Resna veza in žuranje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Avg. 2013 19:55

^^Tale 'da dekle samo pustiš' se pa tako čudno sliši... To se tako sliši kot da nima staršev, sester/bratov, prijateljev, kot da nima svojih hobijev, službe/šole... Kot da nima v življenju nič drugega za počet kot samo s tipom non stop viset. :) In je čisto prav, da greš ti s kolegi posebej na pivo, ona pa med tem časom počne kaj drugega.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 30. Avg. 2013 20:05

verjetno si je predstavljal bolj kot da ona hoče it z njim (al pa vsaj ne bi imela kaj počet doma), on pa ji reče, da ne more in jo pusti doma :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 31. Avg. 2013 10:12

Midva pač živiva relativno narazen, in ko je on pri meni (ali jaz pri njem) mi je logično, da greva vsepovsod skupaj. Nekateri imajo prvič (drugi, ali celo še tretjič) kake pripombe, potem se pač navadijo. Ne bom ga puščala samega doma, zato ker bi neka znanka zavihala nos, če ga pripeljem s sabo.
In ja, so čudni tisti ljudje, ki izrecno povabijo samo enega od para. Vljudno je, da povabiš oba, razen če te partner res tako zelo živcira.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 31. Avg. 2013 10:39

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 23:20, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 31. Avg. 2013 12:13

Meni je pa to precej čudno ... kaj, a par se razume kot nov organizem, ki ga sestavljata dve neločljivi bitji? In če njegov kolega ne povabi na pivo še mene, je nevljuden? Ali pa če grem jaz v gledališče s sošolko, sva obe nevljudni, ker nisva še mojega fanta povabili?

In kaj - a vse, kar meni moj prijatelj zaupa, mora nujno zaupat tudi mojemu fantu? Meni je to zelo nezdravo ...

Ni mi jasno, zakaj bi naj par povsod hodil skupaj - včasih gresta oba, včasih ločeno.

In če se res malo vidiš s partnerjem (npr. samo za vikend), a moraš potem v tem istem vikendu res še po obiskih hodit? Hm.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Avg. 2013 12:48

dayđremer napisal/-a:Resna veza, ali resna ZVEZA? Oh common :)


not sure if kidding orrrr... :D

Drugace se mi pa zdi vse odvisno od situacije.. od aktivnosti, preostale druzbe, od tega koliko prijateljevo boljso polovico poznamo, koliko se z njo razumemo, ce bo njega/njo dogodek ali aktivnost sploh zanimala (nesmiselno bi bilo, da gre zraven samo zato ker sta pac 'eno').. itd.

Me pa moti, da nekomu neki zaupam in se tistemu zdi samoumevno, da bo za to izvedel tudi njegov partner. Sploh, ce z le-tem sam nisi ravno 'domac'.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Avg. 2013 15:29

no, sej če hodiš skupaj žurat ne pomeni, da cel čas tičiš skupaj.

valda ne boš zdej vlaču tipa na vsako kavico s frendicami, če se pa vidiš za vikend in nima tip kam it, je pa ja jasno, da bo šel s tabo.

sej v treh se da tudi kej pogovarjat.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 31. Avg. 2013 17:33

Mishela napisal/-a:verjetno si je predstavljal bolj kot da ona hoče it z njim (al pa vsaj ne bi imela kaj počet doma), on pa ji reče, da ne more in jo pusti doma :D


Ja recimo :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 31. Avg. 2013 17:33

Mishela napisal/-a:verjetno si je predstavljal bolj kot da ona hoče it z njim (al pa vsaj ne bi imela kaj počet doma), on pa ji reče, da ne more in jo pusti doma :D


Ja recimo :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 31. Avg. 2013 17:33

Mishela napisal/-a:verjetno si je predstavljal bolj kot da ona hoče it z njim (al pa vsaj ne bi imela kaj počet doma), on pa ji reče, da ne more in jo pusti doma :D


Ja recimo :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 31. Avg. 2013 17:40

U jebemtiš :mad: net je zaštekal pa sem večkrat pritisnil pošlji, naj nekdo pobriše, se oproščam
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 31. Avg. 2013 20:45

++
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 20. Maj. 2018 23:21, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Avg. 2013 20:51

sej vemo ;)

c'mon sense :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Avg. 2013 21:01

Odvisno. Ker sva v isti večji družbi (ki se ji jaz priključila in se začelo...) precej skupaj, pa tudi združeni družbi sta že postali in je tud pogosto zdraven. Sicer mi pa na kraj pameti ne pade, da bi šel z mano na kako fešto, kjer nikogar razen mene ne pozna (mi je fajn, da vsak posebi na feštah, sama sva doma), še manj pa da bi ga na kake kave/kosila s kolegicami vabila zdraven, ker bi bolj umiral od dolgčasa.

Je pa npr. trenutno na Trnfestu, js pa žal nisem mogla jit, kakor js lahko več žuram med tednom, kot on (ki redno zaposlen).
Mi je pa vseeno super žurat z njim, kar mi z bivšim ni ravno bilo...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 02. Sep. 2013 21:31

Midva več ali manj žurava skupaj. Sicer sva ga pa veliko prežurala še preden sva bila skupaj, tako da se pravzaprav ni veliko spremenilo. Obema se še žura, tako da ali greva sama, ali z njegovimi frendi ali z mojimi frendi ali pa združiva vse v one big happy familly :D .

Se mi pa zdi, da dokler obema paše, je čisto vseeno, kako hodita ven - skupaj ali posamezno.

Poznam pa kar nekaj punc, ki jih njihovi fantje vztrajno vabijo ven s svojo družbo in nočejo, potem pa še tipu težijo, zakaj je šel in jo pustil samo. Ponavadi celo noč klicarijo in so namrgodene še ves vikend. In niso tečne, ker tip vse vikende žura, ampak ko gre 1x na mesec na rojstni dan, kamor je bila itak tudi ona vabljena.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]