Prvi in edini?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 22. Feb. 2008 13:36

mhm sprašuješ če se moreš znoret?:) ja to je odvisno od vsakega posameznike! prva ljubezen....ja sem mela resno zvezo pri 16 začela in pri 19 končala, ker je ugotovil da me ne ljubi več! ja pred enim letom, ko se je to zgodilo tega nisem znala razumet!pa mi je kolega reko, da zaj pa se bom lahko znorela, in bom potem našla pravo ljubezen, pa jaz njemu, da se ne rabim znoret, ker sem preveč resna za te zadeve! :) ja pred enim letom, sem tako razmišljala, danes...je vse drugače! bivšega razumem, da ni mogel vztrajati v neki zvezi, v kateri ni čutil ljubezni, in da je pač blo najbolše da sma končala! pa sem tud mislila, da je pravi in ednini za mene! sam ni! no torej, hočem poveat, da zdaj lepo uživam samski life, čeprav včasih pogrešam nekoga ob sebi, sam takrat rufnem kolegice! :) no čez 10 mescov sem ugotovila, da se morem znoret! čeprav sem prehitro postala zrela, mi je še vedno manjkalo tisto norenje ob vikendih - pol pa pogledam, kam pa se te naj dam s kolegicami, če smo vse samske,drugam ko pa na drink pa malo za plesat!? trenutno mi tak ugaja in verjamem, da mi bo nekoč uspelo najt tistega pravega, do takrat pa bom uživala!

zaj pa kaj si ti želiš...če fanta iskreno ljubiš, in veš da je tisti pravi, potem je resnično brezvze ga pustit in it uživat samski life.ker lahko ugotoviš, da to ni kaj hočeš in ga boš htela nazaj, pa bo prepozno! trenutno uživaj v tem kaj imaš, in bo tako ali tako čas pokazal svoje! če vama ne bo ratalo, bosta pač končala! sam če ti gre pa drugi po glavi....nevem tu pa neke ne štima!sama veš kaj čutiš in pač uživaj v trenutku!

joj, sem ga zabluzla! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 22. Feb. 2008 14:35

Js imam tut prvega in resnega fanta, prav tako sm js njegova prva. Nimam pa čist nobene želje po tem da bi bila še s kom drugim. Če kaj zamujam ne vem in me niti ne zanima (v smislu "norenja" / sexa z večimi). :)
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 22. Feb. 2008 14:53

no jaz ne prakticiram norenja v smislu, sex z vsakim ki pride mimo! ker avantura tudi boli,če so čustva polek! no to je za drugo temo! mislim norenje v smislu, da hodim z dvema kolegicami (obe samski) ob vikendih ven,in ga malo zaplešemo in flirtamo! če kaj rata, rata, če ne pa se tud ne sekiramo,ker se tak zavedamo, da tistega pravega v diskaču tak ne najdeš! :) v glavnem uživamo life na polno, ko pa mamo probleme pa si pomagamo!
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 22. Feb. 2008 15:43

študentka20 napisal/-a:no jaz ne prakticiram norenja v smislu, sex z vsakim ki pride mimo! ker avantura tudi boli,če so čustva polek! no to je za drugo temo! mislim norenje v smislu, da hodim z dvema kolegicami (obe samski) ob vikendih ven,in ga malo zaplešemo in flirtamo! če kaj rata, rata, če ne pa se tud ne sekiramo,ker se tak zavedamo, da tistega pravega v diskaču tak ne najdeš! :) v glavnem uživamo life na polno, ko pa mamo probleme pa si pomagamo!


meni se zdi, da se še zmeraj lahko tako znoriš, kot si ti opisala, četudi imaš fanta... joj toliko besed mi zdaj leti po glavi na to temo, da sploh ne vem kako naj napišem, da me boste razumele... :)

pač mislim ,da punca ki ima fanta ni prikrašanja za take vrste žur, če ima porihtane stvari s svojim dedom... če ga namerava prevarat, ga tako ali tako bo, te pa če ji on skoz diha za ovratnik, al pa jo pusti, da skače naokoli... če pa je punca resna in se zaveda, da imata s fantom resno zvezo, pa ne bo ...ne vem... par let zveze vrgla stran, zato da se bo eno noč z nekom zažvalila...

toliko bi moral vsak pri sebi poznat svojega partnerja in mu zaupat, če pa si v strahu, da boš že po prvi noči, ko boš partnerja pustil na žurko ga izgubil, potem pa to za mene ni resna zveza...

bad je recimo kakšen alkohol, in se zna zgodit, da včasih narediš nekaj, kar potem obžaluješ...

če pa si želiš razširit obzorja v seksu, pa pomeni to, da očitno zdaj nisi zadovoljen.... ker če bi bil, potem si se zavedal, da drugje ne bo nič bolše, da je lahko še samo slabše...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
bonboniera
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 2. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bonboniera » 22. Feb. 2008 16:07

menim, da so tvoji pomisleki dost resni, če ne, nebi pisala sem.

to, da je nekdo drug vzbudil v tebi ista čustva kot tvoj na začetku, je zaskrbljujoče. če bi tvoj fant v tebi vzbujal lepe občutke(seveda ne tako nore kot na začetku), potem tu nebi bilo težav.

mislim, da moraš poslušati samo sebe, tako se boš najbolj pravilno odločila.
nikoli ne veš, koga še vse srečaš v živlneju :wink:
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 22. Feb. 2008 16:07

srčica: ja se to si napisala prav ja! saj sem tud, ko sem bla v zvezi hodla ven s kolegicami, sam zaj drugače na to gledam! :) kar se varanja tiče, je tak jasno da če ma kdo namen, lahko to nardi za prvim ovinkom! v glavnem se strinjam s tabo, samo da ti to žuranje prakticiraš v zvezi (no če ga), jaz pa va samskem lifu, in imam tako malo več svobode, da lahko izbiram s kom ga bom zabluzla! :)
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 22. Feb. 2008 16:30

ja študentka 20... res je, ti izbiraš, jaz sem že izbrala.. obe pa se napleševa do sitega :D vglavnem žuraš ga lahko samski al pa zaseden :)
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 22. Feb. 2008 17:17

Js sm nekoč misnla, da sm u prvo trofla love of my life ... dons vem, da sm dejansko sam mislna :D .

Ne rečem, biu je dečko prve klase, nauču me je marsičesa, dou mi je marsikej, mela sva se rada in blo nama je lepo. Kako bi blo z nekom drugim, takrat nism razmišljala. Ni blo želje, ne potrebe. Ko se je pravlca naenkrat končala, sm nardila use, da bi ga dobila nazaj, kr sm se u usej histeriji in agoniji prepričala, da je on en in edini, da z nikomer drugim ne bom doživela trenutkou, za kerimi sm jokala in ljubezni, u kero sm verjela. Po dveh letih in nekaj nesupešnih zvezah sm ga prebolela.

Od takrat sm spoznala kr neki fantičeu, delila pojslo z nekaterimi od njih, doživela takšne in drugačne trenutke, se zajlubljala in odljubljala, kregala in smejala, bla zadovoljena in razočarana ... Na trenutke me zaboli, ampak use to je del moje mladosti, dele mene, mojega doživljanja sveta, pridobivanja izkušenj in grajenja moje osebnosti. In mi ni žou. Ni mi žou, da se je takrat končal, kot se je in da sm dobila prložnost spoznavat ... nove ljude, nove navade, nove užitke. :)

Kakorkoli se boš odločla, moraš vedet, da konec enega, prinese začetek drugega. In tut če prvi (p)ostane zadnji, to ne pomen nikakršne izgube, ampak zgolj dejstvo, da si že u prvo najdla tisto, kar s(mo) nekatere iskale leta. :wink:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 22. Feb. 2008 17:18

[quote="študentka20"]da tistega pravega v diskaču tak ne najdeš! :)

Zakaj, da ne :?:
Jaz sem vse tipe spoznala v diskaču.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 22. Feb. 2008 17:27

sanjaanja napisal/-a:
študentka20 napisal/-a:da tistega pravega v diskaču tak ne najdeš! :)

Zakaj, da ne :?:
Jaz sem vse tipe spoznala v diskaču.


pa je bil kateri od njih THE ONE?
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 22. Feb. 2008 17:57

če tko razmislas pol zihr ni use uredu..in najverjetneje on i tisti pravi zate. nevem probi se pogovort z njim in mu povedat kaj cuts..
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 22. Feb. 2008 18:39

sanjaanja napisal/-a:Jaz sem vse tipe spoznala v diskaču.


Ja, sej, poudarek na množini. Ti tipi so zdaj vsi bivši. Le zakaj? :roll: :D
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 22. Feb. 2008 18:47

miteq napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:Jaz sem vse tipe spoznala v diskaču.


Ja, sej, poudarek na množini. Ti tipi so zdaj vsi bivši. Le zakaj? :roll: :D


sem glih mislila rečt.. povdarek na TIPE, ne tipa :D
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 22. Feb. 2008 22:11

moja kolegica je od osnovne šole hodila s tipom, ki pa jo je po koncu sredne šole pustu (en let je starejši od nje-4 leta sta bla skupi). za oba je bla to prva zveza in on je ugotovu, da "se mora znoret". :?
(pa da ne govorim o tem, da je ona mogla v tistem tednu popravt še 4 predmete, če je hotla letnik zdelat)
ampak je model hitr ugotovu, da je naredu velko napako
po pol leta ga je vzela nazaj in sta zdj že 1 let spet skupi, še bl srečna k prej...
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 22. Feb. 2008 23:12

Nikol ga neb vzela nazaj, če bi reku d končava kr se on mora znort oz ga zanima kako je bit samski in kako je drugje.. pol pa pršu nazaj " napako sm naredu". To bi blo isto kt, da bi mu pustila, da me pač prevara ene parkrat, da vid kako je drugje pa pride nazaj k men.. ni šans.. mel si pa si izgubil, žal.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov