Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Apr. 2023 5:38

- Da je zaenkrat moje fizično počutje vse v redu, nimam ne bolečin križa ne nič, kar nekatere imajo, utrujenost verjetno še vedno večja kot normalno, je je pa mogoče vsak teden malo manj, ampak, dosegam pa tako hitro neke ekstreme s kilogrami, da jih po moje kar nobena, ki je v isti fazi ne. Se bom očitno mogla s temi kilogrami borit do konca. Sem kar dobila ob dopolnjenih 4 mesecih že 9,5 kg od začetka, glede na to, kaj mi je vaga danes zjutraj pokazala, sem pa mogoče včeraj malenkost več jedla in 2kg več imam od prejšnjega vikenda.. in zgleda, da če bo šlo tako naprej bom gladko dobila minimalno 20- 25 kg do konca nosečnosti. Ok, če dobim 18 kg, mam na koncu nosečnosti isto kot prijateljica, ki je zdaj rodila, pa je sicer še ene 4 cm nižja od mene.

- sem včeraj popoldan prišla še do staršev, nekaj šla mimo tvja in vidim malinco in njenega na tvju, potem začne moja mama komentirat, da njej yglda spet noseča. Meni sicer ne, ne vem, lahko da samo moja mama tako ocenjuje ljudi, za moje pojme je pa ona že prej bila taka pred nosečnostjo, ne najbolj suha. Ne vem, pa koliko časa bi bila noseča, če bi bila, najbrž ravno nekaj takega kot jaz, ko si na meji, da se kaj vidi ali ne. Čeprav po moji oceni ima samo ona že normalno tako postavo, da ni čisto suha in ni ravno od nosečnosti... zdaj me to malo bolj zanima, ker bom mogoče šla na nek dogodek-predavanja v njenem sklopu.

- nismo na koncu njegovim nič povedali, je bil nek tak uizi vajb, da noben po moje niti pomislil ne bi na kakšno tako novico.

- morem zdaj pa telovadit, ma kar motivacijo zgubim, ko vidim kolk kg več mam, trenutno delam neke bolj v izi vaje/challenge, ma je pri vsaki telovadbi poznat, da imaš 10 kg več kot prej pismo...
- drugače v teoriji razumem, kje naj bi se čutilo premikanje otroka in vse, ma imam v resnici še vedno občutek, da sem samo debela in se redim, ne da bi bila noseča (se pa tudi glede n anosečnost preveč redim seveda)
- ta ultrazvok spet imam šele čez točno faking 7 tednov, ker so mi že toliko pozneje kot je normalno, ga dali, mogoče mi bo naredil moj med kakšno nočno, če bo čas naslednjič, kar sam ultrazvok... :lach: Pa še on ga dejansko še nikoli ni videl na ultrazvoku, je bil z mano samo na pogovoru za genetiko, na nobenem drugem dejanskem pregledu do zdaj. :/
- je dojenček od prijateljice totalno črn ,po možu in v obraz možu podoben, njej nič, ki je svetla. Bomo vidli kaj bo pri nama, ker moj ma tudi črne lase, js sem imela pa vsaj v otroštvu in mladosti bolj svetle.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 10. Apr. 2023 11:12

* Ob sprehodu v naravi mi je naposled vendarle kapnilo (verjetno ne prvič)
* Navezanost je tisto kar išče folk in zaradi česar je v odnosih
* Tudi jaz iščem navezanost... skozi napačne stvari kdaj
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Apr. 2023 18:53

- madona ni srece s temi avti kupovanjem, sem zdaj ze 2. Skoraj vzela, moj nekje vidi, da naj bi imel ze 8 lastnikov :nein: . Pa ogromno casa gre za to kupovanje in voznjo na razlicne konce Slo.

- cudez! Po 9,5 kg viska se vedno lahko oblecem ter zapnem moje 36 stevilke kavbojke, ampak zgledam pa pred ogledalom tako okrogla v boke pa stegna se na vrhu ze/ skoraj stikajo, da si nism prav nic vsec s temi okroglimi nogami. Sem pa prej nosila za skoraj 1 st vecje kavbojke, sem bila v resnici bolj 34 kot 36, sam sem hotela biti raje bolj komot.
- se mi zdi, da se je mali danes premaknil okrog 15 - 20 x ze, sem nehala stet nekje pri 12, se je zadnje 3 dni vsak dan premikal oz tako, da sem jaz cutila, premika se ze skos...

- joj sem ze mislila d ase zadnjic vozim s prevozom, da bom kupla nov avto jutri, pa spet problemi, se ze cudno pocutim s tem trebuhom nosecniskim na prevozih, pa med mularijo studentsko :/
-poleg mojih prevelikih kg je plus, da imam kozo tako ok, da lahko ze cist brez skrbi grem kamorkoli ven brez makeupa :)
- me zdaj prav firbec, ce je ta malinca res ze v 2. Noseca ali moja mama kar vsem, ki niso cisto suhe pripisuje nosecnost. :lach:
- madona je ford fokus karavan novejsi model fajn za se vozit notri, bi ga tudi jaz kupila, ce bi si ga lahko privoscila.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Apr. 2023 15:44

priznam,
- da a samo jaz vidim POVSOD oglase, kjer folk podarja ali za drobiž daje opremo za majhne otroke, dojenčke? vozički, sedežki, oblačilca, igračke, pedalniki, tricikli za vse možne starosti?? ali so vsi starši tako fini da se jim gnusi imet karkoli iz druge roke? noro, res.. samo od tega kar sem videl samo v zadnjem tednu bi vsaj 3 froce preskrbel.
- da mi je zoprna ta hinavščina, povsod pritoževanje o draginji, o onesnaženju, hkrati pa brezglavno potrošništvo in smetenje. očitno živimo v veliko predobrih razmerah, da bi znali karkoli cenit.
- da sem sit tega čudnega vremena, ni ne mraz, ne toplo, ne sončno, ne deževno, samo ta zoprn veter je pa ves čas :P
- da se mi zdi, da me lajf vedno drži v neki stabilnosti.. če se zgodi kaj slabega, se zelo hitro vse popravi, če delam na nekem napredku, pa se pojavi kup enih neverjetnih naključij in ovir, ki vse preprečijo ali zelo otežijo.
- da je nova služba super in točno to, kar sem pričakoval in si želel. si pa želim da bi mi ostalo več energije za ostale stvari, sploh ker je ob istem času prišla še ena obveznost.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Apr. 2023 16:07

- vozicki in podobno se prodajajo kar po nekih standardnih cenah za rabljeno opremo, kolikor jaz vidim v fb skupini, se pa ne poglabljam prevec v cene ker vozicek ze imava, ostalo bova pa nakupovala kasneje.. Midva sva sicer vozicek pa neko nosilko dobila zastonj od njegove kolegice..

- ne bi imela nic proti ce bi se avti tako prodajali po simbolicnih cenah. Sem v enem clanku vceraj brala, da naj bi bilo povisanje rabljenih za 30%. Potem pa moj tata meni tezi, da kaj pretiravam, kako je drago, da so sle cene samo za kaksnih 6%gor... :roll:
- me prav zanima, kako se bodo pa njegovi starsi odzvali na novico in kdaj jim bo povedal.
- mogoce bo tisti moj avto le ok, mi je pa cist odleglo, da nisem rabila danes iti sama v Mb s prevozom ali kaksnim javnim prevozom urejat vsega glede novega avta prepisa, pregleda in miljon stvari, zaradi teh dilem vceraj in gre naslednjic on z mano in me on pelje, da bom veliko bolj komot, kot bi bila, ce bi sla sama danes brez lastnega prevoza na nevemkoliko koncev..

- premlevam veckrat al koncat terapijo ali kolikokrat se iti ali kaj narediti.. da mi ne bo prevec denarja pozrla.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Apr. 2023 16:39

- mi je mučno opremljanje stanovanja; jaz bi vse takoj, nič zbiranja in primerjanja. Pa zdi se mi, da opremljanje je užitek šele takrat, ko finančno že skoraj nimaš omejitev, kaj zbrat in ti ni treba iskat vedno najcenejših opcij, ki najboljše zgledajo. :D ok, saj je nek iziv, ampak fak se mi ne da :D
- največji užitek mi je zbiranje barvne palete, za vse ostalo bi pa nekoga drugega, ki bi mi to delal
- če bi imela na voljo kolikor keša lahko, bi si definitivno najela notranjega oblikovalca in bi samo rekla 'to ja/to ne', ker se mi zdi da primerjanje in iskanje požre cele popoldneve
- ne vem, kaj bo s to kuhno na koncu, če bo do maja zrihtana bo že uspeh, ampak zdaj pa res ne smem več zavlačevat
- zavese so pa izpadle res dobro, velik boljš, kot sem mislila
- komaj čakam, da prispeta lasulji, ki sem ju naročila, ker če mi bosta všeč, potem je mogoče čas, da končno zamenjam pričesko
- ima ta forum toliko spama od nekih x uporabnikov, da je že res nepregledno vse
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Apr. 2023 10:11

- bom spet imela cca 1h30 min pot do terapevtke, ker sem brez avta :/
- hvalabogu, greva najbrž iskat ga v petek, za to ceno res kul deluje, una dilema od prej mislim, da je razrešena
- mi je prav nerodno tega prodajalca skos klicat, ker zdaj misli, kot da ga imava za nekega zločinca ali da misliva da laže, samo nek splošen pregled oz malo bolj podroben pregled pa le morava opravit prej

- se mi prav ne da z mojim dajat kater avto mu je ok, kateri ne, so njemu dobri samo karavani in enoprostorci, vse ostalo je premajhno kao za avtocesto. Meni enoprostorci in/ oz. ti dvignjeni sploh niso všeč, ampak on zdaj vztraja, kako je to bolj varno, če je dvignjeno, če se otrok notri vozi, in tudi midva po avtocesti blabla... tako da bom vzela tega enoprostorca, čeprav mi v resnici niso všeč. :D Samo, da bom imela mir, sej bom pa občasno tudi njegovega karavana vozila, ko bom mogoče rabila manjšo porabo za večje razdalje...

- morem pa pazit, da ne bom glede vsega preveč popustiljiva, tudi za otroka mu nobeno ime ni všeč, ki ga jaz predlagam in bi samo po svoje dal.. Sej drugače pa za ta spol tako ali tako nimam posebnih idej za ime.

- zdaj že on ne ve več sigurno, ali bo ostal v prejšnji službi ali šel v Lj, če bodo tam vztrajali, da podpiše neko pogodbo, koliko časa more ostati v tisti bolnici po izobraževanju, v Lj pa niti ne bi rabila dveh avtov, ampak js rabim zdje avto, bom že potem prodajala, če se ne bo nujno rabilo dveh...
- imam že neke sanje o avtih, kako vozim nek avto in ne dosežem bremzo, ker je predaleč in se ne morem vstavit pred rdečo..

- mi dve prijateljice govorita, kako naj se ne sekiram glede kil, onidve sta pa v resnici na koncu nosečnosti šele pridobile toliko teže kot jaz že po 4ih mesecih. Res ne vem, a se folk tako pazi, da ne dobiva teže ali sami od sebe ne dobivajo... Sta pa resda imeli same punčke, ampak mislim, da spet ni taka razlika oz je ni glede tega, kateri spol nosiš.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 12. Apr. 2023 14:28

- ugotavljam da sem preveč kil zgubila :( nič mi ni več prov zdaj pa študiram a se bolj splača da grem po nove obleke al da mal več jem?
-sem vesela da odkar so mu zmanjšal je v večji meri nazaj :) res me je skrbel da bo pač rezultat vsega skupi da ne bo nikol več isti, pa je še vedno velik upanja
- na živce mi gre da se ne segreje mal bolj, jaz bi se res mogla preselit v trope ker ta hlad res ni zame
-smo neki čudnega pil v ponedeljek da me še danes glava boli pa nimam načeloma mačka ampak tole pa res ni blo kul...pomoje so nam kar etanol nalival al neki
- se ne morem delat spravt bi kar mal posedala pa v luft gledala :mrgreen:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Apr. 2023 21:23

- Sem začela ponovno z eno navado, ki sem jo imela pred nekaj leti, pri cca. 25 in 26, ko sem hujšala. Omg me je prešinila misel, da zdaj se mi starost 25 in vse kar je manj sliši kot eni bejbiji. In to je gledanje yt videov Cheatdays, ko si lačen zvečer, ampak ne smeš več jesti in ti da neko potešitev, da gledaš hrano. :D

- sem si zdaj malo oddahnila, ko je ena punca, ki mi deluje taka bolj huda in precej urejena rekla, da se je zredila pri prvi in drugi nosečnosti po 22 in 20 kg. :D In da se da zgubit, če delaš na tem. Edino malo mlajša je bila od mene takrat, ampak ajde. Pa ena druga je tudi rekla, da ji je ta izguba teže po porodu kot nek tak del journeya, kar štekam na nek način in se zdaj manj sekiram glede pridobivanja teže. Samo sem posebi alergična, če dobivam težo in maščobo na predelu nog, bokov... Pa vse to menjavanje oblek in da rabiš druge/ nove obleke je tudi sitno.
- si ful ne predstavljam, da imaš kar nekega otroka na enkrat.
- ma že prav sanjam, kako bom jutri zjutri vzela čokoladen rogljiček in kapučin za s sabo, komaj čakam :hearts: No, če mi bo ful pasala črna zelo zgodaj, pa črno.

- waw, ena je napisala besedo pašta in ne morem verjet, kako mi je bilo na začetku slabo, že ob tej besedi ali ob slikah pašte, ko sem kakšne recepte gledala, to je noro.
- so bili tako dobri tisti čevapčiči v lepinji, čebula in šobska prejšnji vikend, da mislim, da mi je ta hrana še boljša od pice
- sem danes spet samo jogurt in sadje jedla za večerjo. Ugotovitev je, da je jogurt od hoferja 1,3 bolj okusen od šparovega.
- si morem pripravit keš za jutri, da ne slučajno pozabim zjutri, ma se mi ne da ven iz postle.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Apr. 2023 19:34

- Sva skregana. Maš zdaj prav krivo vest, če si skregan, ko si že noseč al iimaš otroke, kot da zdaj pa ni več potiu nazaj in ne smeš več bit, drugače si pač nek zbolejenec.

- ahhh ja te kile, se bom zdaj čez vikend pri starših spet zvagala, bibilo kao normalno, da bi dobivala po pol kg na teden, ma js sm skor stoprocentna, da imam več kot pol kg več od prejšnjega vikenda. Se neki trudim manj jest, par dni sem šla lačna spat. Dns sm se pa najedla po tej noči s premalo spanja, vsej vožnji in vseh kolobocijah in čustvenih pretresih...
- drgač se je pa čutlo premikanje otroka zdaj že vsak dan od nedelje naprej.

- sem vzela avto, kljub temu, da je on na koncu rekel, naj ga ne. Ampak tata mi je reku, naj ne cincam in naj nekaj vzamem, ker bo lahko itak z vsakim kaj narobe, pa ena prijateljica tudi, da pri rabljenih, nikoli ne veš kaj bo. Po drugi strani sem pa pod pritiskom, da me bi mogel on voziti in čas zabijati še nevem kolko z mano, medtem ko se more učiti in veliko ur delati in tudi on mi pol na koncu očita, da nič ne vzamem. Je pa že bil na servisu po eni uri vožnje odkar bil kupljen, ampak mogoče, da ni tudi nič večjega narobe z njim, sam več časa na avtocesti ni bil pred mano in se rabi še mal navadit..
- so pa vsaj ful prijazni in fajn na tistem servisu

- ful sem zmatrana
- mam naslednji teden že zabukirano psihološko testiranje, zdravniški, pa en servis (in terapevtko, mogoce predzadnjic, bom vidla) upam da servis ne bo preveč drag. Sem pa že bila pa pri eni drugi firmi prvič v lajfu na psihološkem testiranju isto, 2 tedna nazaj.
- jutri se pa najverjetneje vidim s kolegico, ki je rodila, morem še neki ji kupit pa še ne vem kaj.
- ups, ful sem agresivna in dam jezo ven iz sebe, ko me nekdo ali neke besede razpizdijo, ene punce pa pišejo kao so čustvene in da pogosto jokajo, js sm mogoče 1x od začetka tega leta po moje, ostalo pa znorim kolikor je možno, ko me nekaj sprovocira.
- Me imajo očitno vsaj mačke rade, če za med ljudi nisem. Mi je zdaj na zadnje, ko sem bila šele 3. pri njegovih starših, kar ena njihova mačka se usedla v naročje, sama od sebe skočila name in pol kar ostala tam..
-sem hvalezna, da imam mamo, ki jo lahko kadarkoli poklicem in povem probleme. Sta sicer starsa vsaj v pogovoru z mano in v odnosu do mojih problemov oba taka vedra, nonsalantna, v izi, pozitivna, saj bo vse v redu... medtem ko je on strasno negativen in hitro nek stres in paniko povzroca se meni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Apr. 2023 15:10

* Tale tip od hayley me mal spominja na sebe do svoje (prve) bivše... kolerik, perfekcionist, "psihič?"
* Sej zdej k nism v vezi mi je simpl nakladat kak cukr bi bil v vezi, ker verjetn ne bi bil... z eno se grem sexting že nekaj časa občasno, nama kar gre (upam, da je ženska, ker je res sam sexting)... pol mi pa da čaka loverja in naj jo ogrejem... japaja, so mi čustva privrela ven, pa sem se umaknil... torej ljubosumje - 1x mi je en nakladal, da ljubosumje je smrtni greh... ker ga je skrbel, da bom še kak izpad imel oz. bo kak incident :twisted:
* Tud meni je všeč, da je hayley kar kupla avto... sam da nauš na koncu ugotovila, da bi blo bolš, če bi od mene kupla :twisted: :roll:
* Pa to da avte obravnavate kot da majo dušo... to je krneki... se pa spomnim enga kolega, ki je tud tko "personaliziral" avto... če je vajen da se vozi po avtocesti... nič ni vajen
* Ha moram, iti nimam časa do konca napisat...
* Sm pa smotan... pr eni imam šanse, sam je mal stran, je pa edina ženska ki mi daje chatting pozornost
* Pol z eno neki "dejtam", no sam 1x sva... ma neke blokade do mene, kdaj pa simpatije... pa se mi ne da s tem ukvarjat... zakaj ni ta toliko zainteresirana kot tista alinejo višje? :roll:

* Drgač sm res nek pubertetnik... zdaj sta vsaj 2 se delno ogreli zame, sam spet hočeta mojo dušo... jaz bi pa imel 3 hkrati... tko brez obveznosti... žuri, seks, kosila/malice/večerje, ples... sam to bi? :oops:
* No nism še tam, daleč od tam sem... :roll:

* Drgač pa lih včeraj sm ugotovil, da dobrega sexa v lajfu sploh še nism mel :(
* Recimo da sexting pa bil je dober... - ampak sam s to eno :mad: :evil: (drgač je baje debela in ni neki seksi)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Apr. 2023 16:19

- Moj ni prav kolerik, ampak govori take zelo zajedljive stvari oz ena prjateljica je rela enkrat' zaničvalne'? Ni glasen, sem drugače jaz bolj glasna, ko ponorim ob določenih izjavah, ko mi je preveč.. Tudi moja mama se strinja, da je preveč negativen.

- mojemu kupljenemu avtu, govori, da sem kupila gnilo jajce. Staršem se pa zdi zelo v redu, lep, zelo prostoren.. Določena fora je, da za tako cen in pri zdajšnjih cenah pač skoraj ne moreš dobit brezhibnega... tako da bmo vidli s časom, kakšno napako ima, ali ga je samo za zvozt malo po ac..

hayley napisal/-a:
- ahhh ja te kile, se bom zdaj čez vikend pri starših spet zvagala, bibilo kao normalno, da bi dobivala po pol kg na teden, ma js sm skor stoprocentna, da imam več kot pol kg več od prejšnjega vikenda. Se neki trudim manj jest, par dni sem šla lačna spat. Dns sm se pa najedla po tej noči s premalo spanja, vsej vožnji in vseh kolobocijah in čustvenih pretresih...

- aleluja :flehan: Trud je viden, sem se zvagala enkrat random dopoldan in imam samo 0,3 kg več od prejšnje nedelje zjutraj na tešče. Mogoče bi na tešče imela še kaj manj.

mmm napisal/-a:
* Pa to da avte obravnavate kot da majo dušo... to je krneki... se pa spomnim enga kolega, ki je tud tko "personaliziral" avto... če je vajen da se vozi po avtocesti... nič ni vajen

:lach:

- Se je danes ena od cimer pritožila, da sem prezgodaj zjutraj sesala po stanovanju, oz bolj po svoji sobi sem, imam že občutek, da se vsak teden katera kaj pritoži in prav s strahom odpiram tisti skupni chat, kaj bo pa zdaj...
- on pa dežura cel dan in noč danes in mi že cel dan ni pisal nič oz od včeraj popoldan, se počutim, kot da sem samska. :D Paše malo miru pred pritoževanjem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Apr. 2023 19:13

* Vem, da sta še frišna v vezi, ampak to mi ni všeč oz. me mal skrbi, da sta se skregala sam zato oz. se je baje on skregal, ker nisi kupila avta kakršnega je on želel. Oz. on itak ti ni našel avta, niti ni nič soprispeval.
* Upam, da zgladita tale nesporazum in da ti bo avto nekaj časa dobro služil :wink: :)
* Lepo je končno brat, ko praviš, da te starši podpirajo :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Apr. 2023 19:30

- nene, ni zato, je obnašanje skozi cel dan. On ravno noče, da dam preveč odgovornosti nanj in pričakujem, da bo on zbral in zdaj se vsakega očitno je bal vzet, da ne bi bil on kriv, če se mi hitro pokvari... in pol morem to njegoo živčnost prenašat. Drugače jaz sem avte iskala, mela en izbor 3 al 4, tega, ko sem ga zdaj vzela ni bilo noter, je bil bolj med enimi mojimi 7 najdenimi, je pa on predlagal, naj grem tega pogledat

- na sploh sem pa njemu ustregla, da sem enoprostorca vzela, kr meni so grdi, pa ni mi všeč na višjem sedet... do zdaj vsaj. Jaz bi najbrž sama vzela tak avto navaden, srednje velikosti, kot imajo starši... samo je za njegove pojme premajhen in premalo varen za avtocesto
- ja do zdaj mi je pisal... o tem, da je mačka verjetno čutila, da sem noseča, ker se je vame vsiljevala :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Apr. 2023 12:24

Sarissima napisal/-a:-
- ne vem ali se veselim 2 pogovorov ki nas čakajo za vikend ali me je groza. vem da se bo situacija za nekaj casa spremenila, ampak ne vem ali na boljše ali na slabše.


Sem vesela, je šlo oboje gladko, in ena velika teža mi je padla z ramen ko smo to opravili :hearts: .

- ležerna nedelja.
- da me včasih reeees jezi kako imamo različne poglede z najbližjo klapo. v 90% časa ni problema s tem ampak občasno mi gre pa res na jetraaaaa. recimo koncept vikend izleta - midva sva navajena da se zjutraj najemo in se gre za cel dan nekam. ali pa biti to ne, vstaneš, spakiraš za sebe in otroka, na poti postanek na kavo in v pekarni za zajtrk, izkoristiš dopoldne, kosilo nekje zunaj in popoldne kar si pač imel planirano kot "razlog" za izlet (obisk, dogodek, bla bla). danes se ob 11h spomnijo da morda bi pa popoldne šli na festival čokolade v Radovljico, dobesedno za 1-2 uri. pa kako se ti ljubi vozit samo za to da tam plačaš vstopnino za 1h, se malo sprehodis po festivalu in nazaj v avto sedet??? se moram prav opomnit včasih da pač nismo vsi isti in da moram razumet. kolikor jih mam rada, z njimi na potovanje ne bi šla :D oni pa verjetno ne z mano :D :D
- mi je malo žal da se je tako razpletlo z prvomajskimi počitnicami. ampak - toskana je še vedno krasna, ze dolgo nisem bila, komaj čakam italijanske dobrote in rustikalne b&bje. pojedla bom najmanj 1 sladoled in 1 rogljiček na dan, to je moj cilj. pa aperol špric ob sončnem zahodu nekje na terasi. nazadnje je itak važno samo to, sa nekam greva, skupaj :hearts:
- btw se meni samo zdi, ali vsi "mami blogerji" sedaj z otroci starimi cca 1 leto hodijo na dopust na Tajsko?
- lazanja bo (spet) za kosilo, ker smo včeraj pretiravali s količino mletega mesa :roll:
- parcela se nekaj premika if you can believe it. sicer še vedno nisem optimistična, ampak bomo videli.
- bova v kratkem tudi midva kupovala še en avto, verjetno poleti enkrat. našega starčka verjetno ni več smiselno popravljati :nein:
- je pa življenje z otroci reeeeees drago ko tako pogledaš. nimava slabih dohodkov, ampak ko plačaš vrtec in osnovne položnice za življenje ostane na računu kar solidna luknja :tot: da ne govorimo tiste mesece ko so "redni - izredni" stroški zavarovanje in registracija za avte, nove gume, kak nov nakup a la bela tehnika itd. decembra sem založila položnico za vrtec, tako sem placala skupaj 2 meseca, isti dan placala avto zavarovanje in cestnino pa še v tavelik nakup za cel mesec, kap me je ko sem mojemu razlagala da sem prisla skorajda do dnevnega limita prometa na kartici :rolleyes: če hočeš pa še našparat za nepremičnino recimo, sva sama prej komot dala 50%+ na mesec na stran, brez da bi se nam strašno poznalo, zdaj lahko samo sanjamo o takih zneskih :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov