Punca veliko hodi ven

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Apr. 2014 19:03

Jap, se strinjam. Grozno omejevanje predstavljeno kot "kompromis". Kak bullshit, in na kako racionalen način je razložil, da si nasedla. Smešno.

Razen če si imela prijatelje, s katerimi ste občasno gang bangal, pol pa razumem!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 10. Apr. 2014 19:11

Meni osebno ni bil žur nikoli prioriteta, nism neka hardcore žurerka. Prioriteta mi je študij, nato fant, družina itd. Če bi mogla izbirat, mam raje fanta in se odrečem vsem nadaljnim žurom, če je treba.
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 10. Apr. 2014 19:30

AMPAK zakaj sploh moraš izbirat? Sej se ima lahko komot oboje (če se ne žura vsak dan seveda...)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 10. Apr. 2014 19:34

Ker ima preveč negativnih izkušenj iz prejšnjih vez. Če mu s tem dokažem koliko mi pomeni in mu prihranim sekiranje, naj mu bo :)
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5006
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Apr. 2014 20:50

Malishka meni se tvoj fant zdi noro ljubosumen. Če praviš, da rata penast od ljubosumja, če se samo nasmeješ prodajalcu ali natakarju (tvoje besede v eni drugi temi!). Tako da očitno njega ne motijo samo tvoji pivski kolegi, ampak ga motijo tudi random tipi, ki jih vsakodnevno srečuješ.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 10. Apr. 2014 21:03

To pa je, priznam :) Ampak sm ga sprejela tud s to eno pomanjkljivostjo :D
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Apr. 2014 21:07

Meni se to ne zdi manjša pomanjkljivost, ampak odraz slabe samopodobe. Od vseh moških te pač ne bo mogel izolirati :wink:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 10. Apr. 2014 21:18

Tud sama sm precej ljubosumna pa nimam slabe samopodobe :wink:
Mam pa rada pošlihtane stvari: kar je moje je moje :)
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Apr. 2014 22:06

Če je že tvoje potem ne bo kar tako odkorakalo ;)
Gledam iz svoje perspektive, ker ko sem čutila ljubosumnost, sem imela v mislih, da je pa nekdo "boljši" od mene. V bistvu pa sčasoma ugotoviš, da je zdrava mogoče le pikica ljubosumja, ostalo pa je nepotrebno izgubljanje energije.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Apr. 2014 23:01

o pozdravljena gospa bolezenska ljubosumnost.

ta zveza ne more trajat. nikoli in nikdar.

ja, imata slabo samopodobo. to NE pomeni, da nisi lepa, kot si očitno razumela, pač pa, da je v tvoji glavi vsaka druga lepša od tebe. v njegovi je pa definitivno vsak dec na tem svetu boljši od njega.

no go.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 10. Apr. 2014 23:09

Malishka napisal/-a:Tud sama sm precej ljubosumna pa nimam slabe samopodobe :wink:


Čist verjetno je, da imaš kkšne stvari zadaj, ki se jih niti ne zavedaš :)
Mogoče maš podzavestno občutek, da je marsikatera punca boljša od tebe, da te fant nima dovolj rad,... In seveda obratno tudi zanj velja.

Fino je že če se zavedaš, da imaš problem na nekem področju (zlasti če je to podzavestno), ker potem lahko malo pobrskaš od kje in zakaj bi bilo to in se dejansko zavestno trudiš izboljšat zadevo.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Apr. 2014 10:42

Si ne predstavljam, da bi svojo puščal, da mi skače po diskačih in žurkah, kjer je kombinacija atraktivnih tipov in alkohola tempirana bomba. Ko ženske napalite (sploh tiste iz daljših zvez) na res privlačnega tipa praktično ignorirate realnost in zaplavate v iracionalno razmišljanje, pri tem pa razne pomisleke (če do teh sploh pride) pustite za kasneje in jih nato zracionalizirate. Dodajte temu še alkohol, ki sesuje moralne bariere (če jih še ni povozila atrakcija) in pot do varanja je odprta in v celoti odvisna od odločitve moškega. Ženska na koncu lahko prevara, nato ima nekaj časa slabo vest, če jo ima, drugače pa vse skupaj zracionalizira...kakorkoli, rezultat je zmeraj isti: nikoli ne bo povedala svojemu tipu, kaj se je zgodilo.

Resna zveza, ženska, alkohol pa žurke?To je ruska ruleta, tako da "No thanks, Jeff".
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Apr. 2014 12:29

Fajn je tudi, če najprej sploh imaš punco, preden jo, to neracionalno bitje zapreš med štiri stene, da ne bi kje imela možnosti kontakta s privlačnim moškim osebkom, ker v tem primeru varanje očitno ne uide nobeni.
Kaj pa, če bi si nabavil psa? Očitno edino lojalno bitje dandanes.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Apr. 2014 12:44

Pes je bolj lojalen kot katerakoli ženska. Kako boš zaupal ženski, če še sama sebi ne more?
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7079
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Apr. 2014 12:53

To ti zdaj govoriš o celotni ženski populaciji, ali o ozkem krogu tistih, s katerimi si imel neprijetne izkušnje?
The world is as you are.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov