Resna veza in žuranje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 30. Jul. 2008 7:58

Punce, tiste ki ste v resnih vezah in tiste, ki ste bile v njih - me zanima nekaj:

-kako pogosto ga hodite žurat same in kako pogosto počne to vaš tip
-koliko časa sta skupaj, pa še vaša oziroma od tipa starost me zanima.

Sem firbčna, a? :D
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 30. Jul. 2008 8:18

No js nism v zvezi,sam mam kolegico,ki je že 2 leti v zvezi,pa sta stara 18 pa 19.Pa ne hodta več žurat vsak za sebe,pa tud z nami greta zlooo redko,pa greta tud kr kmal domu.Sam kadar gremo sta v redu in ne visita drug po drugim.Sam je pa res,da sta se zdivjala predn sta pršla skup.

Men se je pa zdj žurat začel,tk da resne zveze niti ne mormmet,pa še preotročja sm. :) Pa vrjetn tud če bi bla v zvezi,bi okol lutala.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 30. Jul. 2008 8:24

em sem v zvezi eno leto skor.. in morm rečt, da hodim kr veliko sama ven. pač, ko se mi zaluštas it ven, grem :D lubi pa tui.. on se sicer bolj s kolegi dobiva doma pa to.. ampak tui gre brez problema čez tedn ali pa vikend kdaj sam ven. pri naju ni onih scen, ko bi mogla drug drugega za dovoljenje prosit (hvalabogu).. greva pa tudi skupaj ven, ofkours :) in se mava vedno najboljše..

mislim, da bi moralo to v vsaki zvezi bit da gresta partnerja kdaj pa kdaj tudi sama za sebe kam (ne mislim nujno žuranja).. ful vpliva na odnose.
pri nama vem, da bi bil dragi zelo nesrečen, če bi mu težila zaradi tistih partij pokra s kolegi, ki se znajo zavlečt tudi pozno v noč.. ali pa zaradi druženja s kolegi. meni pa isto :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
dasa18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 7. 2008
Kraj: Podgorci

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa18 » 30. Jul. 2008 8:31

jaz mam tipa starega 19 let in sva skup že 8-9 mescev. če hodiva sama ven greva enkrat na mesec... on mogoče včasih večkrat, ker meni šola marsikdaj ne dopušča.. mislim da če hočeš bit v res neki resni vezi moraš pač sprejet nekatere stvari ki ti prej niso bile po volji... moj tip ziher ne bi bil srečen če bi me vido vsak petek in soboto žurat, jaz pa tudi ne če bi on.. (kar sem tudi delala prej ko sem bla samska).. je pa res da če pretiravaš s tem da greš ven samo s fantom, trpijo kolegi.. tak da v mejah normale 1 al pa 2 vikenda na mesec mislim da ne škodi da si privoščiš žuranje s kolegicami..
Zadnjič spremenil dasa18, dne 30. Jul. 2008 8:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 30. Jul. 2008 8:38

Tkole je ... Mogoče sem čudna/drugačna, ampak žurat ne hodm, nisem hodila pred zvezo, niti zdej... V petkih zvečer imamo vedno vaje orkestra, tko da, če gremo že vn, gremo v bližnji lokal na pjačko in to je večalimanj vse. Torej, ne hodva žurat, ker nimava potrebe po tem in nikoli mu nisem prepovedala, da bi hodil ven.. Če bi hotel iti, naj gre, naj se zabava, me to ne moti, vendar ne hodi, žural je v času faksa :) .
Skupaj sva skoraj 3 leta ( 2,10 let ), moj fant je str 24, jest pa 18.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 30. Jul. 2008 8:43

Odkar sem z mojim dragim, hodim zelo poredko na 'žure'. Takrat, ko se odločiva, da greva malo ven, greva skupaj. Pred njim pa sem bila bolj aktivna na tem področju. Vendar spet ne do skrajnosti (recimo vsak vikend, celo med tednom), približno 2-3x na mesec..
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 30. Jul. 2008 9:27

Tud js odkar sm z mojim, redkokdaj da grem. Pred zvezo sm pa dost hodla okol..vsak vikend+med tednom ce mi je cas dopuscal.vecinoma hodima skupaj ven,
Skupaj sva 5 mesecev, js stara 22 on 28 :)
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 30. Jul. 2008 9:32

- Sama grem ven redko, ker že pred zvezo nisem bila pretiran ljubitelj podobnih zadev, podobno tudi on. Če bi računala neko povprečje, je to recimo 2-3x na mesec, včasih več, včasih manj.
- Skupaj sva tri leta, stara 20 in 23.

p.s.: Številke so v okviru te tematike tako ali tako nepomembne. Ven greš tolikokrat, kot ti paše, ne glede na partnerja, ker se da vse lepo dogovorit :D
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 30. Jul. 2008 9:34

Zadnje čase res hodm bl mal žurat, ker je poletje in smo s frendicami vsepovsod razpršene.Drgač pa tko med letom hodm žurat občasno. Ne usak vikend, pač ko se kje kej zanimivga dogaja.
Moj ga zadne čase tud bl mal ˝žura˝, med letom pa tud mal več. Kaj pa vem..usak drug teden je zihr uzun nekje s kolegi..pač pjače zvečer, učas mal več..drugič mal manj.
Sam pr nama je tko da se vidva samo za vikende in sva pol velikat skp in tko ni časa da bi šla usak po svoje žurat.

Skupi sva 3 leta, stara sva pa oba 19.
Uporabniški avatar
Melani
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 14. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Melani » 30. Jul. 2008 9:42

moj je na začetku zveze vsak vikend hodil ven in se ga totalno napajal, kar mi je že šlo malo na živce ker me je potem celo noč klical in js nism mogla spat.
potem pa sm mu enkrat napisala da mu očitno js nism zanimiva za vikende.
od takrat hodima (večino) skupaj ven, ker smo zdj itak vsi v družbi poparčkani, on sam več ne gre.
skupi sma 2 leti, js sm stara 20 on 29
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Jul. 2008 10:04

Kje ste, žurerke? :razz:
Jaz sem v trenutni zvezi 8 mesecev, pred tem sem bila v drugi skoraj tri leta. Tisto so bila najbolj žurerska leta mojih prijateljic, jaz pa sem šla z njimi ven mogoče 1x na dva meseca. Po končani zvezi sem ugotovila, kako napačno sem ravnala in da bi morala takrat delati to, kar sem JAZ hotela.
Zato sedaj žuram skoraj vedno ko mi zapaše, tako rekoč vsak vikend gremo plesat, med tednom na kakšno pijačo ali dve, v kopališče... Prijatelje usklajujem s fantom; sicer ne 50:50, a skušam biti pravična do obeh strani in predvsem do svojih želja.
S fantom greva večkrat ven, vendar večinoma nikoli na žure, saj on posluša povsem drugačno glasbo od mene in tudi pleše ne rad. Jaz pa grem na zabavo predvsem zato, da se naplešem, družim z ljudmi, spoznavam nove. Zame žur ne vključuje partnerske intime, ki pa je prisotna vedno, ko je partner poleg mene. Jaz v žur nujno vključujem čas za mene, ko se me nihče ne dotika.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 30. Jul. 2008 10:17

mi2 sva skupej že 11 mescou in sva usak vikend zunej, skupi z kolegi!
edin če jst delam... gre on samo tja do sesedou, k se zbirajo usak večjr.. jst lahko na kašno pijačko in to je to. večinoma sva skupej zuni..

am ja. . oba2 sva 17 :oops:
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 30. Jul. 2008 10:27

...
Zadnjič spremenil NotYourToy, dne 24. Mar. 2009 16:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 30. Jul. 2008 10:41

Ne hodim jaz,niti on. Noben nima neke ful želje. Raje,ko nama je greva tak zvečer ven na kakšno pijačo ipd. Noben pa nobenega ne omejuje. Aja, pa jaz bom zdaj 21, on pa je tud 21 star.
Uporabniški avatar
Punchee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Love RD

Neprebrana objavaNapisal/-a Punchee » 30. Jul. 2008 11:03

No pr naju dveh je pa tko da ko greva žurat greva ponavadi usak zase, kr pač mava različne frende. To se pa zgodi tko 1× na tedn. Če pa greva slučajno kam skupi žurat se pa tud ne obešava ceu čas en po drugmu.
Jst mam 17, on 18. Skupi sva pa 10mescu.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov