Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Dec. 2022 15:08

hayley napisal/-a:- meni se zdi Slovenc prav deluzinalen, da kar prebere na netu si naredi neko zgodbo v svoji glavi in pol človeku ki sam živi svoje življenje, ga hoče na vsak način prepričat, da on ve več od njega o njegovem življenju...

- meni deluješ Slovenc zelo neizkušen, ko daš par partnerjev skozi, vidiš da pri vsakem te nekaj zmoti Oz Da vsak ima kakšne neg.
Pač si preprosto prezelen in presamozavestno podajaš neke izjave, ki niso pravilne in tudi malo spoštovanja do tujega človeka in njegovih osebnih stvari tle manjka...


se zavedaš ironije teh dveh odstavkov? :D o meni ne veš absolutno nič, ampak si delaš določeno sliko v glavi, na podlagi ničesar, razen svojih osebnih frustracij in predsodkov.
ti spišeš kilometrske poste, v katerem razgaljuješ svoj lajf, svoje bližnje, analizo svojih bivših. in potem meni očitaš, da ne spoštujem osebnih stvari? in potem ta svetohlinski “jaz se nikoli ne vtikam v nikogar”.. si kot neka diva iz resničnostnega šova, ki se promovira in opravlja in ocenjuje vse druge, hkrati pa se cmeri, kako nima zasebnosti in da ljudje negativno komentirajo o njej.

mimogrede - veš, ko človek dejansko ima osebne izkušnje in lastno presojo, ne hodi k vsem frendicam in mame za vsako bedarijo spraševat, kaj naj si misli.

hayley napisal/-a:Zdaj za zdajšnjega, mi je ena prijateljica 1x rekla, da če mi je karakterno všeč, da je to to, da videz se že lahko popravi se(mišljeno je malo popustil pri neki fizični pripravljenosti, izgledu), ena druga prijateljica mi je pa rekla, da če mi je osebnostjo fajn, da tudi kakšna določena stvar s seksom povezana ni tolk pomembna, bi jo ona spregledala... Se jim lahko tudi on zahvali za tako pozitivne, vzpodbudne izjave. :)

Jaz osebno se sploh ne bi vtikala v nobenega nikoli, niti v prijateljice, nikoli nisem še proti parnterju nobene govorila...


še ena cvetka.. jaz se nikoli ne vtikujem v druge.. aja, mimogrede, lahko se zahvališ tem frendicam, s katerimi smo po opravljanju in analiziranju ugotovile, da si čist ok (ker sem sama preveč zelena, da bi o tem sama presodila) :)

ja, mmm, seveda mi je edini interes pomagati oz. v tem primeru sem samo podprl njeno razmišljanje, ki ga je napisala (identično, na kar jaz namigujem že ene pol leta, ampak ima seveda gigantski ego in tega ne opazi) ampak, kot vidiš odziv – nesamozavesten otročji ego, ki mora takoj sikati nazaj, do te mere, da svoje čustveno propadanje in stres in vse ostalo cmeranje označi za "izziv", samo da ohrani svoj ponos :)

v bistvu meče ven enih komičnih ironij in dvoličnosti, da mi že deluje vse skupaj na zelo spretno trolanje, za katerega si je nekdo vzel nekaj let časa.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2022 16:19

- Ja jaz pišem, ker mi tako paše, ne da bi se drugi usajali in sicirali napisano.

- Tudi kdo drug, mislim npr žveplenka je delovalo kot, da piše neke občutljive stvari oz da jo nekaj zelo matra, pa za take stvari vidim, da je nekaj občutljivega in ne drezam v to, če je človeku že tako hudo. Eni apa pač nimajo občutka, v kaj se paše utakniti in v kaj ne. Ali pa to delajo zanalašč, ker so tako nezadovoljni sami s sabo, da svoj ego popravijo. (Mislim ok uno od službe lahko mi komentiraš, ali kaj bolj splošnega, ma da se nekaj spravljaš na partnerja od nekoga, pa kaj sem vse o njem kdaj napisala združiš iz vseh treh mesecev.. je malo neprimerno) Naj pač piše nekam javno, če ji to pomaga, kaj...

- sej očitno si zato nobena ne upa nič kaj napisat, sem vidla že v zadnjem času, če je katera se pojavila in kaj napisala je blo vse tko 3x zakamuflirano, da se ja čim bolj nič ne razbere, kaj se v realnosti dogaja... Lahko lih zato, da se ne kakšen nebodigatreba loti seciranja izjav nekoga, ko pač nekdo želi samo ven iz sebe dati misli ali kar se mu dogaja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Dec. 2022 17:16

mi ni treba čisto nič secirat, ker to zelo dobro počneš sama, in to v take detajle ki meni niti na pamet ne padejo. če bi si prebrala vsaj moje objave (če že svojih ne zmoreš), bi videla da v nekaj stavkih povzamem vse.
drugače pa umiri svoj ego, mi nisi niti zdaleč tako pomembna, da bi se ukvarjal s tabo. jaz pridem na ta forum sem pa tja, in vse kar je, si ti ti in ti. in ja, tudi jaz potem kaj napišem, ker mi tako paše, a mogoče ne bi smel?
če nočeš, da kdorkoli bere, pa ne piši na javno. 3/4 vseh priznanj so tvoji izlivi. pa ne, da bi bilo kaj narobe s tem, samo če si že tako obsedena s pozornostjo, ne bodi presenečena, če je tudi kakšen odziv. si pa tako arogantna, da tudi ko ti kdo kaj dobronamernega napiše, se samo razpizdiš, in posledično se noben noče več ubadat s tabo. samo meni je očitno še tako dolgčas v tem dežju, da sprobavam :)

TI kritiziraš lastnega partnerja. vse, kar sem jaz napisal, je povzetek tega, kar sama napišeš. in ravno to poudarjam - si razdvojena, obračaš se enkrat levo, drugič desno, ne zmoreš se poenotit zaradi čustvene nestabilnosti ali biločesa, in zaradi tega trpiš. samo očitno ni žive duše na tem svetu, ki bi ti zmogla to dopovedat.

za druge ne morem reči, ampak še vedno, ko sem šel v debato s katerokoli žensko tukaj, je bila komunikacija dobra, se nadaljevala v ZS (ker nobena niti približno ne izblebeta na javnem toliko osebnih stvari kot ti, ampak to umaknemo v zasebnost) in nekatere sem s tega foruma tudi spoznal na tak način. tu se spet vidi ta tvoja egocentričnost "obstaja samo tisto, kar jaz tukaj vidim, ostalo ne obstaja".
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Dec. 2022 11:53

- je malo razlika al sam sebe pokritiziraš, ali sam svojega partnerja.. kot da ti pa en se začne, ki te niti ne pozna se vtikat v osebne stvari

- jaz vidim veliko pozitivnih stvari pri mojem, oz vsaj do sedaj več pozitivnih kot negativnih, zato sem še vedno z njim.

!!! Zato!! sem opustila tinder takoj, ko sem se z njim 1. dobila (baje da je to še njega presenetilo, da je imel drugačen vtis od mene na začetku, da sem manj resna), zato, sem se odkar sem njega spoznala, se dobivala samo z njim in z nobenim drugim več, ne pisala si z nobenim, ne odpirala tindrja več skorajda. Karkoli fizičnega od poljuba naprej sem imela iz tinderja samo z njim, z ostalimi niti poljuba ne, enega sem celo zavrnila, ko me je želel poljubiti, a ne že to dovolj pove? Dejanja povejo več kot besede, izjave..

- prvič v lajfu tudi kuham za tipa, prej sploh nikoli nisem kuhala, niti zase kaj dosti več od pašte. In on je nek tak bolj tradicionalen, ki misli, da more ženska bolj neke ženske stvari delat in so mu te stvari všeč...

- kakor sem slišala, niso vse punce take (na tinderju), oz sem bolj med manjšino, ki kaj takšnega naredi (da si ne piše in se ne dobiva več z ostalimi)...

- Glede čustvene nestabilnosti ne vem kaj naredit, na terapijo hodim že eno celo leto in sama si jo plačujem in to je to. Kkakšnih zdravil nisem pa nikoli jemala. Moj zdajšnji pravi, da se mu ne zdim preobčutljiva in terapevtka tudi pravi, da je normalno, da eni smo bolj občutljivi in drugi manj.. ni mi nikoli rekla da bi bilo kaj zlo narobe z mano, ne vem... Ali pa ni ok terapevtka..
- drugače kar sem brala o raznih psiholoških stanjih se sama sebe od vsega najbolj identificiram v 'emotional oversensibilities'(baje je to drugače pogosto pri nadarjenih otrocih, nadarjenih posameznikih) obstaja več vrst oversensibilities, ne samo emotinal, za ostale nisem prepričana, če jim ustrezam, in v ' vase usmerjen perfekcionizem'. Samo perfekcionizem se ne uvršča v noben kategorijo psihičnih motenj menda, če pa še bi nekako spadal pod OCD...
------------------------------------------------------------------------
- morem iskat nove službe ampak je moja motivacija bolj na nuli

- se mi zdi, da nisem še nikoli prej bila tako lena v lajfu kot sedaj, motivacije nimam za nič, kar se bolj službenega področja tiče (sicer glede ostalega sem naredila 2 videa pilatesa danes dopoldan, smeti odnesla, prat dala - ok zdej morem it najbrž že iskat in dat v sušilca, prejšnji vikend sem čistila kuhinjo, kopalnico, ter pobrisala tla skoraj po celem stanovanju). Danes sem se zbudila kar na sredi dopoldneva. Prej skoraj cela dvajseta nisem nikoli za vikend vstala pozneje kot ob 7i, največkrat okrog 6 e ali prej, 7 je bilo že pozno..

- on dežura spet, naslednji vikend je edini vikend, ko ne dela v tem mesecu, sam se nisva nič kaj posebi menila za kam it..

- sem včeraj uporabljala palični mešalnik od ene od cimer in sem potem ugotovila, da se je del dna za unim rezilom malo odlepil in zdaj nisme sigurna li je to bilo že prej al ise je meni zgodilo :? :? . Ni lih v redu, ker potem gre hrana tja odzadaj in je težko počistit, ven spravit.
- ugotavljam, da ful teh kuhinjskih aparatov imajo cimre in jaz si bom mogla vse to nakupit, če grem kam drugam živet

- imam še vedno neke spomine in dileme za nazaj in ko pomislim na bivšega, se mi zdi da je bilo čisto vse v redu z njim, samo ne vem kaj je bilo krivo, jaz sem bila neki malo naveličana po 5ih letih in sem iskala neki novega oz nisem iskala zgodilo se je in jaz sem šla za tistim. Pa pač nisem vedla da je to najverjetneje nek običajen občutek, da ti je malo bolj dolgočasno po cca. 5ih letih in moreš samo malo bolj delat na zvezi in je to to.

- zmanjkalo mi je čikov, sem imela samo enega danes zjutraj :?

- ne vem kako njega prepričat, da shujša/ali pa pretvori v mišice odvečno maso, se sploh ne neki posebi sekira deluje, pa to stanje zdaj ima nekje zadnje pol leta, prej ni bil tak, je zdaj na svoji max teži... ker toliko dela in ima toliko nočnih med drugim...

- K ima novo, ki baje za njega pravi, da je sanjski moški :lach: :lach: :lach: :lach: :lach: Hahaha.. mi prav dan polepšajo take izjave... :lach: (Sej po večini ni napačen, ampak se pokaže še neka njegova groba, zadirčna plat po nekaj mesecih... ki je najbrž na začetku ne pokaže)
- me K vabi na 3 tedensko potovanje po Indiji in Nepalu, ker njegova kao ne more toliko dopusta vzet. Na samo potovanje bi ful šla, samo ne morem pa zaradi zdejšnjega mojega, dokler sem z njim takih stvari počet..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Dec. 2022 13:31

Mislim, še zmeraj si na Tinderju :D , moraš dejansko zbrisati profil :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Dec. 2022 13:43

- ja profil imava oba še vedno - ma baje da če nič ne svajpaš, da te sploh ne kaže drugim profilom ali pa zelo malo in da bolj kot svajpaš blj te kaže drugim.
- dejansko bom mogla kmalu vrnit službeni telefon, kjer imam inštalinran tinder in ga ne bom več imela, ko dam kartico nazaj v svoj star telefon :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 10. Dec. 2022 16:19

- je končno posijal en žarek upanja...al si pa sam tok želim da si že domišljam..
- posel pa lavfa to pa... me je pa čist razjezu en tip sred tedna...oooo kok se je pametnega delu, pol je še enga druzga klical da sta me loh oba je**** v glavo skupi... ampak sem nardila najboljš možen vzela kar sem jim prnesla zahtevala plačilo potnih stroškov - kar so mi dal - in sem odpeketala...zdaj se pa po glav tolče in mi maile piše..malo morgen si mel svojo šanso drugič pa ne človeka po videzu sodit. Sicer je res da bi loh dobr zaslužila, sam če bi takrat bla kar za po tistmu jebanju bi šla pa sama seb v minus finančno in z egom.
- me jezi, da sem očitno premlada da bi me ljudje poslovno resno jemal, sploh ker je v tem poslu večina moških...no pr nas si mislm da so sam moški nisem še ženske srečala in še to pretežno 40+ moški, da me vsi obmetavajo z izrazi v smislu - ja punčka kaj pa ti veš o tem / kje maš šefa da se z njemu zmenmo... mislm res poglej moj portfelj pol se pa naprej nad mano zgraži če hočeš...
- je pa dobr to da večinoma s strankami nimam stika, ker drugač so pa vsi šokirani ko me vidjo in jim ni nč jasen :lach:
- mam očitno odtegnitveni sindrom...nisem vedla da sem bla tok daleč, dejansko mam filinge kot da se odvajam..od tega očitno tud padec kilogramov..se ne spopadam na najbolj zdrav način s tem..ampak je preveč skrbi in vsega na kupu da bi se še s tem ukvarjala kako na bolj zdrav način se s tem spopadet...si pa nisem misla da sem bla zasvojena, no govorim ko kak đanki sam tok daleč pa tud nisem bla ;D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Dec. 2022 20:25

-sneeeg gre, sneeeg :D ,
-nabavila sem nove jedilniške stole. Na katerih ne želim, da spita mačka, ker so iz tkanine. Prvo orožje-alu folija na sedišču. Jezna sta oba, ampak zaenkrat deluje, ni pa to trajno.
-sem leto starejša, rd sem preživela v krogu najožjih, isto vikend praznovanje, z najbližjima prijateljicama/sestro. Fajn je bilo, samo moja leta mi več niso tako všeč.
-v službi mi je še vedno fajn, se pa čuti pritisk decembra in dejstvo, da ljudje nabavljajo darila. Ampak bolj kot to gledam bolj mi je jasno, da se preveč daje na materialne zadeve brez premisleka. Saj sem vedela že prej, ampak zdaj sem zares v prvi liniji.
-mi je tako lepo, ko mi tamala reče, da dišim kot zlata roža (ko nosim ysl Libre). Ko imam Memoir d une odeur pa kot gozdna vila :D ,
-sodelujem v obdarovanju starejših, ki so v domu in nimajo svojcev, vključila bom obe tamali in upam, da strička vsaj malo razveselimo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Dec. 2022 22:48

žveplenka napisal/-a:- me jezi, da sem očitno premlada da bi me ljudje poslovno resno jemal, sploh ker je v tem poslu večina moških...no pr nas si mislm da so sam moški nisem še ženske srečala in še to pretežno 40+ moški, da me vsi obmetavajo z izrazi v smislu - ja punčka kaj pa ti veš o tem / kje maš šefa da se z njemu zmenmo... mislm res poglej moj portfelj pol se pa naprej nad mano zgraži če hočeš...


To me je spomnlo na eno 50+ staro gospo, ki je rekla, da ko gre na kake podjetniške dogodke, jo vedno folk postrani gleda, češ ''kaj pa ta počne tu, a ni še v penziji ali pa doma z vnuki, itak zihr ne pozna nobenih trendov'' :rolleyes: ugl. seksistom ne morš nikol ustrečt, ne glede na leta. :)
- še dobro da obstajajo take badass bejbe kot je Eva zu Beck, ki razbijajo stereotip za stereotipom :)
- se full veselim koncerta od Måneskin in sem vesela, da je blo rojstnodnevno darilo, ker priznam, da sama verjetno ne bi dala 180 EUR za koncertno karto. :D hvala bogu za rojstnodnevna darila :D
- spet prehlajena po samo dveh mescih pa se je zima šele dobro začela :evil:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Dec. 2022 23:33

^- o kul, jaz sem tudi se spomnim enkrat nedavno spraševala mojga če bi šla na Maneskin, ma nisem vedela da je karto toliko, tolk pa milsim, spet ne bi dala.

-Sem ravno danes gledala Oz poslušala za ozadje videe od Eve Zu beck, po več casa, zdej je šla čez mejo iz ZDA v Mehiko :D

- je pašalo bit po par tednih spet malo pri starših, sem se že prav odvadla da mi kdo drug kaj kuha, smao gre čas tako hitro, v soboto nekaj čistila pri sebi doma, vožnja do mojih, danes spet malo pozneje ustala, ker ponoči par ur nisem mogla spat Oz nekaj na pol, potem popoldan sem spet spala, njemu šla par kosov pohištva vzet k nekomu iz naših koncev, ki ga kupuje, D amu jutri pripeljem

-sem ful sproscena ker nimam več nevemkaksnih obvez za službo Oz bolj nobenih
- nekaj počasi se tudi premikam za nakup novega(rabljenega) avta, sem hotela to vprašanje reševati pozneje ma zdaj se zanimam za predlog, ki mi ga j eon dal

- sem spet postala navdušena za it na kakšno potovsnje. :hearts: Najverjetneje tisto s K ne bo šlo nič skozi, Indija, Nepal, mogoče bi šlo, če bi se kakšen drug človek šel zraven, da bi šli v večih, tako sama z njim pa bi bilo bolj cudno

- moj je pa tak ne toliko navajen neturističnih držav ali backpackanja, prav poudaril je, da ne mara Afrike, muslimanskih držav, ter da za j Ameriko moraš govoriti špansko.

- so zaenkrat moje ideje/ želje za naju Južnoafriška republika, ker je taka bolj v izi Afrika, ne čist tista ta prava taprava( med drugim, ko sva šla s K na Zanzibar, je bila letalska za Južnoafriško se nekoliko cenejša od Zanzibarja), potem Patagonija Oz. Cile ter kakšna država v s. Ameriki, recimo Montana. ( aja neki je tudi nastrojen proti Ameriki, ne vem če ni amerika tudi na seznamu držav, kamor ne želi it, bi m ogla se 1x preverit :D). Od Evrope bi bila pa zanimiva Islandija, čeprav ne Glih poceni opcija..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 12. Dec. 2022 0:21

Ash. napisal/-a:ugl. seksistom ne morš nikol ustrečt, ne glede na leta. :)


to nima veze s seksizmom. jaz izgledam mlajši kot sem, in me zaradi tega ljudje jemljejo manj resno, veliko je pokroviteljstva, pa tudi ženskam sem manj zanimiv :) dejansko imate ženske od mladosti korist, kar se tiče videza, moški čisto nobene.

to, da zgledaš mlajši in človek avtomatično sklepa, da veš manj od njega, je predsodek, ki je značilen za takšen mindset, ki se neprestano ukvarja s primerjanjem in predalčkanjem ljudi, kdo kam spada, kdo je koliko vreden, ker iščejo "žrtve", ki jih bojo lahko podrejali s svojim egom. za tem se seveda skriva nesamozavest - se hitro pokaže (pasivno)agresivni obrambni mehanizem, ko take osebke dregneš v ego. najbolj smešno pa je videt, ko taki naduvanci utihnejo, ko naletijo na takega, ki jim pove svoje :D

priznam,
- da mi je všeč sneg in današnje suho, sončno vreme, brez vetra. sem šel na en dolg sprehod.
- da upam, da bojo letošnji prazniki končno sneženi
- da se zadnje čase ful dobro počutim, pozitivno, aktivno
- da mi je všeč, ko ful hitro dobim paket iz tujine. sploh v tem času, ko je verjetno precej gužve v transportu.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Dec. 2022 21:42

- me malo skrbi glede tega zdaj, da ga ne bom na koncu spoznala v celotni sliki in mi bo preveč mimo, zdaj so mi mimo njegove ideje za silvestrovo... Pa še tudi kaj drugega. Bi se ful slabo, čudno počutila, če bi mogla končat in spet bit na nuli. Čeprav malo se pa tudi bolj sproščeno počutim zdaj zadnji čas zarad službe... in dobivam nek filing da mi zna ful bolj dol viset, tudi če zdaj ne uspe. Mam občutek, da sva že ful časa skupaj, ampak je v bistvu komaj 3 mesece kar sva se v živo videla prvič.

- je K očitno že opravil s tisto njegovo novo.

- mi gre na živce malo to stanovanje, čeprav je sicer ful kul, ma se zdi, da je res ful vse slišat čez stene, še posebi, ko so vse doma, mi je to malo moteče...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Dec. 2022 6:18

-sneeeg gre, sneeeg :D ,

Ja pa ajde, naj ti bo :mrgreen:
Je tudi mene razveselil... če se ne bi drug dan tako lepo prijel na avto

* Je tudi mene ena ne toliko nazaj zelo lepo razveselila :oops:

* Me skrbi glede zdravja. Zaplet je (lahko) večji, kakor sem mislil. Upam, da bo terapija, ki sem jo prijel pri samoplačniškem specialistu prijela. (Mogoce ne bi komentiral in ocenjeval dokler ne vidim rezultatov.)

* Ne vem, nisem zdravnik. Vem, da ni dobro. Da sedaj dvomim v vse, ne vem če si sploh upam iti potovat proti koncu leta... Ne vem kje bom za silvestrovo :(

* Saj doma ali pa blizu domu mi morda nič ne bi manjkalo :roll: Ni ravno tako kakor sem si zamislil

* Drgač december je veseli, žuram še vedno, dejansko žuram, ne pohajkujem zgolj sam :cool:

* Slaba novica^ je pa nova, vikend npr. je bil super :cool: :? :)

^Novica seveda ni zgolj slaba. Če ne bi šel na ta pregled, bi kmalu postalo še slabše. Morda mi še uspe kaj oz. optimistično kar vse rešit :oops: :cool:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Dec. 2022 10:18

- ne vem, nisem imela do zdaj hvala bogu opravka z zdravniki. Ko sem bila prvič po času odkar sem imela 5 let, na oddelku za ginekologijo, so bili vsi ful prijazni, v redu. So mi s e ponujali tablete proti bolečinam če želim. Edina ena mlajša zdravnica mi je neko stvar narobe povedala, da me je malo zaskrbelo, ma ne zamerim nič, glavno, da nimam tistega pojava, kot je ona mislna D aimam. J epa delovalo, D aje dokaj splošno, osnovno stvar pozabila, je bila potem moja osebna ginekologinja kar malo zaprepadena, ko sem ji povedala.
-moja mama tudi pravi, ko je bila na onkološkem, da so vsi ful uredu in večkrat hvalila različne specializante, ki so ful pridni, delovni... Oče tudi hvalil neke specializante na? Ortopedski kirurgiji Al kje že ko je šel neki sivat,
Ta glaven zdravnik pa mend Ani bil ok, ampak so ga v redu nadomestili mlajši. Odvisno kako na koga naletiš očitno.

-^upam, da bo vse ok
Čeprav po mojem spominu, ti je Un zdravnik reku, vrni se, če bodo še problemi, pa potem ti sam dolgo časa nisi šel nazaj, ker si iskal alternativno medicino? Al sm si pa js narobe zapomnila..

-kar se tiče mlajsih zaposlenih, meni je tudi vsaj v moji smeri povečini normalno da vedo manj od tistih 40+. Tudi jaz, ko imam stranke, ki so mojih let ali malo starejše dobim čisto drug občutek kot pri starejših. 15, 20 ali več let delovne dobe se pa ja menda nekje pozna.. Tudi moji sodelavci vejo in znajo veliko več od mene, ker imam starejše sodelavce.
- če delaš z ljudmi se ne smeš niti ozirat, kaj kdo kako o tebi misli, narediš kar je tvoj cilj, imaš primeren attitude in to je to.
Dokler ne vpliva na neke poslovne izide je ok in so samo govorice, neprijaznost. Ni prostora za ego.

-zanimivo je en mož, ki zaposluje, včeraj bil pri nas in za eno delo ki je zelo dinamično, ne prav najlažje v primerjavi s kakšnim pisarniškim, preferira mlajšega zaposlenega in sicer ženskega spola. Ga je ena naša izprasevala, zakaj pa fanta ne bi zaposlil in je nek nazaj rekel, da mlajši moški pa se bolj mimo(pozabila izraz), da pa sploh niso več moški kot so bili ta starejše generacije. Tak oda zdaj ne razumem čist, zakaj v resnici preferirajo ženske zaposlene za določena mesta, ali vidi punce kot bolj pridne, delavne, da se znajo boljše obrnit, ali da so bolj podredljive, da bi manj sitnarile za višjo plačo ali povišico, res ne vem. Čisto kaj je bilo za tem...

- mah, se ne razumeva s tem zdajšnjim glede na zadnji dan, ne vem kar malo bedno, sem že mislila Da bo kaj. Čeprav on se me hoče držat kljub vsem mojim negativnim izjavam in problemom, zdaj ne vem kaj je fora. Se mu ne da zapravlja časa na novo za iskat novo žensko Al misli D Ane bo nobene dobil več na tindru... Mogoče je pri meni problem da se vedno nisem prebolela bivšega.
- mi res ni do tega da bi bila za Silvestrovo pri njegovih sorodnikih. Meni je Silvestrovo za bit v paru skupaj, če je taka stvar, da recimo kdo dela naslednji dan in nima toliko časa za Zuranje, ali pa s prijatelji, ne s starejšo generacijo.. :rolleyes: So vse druge nedelje I n druge priložnosti za sorodnike, ne Silvestrovo. :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Dec. 2022 21:59

-^upam, da bo vse ok
Čeprav po mojem spominu, ti je Un zdravnik reku, vrni se, če bodo še problemi, pa potem ti sam dolgo časa nisi šel nazaj, ker si iskal alternativno medicino? Al sm si pa js narobe zapomnila..

Ja sej zanimivo, da se zdaj greva ravno midva malo tu, malo tam.

* Reče ti, da je že skoraj OK, da malo še jemlji zdravilo, na izvid napiše kontrolo po jemanju zdravila, dejansko pa me ne naroči. Res je, rekel je, da naj pridem k njemu, v kolikor se poslabša. Ampak catch je (bil) v tem... popravilo se ni, poslabšalo pa tudi ne.

* In ja doktorja sem potem poklical, ko ni bilo dobro, medicinska sestra me seveda ni hotela vzeti, je začela jamrat, da nima prostega termina. Namesto da bi jo prosil naj me vzame, sem šel v napad in samo rekel, da OK, da če doktor misli, da je vse prav naredil, pa naj bo tako. Potem seveda ni imela jajc in je takoj panično šla k doktorju, doktor me je res vzel, ampak njegova prva pozicija je potem bila, da me bo odpravil. Jaz začnem drezat vanj zakaj misli, da tako dolgo vse skupaj traja, zakaj ni (dokončnega) izboljšanja, so pa že meseci mimo... on ne vem. Aja, pojasnjevanje na zakaj mu ful slabo gre, jaz sm "gugl doktor", lahk mi daš zdravila, ampak povej mi zakaj mi jih daš.

* Zdaj me tudi ta nova močna terapija skrbi, ampak neke izbire nimam. Bom probal pa bom videl kaj bo. Glavno. Ni dobro. Žalosten sem. Skrbi me. Nemočen sem.

* Se pa relativno dobro počutim. Po mojem se sedaj veselega decembra in do nadaljnjega ne bom kaj preveč sekiral za ta "manjši" zaplet :)

* Če že morava, hayley, tukaj.
Zadnjič spremenil mmm, dne 16. Dec. 2022 6:55, skupaj popravljeno 3 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]