Prvi in edini?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 22. Feb. 2008 23:28

zgleda da je mev srečo, da je bla to ona. :wink:

js tut ne vem, če bi ga vzela nazaj, ampak njima je koristl, pomoje obema.
sj ni blo zdj tko da bi bil on med tem časom z vsako ta drugo k bi mim pršla. deleč od tega. bla sta pač narazn, spoznavala sta še drug folk in ugotovla, da sta za skupi.

u bistvu je "dobr", da je to naredu zdj. kaj če bi bla že ene par let poročena, k bi se on začev sprašvat, kako bi blo s kšno drugo, pa se sekirat, da ni mev časa, da bi se znorev. zdj vsaj ve, da je mev priložnost, pa se je rajš zanjo odloču. :nixweiss:

aja, pa niti slučajno ga ne podpiram, da ne bo pomote :!:
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 23. Feb. 2008 10:44

Če mene kdo kaj vpraša ( Haha :D ) potem je že to, da misliš o koncu, neko dejstvo ki ga ne moreš zanemariti. In očitno te to muči in vedno znova o tem premišljuješ.
In očitno ti nekaj manjka v tej zvezi. Samo še sama nisi prepričana kaj in kako bi to rešila. Zato pa te muči, da bi poskušala nekaj novega, drugačnega.
Že to, da si rekla da zaradi te zveze manj žuraš in neke vrste izgubljaš "identiteto" se mi zdi, da to govori vedno bolj za to, da pač nisi srečna kolikor bi lahko bila. In potem pride še en drug ... in še bolj začneš razmišljati o tem.

Ljudje smo različni in velika večina jih itak ne bo zdržala celo življenje skupaj, ker poznam zelo veliko takih. Je pa jih nekaj, ki defnitivno so zdržali ( moji stari starši :) ) tudi jaz imam take načrte s sedanjim fantom.
Odvisno je od posameznika. Jaz ne dvomim v to, da bi hotela preiskusiti nekaj novega, ker vem, da kar imam, je dovolj. Sploh me ne mika drug.
Zdaj pa je na tebi. Po moje nisi 100% srečna, ker drugače niti nebi pisala tega na cosmoju. Razmisli kaj si resnično želiš in to tudi naredi. Če boš se na druge upirala in delala tako kot drugi hočejo, boš na koncu nesrečna. Samo to kar si ti želiš šteje. Razmisli malo. :P
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 23. Feb. 2008 11:39

moja teorija:
* lahk je prvi in edini če se oba prej znorita, nažurata in vse kar paše zraven. primer je boja frendica, ki ga je žurala non stop do 19- leta, si pol dobila resnega tipa (ki je njen prvi) in jima zveza uspešno laufa že kar nekaj let.

* dvomim pa da je lahk edini za tiste, ki se sparčkajo pri 14, 15, 16 ih in so pol ne vem kolk let skupaj!
enkrat se moreš znoret in če se ne v najstniških letih, te pa pol enkrat zagrabi. ubežat temu ne moreš!
sm pa opazla, da gre pri takih parčkih, ki so že od rane mladosti skupaj za varanje vsaj z ene strani če ne z obeh, alpa vsaj za prekinitve. pa da me ne boste napadle: izjeme obstajajo (so pa zelooo redke) :wink:
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 23. Feb. 2008 11:41

^^se čist strinjam
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2008 11:59

meni se pa zdi smešno, da eni povezujete resno zvezo s koncem žuranja. če se najdeta skupaj dva, ki rada hodita ven, ni njuno sparčkanje noben razlog za čepenje pred televizijo.
sama si pač žuranja ne predstavljam kot menjavo sline z različnimi tipi. jst grem ven, spijem 2 pira, po tretjem sem že na mizi. vmes pa hodim ven kadit, ker so tam najbolj zanimivi pogovori :) in pri tem me dejstvo, da fant skače po sosednji mizi, ali pa ga pač ni zraven, popolnoma nič ne ovira.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2008 13:03

imela si kar dosti zvez pred to zdajšnjo, ki traja že od tvojega petnajstega leta?
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 23. Feb. 2008 13:31

No pa saj je logično, da takrat niti ne moreš imeti kakšne prav zelo resne zveze... Čeprav poznam par, ki sta pri njunih 14ih prišla skupaj, sedaj sta stara 21let in sta skupaj še vedno...
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 23. Feb. 2008 14:42

jullia_ napisal/-a:meni se pa zdi smešno, da eni povezujete resno zvezo s koncem žuranja

če bi blo tako, pol mene živ hudič ne bi spravil v vezo! :D

za žuranje in norjenje sm mislila bolj to da živiš za vikende, greš s frendicami vn, osvajaš, se pustiš osvajati, preizkušaš svoje čare, flirtaš in te čist nč ne skrbi če boš s kakim tipom zasrala ki ti je glih pri roki, povrh vsega pa še lušen in se kasneje ne boš nikoli več spomnila nanj...

pa ne rečte, da se lahk na ta način lahk znorite tut v vezi!
na ta način, ki si ga pa ti opisala se lahk znoriš tut doma, ko nabijaš dobro musko in skačeš zraven, greš vn s fantom ali frendicami in se naplešeš da stat več ne moreš!
to žuranje zame niti približno ni isto!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2008 15:08

all*starka napisal/-a:za žuranje in norjenje sm mislila bolj to da živiš za vikende, greš s frendicami vn, osvajaš, se pustiš osvajati, preizkušaš svoje čare, flirtaš in te čist nč ne skrbi če boš s kakim tipom zasrala ki ti je glih pri roki, povrh vsega pa še lušen in se kasneje ne boš nikoli več spomnila nanj...


živet za vikende je malo nesmiselno, ker ima teden 7 dni in če ti je od tega 5 bednih, nekaj ne štima. :)
sicer se pa osvajat še vedno pustim :oops: (do ene mere), tisto sranje z nepoznanimi tipi me je pa minilo nekje v drugem letniku, ker sem se že prav trapasto počutila ko me je potem folk posnal kot "tisto ki je bla z mojim frendom na silvestrovo".

mogoče sem se pač postarala, ker vem, da bi tudi v primeru konca zdajšnje zveze moje žuranje izgledalo precej drugače kot takrat, ko sem bila ubrisana gimnazijka. tako da ta sprememba verjetno ni povezana samo z dejstvom, da imam resnega fanta, tudi zrasla sem malo :)
all*starka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 6. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a all*starka » 23. Feb. 2008 15:19

jullia_
no me veseli da si pršla na moje! :D
ja, ampak zdej si to žuranje ( tista ki je bla z mojim frendom na silvestrovo) prerasla. ampak to si "mogla" enkrat dat skos, da si se lahk pol umirila! to sm hotla povedat da ga moraš enkrat tut tako zažurat da se pol umiriš in maš resnega tipa (pa ni važno al je prvi al deseti)!

ne vem če sm tako nerazločno napisala sl res ne razumete kaj sm hotla povedat :)

buubbika
nikjer nisem omenjala 5-ih let, pa sej je vseeno!
in valda da če maš (resnega al neresnega) tipa ne boš žurala na tak način!

se mi zdi da sem že vse zakomplicirala :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Feb. 2008 15:37

ampak se še vedno ne strinjava, a veš :) ker js mislim, da je bilo to pač obdobje v mojem lajfu, ko so mi takšne traparije odgovarjale bolj od resne zveze. zato sem se takrat fantov otepala že po treh dneh. ampak če bi po nekem naključju tista leta preživela v resni zvezi, se danem pomoje vseeno ne bi tako obnašala, kot sem se takrat. bi bilo vse skupaj bolj umirjeno. seveda pa lahko samo predvidevam.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 23. Feb. 2008 16:59

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 18:12, skupaj popravljeno 1 krat.
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 23. Feb. 2008 17:05

hmm kaj vem jaz sem sla z fantom narazen , tud iz tega razloga, pa tud sedaj nimam resne zveze in morem povedat da mi ni zal.samo po moje da ce o tem razmisljas vsak dan neprestano , no ali pa kar pogosto, da more bit nekaj na tem, potem ze ni to to.in kod je rekla ena punca(pardon ne spomnim se imena), da je bilo zeeeloooo tezzko izgovorit da je konec zarad tega razloga......
nevem no premisli, kaj si resnicno zelis, v glavnem jaz osebno nikoli ne bom obzalovala kaj sem naredila.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 23. Feb. 2008 21:29

ah, želja po drugih, novih (če lahko temu tako rečem), te lahko daje ne glede na to, ali si prej že bil z drugimi. ko pride slabše obdobje za zvezo, se malo bolj kregata, pa se v bližini pojavi nov in lušten in zanimiv dečko. pa te malo zamika. na tebi pa je, kaj potem iz tega narediš: ali greš z njm ali pa se lotiš problema na dejanskem začetku, torej pri svoji zvezi. tko da ne mislit, da zato, ker si se znorela, te ne bo kasneje, v novi vezi, več nihče drug zamikal.
priporočam, da dobro premisliš, kaj je tistega v vajini zvezi, kar te moti. šele če ugotoviš, da ni nič takega in te oni drugi še vedno mika, potem bi ti nekako rekla, da je bolje zvezo končati.

kar se pa tiče žuranja in norenja (pa žalostno, da nekatere pod norenje smatrate samo lupčkanje/seks z drugimi) v zvezi: jst še vedno hodim ven plesat in bedarije zganjat :) pa on ne hodi zraven, ker pač ni tak tip človeka, da bi rabil tako žuranje. tko da žalostno, če imate občutek, da v zvezi ni več tudi takšnega norenja...
...just breathe...
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 23. Feb. 2008 22:57

bubbles napisal/-a:ah, želja po drugih, novih (če lahko temu tako rečem), te lahko daje ne glede na to, ali si prej že bil z drugimi. ko pride slabše obdobje za zvezo, se malo bolj kregata, pa se v bližini pojavi nov in lušten in zanimiv dečko. pa te malo zamika. na tebi pa je, kaj potem iz tega narediš: ali greš z njm ali pa se lotiš problema na dejanskem začetku, torej pri svoji zvezi. tko da ne mislit, da zato, ker si se znorela, te ne bo kasneje, v novi vezi, več nihče drug zamikal.
priporočam, da dobro premisliš, kaj je tistega v vajini zvezi, kar te moti. šele če ugotoviš, da ni nič takega in te oni drugi še vedno mika, potem bi ti nekako rekla, da je bolje zvezo končati.

kar se pa tiče žuranja in norenja (pa žalostno, da nekatere pod norenje smatrate samo lupčkanje/seks z drugimi) v zvezi: jst še vedno hodim ven plesat in bedarije zganjat :) pa on ne hodi zraven, ker pač ni tak tip človeka, da bi rabil tako žuranje. tko da žalostno, če imate občutek, da v zvezi ni več tudi takšnega norenja...


Za moj okus si super tole napisala...sploh tisto odebeljeno...tako da nimam kaj več dodajati

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov