Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2022 0:04

- Mi je všeč, da končujem s službo tukaj in imam manj stresa, ker mi ni treba več toliko trepetati za rezultati

- sem imela spet nek preblisk zadnji čas, da mogoče pa imam kakšne psihične obremenitve, ki se jih niti ne zavedam in bi rabila malo počitka. Jaz ne vem, kako sploh ljudje sebe znajo tako cenit, imam to in to.. kar s tiče psihičnega zdravja, a to vsi takoj grejo k zdravniku, ko se ne dobro počutijo, a se sami sebe znajo tako dobro diagnosticirat. Jaz za vse stvari, ko mi res primenjkuje motivacije zadnje pol leta, od poletnega dopusta naprej, težko se koncentriram, spim ogromno, zadnje tedne sploh ne morem več zgodaj vstat, vse budilke prespim, razen uno noč, ko mamo priprave na tadaljši sestanek se še kontroliram, cca 1x na 2 meseca. ostalo sem čist paf, niti brigalo me ni več toliko, da bi kaj več naredila in malo prej ustala ali malo manj spala, kar spim in visi mi dol za vse... no pol jaz si glede vsega skupaj mislim, da sem jaz lena, da je z mano nekaj narobe, da jaz nisme dovolj sposobna, da sem jaz slaba... pol neke članke sem brala, ko sem vidla, da nekateri ljudje pa hitro dobijo tudi kakšne diagnoze, ki taka stanja upravičijo, ko jaz za vse skupaj samo sebe krivim.. no mogoče je pa vseeno v mojem primeru samo lenoba v njihovem pa bolezni..

- ... aja no in kar sem hotela povedati je, da mogoče ne bi smela toliko pritiskati sama nase z nekimi časovnimi mejniki, kdaj bi imela otorke in družino in bi si vseeno vzela malo časa zae, da bi si odpočila in do končno pozabila bivšega, ne imela, čustev krivde, se sprijaznila s stvarmi kot so... in tudi z zdajšnjim prekinila
- že takrat, ko sem ga spoznala sem vedela, da bi si rabila malo časa zase vzet, ampak mi je bil očitno toliko všeč na začetku, da sem se bala, da ga bom izgubila, da bo šel mimo, če ga ne zagrabim takoj in pozabim na mojo 'pavzo'..

- zdaj ugotavljam malo, da sem se mogoče preveč obnašala ,kot da ga kar poznam... pa ga v bistvu komaj slabe 3 mesece...
- ima očino neko malo čudno mamo, pa starša sta narazen.. do zdaj so si tipi s katerimi sem bila imeli normalne, v redu mame, do njega
- še vedno je tako, da na žalost mislim, da mi je bil še vedno seks s prejšnjim in tudi z bivšim boljši kot z njim. Mogoče je premalo tak tipičen testosteronski tip zame ne vem. In potem on meni govoir, da sem jaz neka ženska z zelo visokim libidom ali nadpovprečno visokim.. ma pri meni do zdaj so vsi parnterji bili nekje tam tam, enako kot js pri libidu in nisem še kaj takega doživela, da bi tip bil manj... K je res bil taka libidna bomba.. Pol pa ne mi se še na starost zgovarjat, ker sem bila prej še z 2 leti starejšim od njega in je bil res tak energijska bomba...
- zdaj ne vem, a bo zdržalo s to razliko v libidu, a se bo kaj spremenilo prihodnsti ali kaj naj, ker karakterno je pa ful v redu in bolj zainteresiran za resno zvezo kot ostali s katerimi sem bila...

- sem se hotela s terapevtko na zadnje dogovoriti da bi hodila na 14 dni, ma ni bila prav za, tako da ostajam x na teden
- me vabi tisti prejšnji na 3 tedensko potovanje po Indiji in Nepalu, ma zdaj ne morem it, ker se dobivam z drugim. Glede na to, da nisva skupaj ali se niti ne dobivava zdaj z njim, me pa ne mika tako, da bi samo šla z njim ali da bi prekinila ta odnos in šla z njim...

- ma mi ni všeč pri zdajšnjem, ker deluje, ko je z mano tudi, da je tak malo samosvoj ali drugačen, za moje pojme, sem pa jaz dovolj čudna za 2 udeleženca v razmerju, tako da bi raje imela bolj normalnega tipa, ki je bolj moje nasprotje in da sem samo jaz tista malo čudna. Tako se mi je zdelo pri K ju in bivšem, da sta precej moje nasprotje v tem, da sta zelo normalna, podobna večini, jaz pa malo drugačna.

- sem dobila danes, ko sem že nekaj zadnjih dni bolj na izi, brez stresa, nek preblisk, da se mi mogoče malo vrača motivacija za področje službe
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Dec. 2022 15:02

hayley napisal/-a:- ... aja no in kar sem hotela povedati je, da mogoče ne bi smela toliko pritiskati sama nase z nekimi časovnimi mejniki, kdaj bi imela otorke in družino in bi si vseeno vzela malo časa zae, da bi si odpočila in do končno pozabila bivšega, ne imela, čustev krivde, se sprijaznila s stvarmi kot so...


aleluja :rolleyes: ti to že dolgo časa predlagam, pa me samo napizdevaš :)
ne vem, če bi morala ravno prekinit s tem zdaj, bolj gre za to, da se znebiš tega pritiska kako moraš imet družino z njim in se vsemu temu podrejaš, ampak da se sprostiš in uživaš. ko boš zadovoljna sama s sabo, bojo tipi prišli sami od sebe, pa se spontano ustvarijo odnosi, potem pa vidiš, s kom se boljše ujameš in je res pristen odnos.. to, da se nalepiš na prvega, ki deluje resen, za čim prej imet družino, je čist mimo, ni malo ljudi, ki so ravno zaradi tega nesrečni v zvezah in vztrajajo zaradi otrok.

svojo čudnost (čeprav ne vidim na tebi čisto nič čudnega, bolj samo zmedenost in neodločnost), pa izkoristi v svoj prid :) je dobra iztočnica, kako najdeš nekoga kompatibilnega, z "normalnim" je to težko.. jaz mislim, da se najboljša vez med človekoma ravno v tistih skupnih "čudnih" stvareh, ki jih ima redkokdo, ker se posledično med sabo precej boljše razumeta kot z večino drugih.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2022 16:20

- drugače ni samo neki izmišljeno kar sem napisala, je realno, da je otroke bolje imeti mlajši in nimaš zagotovila ali boš pri 34/35+ še lahko zanosil ali ne... To je moje realno razmišljanje in tisti, ki mislijo, da imajo nevemkoliko časa in je vse brezskrbno in super, so bolj v oblakih v resnici.. Pa tudi partnerja je verjento težje najt, če čakaš do okrog 35, posebi za ženske to velja.
- namenoma sem podredila življenje nekako iskanju partnerja in njemu, ker sem bila v taki službi in delno izgorela, da ne bi mogla na polno delati in še partnerja iskati in to je bila zavestna odločitev..

- drugače lahko povem še jaz svoje iskreno mnenje, da se mi zdi komentar bolj iz nevoščljivosti, da sem pobrala prvega, ki je prišel. Sem imela skupaj vsaj ene 40 odprtih pogovorov v tistih dveh tednih,
ko sem bila na tindru ali več tipov, ki so mi pisali in ta s katerim se zdaj dobivam je prvi, ki sem mu jaz sama pisala, tako da niti ni nekdo ki bi sam prišel in bi ga jaz prvega pobrala.. (oz vsaj polajkal me je že...). Sploh ne morem verjet kakšne komentarje imajo ljudje :nein: , to je očitno internet, js kaj takega nisem doživela v živo, meni je on seveda všeč in je bila močna kemija med nama, da sem sploh želela nekaj imet z njim fizičnega na začetku..

- tipi so pri meni že zdaj prišli na tone (kot pri vsaki drugi ženski na tindru verjetno), vsaj na tindru, v relnosti pa če hodiš samo v službo in nikamor drugam pa res težko kaj, preden sem šla na tinder..

-------------------------------------
- je sodelavec danes pohvalil moj parfum JPG - La belle, to je drugi parfum, za katerega sem dobila pohvalo v lajfu, poleg YSL Mon paris(od sodelavca in mame).

- on mislim, da na meni še ni vohal JPG La belle, je še nikoli nisem imela okrog njega, mu pa YSL - mON pARIS ni bil nič posebnega, od tistih, ki sem jih do zdaj nosiLa pred njim mislim da mu je najljubši bil Clive Christian Fruity Floral V for woman(imam vzorček, ne celega parfuma)

- so meni od parfumov, ki sem jih do zdaj vohala na njem najbolj všeč še vedno Dior L'homme Le parfum, Toy Boy Mochino in Parfums de Marley Godolphin. Ima pa skos neke močne, se mu zadnjič rekla, da so mi tako za čez dan bolj kakšni sveži všeč.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 08. Dec. 2022 19:59

- se počas navajam na novo realnost... res počas
- žal je tako da trenutno nimam čist nobenga da bi mu povedala kako se v resnici počutm, cele dneve se delam da sem ok nevem če je to lih zdravo... ampak tko bo očitno mogel bit zaenkrat
- se mi drugač očita če nisem
- no očita mogoče grobo rečen... npr mi reče da kaj sem slabe volje, da on me ne more gledat slabe volje ker pol je še on in da to ni dobr zdele za njega... ok štekam, sam jaz mam pa tud še kar čustva in če se počutm kokr se zakaj ne smem pokazat
- in pol mi reče za povrh da je to preizkušnja zame :mad: a j*** se !
-...nevem mal pogrešam da bi kdo mal poskrbel zame... poskrbel zame v smislu da ne bi rabla na plečih nosit tono skrbi i, da bi mi mogoče saj mal bremena kdo odvzel
- po tihem si želim da bi bla gospodinja z možem, k jo skrbi sam kaj bo za kosilo in večerjo, pa če so vse cote oprane
- sem pa sicer prosila za odgovornosti, to je tist ko ti rečejo pazi kaj si Želiš... pa sem se že večkrat tko zajebala
- zadnjič k sem bla na večerji s kolegom in sem vidla kako se odrasel moški do ženske obnaša... sem mela čudne pribliske...pa ne bi hotla bit s tem kolegom niti v sanjah ne... ampak način...sam vem da si želim da se moški še kdaj tko z mano obnaša.. vem pa da to so te trenutne misli zard situacije v kateri sem, ker pogrešam testosteron okol sebe pa ker se pač on nikol ni tko z mano obnašal... no sej ni mel prilike...
eh
po eni strani se mi zdi da bom iz lastne kože ven skočila, tok enih stvari pogrešam, stvari k se nisem zavedala da se jih bom, negotova sem po eni strani po drugi pa polna upanja
- tak shit je zadnje dva mesca vem se dogajajo tud velik hujše stvari ljudem ampak ljudje smo egoisti itak da so tiste stvari k se nam dogajajo osebno najhujše... jaz sam upam da se sprjaznim čim prej z lastno usodo in neham pogrevat... ne morem več sama seb grem že na živce k se ne znam skp spravt
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Dec. 2022 20:23

hayley napisal/-a:- drugače ni samo neki izmišljeno kar sem napisala, je realno, da je otroke bolje imeti mlajši in nimaš zagotovila ali boš pri 34/35+ še lahko zanosil ali ne... To je moje realno razmišljanje in tisti, ki mislijo, da imajo nevemkoliko časa in je vse brezskrbno in super, so bolj v oblakih v resnici.. Pa tudi partnerja je verjento težje najt, če čakaš do okrog 35, posebi za ženske to velja.
- namenoma sem podredila življenje nekako iskanju partnerja in njemu, ker sem bila v taki službi in delno izgorela, da ne bi mogla na polno delati in še partnerja iskati in to je bila zavestna odločitev..

- drugače lahko povem še jaz svoje iskreno mnenje, da se mi zdi komentar bolj iz nevoščljivosti, da sem pobrala prvega, ki je prišel. Sem imela skupaj vsaj ene 40 odprtih pogovorov v tistih dveh tednih,
ko sem bila na tindru ali več tipov, ki so mi pisali in ta s katerim se zdaj dobivam je prvi, ki sem mu jaz sama pisala, tako da niti ni nekdo ki bi sam prišel in bi ga jaz prvega pobrala.. (oz vsaj polajkal me je že...). Sploh ne morem verjet kakšne komentarje imajo ljudje :nein: , to je očitno internet, js kaj takega nisem doživela v živo, meni je on seveda všeč in je bila močna kemija med nama, da sem sploh želela nekaj imet z njim fizičnega na začetku..


ne rabiš bit pokroviteljska, to, da ženska plodnost ni večna, vsi dobro vemo že iz osnovne šole. nisi izumila tople vode. ampak boljše je otroke imeti zrel pri malo več letih, kot pa totalno zblojen pri idealnih letih, kar je lepo, da pa ti končno začenjaš dojemat.

daj no mir, zadnje pol leta v vsakem postu paničariš, kako moraš čimprej imet otroke, pa se oklepaš tega tipa, čeprav ga v vsakem postu skritiziraš, kako so bili vsi bivši boljši od njega? če te tako obletavajo, bi si lahko našla boljšega (in btw s 40 ljudmi se pogovarjat je klepet, nobeno spoznavanje). izgovarjaš se pa lahko samo pred sabo, ker nobenega drugega ne briga.

na internetu te tipi obletavajo tudi, če si moški, ki se izdajaš za žensko - popolnoma si falila moj point (kot vedno). moj point je, da če si sproščen in zadovoljen, izražaš pozitivno energijo in s tem privlačiš ljudi, vzpostaviš nove odnose.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2022 20:44

- meni se zdi da samo ti tako dramatično bereš, sama se nerada hvalim, kaj mi je kul pri sebi, pri drugih, ampak uporabljam forum da dam ven, kar me mori... Zakaj kurca bi se sploh hvaila nekim neznancem.
Jaz sem sproščena in zadovoljna, zato sem tudi ljudem všeč :D :D - v realnem življenju, no mogoče nekaterim na videz tudi, ali pa najprej na videz, ugl. spoznavanje na tindru deluje oz. je delovalo...

- absolutno nisem imela časa se s 40 pogovarjat, toliko mi jih je samo pisalo, pogovarjala sem se s parimi, malo več pa le z dvema..

Moreš bit pa res zamorjen, da tako negativno vse razumeš, kar prebereš.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Dec. 2022 21:38

a ti sploh kdaj prebereš za sabo, kar napišeš?? :D mogoče se trudiš delovat sproščena in zadovoljna, ampak potem je vse to, kar napišeš, kaj, samo blefiranje, dramatiziranje? to hujšanje zaradi stresa, pa obupavanje, depresivnost zaradi bivših, panika glede zdravja, panika glede tega, da mogoče ne boš mogla imet otrok? in spišeš kilometrske poste, polne nekega stresa? človek, ki je sproščen in zadovoljen, mu niti na pamet ne pade, da bi v detajle opisal tako sekiranje, tako da ne vem, zakaj in komu skušaš zdaj to zblefirat? :P ali pa si na kakšnih substancah da pozabiš na vse? :D

v glavnem, mislim da si na dobri poti, da se skuliraš namesto tega paničnega rinjenja z glavo skozi zid, pa tudi če si nehala s službo, ki ti povzroča stres, je tudi super, in me iskreno veseli, če ti bo to izboljšalo lajf.

in verjamem, da znaš bit simpatična, tako da ne štekam, kako da si se poparčkala s tem tipom. jaz ti privoščim, da najdeš tipa, ob katerem ti bo tako lepo, da pozabiš na ta forum in bivše in vse ostalo negativno sranje.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2022 22:07

- glej ne vem kaj bereš, js sm zadovoljna s dvojim tipom, pa ne rabim tega na forumu pojasnjevat ali komurkoli razlagat, se mi zdi, da če to razglabljaš, se hvališ, da je prej ravno obratno. Moreš malo razumet, da forum ni realnost, js tle ne pišem zgodbice oz objektivnega opisa o sebi, ampak je kot nek ventil, da dam ven, kar me mori.. Ljudje niso taki, kot ti prebereš, ali kot bi jih neka 3. oseba videla, ampak bolj tako kakor vidijo samega sebe...
Če pa povem realno, da mi ni čist vse pri njem všeč, da mi je recimo sam seks bil s kom drugim boljši do sedaj, ni konec sveta... ali da me kakšna stvar v seksualnosti moti...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Dec. 2022 23:02

bistveno je to, da te to mori, in zaradi tega trpiš. vse, kar te mori, prihaja iz neke realnosti, ne? razen če je fikcija in si vse skupaj izmišljuješ? če te ne bi morilo, sploh ne bi rabila nobenih ventilov. a če hodiš k terapevtki, je tudi samo ventil? ne, realnost je. in vse posledice stresa, ki jih doživljaš, tudi. tako da še enkrat - ne vem koga ali zakaj skušaš z vsem tem zblefirat, mogoče sebe?

ja, tip ne seksa dobro.. ampak, je tudi tako aroganten, da pri njem nisi sproščena in si ne upaš biti to, kar si, ni mladosten in poln življenja kot K, kot bivši.. ne vem, koga skušaš zblefirati, da si zadovoljna? ljudje, ki so s partnerji zadovoljni, ne naštevajo napak na partnerjih, tudi po več letih zveze ne, kaj šele po 2h mesecih. sploh pa si še sama omenila, da bi mogoče prekinila z njim, in pozabila na vse?

saj meni je čist vseeno, da si meni nerazumljiva, ampak ti si tista, ki jo vse te zmešnjave morijo, in trpiš posledice zaradi tega.

EDIT: ful me zanima, kaj bi vedeževalec blaž reku na vse to :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2022 23:40

- Vidim, da si mi fouš in mi tudi imaš za kaj bit... Pač očitno je res bedno bit tip na aplikacijah za spoznavanje, za večino. Moje sožalje.
- ne bom niti odgovarjala na to kar si napisal, ker je brezveze.
Js sem oddana, pejdi težit kakšni drugi iz neta. Čeprav imaš res zagrenjen, zatezen vajb, to ne pali.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Dec. 2022 0:40

đizs ženska, tvoj ego je tako velik, da niti sama sebi ne zmoreš priznat določenih stvari in se vrtiš v začaranem krogu in škodiš sama sebi, pa vidim da ti tudi noben drug ni zmožen tega dopovedat :rolleyes:

fovš? oddana? :lol: vidim da tudi predsodki in narcisoidnost svoje delajo :) me niti malo ne zanimaš, naj te ne skrbi glede tega, še manj pa sem ti fovš (mislim, česa za vraga naj bi ti bil fovš??)

btw, pri tebi zatežen, zagrenjen vajb dejansko pali?

v bistvu je pri tebi fascinantno, koliko cringy materiala si zmožna strnit v kratek tekst, ki tako sprovocira, da se poskušam pogovorit, ampak to obrneš v še hujše.. še nisem spoznal večjega talenta za kreganje.

priznam,
- da mi grejo na živce eni tečni appi na fonu, ki se jih ne da zbrisat
- da res upam, da bo končno sneg čez par dni
- da ne vem, a bi postavil smreko ali ne
- da mam eno drzno idejo kako preuredit stanovanje, in bi bilo the best, če bi ratalo :P
- da skos spremljam kosovne odpade za dober les, za en projekt, v trgovinah je vse ful drago :/
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Dec. 2022 6:59

* slovenc79, nismo mi na forumu tisti, ki nekomu direktno govorimo naj nekoga pusti - to ponavadi nima smisla
* jaz hayley premalo poznam in razumem
* za njeno sluzbo sm npr. zvedel iz foruma
* hayley srecno glede nove sluzbe in manj stresa ti zelim :wink: :mrgreen:
* Drgac, slovenc79 se mi sicer zdi da si hayley zelel pomagati. Si ji sel naproti, ampak ne mors “rusiti” partnerskega odnosa ki se je sele zacel

* hayley, zanimivo glede terapevtke. Pri svoji jaz diktiram tempo, sva pa vedno bila bolj na 14 dni al se vec kakor na teden dni… pa nekak, ker sem nehal pisati o tem, lahk povem sam da sm zadovoljen. Nek shit vendarle odpirava :rolleyes:

* sem se nedolgo nazaj jokal glede banalne stvari :nein:
* Mi je mogoce sedaj lazje. To moje telo je shit… mislim rad ga imam tudi ce sem debel (malo)… a to da mi tu in tam kdo rece da imam telo fantka, in da sem negibljiv… ko podozivljam vse to… sele takrat podozivim kako grozno mi je bilo celo OS/SS na sportni vzgoji… sele takrat podozivim da je to verjetno razlog da me nasprotni spol noce… ker to telo/videz je vsak dan bolj pomembno, tudi aplikacije razvijamo prevec v to smer ;(
* In da sem hodil v fitnes kjer so se mi ornk prilagajali, pa sem se potem poskodoval za 2x… ko sem se drugic nism vec mogel verjet da je blo zgolj nakljucje.
* Ker do njih imam se vedno pozitivna custva… glede na vse kar so pokazali se mi zdi da bi mi radi pomagali oz. da so se mi pripravljeni prilagodit (seveda za denar, a placujem kakor vsi ostali), zato da bom na koncu nekam prisel :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2022 8:34

^hvala, pa sej sem pisala ravno včeraj o službi halo. :D

- meni se zdi Slovenc prav deluzinalen, da kar prebere na netu si naredi neko zgodbo v svoji glavi in pol človeku ki sam živi svoje življenje, ga hoče na vsak način prepričat, da on ve več od njega o njegovem življenju...
- Meni je lepo, za zdaj, v novem odnosu, ampak nimam potrebe tega razglašat. In zdaj ker se ne nevemkako hvalim, in sem cca. 3 X izrazila neko skrb, je že vse slabo ali kaj..

-lahko imam neke mood swing ali probleme, ma če si že slišal za psihično zdravje Oz nezdravje neko manjšo depresijo, je to zaradi tega, n e ker bi jaz nevemkaj imela v življenju slabše ali drugače. Glede sluzbe sem pa tak tip da mi je všeč izziv in mi je všeč tudi da mi je težko Oz mi je bilo tisto obdobje, ko je bila bolj sluzba na prvem mestu. V življenju..

- meni deluješ Slovenc zelo neizkušen, ko daš par partnerjev skozi, vidiš da pri vsakem te nekaj zmoti Oz Da vsak ima kakšne neg. Lastnosti in ni tako kot ti pišeš - ( to sem slišala tudi iz pogovorov z drugimi ljudmi, starejšimi od sebe, ne samo pri sebi) D a moreš partnerja na začetku videti popolnega in da te tudi po več letih nič ne zmoti. Pač si preprosto prezelen in presamozavestno podajaš neke izjave, ki niso pravilne in tudi malo spoštovanja do tujega človeka in njegovih osebnih stvari tle manjka...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Dec. 2022 13:42

* hayley, jaz mislim da ti je slovenc79 tokrat zelel pomagat, priti nasproti. Definitivno je do tebe dosti bolj prijazen kot npr. do mene, ze samo zato ker si zenska

* Meni so na zacetku zveze ko sm bil se zaljubljen :!: vsi govorili naj jo pustim
* Enako njej pozneje ko je jamrala kako grozno ji je z mano

* Vseeno sva se leta zdrzala skupaj, brez skupnih prijateljev (zakaj le :?: :!: )...
* no jaz sm dejansko dolocenim svojim "prijateljem" to zameril, kar se mi je pozneje negativno poznalo, ko sem ostal samski

* Mogoce bi se vedno sel nazaj z njo v zvezo, da nisem sam... sej ni blo tako grozno, ceprav tudi biti sam in imeti mir, pase

* Imam pa se vedno neko iluzijo?, da zasluzim in lahko dobim nekoga "boljsega" - kar je verjetno znak za to, da me smem iti (nazaj) v zvezo
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2022 13:50

- Men iso taki komentarji preko vseh mej. Meni, če se kdo tukaj nad neko določeno lastnostjo pojamra ,stvarjo pritožuje, mi je jasno, da je še marikaj odzadaj in nima to nekega pomena, sploh se ne bi pa v nobenega kar tako nekaj vtikala... Mislim nobenega občutka kaj so delikatne stvari in kaj se lahko komentira..

- moje kolegice pa so zlate na nek način, ena mi je že pri Kju rekla, da sej tudi njen mož ni popoln, da je čisto ok, če sem z njim in mi ni vse všeč...
Zdaj za zdajšnjega, mi je ena prijateljica 1x rekla, da če mi je karakterno všeč, da je to to, da videz se že lahko popravi se(mišljeno je malo popustil pri neki fizični pripravljenosti, izgledu), ena druga prijateljica mi je pa rekla, da če mi je osebnostjo fajn, da tudi kakšna določena stvar s seksom povezana ni tolk pomembna, bi jo ona spregledala... Se jim lahko tudi on zahvali za tako pozitivne, vzpodbudne izjave. :)

- če mi ne bo sam všeč bom sama vidla s časom, ma neki taki nizki komentarji so par res .. brez besed... Jaz osebno se sploh ne bi vtikala v nobenega nikoli, niti v prijateljice, nikoli nisem še proti parnterju nobene govorila...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron