Resna veza in žuranje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 25. Dec. 2013 15:40

Če se to dvoje ne dopolnjuje je veza obsojena na propad. Noben si ne želi zapečkarke, za katero je višek dužabnega življenja gledališka predstava oz. popoldansko kofetkanje ob tortici :sleep: Mene osebno kar zmrazi, če ženska ni za žur. To ne pomeni, da more zdej non stop lajbat okoli ampak da te ne prisili v to, da začneš vsako malenkost načrtovat in prilagajat času, obveznostim itd...Najboljše je če se dva spontano odločita kdaj in kam se bo šlo, pa če to pomeni da bodo zraven še kolegi ali pa da gresta ven sama.
Mati dej teran
stadion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a stadion » 26. Dec. 2013 17:11

Z žuranjem in resno zvezo je tako kot bi nekdo bil rad bogat, hkrati bi pa rad ostal tudi len.

Ne gre skupaj.
Komur pašejo divji žuri naj žura, kdor hoče resno zvezo naj bo pa v resni zvezi.

Neumno se mi zdi da bi en tip oziroma ena ženska izsiljevala partnerja da naj se sprijazni z "žuranjem" v resni zvezi. Zakaj bi se mogel? To je en tak človek ki bi na eni strani rad bil otrok in skos "žural" hkrati bi pa rad imel za tiste trenutke (ko nima nikogar drugega) imel nekoga ob sebi ki ga ima rad. Včasih v življenju ne moreš sedeti na dveh stolih. Se moraš odločiti kaj ti je bolj pomembno.

Zakaj osebno nebi imel resne zveze z žensko ki žura? Ker se potem naslednji dan na forumih odpre tema "včeraj sem na eni žurko spoznala tipa, nism mela namere da se kej zgodi ampak se je, kako naj povem zdaj to tipu"

Ja. Veliko folka gre na žurke brez namere da se kaj zgodi, pa se potem kljub temu nepričakovano to zgodi. Vsaj možnost obstaja da se zgodi. In pol na koncu breme tega požira tisti drugi partner ki je bil doma. Posluša zgodbo o tem kako "ni bilo namena da se to zgodi" in da je žal in vse to.

Če komu paše žuranje, naj žura. Jaz nebi tega nobeni ženski preprečeval. Bi pa oporekal temu če bi mi ena v resni zvezi začela govorit da želi živeti kot 15 letni otrok ki je prvič disko odkril.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Dec. 2013 17:20

Zato pa morata biti glede tega podobna karakterja. Ali oba, ki žurala, ali oba kontra. Pri naju sva oba precej žurerska (sicer vsaj jaz manj, kot nekoč) in žurava skup (skupna družba, v katero js "zašla" in se našla), včasih pa tud vsak posebi s svojo družbo (npr. js med tednom, ker on dela, on čez vikend, če vsak pri sebi doma). Ne vidim nobenega problema s tem, ker greva vsak ven zaradi družbe, ne zarad spoznavanja novih snubcev.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
stadion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 30. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a stadion » 26. Dec. 2013 17:25

No saj če obstaja obojestranski kompromis glede "žuranja" potem tukaj ni nič narobe. Huje je če en misle da želi v resni zvezi žurati, drugemu se pa to ne zdi prav. In potem tisti "žurer" obsoja drugega da mu krade mladost.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Dec. 2013 19:11

stadion, super si to povedal.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Dec. 2013 20:10

Jaz nisem nobena težka žurerka (recimo, da grem povprečno ven 1x mesečno, včasih več, odvisno če kdo tak kje nastopa). Z mojimi bivšimi ni bilo nikoli problema, noben ni težil, čeprav jih nisem jemala zraven ampak sem šla s kolegicami. Dva čisto različna karakterja bi verjetno res težko sklepala kompromise, tako da tu je definitivno boljši enak pogled na žuranje.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Dec. 2013 21:01

jaz sem z začetkom oktobra začela pogosteje ven hodit, nekje 2x tedensko (včasih 3x, 1x,..), pa sma se s fantom dogovorila, da če ima kakšno posebno željo, da en dan ostanem doma, naj to izrazi pa bomo že uredili.
ampak to ne pomeni, da mi lahko vsak vikend/torek reče, ker ne bi blo fer do mene da to zahteva samo zato, ker pač on ne gre nikamor.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Dec. 2013 21:25

Prvo ka je bitno ko si z zvezi kar se žuranja tiče je, da se definira kaj je žuranje. Nekomu je žur na primer dober koncert, v družbi ali sam. Pa ni tu nobenega iskanja brezglavega fukarjenja v močno alkoholiziranem stanju. Tud če greta vsak zase ven. Bo treba it malo v real life pa ne samo gledat ameriške pite.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 26. Dec. 2013 21:38

Mishela napisal/-a:jaz sem z začetkom oktobra začela pogosteje ven hodit, nekje 2x tedensko (včasih 3x, 1x,..), pa sma se s fantom dogovorila, da če ima kakšno posebno željo, da en dan ostanem doma, naj to izrazi pa bomo že uredili.
ampak to ne pomeni, da mi lahko vsak vikend/torek reče, ker ne bi blo fer do mene da to zahteva samo zato, ker pač on ne gre nikamor.

A nisi ti spraševala če se ples z random tipi na žurih smatra kot varanje? :roll:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Dec. 2013 16:57

ne. ne da bi vedla
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Dec. 2013 18:39

Tearjerker napisal/-a:Prvo ka je bitno ko si z zvezi kar se žuranja tiče je, da se definira kaj je žuranje. Nekomu je žur na primer dober koncert, v družbi ali sam. Pa ni tu nobenega iskanja brezglavega fukarjenja v močno alkoholiziranem stanju. Tud če greta vsak zase ven. Bo treba it malo v real life pa ne samo gledat ameriške pite.


nekaj takega. še kar ne razumem, zakaj je žuranje enačeno z lizarjenjem po wcjih kafičev al whatever.

ljudje žurajo, ker jim je fajn it ven poslušat muziko, spit par drinkov s kolegi, se podružit ob koncu tedna.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Dec. 2013 20:01

samo žuranje v pravem pomenu besede sploh nima veze s kakršnokol grožnjo v resni zvezi.

je pa tko da pri žurih si samo korak stran do vsega tega kar se definira kot varanje in potem pride do "napake" (kar je, opažam, zelo pogosto pri žurerjih) kar je razlog zakaj tok ljudi v resnih zvezah ne mara da partner hodi po žurih. zaupat je treba, in treba je bit vreden zaupanja, če ne resna zveza itak nima smisla..
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Dec. 2013 21:06

bojda se največ skokov čez plot zgodi v službi. torej je marljiv delaven človek le korak stran od natikanja rogov.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Dec. 2013 21:19

pri žuranju jih je več.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Dec. 2013 22:12

če hodiš ven z namenom pecanja žensk/tipov, te že.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov