Punca veliko hodi ven

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 22. Feb. 2014 21:44

Poslusaj slovenca, on je strokovnjak za partnerske zveze.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 22. Feb. 2014 23:08

^
bolš ko dr. Phil in Oprah skupaj.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Feb. 2014 0:34

TLDR napisal/-a:
haley napisal/-a:Jaz ne vem zakaj vas večina misli, da fanta vara, če veliko fešta? Sej se da feštat tudi brez tega.


Dej zbud se pa stopi v realne vode. Sploh pa glede na OP je varanje v taki situaciji skoraj zagotovo, če ti to ni jasno, pa še enkrat preberi post od browneyes. "pa sej se da to, pa saj se da ono", ideal gor, ideal dol...lpa sej se da, dokler seveda enkrat ne poči.

me pa tudi zanima, če si sama bila kdaj v taki situaciji, t.j., da si imela fanta in da si ga okol žurala, on je pa fural svoj biznis? Najbž ne, ker če je tip brihten ti tega ne bo pustil.


Ja jaz sem večino vedno feštala brez fanta! Njemu pač ni bilo do tega, ko sva šla kam skupaj sva se ponavadi vedno skregala, zato sem potem večina hodila brez njega in ga to ni motilo. Je pa res, da nisem neka party animal in sem feštala bolj poredko.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4262
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Feb. 2014 1:59

TLDR napisal/-a:^
bolš ko dr. Phil in Oprah skupaj.


good boy :) na, priboljšek http://www.moski.si/sodoben-moski/partn ... sem-denar/

žurerji, še posebi ta hudi, hočejo sprostitev za vsako ceno. sicer ne bi bilo tok drog in sexa tam. sem že sam bil na žurih in to različnih. če ne vidiš vsaj 10 ljudi ki se ližejo z vsaj dvema različnima osebama, si slep. tud to je pač del sprostitve. sam vprašanje integritete, če je oseba zvesta, do osebe v zvezi ali do sebe, če je to v nasprotju z njenimi načeli. to je pa od osebe odvisno. eni ne bi nikol, eni zlo hitro.

tko da TLDR, browneyes, vsi ostali ki neki sodite brez dokazov - vaše "izkušnje" so bedarija, ki NE koristi pri nasvetu SPLOH. sam mal zdrave pameti rabiš, da dojameš da niso vsi taki kot ti sam ali un ki te je izkoristu in sovražiš cel spol zarad njega. Zvoncica že ve, pa je izkušena. jaz to vem, pa nisem izkušen. kako je to možno? :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 23. Feb. 2014 9:20

^^ Se strinjam, da je to popolnoma odvisno od osebe, njenih načel in v končni fazi precej tudi od kvalitete relationshipa.

TLDR napisal/-a:me pa tudi zanima, če si sama bila kdaj v taki situaciji, t.j., da si imela fanta in da si ga okol žurala, on je pa fural svoj biznis? Najbž ne, ker če je tip brihten ti tega ne bo pustil.


Ni treba posploševat (sploh ker si tip in predpostavljaš kako ženske delujejo :? ).
Js mam fanta že tri leta in na večino 'tahudih' žurk grem brez njega, ker njemu pač ne ustrezajo. Ne vidi nobenega problema v tem, ker mi (upravičeno) zaupa in hodiva pač na druge zadeve skupaj.
Je občasno tud kr precej alkohola posredi, ampak to NIKOLI ni bil razlog/izgovor, da bi naredila kakršnokoli p*zdarijo (oo, pa je bilo mnogo priložnosti in šarmantni ALFA dedci naokoli :D ). Tako da očitno se da, je pa to res odvisno od ženske.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 23. Feb. 2014 11:21

TLDR napisal/-a:
somebody napisal/-a:Moj fant je od mene starejši 5 let, zaposlen, jaz še študentka. Ko sem bila še samska, sem žurala. Kar precej in tako kot so ti že drugi rekli: žur+alkohol dela priložnost. Sedaj, ko sem v zvezi, žuram zelo malo, kar pa ne pomeni, da se ne družim več s prijatelji. ...


In sedaj nagradno vprašanje; pa je bila ta priložnost kdaj izkoriščena, v času ko si imela fanta ?



kaj pa dobim za nagrado? :D Pa odgovor je ne, ker sem dovolj potešena, da ne rabim priložnosti :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2014 11:33

Mislim, da mal mešate to, da greste včasih na fešte brez fanta (recimo 1× na mesec- posplošujem), kot primer te punce, ki fešta po 3× na teden.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 23. Feb. 2014 11:37

No, js grem recimo 2x na teden ven brez fanta (pa seveda to ne vključuje vseh kav in pijač s prijateljicami ipd).
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Feb. 2014 11:42

Verjetno se tudi več vidiš s fantom, ne 2 dni na teden, katera pol prespiš?

Kle je itak kopica problemov, ne vem kolk se sploh kej slišta, imata stike, kaj počneta tistih nekaj ur čez vikend (verjetn nč kej dost). Pač zveni kot obupno razmerje...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 23. Feb. 2014 11:50

Da ne bo pomote- sploh ne zagovarjam OP in njegovega relationshipa. Me je pa zbodlo, ker so vsi takoj navalili na to, da ga 100% vara, ker ženske očitno ne znamo drugače. Sem samo povedala svojo plat zgodbe, da ne bojo vsi dedci na forumu pametovali o ženskah :D

Se strinjam, da gre že v osnovi za precejšnje probleme (da pa je potencialno varanje le pika na i).
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 23. Feb. 2014 13:38

Sploh ne gre za to, kolikokrat gre kdo ven. Punca gre lahko ven n-krat na teden pa imata lahko super zvezo, če žuranje ne vpliva na čas, ki ga preživita skupaj. Ampak v tem primeru očitno konkretno vpliva.

Res je vsaka zveza drugačna in ima vsak podobne izkušnje, vendar nas je (vsaj večina) v teh treh straneh pisala o tem, da če si v zvezi, da moraš malo prilagoditi svoj urnik: pa če to pomeni manj žuranja, lenarjenja, gledanja v zrak ali česarkoli že... sicer se lahko popolnoma ujemaš s partnerjem, tako da stvari, ki sta jih počela prej sama, jih zdaj počneta skupaj, vendar vsaj minimalne spremembe so potrebne in tega ne more noben zanikat.

In tu se zdi, da enostavno nimata skupnih interesov, enakega pogleda na to, kako bi preživljala čas, ko sta skupaj.

Ja, imata veliko problemov in žuranje (ki očitno vpliva na zvezo) ni edini problem, ampak je očitno dovolj velik alarm, da se začneš spraševati o partnerju, zvezi...

Pač se bosta morala resno pogovorit. Ne glede na to, ali bo rezultat razhod, ali bosta ostala skupaj, brez velikih sprememb ne bo šlo.
Uporabniški avatar
nolina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 22. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a nolina » 23. Feb. 2014 14:41

Zakaj ti kdaj ne prideš v LJ in gresta skupaj ven žurat?, če ti je do tega seveda...ker če ti ni ne, razumem zakaj bi še ona mogla bit doma. In to da vse ženske varajo ko so zunaj je pa ena velka bedarija...jaz doskrat žuram brez tipa in prav tako moje kolegice pa se nikol še kaj tazga ni zgodil, če maš razčiščeno v glavi se to nebo zgodil ne zard alkohola, niti zarad nevem kok hudga ALFA tipa. Sem že skenslala takega tipa, ko ga v najbolj norih sanjah nebi ampak kaj pač bad timing sem zasedena (ja tut pijana se tega zavedam).
Pejd enkrat res zraven, ko grejo ven pa boš vidu kako se obnanašajo (npr če so kolegice kot trop podivjanih kur in podobn), sej po tem se da velik sklepat... če te pa nebo hotla sabo uzet je pa zelo sumljiv ja. Srečno :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Feb. 2014 18:37

Lepo, da je še kdo napisal, da na fešti ne vara, ker mislem da nas je kar nekaj takih. Še nikoli nisem na nobeni fešti videla kakšnega varanja, če je kdo pristal skupaj sta bila vedno oba samska in sta vedno potem nekaj časa imela tudi zvezo, tako da nikoli ni šlo samo za avanturo.
Vse je v glavi!
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 23. Feb. 2014 19:31

Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 23. Feb. 2014 19:42

wasd napisal/-a:http://www.reddit.com/r/relationships/comments/1ypfrx/i_f24_asked_my_boyfriend_m25_of_4_years_to_open/

Sve se vrati, sve se plati.


haha, budala. je mislila, da se bo samo ona sfukala, njen tip pa ne?očitno je podcenjevala svojega nice guy-a v smislu "sej itak nima šans pri drugih", in se je fajn zaj.bala. WIN za modela.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov