Racionalizacijski hrček

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 28. Jan. 2014 20:34

Še malo hrčka,
Many times Beta Males complain about girls’ choices in Men. Beta Males say, “She says that she wants an understanding, kind, sweet, attentive guy. I meet all of these requirements. Why does she not notice me and always go out with those jerks?” Girls have a large disconnect between what they say they want and what they act on.

Girls have this disconnect because every girl has 2 brains. They have a front brain and a hindbrain. The front brain represents a girl’s conscious thoughts and speech. The hindbrain represents a girl’s subconscious thoughts. Which one wins? That’s right the hindbrain.

To link up the desires of the hindbrain and the front brain every girl has a small hamster imbedded in her brain between her front brain and her hindbrain. When the hindbrain wants something the hamster gets on his hamster wheel and spins up a rationalization that the front brain accepts. Knowledge of the Rationalization Hamster explains the large disconnect between a girl’s words and actions.

Alpha Males know how to use the Rationalization Hamster to their personal advantage. When an Alpha Male knows that a girl feels attracted to him, he will give the hamster a chance to spin. An Alpha Male will invite the girl over on Friday Night to: meet his cats, view his library, view his garden, go watch the sunset, etc. The point of all of these activities is to put an Alpha Male and the girl in a sexually intense situation without saying, “Hey come over and let’s fool around on Friday.”

The hindbrain says, “Oh, yeah let’s get with Mr. Alpha.” The hamster then gets on his wheel and spins up a rationalization for the front brain. The girl then speaks, “Yeah I would love to spend Friday Night looking at all of Mr. Alpha’s great books. I love to read.” The hamster did his job well.

The Rationalization Hamster works to kill Beta Males’ opportunities with girls. When Mr. Niceguy Beta Male asks a girl to go to dinner on Friday, the hindbrain says, “No Way!” The hamster then gets on his wheel and spins up a rationalization for the front brain. The girl then says, “I would love to go to that great French Bistro, which you offered to pay for, but I can’t. My third cousin is coming in from out of town and we have never met and she may want to meet me and I have this great movie that I want to watch and I have to wash my hair. . .” Again, the hamster did his job well.

The Rationalization Hamster can be a man’s best friend or his worst enemy. Men need to always tailor their actions to the desires of a female hindbrain. This is why Alpha Males get so many chances in life and can get away with bad behavior. The female hindbrain likes Bad Boy Alphas and will use the Rationalization Hamster to excuse their bad behaviors.

The female hindbrain fells no attraction to Beta males and does not want to get into sexual situations with Beta Males. This is why Beta Males get no second or third chances with girls. The hindbrain already rejected Mr. Niceguy Beta Male and as soon as the hindbrain finds a shortcoming the hamster gets on his wheel and spins up a rejection for Mr. Niceguy Beta. Mr. Niceguy Beta never had a chance.

Men, when a girl feels attracted to you, use the Rationalization Hamster to your benefit. Ask girls to put themselves in sexual situations with you that also have cover. Things like, “Come over and meet my cats,” work great because you offer for her to come over while making sure to keep all focus far away from sexual meaning. The hindbrain will immediately recognize your offer and will get the hamster to spin up a rationalization using the cover subject.

Betas, know that until you win over the hindbrain, all of your nice guy offers have 0% chance of success. Betas, make yourselves more desirable to the female hindbrain so that the hamster does not destroy your chances for dating success.


Slika
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Jan. 2014 21:24

raje s takim, ki jih je podrl miljardo, ma ob strani še 3 ljubice, itd., kot pa s takim, kot si ti :dead: in pol se sprašuješ, zakaj

če nebi bil tok zagrenjen, bi mogoče tut tebe katera pogledala :D ali pa si tako zelo močno želiš biti "ALFA" moški, pa veš, da je to zate nemogoče?
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 29. Jan. 2014 7:40

Kaj ste ga tako naštartali. Sej pa je res vse, kar piše v teh tekstih.

Je pa stvar v tem, da imajo ženske nerade, da jim nek moški meče pod nos take resnice; se jim pa zdi normalno, da se same med sabo o tem pogovarjajo na isti način.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 29. Jan. 2014 13:57

Niti približno ni res to kar piše v teh tekstih! Ne vem v kakem okolju ti živiš ampak pri meni ni...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Jan. 2014 14:07

Če bi bil avtor teme "alfa" (če si sposodim njegov izraz, čeprav za to, da dobiš fajn punce ne rabiš bit alfa, pomaga pa že to, da nisi tako zagrenjen...) in ne bi bil prezrt pri ženskah, potem ga na tem forumu sploh ne bi bilo, niti ne bi odpiral takih tem. Torej treba je najti razlog v ženskah ane? :roll:

Medtem, ko je zanimivo, da se večina takih fantov kot je avtor teme niti ne razlikuje tako zelo od punc, ki jih kritizirajo. Tudi vi padate na privlačne lepotice in podobno, se prepuščate vašemu nagonu in hormonom. Raje pač priznaj, da ti gre v nos, da nimaš izgleda in osebnosti, ki bi punce privlačila. Samo ne pametuj pa, da so za to, da te ne opazijo samo "plehke in neracionalne" ženske krive, dokler si sam isti. Ko pa ti bo všeč kakšna "neprivlačna a po srcu dobra" punca pa imaš pravico, da rečeš, da si ti drugačen, do takrat pa.....
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 01. Feb. 2014 12:43

Ananhas napisal/-a:Ko pa ti bo všeč kakšna "neprivlačna a po srcu dobra" punca pa imaš pravico, da rečeš, da si ti drugačen, do takrat pa.....


prosim, če rešiš za mojo glavo pretežko uganko. kako ti je lahko "všeč" "neprivlačna" ženska?

pomeni (če prav interpretiram), da ti zdaj lahko soliš nekomu pamet (imaš "pravico"), ker so ti ŽE bli všeč tipi, ki ti niso bli privlačni?

omg kere idiotizme berem jaz tule. sicer mi je cela tema kar neke, ampak določene izjave so res totalne cvetke.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 01. Feb. 2014 12:48

^

Slika
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Feb. 2014 19:53

claire napisal/-a:
Ananhas napisal/-a:Ko pa ti bo všeč kakšna "neprivlačna a po srcu dobra" punca pa imaš pravico, da rečeš, da si ti drugačen, do takrat pa.....


prosim, če rešiš za mojo glavo pretežko uganko. kako ti je lahko "všeč" "neprivlačna" ženska?

pomeni (če prav interpretiram), da ti zdaj lahko soliš nekomu pamet (imaš "pravico"), ker so ti ŽE bli všeč tipi, ki ti niso bli privlačni?

omg kere idiotizme berem jaz tule. sicer mi je cela tema kar neke, ampak določene izjave so res totalne cvetke.


Vau kakšna čast, da se je v moj komentar vtaknila najpametnejša punca na cosmo forumu... :roll: Sicer ne vem ali so ti od vseh silnih faksov in 500 predavanj zablokirali možgani, da nisi razumela preproste stvari, ki sem jo želela povedat. oh.

Kako ti je lahko všeč neprivlačna ženska? Neprivlačna po izgledu/oz. ne po tvojem okusu (vsaj na prvo žogo) a super po osebnosti. Ja, ne boš verjela ampak dejansko ti lahko nekdo neprivlačen, postane privlačen, zaradi več dejavnikov.

In, ker avtor stalno govori samo o hot alfa tipih in ženskah, ki padajo na ta izgled, sem samo želela povedat, da sam ni nič drugačen, ker imajo tudi pri njemu možnost hot punce, pred "povprečnimi"... Vse skupaj ga pač moti samo zato, ker on ni tak tip, da bi ga ženske opazile. Pritožuje se pa v končni fazi čisto isto kot kaka siva miška o tem, da so vsi moški plehki in pod vplivom spodnje glave, ker padajo na lepotice.

Če kdo še vedno ne razume lahko tudi narišem.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Feb. 2014 20:19

Ne, ne razumemo.

"Všeč mi je neprivlačna ženska" je nesmiselna izjava. Privlačen ti je nekdo, ki ti je všeč. Zaradi videza, ali osebnosti vseeno. V besedi privlačen je že zajet tvoj odnos do te osebe.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Feb. 2014 20:47

Ne. Lahko ti je nekdo dejansko na začetku neprivlačen po izgledu (in ga osebno niti še ne poznaš). Kasneje pa ti postane privlačen, ko se družiš, v kombinaciji s karakterjem. Poznam kar nekaj takih parov. Torej ne govorim o tem, da bi nekoga privlačila neprivlačna oseba - ja, to bi bilo res nesmiselno lol. Gre za zaporedje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2014 1:51

privlačnost je neki, všečnost je pa drugo. prvilačno ti je lahko tudi nekaj kar ti ni všeč in všeč ti je lahko nekaj kar ti ni privlačno.

všeč - ima mnogo definicij. privlačen pa vsaj jaz razumem kot da si želiš nek poseben odnos s tako osebo (ponavadi pofukat jo)

meni je všeč moj prijatelj, ker se dobro razumeva, ker je pošten, ker je car, ker me nasmeji, ker ima čast biti prijatelj s slovencem79 v civilu. ni mi pa privlačen.

privlačna mi je CandyXXX, ker se sexy oblečena, ma lepo postavo, lep obraz, ni mi pa všeč ker se taka na webcam kaže le za keš. (izjava je simbolična, imena so izmišljena, morebitna podobnost z resnično osebo je zgolj naključna)

ubistvu je vse odvisno od tega kako si človek definira "všeč" in kako "privlačen". zame, pa še za koga to ni isto, za druge mogoče je.
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 02. Feb. 2014 16:32

koliko jaz razumem je ananhas hotela izpostavit: da fantje šinfate dekleta, ki nad vami vihajo nos, ker kao niste dovolj lepi. imate pa vse tiste karakterne lastnosti, ki jih ona hoče.

po drugi strani vas pa (prav tako) ne zanimajo punce, ki bi želele postati vaše dekle, pa vam niso dovolj privlačne.

zato pa je rekla, da se sami v bistvu isto obnašate kot te punce, ki jih šinfate. in da se oglasite, ko boste začeli hoditi z eno od teh ki vas ne zanima, a ona bi rada hodila z vami.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2014 16:46

čist odvisno. zame punca ne potrebuje bit barbika. ubistvu me take najbolj odbijajo.

mora mi pa biti punca privlačna, simpatična. ampak glede tega zase ne bi rekel, da sem zbirčen.

ima pa punca velik več izbire, vedno. zato tudi pričakuje neki bolj posebnega. ampak, glede na to da bolj na karatker gledajo kot videz, se nekak še kr lepo izide (čeprav ni težko glavo zmešat za eno noč, očitno)
hej norci :)
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 02. Feb. 2014 17:01

izbire imamo vsi enako. tradicionalno smo ženske v prednosti v mlajših letih, moški ste pa v zrelejših.

se pa ti vzorci krušijo zaradi razpadov razmerij. kar pomeni, da oseba s katero si ustvarimo družino ni nujno oseba s katero dočakamo starost. na stara leta bomo pa vsi enaki: zgubani, s povešeno koži in nekaj zdravstvenimi težavami. :)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Feb. 2014 18:06

s0nckic4 napisal/-a:izbire imamo vsi enako. tradicionalno smo ženske v prednosti v mlajših letih, moški ste pa v zrelejših.

se pa ti vzorci krušijo zaradi razpadov razmerij. kar pomeni, da oseba s katero si ustvarimo družino ni nujno oseba s katero dočakamo starost. na stara leta bomo pa vsi enaki: zgubani, s povešeno koži in nekaj zdravstvenimi težavami. :)



:wtg: Sončkica, ti si danes (zame) on fire! Vse kar napišeš mi ful odpre oči glede določenih tem :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]