Resna veza in žuranje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 06. Avg. 2008 9:00

jaz bi pa ful rada večkrat z njim ga žurala, ampak med letom žal ne gre, ker študirama v različnih mestih...in se mi zdi povsem samoumevno, da grema med tednom pač vsak za sebe ven, med vikendom pa skupaj :D
čeprav vikende pol pogosteje izkoristima, da se posvetima 1 drugemu..
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 06. Avg. 2008 11:00

Js sm, predn sva začela, hodla ven ravno dovolj, tko da zdej niti nimam neke potrebe. Če pa greva, greva pa ponavadi skupi, včasih z mojimi kolegi, včasih z njegovimi, včasih pa kr vsi skupi.
Drugač sm pa js stara 19, on 20, skupi sva pa 11 mesecev.
Uporabniški avatar
cioccolatina*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 26. 9. 2007
Kraj: Obala in Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cioccolatina* » 12. Avg. 2008 19:58

midva pa sva skupi že 5 let če gledamo brez tistega leta in pol ko sva bila narazen. stara sva pa 19 in 22 let.
ko sem v ljubljani ga žuram s svojo družbo in on ne reče nič. doma pa se druživa z istimi ljudmi, tako da ni težav, če pa se mu ne da it ven, grem s svojimi kolegicami, ki jih tudi on pozna, če pa slučajno katera odtava s kakšnim tipom (dve sta samski), pa je zagotovo kdo od njegovih ali mojih kolegov v bližini, ki poskrbijo zame, da ne ostanem osamljena. :)

nama je kul in ko sva skupaj in ko sva narazen. najini družbi se za silo razumeta, tako da res ni prolemov
A natural good vibration
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 12. Avg. 2008 21:10

Midva večinoma hodiva skupaj ven, npr. 1× ali 2× na mesec (sploh v poletnem času, ali pa takrat še malo bolj) pa gremo tut s kolegicami, sploh ker so nonstop neke fešte.

Če grem z njim smo ponavadi v večji družbi al pa po parih, če grem s kolegicami je pa ponavadi bolj kot ne ista zasedba, mam tko ene 5 frajlic s kterimi rada grem vn. :D

Drgač pijačke s kolegicami... To pa nonstop, po večkrat na teden. :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 13. Avg. 2008 6:20

Skupaj s kolegi oz. bolj kolegicami hodim ven 2x na mesec. Fant pa 1-2x na mesec. Skupaj sva 3 leta.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 13. Avg. 2008 7:03

Midva hodiva ob petkih ven s kolegi, ob sobotah pa skupaj. Čez teden sva doma, ob nedeljah pa je punca pri meni.
Skupaj sva že dolgo, okrog 5 let.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Avg. 2008 10:34

Skupaj sva 4 leta in pol in še vedno hodiva vsak vikend žurat. Ali skupaj, ali posebej..večinoma časa ob sobotah, če dogaja kaj pametnega v petek pa tudi takrat :D
S tem da on gre čez teden večkrat kam na pijačo itd. jaz pa ponavadi ne.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Dašikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dašikaaa » 20. Avg. 2008 19:37

Stara sem 20 let in s fantom, ki je star 23 sva skupaj 3 leta in sva zaročena. Odkar sva skupaj naju je veselje do žuranja minilo. Toliko drugih stvari, ki jih počneva nama je lepših in pomembnejših od žuranja. Žuranje sa nama zdi povsem nepomembno. Veliko jih misli, da temu ni tako, ampak sva pač izjeme, nama to ne paše, veliko raje sva skupaj doma, na sprehodu, na večerji al si pa doma narediva žurkico, na kateri se imava sama al pa v družbi prijateljev najbolje. Niti pa ne jaz ne on nikamor ven nebi šla drug brez drugega, se pa zgodi, da greva kdaj kam skupaj.
Uporabniški avatar
Dašikaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dašikaaa » 20. Avg. 2008 19:37

Stara sem 20 let in s fantom, ki je star 23 sva skupaj 3 leta in sva zaročena. Odkar sva skupaj naju je veselje do žuranja minilo. Toliko drugih stvari, ki jih počneva nama je lepših in pomembnejših od žuranja. Žuranje sa nama zdi povsem nepomembno. Veliko jih misli, da temu ni tako, ampak sva pač izjeme, nama to ne paše, veliko raje sva skupaj doma, na sprehodu, na večerji al si pa doma narediva žurkico, na kateri se imava sama al pa v družbi prijateljev najbolje. Niti pa ne jaz ne on nikamor ven nebi šla drug brez drugega, se pa zgodi, da greva kdaj kam skupaj.
Uporabniški avatar
Fatal*T
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatal*T » 20. Avg. 2008 21:25

Pri nama je pa tako, da on je ful velikrat vzuni s kolegi...Ponavadi se ga kak vikend nacukajo.. med tednom pa je sam na kakih pijačkah. Jaz pa bolj malo hodim ven oz. ob vikendih na pijačo s kolegicami. Drugače pa če ob vikendih ni skupaj s kolegi grema kam ven na kako pijačko ali pa sma preprosto doma. On je star 21 let, jaz pa 20. Skupaj sva 2 leti in 3 mesece.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 21. Avg. 2008 11:42

včasih grema skup ven, včasih pa narazen...kak se odločiva. včasih mal paše, da grem s kolegicami ven, včasih pa mi je všeč, če enostavno grema s fantom v kino pol pa na pivo....
arzenica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a arzenica » 22. Avg. 2008 0:03

dašika, ti pa prav zavidam, da že pri 20-ih letih poznaš človeka s katerih si želiš preživeti življenje.

jaz sicer nism v zvezi, še prebolevam bivšega-čeprav je že nekaj mesecev mimo.
ko sva pa bila skupaj sva najprej hodila vsak petek in soboto skupaj ven, večinoma sama ali z njegovimi prijatelji,..pol se je meni strgal film in sva se nekako dogovorila da bo en dan v vikendu za naju, drugi pa za najine prijatelje in sva bla pol en večer vsak s vojimi prijatelji...pol bl na koncu, pa se njemu ful ni več dalo ven hodit in sva bila samo doma, on bi se sam objemal in lupčkal in stiskal... in se je meni spet strgal film-dd..dobrega žura ne bi zamudila samo zaradi seksa.

pol sva pa končala.
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 23. Avg. 2008 21:13

cioccolatina* napisal/-a:midva pa sva skupi že 5 let če gledamo brez tistega leta in pol ko sva bila narazen. stara sva pa 19 in 22 let.
ko sem v ljubljani ga žuram s svojo družbo in on ne reče nič. doma pa se druživa z istimi ljudmi, tako da ni težav, če pa se mu ne da it ven, grem s svojimi kolegicami, ki jih tudi on pozna, če pa slučajno katera odtava s kakšnim tipom (dve sta samski), pa je zagotovo kdo od njegovih ali mojih kolegov v bližini, ki poskrbijo zame, da ne ostanem osamljena. :)

nama je kul in ko sva skupaj in ko sva narazen. najini družbi se za silo razumeta, tako da res ni prolemov


Pohvalno, da se lepo razumeta. Če je neko ljubosumje, potem v zvezi, ali ni nekaj vredu, ali pa ima nekdo napad bolezenskega ljubosumja.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 24. Avg. 2008 2:30

Uf, na vsake toliko res potrebujem žur sama.
Uporabniški avatar
Eclat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 21. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eclat » 24. Avg. 2008 11:14

Huh, jaz pa sem komaj pričela žurati malo pred tem, ko sva začela hodit. sam tedaj pa NON STOP! je težko minil teden brez kake dobre zabave ( OK tedaj, sva bla dobra kolega, čeprav sem bila tedaj že totalno v njega). pol ko sva pričela zvezo smo ga nekajkrat še šli skupaj žurat, pol pa mi je dopizdilo to, da so se pričeli eni preveč opijat in sva jih s fantom dobesedno nosila domov :lol: ! zdaj pa greva sama ven! pa včasih na kake pijačke s kolegi/kolegicami!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov