Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Nov. 2022 15:08

- ful imam tremo pred sledečimi dogodki, pa še alkohola ne smem pit :roll: živčna sem. In cel ta teden še posebno psihično/ čustveno občutljiva.

- razmišljam hkrati še o prejšnji temi, sicer tisto je kar realna izjava oz smiselna, da je mogoče boljše ne glede, tudi če koga novega spoznaš biti sam in najprej predelati vse skupaj? Moja mama se sicer ne bi strinjala, ker deluje ful zadovoljna, da sem nekoga fajn spoznala. :D
- Ampak hkrati ni ravno tako, da si samo jaz dajem mejnike za različne dogodke, ženske preprosto so plodne do okrog 40 in to je dejstvo, dejansko se šteje za rizično/ pozno nosečnost že če zanosiš pri 34 in imaš rok poroda po dopolnjenem 35 bdw.
Potem še vse te bolezni, ravno na zadnje mi je še sodelavec pravil, da v njihovem klubu od nogometa sta tudi 2 dobila raka v zadnjem času, eden od njiju je 29. Kaj pa če čez 2 ali 3 leta zbolim in potem zaradi zdravljenja ne bom več plodna? Bom raje čakala, da se mi v glavi vse razjasni in bodo popolni pogoji za naprej ali ne..

- un komentarji od športa si pa malo mimo udaril. Se nočem hvalit, ma sem dokaj športni tip bila vedno in celo življenje kaj trenirala, določeno obdobje so mi celo govorli, da sem obsedena s svojim hobijem/ športom. Zdaj pa hvalabogu imam tak življenjski stil, ritem, da sploh se ne zredim, pa ne rabim nič gledat kaj in koliko pojem. Mogoče se bo to spremenilo, če grem v kakšno pisarniško/ sedečo službo brez stresa/ adrenalina, za zdaj pa moje telo deluje tako kot deluje.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Nov. 2022 18:46

-če bi bila hayley moški, bi bila imo označena za stalkerja. Če ti je bivši dal vedeti, da noče kontakta, je to to, ne pa da mu na vsake toliko zagnjaviš.

-sem na bolniški, s slabo vestjo. Dejansko pa ne vem zakaj, ker sem sposobna iti do kopalnice in nazaj.
-mož počasi končuje Martinovo večerjo, pa nisem prepričana, da bom lahko jedla.
-sem si končno začela kaj kupovati tudi zase.
-sem danes fajn okarala gls operaterko, banda ena, res. Dejansko ni bila kriva, ampak naproti rešitvi problema pa tudi ni prišla. Res nimam veliko potrpljenja za ljudi, ki so na delovnih mestih zato, da prođe vrijeme, za katerega pač dobijo plačo.
-je končno prišel predalnik za knjige, zdaj spet nekak zgleda.
The world is as you are.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Nov. 2022 23:22

* Mi zadnje čase "biznis" gre bolje kakor bi kadarkoli pričakoval oz. me je malo presenetilo vse skupaj :oops: :mrgreen:

* Ne vem če sem zdaj zaradi tega srečen in uživam ob nekem francoskem ljubezenskem muzikalu, ki ga bolj sam (pasivno) poslušam

* In končno sploh nič ne trpim, ker sem začel vikend... sam doma... u bistvu mi paše

* Edino mal sem na bivšo pomislil, ko sem iskal filme na TV katere bi zdaj gledal, ampak samo mal

* Glavno nekak se umirjam in nenazadnje ravno za to sem vse življenje garal in si ta svoj mir res zaslužim
(čeprav kdaj nisem dajal vtisa, da sem garal, sem garal)
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 12. Nov. 2022 17:41

emanuela napisal/-a:-če bi bila hayley moški, bi bila imo označena za stalkerja. Če ti je bivši dal vedeti, da noče kontakta, je to to, ne pa da mu na vsake toliko zagnjaviš.


:mrgreen: my thoughts exatly

- sem nekak srečna da je sobota in da sem zakopana v delu, da ne vidm kaj vse je narobe
-sem na nek čuden način srečna in izjemno žalostna obenem
- sem ful vesela ko pride kolegica k meni na obisk, sem saj pred njo še zmeri loh jaz jaz brez obsojanja
- tok se mi je v roku enega meseca življenje spremenilo da enostavno ne dojemam, ubistvu vse doživljam kot v nekih sanjah no ali pa bolj v nočni mori
- res če bi mi en mesec nazaj en rekel kaj se mi bo dogajal bi ga poslala v pm
- ok sej tok črno spet ni poslovno se mi je res zdele odprl in morm izkoristit
- jaz sam hočem njega nazaj :cry:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Nov. 2022 18:34

- Ja emanuela, če bi lahko bi. Najbolj me žre, ker sem imela skos občutek, da on mene čaka, da bom prosta in se ne bom z nobenim dobivala, samo je tako trmast, da zanika.. Deep, deep feelings.. meni gre že na jk, vsakič, ko je on omenjen...

- oooh paše bit malo sama po 24 urah nesamote
- bom malo pogledala Sanjskega moškega za nazaj :D

- sm šla tokrat na martinovo večerjo in še naslednji dan na zajtrk after :D :hearts:
- zanimivo, sem ga vprašala za 5 love languagov, nism mu utegnila še pošiljati testa prek neta, sem mu pa pojasnila kaj so in je rekel, da se mu zdi najbolj ta words affirmation da ima najbolj ter physical touch na 2. mestu. Jaz sem pa mislila, da je mogoče quality time, je potem rekel, da to mu ni tako pomembno, da mu je kul da del časa vsak dela svoje stvari, kar je kul glede na to, da imam jaz bolj nizke procente za quality time.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 12. Nov. 2022 22:52

žveplenka napisal/-a:- jaz sam hočem njega nazaj :cry:

:cry:
Boš povedala več?

Razumem kot da te je tip pustil, vendar ne razumem zakaj, če si bla skoz z njim ful zadovoljna. A si kaj spregledala?

Priznam, da:

* Babe s katerimi si jaz online dopisujem so pa vse skrajno neresne. :?
* Danes drugače nisem veliko naredil, se mi pa zdi, da imam srečo, saj sem bil kar produktiven.
* Pa še TV sem imel čas v miru brez pritiska gledati.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Nov. 2022 11:22

- Me res firbec, katere vrste parfumov na ženski so njemu všeč oz kaj mu je ženstveno pri parfumih, ne zna mi dati niti enega primera dizajnerskih parfumov ali nišnih, ker sploh ne pozna ženskih. Nekaj se je potem spomnil, da mu nek roza Lacoste dobro diši. Sicer pa ne mara diva parfumov, preveč sladkih, preveč močnih, ampak bolj ženstvene - cvetlične, citrusne, z mahom(zemeljske?). Sicer mu je pa všeč nota vrtnice - mislim, da za oba spola, ter usnje v moških parfumih.

- je kar malo zbirčen med mojimi parfumi (ni pa še niti vohal vseh) mu malokateri diši zelo dobro, najbolj sta mu bila Clive Christian fruity floral V for woman ter Jo malone Mimosa & cardamom (ha tega mi je chaski pomagal zbrat, ima pa sicer oznako uniseks, niti tipčno ženski očitno glede na oznako ni).

- sem po dolgem času kupila en dizajnerski parfum/ iz milerja, mislim da 1. da sem ga letos kupila, da ni nišni, in sicer Chanel - Allure edp.
Očitno mi sedejo Chaneli, od dizajnerski je edina hiša, kjer sem kupila že 5. parfum, od ostalih hiš imam pa samo po enega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Nov. 2022 17:52

mmm napisal/-a:Boš povedala več?

Razumem kot da te je tip pustil, vendar ne razumem zakaj, če si bla skoz z njim ful zadovoljna. A si kaj spregledala?


- na žalost so stvari bolj zakomplicirane ;(
- si me pa mal nasmejal s tem, da zakaj me je pustu če sem bla jaz z njim zadovoljna, a ne bi blo pol lih to da on ne bi bil z mano zadovoljen :mrgreen:


- delam da se zamotm, hkrati mi pa misli stalno bežijo... sploh nevem kaj naj, situacija kakršna je je pač zame nevzdržna ker za dan naprej nevem kaj bo...
-se mi zdi sicer da se bom prekurla vsak čas sam kaj naj, če še delala ne bom bo šlo še to nekam
- ful se mam v življenju za optimistko, ampak te optimistke zadnje čase ne najdem več
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 13. Nov. 2022 18:59

- je full enega dela zadnje čase na treh koncih in se mi včasih zdi, da diham na škrge
- no vsaj na začetku decembra greva v Kopenhagen, da se malo odklopim
- je danes pasala daljša turica s kolesom
- Me je malo pretresla tista novica z eksplozijami v istanbulu, ker kolikor se spomnim, sem se tam nahajala tudi sama pred ene pol leta; se mi zdi, da se v Istanbulu na vsake toliko zgodi kaj takega. :/
- imam zadnje čase spet željo po van-lajfu, čeprav ne romantiziram tega življenjskega stila, ker vem, da je ogromno enih minusov, ki pridejo s tem; poleg tega so šle cene bencina v nebo, tako da na koncu je praktično strošek bencina verjetno tvoja najemnina :?
- en znanec išče flat v Ljubljani, ker bo na erazmusu tam, in ne vem, kaj mu svetovat, kje naj išče ...ima kdo kake predloge, na katerih straneh študentje najbolj iščejo? Kakšne Facebook strani tudi po možnosti? Vsak predlog zelo dobrodošel. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 13. Nov. 2022 21:20

Ash., glede stanovanj.

Na Facebooku je grupa "Stanovanjce, stanovanjce, kje si", ampak baje, da se tam stvari odvihajo (zelo) hitro.

- si me pa mal nasmejal s tem, da zakaj me je pustu če sem bla jaz z njim zadovoljna, a ne bi blo pol lih to da on ne bi bil z mano zadovoljen :mrgreen:

:roll:
Noja, ponavadi če partner ni zadovoljen, to veš, negativno vpliva nate in ga potem že zaradi tega ne hvališ naokrog, oz. potem tudi ti nisi najbolj zadovoljen z njim, ker ga ne (z)moreš osrečevat.

Sicer pa OK, če sem te nasmejal, kar najdi si čimveč stvari, ki te nasmejejo :wink: :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Nov. 2022 20:01

- si tako želim, da bi lahko kar prevrtela čas do vikenda, da bi lahko (v soboto) cel dan spala.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Nov. 2022 6:12

- Sem prišla do ene ugotovitve na ljubezenskem področju, zakaj prej ni uspevalo, in sicer je razlika ta, da sedaj, zaenkrat, njega postavljam na prvo mesto, prej sta bila pa bivši in K , na drugem mestu, za službo, faxom, pri bivšem možno da je celo bil tudi hobi, šport na 2. mestu. T o je ta razlika. S tem da zdajšnji zaenkrat ni še nič pokazal zob, ona dva sta znala bit pa kar nekako maščevalna, če jima kaj ni bilo prav, zamerljiva, sploh K je bil maščevalen, ko se mu je zdelo, da jaz premalo časa porabim zanj in ni pokazal čisto nič sočutja za moje probleme in moje počutje. Ta zdaj deluje zaenkrat zelo razumevajoč, nežen, sočuten in zelo dobro zna verbalno pojasniti, razložiti stvari. Imam po eni strani slabo vest, zakaj nisem bila že prej bolj resna. Res ne vem, kaj je krivo za to spremembo ali ker sem že toliko stara, ali ker se toliko bolj želim ustalit, ali ker sem že toliko sita službe, da mi bolj dol visi za to področje :D , ali je na njem nekaj, da me je bolj pritegnilo kot pri ostalih. Se mi pa res zdi na en način bolj resen ali bolj odločen, kaj želi oz bolje zna to verbalizirat. No kdaj na momente se mi zdi celo preresen zame.
- se počutim kar precej otročja napram njemu, ampak njemu je kao to všeč, da je neko nasprotje od njega

- oooh, ko bi vsaj imela še danes dopust, z veseljem bi šla nazaj v postlo in minimalno pol dneva preživela zavita v kovter, na varnem. Nazaj v kruto realnost in probleme v službi bo treba it.
- se mi je panika nekoliko polegla očitno danes, se mi je zdelo, da sem včeraj kar cel dan malo težje dihala od živčnosti in strahu. Ma bi še vedno raje šla nazaj spat kot začela dan.
- Sem čisto pozabila, da morem it še gume menjat
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Nov. 2022 19:30

- bi js rabila prav 1 ali 2 tedna delati nič in predelati vse kar se mi je v zadnjem času ali celo zadnjem letu dogajalo.

- no ja, nima ta zdajšnji samo poz lastnosti v primerjavi s prejšnjima. Ena stvar, karakterna je, da sta bila onadva toliko bolj preprosta in sem se jaz z njima počutila bolj sproščeno. Se ne sekirala kako in kaj bom izpadla.. pri njemu sem ful na trnih, da bom kaj rekla ali naredila narobe in me bo s čim zabil nazaj. Ful je tak piker in dosti komentira tudi ostale, ne samo mene. Dejansko še jaz po navadi branim ostale ljudi, ki jih neg. komentira. Ravno na zadnji tej večerji, je začel o eni punci, kako ima problem dobit tipa in da mu jo je tinder že 2x vrgel ven in v smislu, kako je boga, da je na tinderju..(ona pa njega ne vidi, ker ima tako aplikacijo, da mu pokaže samo tiste, ki jih sam prj polajka) Tle je malo minus, da se počutim, da z njim ne morem biti tako jaz, kar sem, kot z ostalima dvema, mogoče da je tudi še to kakšna začetna faza, ker se ne poznava dosti časa..

- v nasprotju z ostalimi, sem pa na neki točki na začetnih zmenkih, dobila prav preblisk, mogoče celo prvič v lajfu?, da bi si želela biti prav do konca lajfa z njim, ma nisem sigurna, ali ni bil kriv alkohol, da sem se tako fajn počutila, kot da se mi neko razodetje odpira :D , ker sva praktično na vsakem od zmenkov nek alkohol pila..

- nisem sigurna, če se meni ne že malo meša od te službe, konstantno se počutim slaba, mi je tudi terapevtka rekla, da je slišat, kot da imam stalno pritisk. Mogoče me toliko bolj skrbi privat življenje, ker sem tako pod stresom skos..
- ne vem, glede partnerjev, fantov, si poskušam dopovedat, da vsak ima minuse in pluse, da me ne bodo mogoče preveč zavedli minusi sedanjega in me bo vleko k kateremu od prejšnjih..

- bi rada nekako verjela, da ima vse nek smisel in niso samo moje napake ena za drugo
- ma nič bomo vidli, kaj bo, upam da ne še kaj hudega do konca leta, dovolj, dovolj je blo za neki časa..
-bivši mi še vedno ne odpisuje
- se neki v izi pogovarjava v teoriji tudi o selitvi, če nama bo šlo v redu naprej, ma zdaj je vprašanje, ali mi bodo v tej službi sploh dovolili selitev v drugo mesto ter ali bom sploh ostala v tej službi po novem letu
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2022 18:07

- vse je kaos
- se nelagodno počutim v tej službi, da skos ni dovolj in pritisk imam vsak teden in imam dvome, če je ta služba sploh zame. Drugače se bojim, da bi naredila napako z odločitvjo in da če grem drugam, da mi isto ne bi bilo več ali da bi imela slabši odnos s sodelavci in bi pogrešala stare. Ali pa da sploh ne bi nikamor prišla, kamor bi želela..
- sem bila danes službeno v enem podjetju na primorskem, kamor so mi tudi starši govorili, naj grem... ampak zda je tako, se ne sklada s službo in krajem s te mojim.. bi mogla verjetno bolj iskat v Lj ali regiji kjer on dela.
- me tako psihično kr utrudi služba, psihično me utrujajo neuspehi, ko ne naredim dovolj sli ne najdem motivacije vsega naredit..

- so mi pa tako fajn primorci, bolj kot vsi drugi, bolj sproščeni v izi, isti jezik govoirmo, sem vidla še od daleč enega mojega sošolca bivšega, sicer on meen me najbrž ni videl, pa še masko sem mogla nosit..

- ta moj ni lih neki navdušen nad primorsko, k če bi bla skupi bi lahko tudi živela v prazni hiši zraven mojih, ma njemu je kao primorska še najbolj tuja od vseh regij.. Aja še moji starši so na zadnje rekli, da bi lahko delal v nam najbližji bolnici..
- me skrbi, če bi imela otroke bi raje imela mamo ali starše blizu, me je strah it v neko regijo, kjer nobenega ne poznam, ne prijateljic nimam, ne nič...
- mava tako ideje 6 različnih lokacij, kjer je možnost živet, 2 sta v tujini, 1 ni v Evropi, 4 pa v Slo, no mogoče 5 če Lj ne štejem... Če bi nbila v Slo bi pa raj dolgoročno bila ali v Lj ali na Primorskem

- ma ja me malo tako dajejo misli, da mi je on precej tuj, druga dva bivša en primorc, en moj sosolec iz faxa sta mi na nek način bližje in bolj taka sproščena.. je pa tudi res, da ga nisem videla imam občutek že celo večnost, od sobote. Mi je pa po drugi strani pri njem všeč tudi, da si želi družine, bivši se je neki trmaril, da ne bi nič imel ne zveze, ne otrok odkar sem ga js razočarala, K je pa izjavil, da bi lahko imel, ma raje ne več kot 1ga oz je 1 dovolj..
- mi je skoraj žal, da nisem imela družine ali otrok ali da bi se ustalila že kakšno leto bolj zgodaj, da mi nič ni kapnilo prej..., itak kaj posebnega zadnja 3 leta nisem delala, razen hodila v službo, ne žurala, ne vn hodila, edino kar je, je da tistih dveh let izkušenj, ko sem šla backpackat, pa ne bi vzela nazaj, super izkušnje, ma bi očitno tudi to mogla že prej( ok med faxom ni bilo tolk keša in časa, pa še kak drugi hobi je bil neki časa prioriteta) potem je bil pa še kovid ene 2 leti..
- bi bilo fajn it še kam backpackt s K, ampak sva se že letos poleti kar slabo razumela, velikokrat kregala pa še nek čas bi si zavlekla, kar bi koga bolj za resno poiskala, ker z njim očitno ni šlo... mi je malo bad, ker ta zdaj ne mara prav backpackanja alpa it v kakšne bolj ne toliko turistične države/ Afriko, kolikor sem dobila občutek..
- moja tadruga prijateljica, ki backpacka, ji je všeč ta stil potovanja, je nekoč backpackala s K, je pa tudi zdaj trenutno 1. noseča, meddrugim ima pa tudi moža, ki ni posebno nad potovanji navdušen.
- Se vedno deloma ne vem, ali bi morala vztrajati pri bivšem, nočem ga, left behind, dokler on ne kaj pove, kako je. Mi pa že eč kot 1 leto govori, da ne bi imel ne resne zveze, ne otrok. Terapevtka ne toliko pomaga, vsaj ta moja ne, mogoče da vedenjsko kognitivna kakšne bolj konkretne nasvete.. Poleg tega da če ne vem ali način pomaga, je pa premalo časa, čisto vsakič mi je veliko premalo časa..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2022 12:43

- sem ugotovila, da me ima on shranjeno v imeniku pod ime in priimek, pa mu nikoli sploh nisem povedala svojega priimka, me je že nekje izbrskal..

- me prav dajejo misli, ali sem se prav odločila, da se zdaj dobivam z njim, ali bi mogla ostat z bivšeim in ne poskušat spoznavat druge, tam v obdobju ko sem bila 26, 27, apak ko mi je on predlagal posredno da bi živela skupaj, me res sploh ni mikalo, se mi je takrat zdelo, kot da bi se nekam ujeto počutila al da mi ni to to. Potem pri K spet nisem začutila takrat, da bi ga dala na 1. nmesto pred službo in ostalim in delala na tem da bi čimprej živela skupaj, bila skupaj, pa še zelo me je morilo, da isme bivšega prebolela, ali je zdaj ta zdajšnji zame bolj primeren od njiju res ne vem v bistvu. Edina taka komponenta, ki bi lahko rekla da bi je za siguro bolj všeč pri zdajšnjem je, da si bolj želi otrok in več kot enega oz deluje blj pripravljen na to in daje bolj občutek neke odgovornosti, da se nanj lahko zaneseš, od prejšnjih dveh..
- ful me mori, ali sem se sploh prav odločila in zakaj prej nisem bila bolj resna', ampak po drugi stani sem prej pač živela v trnutku bolj in nisme razmišljala za naprej...

- me malo skrbi, da se staram :mad: . Mi je ta zdaj rekel, da v obraz zgledam svoje starosti, nič manj, v ostalo telo, postavo pa mlajša od svoje starosti.
- zdaj nekje zadnje leto približno niti ne pazim na hrano, da bi jedla bolj clean in čim manj kupljenih pakiranih stvari, ker sem ugotovila da mi na pridobivanje teže nič ne vpliva, da bi se zredila... ampak po drugi strani lahko vpliva na kožo in na staranje, če ješ dosti kupljenega sladkega šita, ali čipse.. Bi raje tudi v obraz zgledala nekje 25, sploh se mi pazdi, da odar sem bila na zadnje 26, da je čas kar šel, skos nekaj hitim odkar sem v tej službi sploh ni časa neki se ustavit in bit v miru
- ne vem ali mi na staranje vpliva tudi stres v službi in kajenje ali ne... sicer stresa imam nekje srednje bi rekla, ne zelo močnega, ker ne delam nič takega da se napaka lahko zelo pozna, edino je poznat če delam premalo...
- mislim ,da če bi si karkoli dodatnega naredila na obrazu, da bi to bila hialurosnka v podočnjake oz. predel pod očmi
- kolegena ne jemljem, ampak me skrbi, da ni dober vpliv na telo, ker povzroči, da se telo navadi dodajanja in začne samo ga proizvajat še manj in je potem za stalno odvisno samo od dodatkov, dodajanja?
- sicer pa, ko sem bila sama 18,19 ali v začetku 20ih so mi vedno skoraj bolj privlačne delovale ženske v starostnem odbdbju 26-30, bolj kot tiste v začetku 20ih.
- se mi zdi, da skoraj vse ženske mojega letnika, kakšne paralelka iz srednje sošolke iz osnovne, prav starehjše zgledajo, jim je videt da niso več tako mlade, verjento js zgledam isto, ma se ne zavedam, se pshično tako počutim kot da sem nekje 24 in ne starejša. Tudi ta yterka slovenska Lepaafna, je ne prav posebno spremljam, ma kar sem mimogrede pogledla, se mi zdi, da zgleda ful starejša zdaj pri 31, kot je izgledala pri 26(pa še nekaj dodatnih kil je nabrala, na oko bi rekla da mogoče okrog 10kg plusa, preden je bila noseča, tako da ni govora od 2h, 3h kilah več). Malo nepopularno mnenje, ma vidiš na primeru, da ženska se stara, pa isto kakšna druga influenserka in tistih 20 različnih dodatkov na koži, prehranskih dodatkov, ne pomaga 0, preprosto zgledaš starejši, ko imaš več let, razen če imaš dobro/ uspešno lepotno operacijo/ lepotni poseg..
- Je on povabljen decembra na neke večerje v Cankarjevem, na Brdo, kamor bi šla skupaj z njim, na enega tadomačega sva pa že potrjena, za te ostale pa ne veva oz. bolj verjetno ne greva, je pa zanimivo slišati, kam vse si povabljen in kam imaš možnost it. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov