Punca veliko hodi ven

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 26. Apr. 2014 12:27

Si ne predstavljam, da bi moj, kot pravi avtor, večkrat tedensko žural do jutra. En dan v tednu že, no tud 3 dni v tednu, če že naleti, samo ne kontinuirano,

Kot mlajša sem mela tipa,ki je res vsak dan zabluzil s kolegi, mogoče 2 dni v tednu je bil "doma", nenažgan. Nekaj časa sem to prenašala, pol pa....em so ble težave z alkoholom, na pijačke je skuru 80 posto svojga keša, pomanjkanje volje in energije zame....ma ko te j....

Kasneje se je izkazalo, da je zlorabljal kokain, na žurih poberal babe, jst ga pa doma čakala :nein:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 26. Apr. 2014 12:56

jaz sem proti omejevanju partnerja glede česarkoli.

jaz ne vem, ali vi začnete zvezo kar z nekom, ki ga sploh ne poznate?

če oseba že pred zvezo žura 5x na teden je iluzorno pričakovati, da bo potem nehala. seveda se v zvezi prioritete pri mnogih spremenijo, saj v svoj prosti čas vnesejo tudi partnerja. ampak do tega mora prit naravno, partner se mora zato sam odločit. siljenje pomoje ne prinese dolgoročnega uspeha. pa tudi potreba po žuranju načeloma z leti pada.

si ne predstavljam, da bi me partner hotel zapret med štiri stene :D
Vsak raj ima svojo kačo.
Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 26. Apr. 2014 13:00

jst tud ne + zdej ni varjante, da izberem partnerja, ki žura 5krat tedensko
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 27. Apr. 2014 10:32

TLDR napisal/-a:Pes je bolj lojalen kot katerakoli ženska. Kako boš zaupal ženski, če še sama sebi ne more?


Js sama sebi čist zaupam. :ja:
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 27. Apr. 2014 20:42

Jaz bom takole dejal...ženska nima kaj sama hodit ven...če že gre kam, jo mora nujno spremljati vsaj ena moževa oziroma tipova sorodnica. Nadzor mora biti.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 29. Apr. 2014 11:04

Picatinny napisal/-a:Jaz bom takole dejal...ženska nima kaj sama hodit ven...če že gre kam, jo mora nujno spremljati vsaj ena moževa oziroma tipova sorodnica. Nadzor mora biti.


Če kaj mora biti je zaupanje kot prvo.. Halo to je žena, ne hči, da jo boš nadziral.. Najboljše, da ji daš še uro kdaj mora biti doma pa da se ti vsako uro javla ko je zunaj.. :rolleyes: S tako posesivnostjo bo hitro zbežala stran..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 29. Apr. 2014 13:28

Nobene potrebe ni po uri, če je zaprta v hiši oziroma ima krog gibanja ...hiša, ograjen vrt, pošta, spar, mercator...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2014 15:11

Picatinny, nehi trolat. :wink:
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 29. Apr. 2014 20:55

A povodec pa nagobčnik si ji nabavil? Lahk ti ga jaz poceni zdilam, ker ravno kupujem novo.. :lach:
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 30. Apr. 2014 7:00

Ženska gre lahko vn kdrhoče, kamorhoče, govorim za svoje :) ...ampak če ji jst zaupam je pa to druga stvar :) ...omejujem ne nobene, ne bi meu pa ženske, k mi hod žurat najmn 1x na tedn. Ne motjo me kave, kolegi, kolegice(ampak take ženske ponavad ne kofetkajo) ampak da ji je pa pod nujno 1x na tedn se zrihtat in bit deležna pozornosti v diskaču, tako pa z rezervo jemli in imej odprte oči za bodočo :)
Moj mnenje^^
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 30. Apr. 2014 8:20

haha, šele sedaj sem dojela, da če me tip vpraša kako pogosto hodim ven žurat, da razmišlja če sem material za resno zvezo. drugič bom lagala da sem bolj zapečkarica in da ni lepšega kot doma zaspati pred tv... :D

mislim da ima vsak pravico, da en dan v tednu preživi z prijatelji in si da duška. Lahko gresta skupaj če imata skupne prijatelje ali pa narazen. Ne vidim problema.
Sploh pa v manjšem lokalu prej spoznaš nekoga kot v diskaču. Ker se v lokalčkih pogovarjaš in skozi pogovor bo večini žensk prej nekdo všeč, kot pa da da se nanjo prilepi nek ogaben prepoten tip v diskaču.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov