Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Jan. 2023 20:19

* Jaz sm spet v situaciji, ko nimam nobenga za svoje love nasvete.
* U bistvu oprijemljivo gledano se mi nič ne dogaja, fantazijsko gledano pa si spet domišljam, da eni sem všeč in da ona meni je tudi (precej) všeč
* drugi podrčtan stavek se bere čudno, ampak točno tko je. Določene punce iz foruma vejo, da mi punce, ki je srečujem ful hitr postanejo všeč... ampak tud pol ko nič ni, me precej hitr mine... in en dan mi je ena ful všeč in đa best, drug dan pa se niti tega več ne spomnim :oops: :)
* To delajo leta & lajf, ki sem ga živel predvsem prejšnje leto :oops: :)

* No zdele si po Tinderju pišem z eno, ki bi za seks bila dobra, tud ure ko si piševa so tko da sva oba bolj na postli... sam ko se spomnim te druge, ki mi je všeč ugotovim, da tak tip osebnosti kot je ta druga bi imel, pri tej po Tinderju pa lahk pomislim, da sexala bi, ampak pol pa že ratam tesnoben od vsega skupaj :roll:

* Glavno mal mi je všeč in prav paše mi, da nobenga koraka ne nardim. Nekak se mi zdi, da če bi jo povabu na pijačo bi rekla NE. Imam neke komplekse s tem al tko zanič vabim na pijačo, to že od študentskih let...
* Najbolj bizaren primer je, ko je ena v študentskih letih na eno skupino hodla... po njej sem jo pospremil še malo... pol mi celo reče, da če bom jaz prišel, da tudi ona pride še na skupino. Pol jo čist nedolžno in lepo vprašam, če greva na pijačo... in reče čist obrnjeno... NE HVALA. Wtf?!?

* To sem takrat staršema rekel pa je fotr pametno doktorirano komentiral - še sedaj se spomnim - napačen pristop. Noja, saj sem jo samo na pijačo povabil. OK, lahk bi mal še pustil, da se videvava na skupini, pa bi jo pol ene tretjič, četrtič vabil na pijačo... saj sem jo čist lepo vprašal... še zej ne vem kje sem zajebal

* No zato tam kjer mi paše, se zadovoljim sam s tem da jo čist mal vidim, s kakim nasmehom, kratkim pogovorom... in nič ne forsiram... :roll:
* Sej živeti v fantazijah... je tudi fajn :) :D :cool:

* Po drugi strani v zadnji knjigi, ki sem jo bral (med marsičim drugim - ni knjiga o love nasvetih ali love psihologiji) piše, da si vsak človek mora ustvariti podobo o človeku s katerim hoče biti... in naj prav nič ne špara pri svojih zahtevah... poem pa itak energija, "čaranje" naredi svoje... da pride s tako osebo v stik
* In pač ko srečam tako nežno, ženstveno osebo, za katero čutim, da se prilega moji duši... no potem se to začne zlivati s to idejo in podoba začne postajati resnična. Zdej detajlov ne bi oz. ne bi ravno zdele javno začel naštevati teh pozitivnih lastnosti, ki bi si jih želel pri boljši polovici :oops:
* Ja in vem, da ko se bo bralo bom deloval zaljubljeno, saj tudi zdajle ko to pišem delujem zaljubljeno :oops:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Feb. 2023 12:57

- da omg, ampak speeeeeet sta mojadva bolana. in spet za vikend/počitnice. are you f* kidding me. v pon planiramo it na smučanje (še dobro da sem že drugič zahinavila sama sebi in nisem stisnila "buy" ko sem gledala letalske karte, ker smučat gremo lahko tudi s kakim dnem zamude, na letalo pa bolj težko).
prav Murphy ej, za jesenske počitnice je bilo isto.
- da sem awkward priča sodelavki, (s katero na novo sodelujemo) ob njenem res bolečem potovanju čez težave s plodnostjo/nosečnostjo. long story short - na splošno ne nekaj ful rada debatiram od otrok in nosečnosti (še o svojem), tukaj pa je še taka grozna in boleča situacija in nimaš keeeeej pametnega komentirat. ona pa se pomoje čuti dolžna da mi vse v detajle razlaga in pojasnjuje (verjetno zato ker ob njeni bolniški vse pade name). TMI zame osebno in sem že večkrat rekla da ni panike, da naj gre na dopust/bolniško, da se meni ne rabi zagovarjat in da je zdravje na prvem mestu. rabila sem to nekam napisat.
- pozitivna stran malček bolanega otroka - 2h dnevni počitek :lach:
- danes za kosilo - gromozanski kos pork shoulderja iz katerega bo pulled pork za danes in ziher še ene 3 meal prep obroke :hearts: odkar mam rada meal prep in mamo poln zamrzovalnik hearty&healthy obrokov vem da sem stara :D :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Feb. 2023 13:22

- so mi dali glede na ostale udeleženske v skupini prvi pregled na najbolj pozen možen termin očitno in ne vem še nič in še dolgo ne bom vedla nič
- mi gre na živce napihnjenost in zaprtost, se počutim kot kamela, ki shranjuje vodo v grbi, samo da js vso hrano, ki jo pojem zdaj že ful dni shranjujem v trebuhu

- moj dežura in sva vsak na svojih koncih.

- da imam zdaj od kroga enih 5ih prijateljic samo še eno nenosečo/ brez otrok, oz 2, ma tadrugo bolj redko vidim/ sem v stiku. Se mi zdi, da je tista ena zdaj že mal taka sitna, ali kot da bi jo nekaj iritiralo, da je ona brez in tko rada malo čez druge govori.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 05. Feb. 2023 17:13

- kakšno potovanje je za mano ! Sicer kratko ampak sladko :hearts:
- sem rabila tole vse skupaj da mi je vrnil mal upanja, sicer sem misla da bo bolj delovna pot pa je na konc blo bolj malo dela :mrgreen:
- sem sicer še kar mal potrta, ker so pač dnevi ko je in so dnevi ko ga ni, mislm da mu pa ful pomaga ker je en njegov kolega nazaj, jaz pač ne morem bit 24/7 najmočnejša opora
- si mislm da še kar večina ljudi ne dojame da je pač men tud ful težko, tud on ne...sicer se po navad s stresom dobr soočam kar on ve, mi je pa mučno ker so vse ampak res VSE skrbi na mojih plečih, jaz sam upam da bo kdaj možno da jih vsaj del prevzame nazaj..ok trenutno je še prekmal in ne pričakujem, me pa skrbi ko razmišljam za nazaj ko se ble sicer velik manjše skrbi in sem jih jaz iz nekega razloga prevzela in on tega sploh ni dojel kaj šele da bi kdaj jih vzel nazaj...
- res nočem da sem jaz za vse odgovorna v tem odnosu, ker vem da se mi bo en dan na tak način odtrgal.. ampak ja sem se dalec do tja
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Feb. 2023 16:24

* Da po eni strani sem si svoj social lajf sestavil nazaj (oz. ga prvič v lajfu sploh postavljam), po drugi strani pa ne vem, če si ga kdaj bom povsem :roll: :)
* Da u bistvu nad temi "starimi", ki jih imam, sem razočaran... in vsak dan bolj mislim, da je to razočaranje upravičeno
* Da še ne vem s kom se bom ta vikend dobil... če sploh s kom :twisted:
* Da sem tudi jaz končno v tistem moodu, ko mi ni samemu za zvečer zunaj hodit, sem raje doma za TV-jem... da sem se umiril do te mere, da mi je 1x na mesec hodit ven povsem dovolj in potem čutim kar nekaj utrujenosti od tega :)
* Če povzamem, to kar sem zgoraj napisal, pomeni, da sem se umiril

* Da me določene stvari morijo in da mislim, da bi jih moral urediti (tako ali drugače) na način, da bi potem bil pomirjen s tem

* Da je bilo včeraj zvečer lepo gledati TV... danes pa pospravljati in... kuhati :) :cool:

* Da so eni ljudje do mene v življenju (zelo) prijazni, sedaj imam v mislih zlasti 2 ženski... mi je všeč, ko se nekdo (po)trudi zame in me uči stvari, ki mi same od sebe ne grejo...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Feb. 2023 20:11

- Jooj, me živcira, ker preveč teže prehitro pridobivam. Pa še cigarete sem popolnoma odrezala in najbrž tudi to nekaj prispeva k večji teži, ker ti gre bolj za jest. Pa kave ne pijem več, ker mi niti ne gre/je ne morem.
Moja mama je sicer ful prijazna in mi govori da zgledam čisto normalno, da je normalno da pozimi malo več dobiš. Čeprav jaz sem zadnja leta imela celo pozimi malo nižjo težo kot poleti.
Še dobro, da so mi bile prej vse moje hlače št 36, malo prevelike oz mogoče celo za pol številke prevelike in so mi zdaj še vedno prav oz. mogoče celo že malo tesne.
- morem v naprej poskusit še bolj pazit, da bom manj jedla. Ma sem bila ful navajena zadnja 2-3 leta, da nisem nič rabila pazit koliko, kaj, kdaj jem, sem vse intuitivno in teža šla počasi še dol, sama od sebe.

- sem zaenkrat še vedno brez avta, ker mi je malo škoda denarja za kupovati avto, pa še cene so na vrhu. Starši me ful pumpajo, naj si že kupim nov avto, če sem neumna, kako mislim bit brez, on mi pa govori, da se mi ne splača kupovati, da pride ogromno stroškov potem, ko avto že imaš. Bom vidla še malo od lokacij in obveznosti v prihodnosti, če bom mogla ga nujno kupit. Sicer če bova živela na lokaciji po planu A, on pravi, da lahko hodi v službo peš, ker ima blizu in lahko js kdaj njegov avto uporabljam. No, če pa pomislim, 3je pari (Popravek - 4je oz 4 prijateljice), ki jih poznam, moje prijateljice in njihov mož, imajo tudi vsi 1 avto na par, ne vsak svojega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Feb. 2023 10:34

* Zivljenje se je kar fajn podrazilo, vam ne ?
* Noro drazje je vse napram lani

* Lani sem sicer negativno posloval, letos pa sem glede “zensk” priden in kljub temu komaj si kaj privoscim :oops:

* Na zenske za denar moram pozabit, ce zelim imeti srednjerocno vikend al pa ornk avto :cool:

* In hocem :!:

* Denar me boli in vse kar mi ostane je abstinenca. Pac vsaj en razlog za motivacijo, da sem “priden”

* Izkusnja z zenskami za denar je overall “grozna”. V 1 uri lahko izgubis vso premozenje. Je u bistvu rop na prefinjen nacin
* Energija na koncu slaba, sprostitev (dalec od tega sicer) ki slej ko prej vodi v odvisnost
* Nobene empatije, nikakrsnega socutja - tudi/zlasti z njihove strani ne

* Pac, droga

* Tezko se ji je/bo upret, ker vsaka droga ima tudi ekstazo, ceprav kratko.

* A pac odlocil sem se, da hocem v lajfu se kaksno materialno stvar zase, nekaj kar lahk primem in mi bo ostalo vec kot 1-3 ure

* Drug razlog je da vem da s tem nacinom ne zdravim nicesar. OK, dobil sem nekaj izkusenj, neki je vredno, a svojih psiholoskih predispozicij zakaj ne privlacim nasprotni spol (kakor bi si zelel), na ta nacin ne morem (raz)resit

* Tako da naknadno si za leto 2023 zadajam. Ce ne morem dobiti sexa brez materialne izmenjave, letos pac sexal ne bom :)

* Upam da mi rata :cool:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Feb. 2023 11:13

- za avte sem vidla cene, da so šle zelo gor, za rabljene, drugače ne kupujem ničesar razen hrane v bistvu, pa veliko več sem pri starših in tam jem tam napram prej. Nisem nič kaj dosti kupovala zadnji čas, sem pa imela veliko nekih mal bolj višjecenovnih nakupov oblek v septembru in oktobru in parfumov - pomoje sem nekje 2 jurja dala za vse al še kaj več.. Terapevtka pa ima isto ceno že 2. leto, še dobro. Oz. ima zdaj 10 eur na uro manj (zame ne), če je ne bi preko tiste platforme našla ampak direktno.
- pa parfumov zdaj ne morem več nosit ker me motijo/ mi dela slabo in se kregam z njim naj neha nosit parfume, ko je z mano (pa zadnjih 3x ni upošteval), ker me zelo motijo, toliko, da morem zadrževat dih, ko se mu približam in mu dam ljupčka. :lach:

- sva pa mislila it na kakšno krajše nekajdnevno, 1 tedensko vsaj, potovanje kam po Evropi ali mogoče kakšna cenejša JV Azijsko državo januarja ali februarja, pa očitno ne greva zdaj, tako da bova tu malo prišparala na tem strošku. Med drugim pa, če bova na lokaciji A, še vedno čakava dokončen odgovor, bova mogla dat(oz bolj on :D ) še v opremljanje stanovanja, ker sva dobila prazno razen kuhinje in kopalnice..
- pa smučava tudi ne, tisto je pa tudi tak strošek, da boga mati, ampak bi mi blo fajn it. Mislim, da so zdaj dnevne karte 40 eur. Sem sama na zadnje bordala nekje pri 21, še s svojim taprvim fantom. Ena kolegica, ki pa v otroštvu ni smučala in se je zdaj v 20ih prvič lotila, s svojim fantom, zdaj pogosto govori kako in kam gresta smučat.

- mi je manj slabo in manj slabo se počutim ta teden. Sem pred tem tednom nekje 4 dni v kosu po cel dan preležala v postelji. Mislim upam, da spet ni to po drugi strani kak slab znak. Ravno danes sem nekaj o tem sanjala.

- ehja to zaprtje, se počutim kot kit, sem vzela v torek 2 različni zdravili proti temu, ma zgleda da bom mogla spet vzet danes ali jutri. Sem pa imela prej ful hitro prebavo in vedno raven trebuh, dokler sem kadila, tudi zaradi nikotina, dokler sem pila kavo in zaradi moje prejšnje zelo dinamične službe in stresa.

- mi je moj reku zadnjič, da sem finančno zelo nezahtevna. :lach: Ne vem, s kom je imel on prej opravka in na kaj je navajen. Valda živim po svojih zmožnostih in tako, da zraven še vsak mesec čim več prišparam. Čeprav zdaj zadnje leto zaradi terapevtke sem bolj slabo prišparala, ampak še vedno sem. Pa bi rekla, da velika večina 20letnikov ima tudi bolj nižje plače in ne vem, kje so potem taki ljudje, ali od kje imajo, da bi si lahko nevem kaj privoščili in na veliko zapravljali.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Feb. 2023 13:28

Zacelo se je z bencinom, potem energenti nasploh - ceprav to zdej vlada nekak regulira, tak da je za fizicne osebe kolkor tolk ok. Razen da se marsikje mal se spara na kurjavi.(torej nas zebe bolj).. sej bo kmalu maj :wink:

Potem so sledile restavracije, kafici, prakticno takoj ko se njim kriza zarad energije sploh se ni mogla poznat

Pa tud hrana v trgovinah je precej drazja

In jaz imam na tem polju precejsnjo porabo - hrana/pijaca zunaj + trgovina in se mi kar pozna :(
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Feb. 2023 13:58

- za hrano zunaj ne vem, ker praktično nisem hodila ven jest, dokler nisem z njim začela ven hodit

- pri kupovanju hrane niti nisme toliko pozorna, prej, pred zadnjim septembrom tudi niti nisem toliko hrane kupovala, ker nisem kuhala nič razen pašt ali pekla perutnine..
- ma kava, kamor sem na zadnje hodila, pred službo, med službo kdaj, v najbližji lokal je bila pa precej ugodna, še do decembra, ko sem bila na zadnje

- najbolj te pa sigurno udari po žepu, če imaš namen kupovat novo prevozno sredstvo, to je katastrofa napram prej, ali pa nepremičnine, mislim da so tudi še na vrhu? Za letalske karte tudi ne bi vedla povedat, ker nisem letela od kmalu po srednji šoli pa do covid obdobja... ampak so menda tudi malo več... in smučišča so za moje pojme draga za popizdit.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Feb. 2023 11:42

- sem še vedno bolj bolno počutim, pa še doma morm malo skrivat vzroke
- eh morem it ta teden na en razgovor in mi je tako sitno in se mi ne da, ampak morem in tudi se dovolj sestavit skupaj fizično in zdravstveno da se bom lahko malo/ dovolj pripravila nanj

- še dober teden do pregleda
- joj, kako bi jedla krofe :razz: , mi jih fb že ene 2 tedna reklamira. Mislim, da so krofi, posebej domači moja naj sladica.

- moja mama nerada dela krofe in zdaj se tudi izgovarja, da naj bi jih tudi bolj profesionalci neradi delali, ker jih je menda težje, težje kot potico narediti. Ne vem, nisme še nikoli poskusla in letos glede na počutje bom tudi jih raje že narejene jedla, kot da jih sama delam. Sicer, 'ko sem bila še dobra' sem bila bolj fan običajnega kuhanja in ne peke.

- meh sem se že veselila, da bom šla na en(sicer otroški rojstni dan za vikend) in se končno malo podružila in da bo še on šel zraven in se bomo vsi spoznali, pa je zdej prijateljica bolj rekla, da je pa tak bolj otroški rojstni, da bolje da pridemo enkrat na njihov konec, da gremo v miru na kavo. :/ Zdaj očitno se bomo pa šele za moj rd videli, s tem da bom mogla vsako skupino posebi malo povabit nekam, ker se tudi sicer vedno dobivamo iste grupe posebi, ne vsi skupaj...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 16. Feb. 2023 13:07

- še kar ne morem vrjet kako dobro teče vse skupaj, eno leto nazaj ko je blo še vse v povojih sem sanjala da bi bilo mogoče čez kakšne tri leta tako, ker pač normalno da posel ne more kar zalavfat takoj, ampak ja očitno sem se motila
- mi je čedalje bolj jasno, da denarja majo ljudje ogromno, vem da so tud ljudje, ki nimajo, ampak denar je in veliko ljudi ga ima dovolj da lahko kar malo zapravljajo za vse kar jim srce poželi
- upam da bo šlo tako naprej :!: in da niso samo srečna naključja
- on je pa še kar tako tako, žal mi je da ne moreva proslavljat zdaj ko bi lahko, on je do vsega tako meh, pač sej prav da je vesel in vse ampak nekih pravih občutkov pa lih ne kaže ali ne more
- je pa res da jaz mogoče vseen preveč pritiskam, preveč želim, pol sem pa na konc razočarana..zadnjič sem bla mal pod gasom in je blo velik boljš bolj sproščeno... na konc bom ugotovila da sem res sam jaz problem
- mi gre pa na živce ko reče da je to vse zard mene, da me je hotu zmotivirat, res lepa motivacija ja...ma sicer prov da sem od takrat velik bolj motivrana, tako da si on to šteje kot uspeh
- ja vsaka stvar mora bit za nekaj dobra
-je pa najina ljubezen na nek način še vedno takšna malo najstniška, oba se namulva ko nama kaj ni, ne vem a sva res taka karakterja al pač sva skupaj že tok časa in od takih let da nama kar ostaja neka taka energija, ne vem kako bova to kdaj presekala.. no sej niti ne vem če si tega želim, po eni strani mi je všeč da sva taka, po drugi pa ...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2023 11:26

- Da ojej, sem se zredila veliko več, kolikor bi bilo priporočeno do tega časa, ma mi je pomagala hrana proti slabostim non stop. Verjetno bi mogla it mal na neko dieto, mi pa noben ni nič komentiral teže od zdr. osebja. Sem pa imela pred pridobivanjem teže itm skoraj 18,5, ampak vseeno.
- eh ravno sem se 2 dni počutila kot človek nazaj, včeraj sem popila črno kavo po ene 3h tednh, mela normalen pritisk, energijo po dolgem času in zdaj morem nazaj jemat tablete, po katerih bom še bolj zaspana nazaj in se k rejenju pripomorejo.

- mi je odleglo, da sem dala čez tisti razgovor, na koncu je bil ful bolj prijeten in nič takšnega glede na to, kar sem pričakovala

- Še vedno nisem prišla do nobenega krofa
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 19. Feb. 2023 23:18

* Winston Churchill je določil uspeh kot spodobnost gibanja od neuspeha do neuspeha brez izgube navdušenja.

* Zelo globok citat.
* To je moja resnica. Nazadnje jo je opazila terapevtka. Poimenovala jo je vztrajnost. Vendar je mnogo več. To je uspeh.

* In ženske in ples sodijo sem. Ironično je, da navdušenje in evforija kljub neuspehom ne pojenjata.
* Moj uspeh je torej ironičen.

* Sicer sem pa gledal Molly's Game. Že drugič. Prvič sva kakopak z bivšo. Zato ga nisem želel gledati drugič, ker filmov praviloma ne gledam večkrat. Ampak na koncu sem - ker se niti nisem tričetrt stvari več spomnil.

* Pogovor proti koncu filma z njenim očetom, psihiatrom oz. psihoterapevtom, je neverjeten / izjemen / umetniški.
* Ob tokratnem odvijanju le-tega sem imel pošteno solzne oči in temu podobna čustva.
* Mislim, saj bi si sam tudi želel imeti tako pametne starše, kakor je Mollyjin oče. Ampak da spet neki ne žalim vsepovprek, tudi sam bi lahko bil pameten kakor je Molly. Ali pa če ironično rečem - športnik kakor je Molly.
* (Se pa zavedam, da meni starši (tudi čustveno) ne (z)morejo dati niti približka tega kar je Mollyjin oče dal njej in to dan pred njenim najpomembnejšim sojenjem. No in večina staršev tega ne zmore.)

* Sicer je to tudi odličen film o odvisnosti(h). V spomin mi pade eden izmed prvih gamblerjev s katerim je Molly imela opravka, ki pravi, da on ni tukaj zaradi denarja, ampak zato, da uživa gledati kako uničuje ljudem življenja.
* Določeni ljudje, ki stojijo za odvisnostmi (alko, droge, sex, gambling...), tega ne počnejo samo zaradi denarja, ampak zaradi poosebljanja zla... uživajo biti zraven in gledati kako ljudem uničujejo življenja. (Če ste naivni kakor jaz. Dobro je vedeti :wink: )
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Feb. 2023 0:32

^^ se pravi ko en večkrat bankrotira, je uspešen poslovnež? :P

jaz razumem citat bolj kot spodbujanje vztrajnosti in uživanja ob poskušanju nekaj doseči, kljub neuspehom. konec koncev je smisel življenja zadovoljstvo početi to, v čemer uživaš, uspeh sploh ni nujno potreben oz. ni dobro, če si kvaliteto življenja pogojuješ s tem.

priznam,
- da nekak nikoli nisem jemal resno teh citatov in filozofskega BS.. sem spoznal preveč ljudi, ki so se namesto lastne presoje držali nekih rekov, pa bili za marsikaj lepega prikrajšani, ali še huje, si nakopali brezvezne probleme. ali pa komplicirali in razmišljali v nedogled, namesto malo se spravit v red in naredit, kar je potrebno oz. kar je prav.
- da sem se spet odločil zdržat nekaj časa brez sladkarij in čipsov :P
- da me čaka nova služba, komaj čakam, da začnem
- da imam ful motivacije, velik stvari sem spravil v red, veliko me pa še čaka in se veselim :)
- da sem ugotovil par stvari, ki me motivirajo za telovadbo, posledično tudi za vse ostalo
- da prvič v življenju v bistvu poskušam shujšat :P moj itm je sicer 23, kar je sicer še ok, ampak čutim, da to ni ok in bi ostal vsaj približno fit in to vzdrževati... se mi grozno zdi ob misli, da bi se zanemaril za ene 10 let, potem pa nekaj probaval zdravo živet, ko je škoda že narejena
- da ko vidim, koliko sranja imajo ljudje od raznoraznih subastanc in drugih škodljivih razvad, sem zadovoljen, da držim distanco do teh stvari
- da mislim, da se trenutno počutim najboljše v življenju :) ena taka jasna, realna vizija prihodnosti, ki si je zelo želim, in se veselim, da jo bom poskušal uresničit.
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov