Resna veza in žuranje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Dec. 2013 23:58

dvomim. verjamem da se na delu najde več ljubic/ljubimcev na daljše odbobje, pa še to pri mal starejših ki ne žurajo več tok (35+ recimo), ki se seveda prej al slej razkrijejo.
kaj se pa na žurih dogaja, kjer imaš milijon mladih ljudi ki jih prvič vidiš, pije se alkohol, še droga.. pa se sploh ne ugotovi, ker človeka ne vidiš več, pa vsi napol zavestni.. sem prepričan da je žur precej bolj riskanten za varanje kot neka navadna služba.
je pa res da imajo resne zveze in tud zakonske večinoma starejši ljudje in je tam več "črno na belem" varanja kot pa pri mladih ki skačejo od enga do drugega.. ampak glede na to da smo tukaj večinoma mladi, mislim da se mamo resni bolj žurov za "bat".
hej norci :)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 28. Dec. 2013 11:51

kot so že omenile dame je žuranje, kjer na koncu pride ali pa je želja da pride na koncu do nekega fukarjenja samo ena vrsta žuranja, ki seveda ni za zvezo, ostale pa so, stvar dogovora.

Tudi če sta skupaj 2 različna karakterja, kar ni redko pa da se ne moreta dogovoriti za neke kompromise glede žuranja, ki bi obema pasala, kaj pol delata skupaj?? :|
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Dec. 2013 12:58

ok resno... jz samska hodim precej veliko ven (2 do 3x tedensko) pa se ne lizarim okol z random tipi. V svoji 12- letni 'žurerski karieri sem zunaj spoznala, tako da sem z njimi nekaj imela, zelo malo tipov (mogoče 15 če štejem poljubljanje ali pa kasnejši date). Spoznam jih ogromno, ampak ne hodim ven zato, da se dam dol z enim, ampak zato da sem s prijatelji. Zakaj bi se to spremenilo če bi bila v zvezi. Tisti ki varajo bodo varali tako ali tako : na žuru, v službi ali pa na kavici...

Mislim da je bolj problem čas, ki ga namesto s partnerjem, ta oseba preživi s prijatelji. Je pa verjetno bolje za zvezo če dva nista skupaj 24/7.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jan. 2014 13:04

-* jaz nisem žurer, niti ne pijem alkohola...in res, v kaki diskoteki, ali pijanici nimam česa početi, razen to da peljem folk domov.

Če moja punca hodi sama ven, mi je čisto kul...ker nikoli nisem omejeval svoje partnerice, in če ima svoje življenje in se mora družiti s svojo družbo...mi je to čisto super.
Ko imam nekoga rad, mu pustim da je popolnoma tak kot je.

Je pa meni osebno težko, ker vem da te stvari niso zame...ja lahko sem nekje z ljubljeno osebo, ampak me okolica spravlja v stres. In mi je težko, ker imam občutek da omejujem osebo in da težim.

Nikoli nisem imel nekih ljubosumnih izpadov, me je pa motilo da se me je poskušalo delati ljubosumnega, oziroma je bilo to da nisem ljubosumen slaba stvar. Očitno moraš biti malo ljubosumen, da ne izgleda kot da ti ni mar :D .

Tako da mislim, da resna zveza in žuranje gresta skupaj, če imata oba skupne interese je to še bolje, če pa sta drugačni osebi s svojimi potrebami, da je en bolj družaben, en pa bolj aktiven in usmerjen vase in zvezo, je pa potrebno veliko razumevanja...iz obeh strani.
Ja celodnevna sedenja na piknikih in neprestano druženje z istimi osebami je zabavno, samo treba si je vzeti čas tudi za druženje s partnerjem in poglablanjem odnosa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 05. Jan. 2014 22:18

tak, ki gre rad ven pit s kolegi in tak, ki rad doma gleda film na dolgi rok ne delujeta, razen, če je en brez hrbtenice in si vse dovoli. moje skromno mnenje.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2014 23:18

^^ja, bi znalo biti.
Ampak meni npr niti ne bi bilo ok, če bi fant hotel iti z mano ven, ker se imam s kolegicami pač boljše in mi je zadnje, kar bi hotela zraven tip, ki bi mu bilo boljše doma. V obzir jemljem dejstvo, da sem bila vedno jaz tista, ki ji je bilo fajn iti, fanti pa so pač bili doma.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jan. 2014 8:22

katy. napisal/-a:tak, ki gre rad ven pit s kolegi in tak, ki rad doma gleda film na dolgi rok ne delujeta, razen, če je en brez hrbtenice in si vse dovoli. moje skromno mnenje.


Jaz sem drugačnega mnenja.

Dejansko lahko deluje, če se oba popolnoma sprejemata drug drugega takšnega kot sta, lahko to deluje.

Je pa res nekaj, če se ne bo ne en ne drug potrudil za nekoga..torej, če jaz ne bom hodil na družabne dogodke in bo punca vedno nekje sama, to ne bo dobro...obenem pa če bo ona vedno s svojo družbo in ne bo nikoli z mano, potem tudi to ni dobro.

Zato je predvsem pomembno da imata skupne aktivnosti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 15. Jan. 2014 5:12

katy. napisal/-a:tak, ki gre rad ven pit s kolegi in tak, ki rad doma gleda film na dolgi rok ne delujeta, razen, če je en brez hrbtenice in si vse dovoli. moje skromno mnenje.

Približno tko je pri nama s fantom- js mam večjo potrebo po žuranju, njega pa kakšni 'divji partyji' ne vlečejo preveč in je večkrat doma, ali pa gre mogoče s kolegi na pivo ali dve.
Pa se mi zdi, da se kar fino uskladiva- js tako ali tako rabim tudi čas zase in za svoje prijateljice, včasih gre pa še on z mano (oz js z njim^^) in se mava super. Itak je imo poanta samo v tem, kako se znaš zmenit in kompromisirat :)
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]