvoja pozornost dovolj.

če tebi ni všeč to kar ti daje, pojdi dalje.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 13. Okt. 2013 22:02

baloncica napisal/-a: sem mu napisala, da sama ne želim, da se veza, ki sva jo imela, med nama prekine (sklepala sem, da je to dovolj jasno povedano, da mi je všeč; lahko se motim),


Ne želim nič slabega, ampak, jaz bi si tole pač interpretirala drugače...
Ampak vseeno, očitno iz te moke ne bo kruha, preprosto mu nehaj odpisovat, ker če je tako kot praviš, je navaden debil, s takim pa sigurno ne želiš ničesar
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 14. Okt. 2013 14:20

pomoje je tako kot je sonckica rekla. lahko pa ga se enkrat vprasas, kaj zdaj.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Okt. 2013 18:03

...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov