Prva ljubezen

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 10. Okt. 2015 10:18

hayley napisal/-a:plus za moje pojme, če je nekdo copata je copata vedno, ne glede s katero žensko je.

Motiš se. Tisti, ki smo imeli tako izkušnjo, smo se iz nje tudi nekaj naučili in v bodoče tega ne ponavljamo.
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 10. Okt. 2015 13:28

@MarijaNana: Ko sem rekla, da je bil copata, sem mislila na to, da me je vedno pustil samo, če mi je kakšen pijanec ali težek tip težil. V takem primeru je šel raje stran, se skrti, kot pa da bi mi stal ob strani.(šlo je za teženje, ko sva imela skupno stojnico na nekem eventu). Takrat so mi na pomoč raje priskočili prijatelji ali prijateljice.

In nič se ne opravičujem, samo dejstva govorim, kakšna so bila. Samo informativno sem vprašala, kakšen odnos imate ostale s svojimi 1. bivšimi fanti, ker me je ta scena res šokirala.
Zadnjič spremenil BlackLotus, dne 10. Okt. 2015 14:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Okt. 2015 13:58

Jaz sem bila s svojim prvim fantom ful dolgo in sedaj nisva več v stiku. Nimam nobene želje, da bi se slišala in dobivala z njim. Pa ima recimo tak poklic, da bi mi kakšen nasvet iz njegovega področja kdaj prav prišel, ampak bom rajši koga drugega našla, da mi pomaga.

Mi sploh ne pride na misel, da bi ga samo zaradi nekih nasvetov kontaktirala. Mogoče enako razmišlja tudi tvoj bivši.
Uporabniški avatar
Alissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Alissa » 10. Okt. 2015 15:36

Tega je že ohoho let ... ampaaak pravijo da prve ne pozabiš nikoli.. Sicer je moj prvi fant bil pri 16ih , se še spomnim tistih metuljčkov v trebuhu, lupčkov itd :D Ja itak ima vsak bivši ali sedanji pluse in minuse ja kdo pa jih nima... Je pa včasih fajn malo brskat po spominih in kakšno je blo razmišlanje prej in zdaj ko imaš že familijo recimo. Fajn tema btw :ja:
Sometimes i feel like giving up ,then i remember i have a lot motherfuckers to prove wrong.
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 10. Okt. 2015 15:43

haley napisal/-a:Jaz sem bila s svojim prvim fantom ful dolgo in sedaj nisva več v stiku. Nimam nobene želje, da bi se slišala in dobivala z njim. Pa ima recimo tak poklic, da bi mi kakšen nasvet iz njegovega področja kdaj prav prišel, ampak bom rajši koga drugega našla, da mi pomaga.

Mi sploh ne pride na misel, da bi ga samo zaradi nekih nasvetov kontaktirala. Mogoče enako razmišlja tudi tvoj bivši.


V mojem primeu ni šlo za iskanje nasveta. Želela sem slisat samo "ja, to je ta firma, pri kateri sem delal pod tvojo napotnico" in bi bilo to to. Drugač niti pomislim ne, da bi ga kontaktirala za karkoli drugega.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 10. Okt. 2015 16:30

^^Ja saj sem razumela kaj hočeš povedat. :)

Samo očitno mu ni do tega, da bi ti kakorkoli pomagal, pa naj bo to nasvet oz odgovor na tvoje vprašanje. Žal tako je...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Okt. 2015 20:22

Sej to ..otroci.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov