Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 30. Avg. 2022 21:16

mmm napisal/-a:* Se mi zdi, da me žveplenka mal jeb* v glavo :twisted: :)


sej te vsi mal :D

priznam,
- da je tudi meni všeč, da je ženska uštimana. brez pretiravanja, ampak da z nekaj malenkostmi poudari nekaj na sebi, dobro in premišljeno kombinira oblačila, in lahko izgleda privlačno in okusno na zelo preprost način. vsaj jaz tega ne vidim samo kot videz, ampak tudi nek znak, da se ženska ceni in se rada pokaže urejeno in privlačno in si tudi vzame nekaj časa za to. tudi naravno mi je lepo, ampak je vprašanje, ali se gre res za naraven videz ali je to samo izgovor za zanemarjanje samega sebe.
podobno kot postava - tisti, ki si vzame čas zase, za zdravje, se mu to pozna tudi na postavi. tistim, ki pa ne, pa prav tako.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 4:22

- drugače urejen, diskreten, bolj naraven videz je sploh v poslovnih okoljih bolj sprejemljiv kot karkoli preveč oprijetega, pretirano vpadljive ga, kričeče ga, previsoke petke, ki bolj na klub spominja kot kaj drugega..

-lol v lajfu v živo mi se noben ni rekel nobenega pick up lina dokler nisem šla na tinder :D

- eden se pritožuje, da imam vsako sliko iz nekega drugega stila in d Ane ve, kam me dat. Saj jaz se res ne spoznam na te slike. Kaj bi mogle bit vse iz hribov ali kaj podobnega ne vem.. Ali vse iz zurov.. Js sem rada kameleoncek. Ceprav do zdaj nisem dojela mojih slik kot D aje vsaka nekaj drugega. Kako sploh folk tako dobro vidi manjše stvari iz teh sli, a to še da povečat? Ali imajo eni toliko večje ekrane kot jaz?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 31. Avg. 2022 6:41

* Ja, Tinder lahk tud na računalniku odpreš.

* Drugače jaz ne vem na telefonu povečati slike na Tinderju. A obstaja kak "Magnifier" za telefon? :lach: ;D

* Drgač sem kar slabe volje vstal oz. razmišljam, da je ženskam na tem svetu ful lažje. Ne rabi nobenega "pick up line-a" uporabit, ne rabi nič kej velik vedet, tudi na videz ne rabi pretirano dat - samo normalna mora biti in bo nanjo "navalilo" že v štartu 100+ tipov v enem dnevu.

* Mislim, hayley privoščim, da jo Tinder zabavam, hkrati pa ji zavidam, ker mene - meni je muka vse skup, na Tinderju lahk ženske sam gledam, pogovarjati se zares kaj velik ne morem, da bi me vse skupaj zabavalo pa bolje, da igram igrico

* Sej isto je, če grem ven. Se bom matral za pozornost ženske oz. najlažje bo, če bo kaka sreča... pa še pazit moram, da ne naredim kake kretnje ali uporabim kake besede, ki jo pol čist odvrne od mene

* Drgač mi je ful všeč dež zadnje dni, samo ga je premalo. Želel bi si, da bi zdej nekaj dni nepretrgoma deževalo.

* Je res bilo vroče in suho, posebno za nas, ki živimo v LJ. Sem že ob navadnem večernem sprehodu imel ful prahu na novih supergah (letos sem si kar dvoje kupil - oboje so mi všeč) :D

* Kmalu si bom še ene seksi čevlje moral kupit. Lani sem varčeval, neko sintetično usnje kupil, na prvo žogo so mi bili všeč, pol sem se sekiral ali zdej vse skupaj zgleda kot plastika. Kar je huje pri varčevanju je, da so že po nekaj mesecih nošenja začeli razpadat. Tak da se splača dati mal več za kake vredu čevlje, ki potem če ne drugo zdržijo vsaj malo več kot eno sezono :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 6:53

-glej ne vem, tako pač je, vsak lahko kaj se naredi na svojem videzu, izgledu, mogoče res obraz in višina so edine take stvari, ki se jih ne D a spreminjat, pa konstitucija telesa
-nekateri imajo tudi res izviren dober opis, kot ta od parfumov, , zdaj me dejansko opis bolj pritegne ker vizualno dobro jih itak zgleda več. Če samo dobro izgleda, v opisu pa ni nič kar bi me pritegnilo, mi dejansko niti ni več zanimiv. Čeprav najboljši nek tak stil videza mi imajo Italijani nek skupni paket postava, videz, pa najbrž avstrijsci

-je zabavno svajpat, posebi ko ti napiše da kašen ki zgleda vizualno dober je tudi mene polajkal, zdaj nekaj ful pogovarjat Al se dobivat z ljudmi pa niti nimam casa

- sej večino dajem ne, pa vseeno s e pomoje ze blizu 100 bliža številka matchov

-mi je še vedno od vseh najbolj simpatičen, najbolj pritegne tisti s parfumi

- kar je dajala ash primerjava stila Srbija, Švedska.. Meni je malo vzgled, všeč mi je stil makeupa, oblačenja ene Nizozemke, sicer živeča v US zdaj. Tako da očitno sem bolj proti severnim vseeno po stilu. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Avg. 2022 8:41

- da se je tinder ocitno spremenil v 7 letih, od kar ga imam vec (pa se to sem ga imela vsega skupaj 2 meseca mogoce) :D
- pol sploh ne razumem, o cem govorite...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 8:49

- a res? Me firbec, ali je zdaj več ljudi gor ali manj kot pred par leti. Eden mi je rekel, D aje to pač še najbolj razširjena aplikacija za spoznavanje v Slo, drugega ni, zato jo tudi uporablja..

- saj ne vem kaj smo takega rekli, pač ene ljudi imaš pomachane ampak nimaš odprtega pogovora, z drugim delom pomachanih imaš odprt pogovor. Ne vem, kaj sem jaz takega rekla. Pa vsak ima pod slikami možnost dodat opis, napisat karkoli o sebi. In možno je izbrati 5 dejavnosti, ključnih besed, ki te zanimajo ali je pijača, ali nek šport, ali potovanje.. Drugega ni nič takega.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Avg. 2022 10:55

-* je bilo kul poletje, obiskal me je prijatelj iz potovanja po Aziji, in sva tri tedne zganjala avanture po Sloveniji.
-* sva imela res uravnotežen trip, malo zgodovine, malo chillanja, malo hribov, malo morja, malo rek. Najbolj sva se imela definitivno fajn ko sva preveslala Kolpo in kampirala ob reki...takšen res team building.
-* sva karakterno totalno drugačna, in stremiva k drugačnemu stilu življenja...ampak najine vrednote in način kako doživljava svet, sta enaka. Nekako ko daš čez najbolj stresen del Indije skupaj čez, si frend for life.
-* se naslednjič dobiva v Južni Ameriki, samo v kakšni Boliviji, bomo imeli team za en avto, in šli za kak mesec po Boliviji...ali pa Čile, glede na to da je njegov bratranec tam.
-* sva se predvsem veliko pogovarjala, in šla čez čez vso to obdobje po potovanju, in kaj hočeva naprej...sva bila res odkrita drug do drugega, in se nisva "šparala". Poslednično jaz več časa preživim na utežeh, on je pa pustil svojo punco :lach: :lol: .
-* imam spet dinamičen mesec, in veliko odločitev glede služb in izobraževanj, in imam včasih samo občutek da čakam druge, da mi dajo novo informacijo da se lahko odzovem in prilagodim...in imam včasih tega malo poln k., ampak tako pač je, ko delaš cel remont na področju kariere in znanj.
-* poskušam na čimbolj eleganten način spet priti v flow state, nazadnje sem bil njemu kakšna tri leta, in mi je dejansko uspelo držati kakšni dve leti, kjer sem bil zelo balansiran. Nekako sem prišel do točke, kjer lahko vso znanje izobraževanja, in mojih izkušenj vkomponiram v svoje življenje, brez da bi moral o temu nekaj razmišljati, imeti refleksije in imeti načrte.
-* se počasi že pripravljam na zimo, k meni pride malo prej, tako da delam velika dela okoli hiše, danes urejam parking, in počasi začnem klestiti drevesa okoli hiše.
-* je bilo na Tame Impali kulsko
-* komaj čakam da se sfinišira bajto na obali
-* trenutno urejam vse za nakup 125cc skuterja, in da spravim pol familije na skuterje, ker smo vsi skupno obupali nad iskanjem parkingom na obali, plus Savudrija je 10km stran...tako da sem imel sestanek kjer sem jim vse razložil, in grejo zdaj v avtošolo, motor je bil pa ravno plačan.
-* se ful manj sekiram kot pred poletjem, počutim se boljše, imam probleme in ovire, ampak ničesar kar ne bi mogel spremeniti ali vplivati.
Predvsem bi rekel, da imam totalen prevzem odgovornosti nad sabo, obnašanjem in zdravjem, kar je ful fajn. Moram pač malo bolj ozaveščati stik s telesom, ne da je to nek projekt, ampak je nekaj kar mi lahko še izboljša spolnost, šport in tudi kasneje kar želim delati.
-* je bila dejansko nasjbolj stresna stvar zadnjih 3 mesecov, to da mi je avto nagajal v Bohinju, in to je bilo to...vse ostalo sem si ustvaril sam.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 31. Avg. 2022 11:45

hayley napisal/-a:- saj ne vem kaj smo takega rekli, pač ene ljudi imaš pomachane ampak nimaš odprtega pogovora, z drugim delom pomachanih imaš odprt pogovor. Ne vem, kaj sem jaz takega rekla. Pa vsak ima pod slikami možnost dodat opis, napisat karkoli o sebi. In možno je izbrati 5 dejavnosti, ključnih besed, ki te zanimajo ali je pijača, ali nek šport, ali potovanje.. Drugega ni nič takega.


Ne, saj v osnovi je (po moje) isto. Samo takrat se ni bilo placljivih opcij. In super like-ov (?). Ne vem, ce sem pri mmm-ju o teh brala ali drugje.
Jaz v Slo drugace nisem nikoli uporabljala Tinderja, samo v Dhaki. Takrat po moje niti ni bilo veliko ljudi gor, ker sem veckrat iste profile videvala. Sem pa imela mislim da samo 4 matche, ker meni ni bil noben drug vsec :D Z dvema sem se dobila. Z enim sem se nekaj casa pogovarjala, potem pa ni vec odgovarjal. Kasneje sem ga videla zunaj z eno punco, tako da verjetno je zato izginil. Z enim Nemcom ali Nizozemcom sma se pa samo kratek cas pogovarjala, potem pa ne vem vec, kaj je bilo.
Od tistih dveh, s katerima sem se dobila je bil en tecen v 3 pm, z drugim sem pa se skupaj, ceprav je tudi vcasih tecen v 3 pm :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 11:51

-ja so neke nadgradnje, ta od parfumov s katerim s ejaz pogovarjam, no največ sem se v pon, zdaj ostale dni nisem še kaj dosti pogovarjala, ima nadgradnjo, da njegov profil pokaže samo tistim ljudem, ki jih je sam lajkal, tako se lahko izogne tistim, ki ne želi, da ga vidijo

- en tip iz Omana, ki je zdaj v Lj, zgleda fuul modelček po slikah in me prepričuje D amu naredim tour :lach:, ma sem rekla da nimam časa do petka popoldan in zdaj mislim D aje se pisal, če bi pa imela lih malo časa kje vmes, nisem niti celega prebrsla, kaj je napisal.. :D Sam neki taki bolj hudi tipi pa res zna bit da tudi seks iščejo :D

-bom nehala lajkat ljudi k pol imam slabo vest, če jim ne odpišem, posebi, če kdo da kakšno vpr Al kaj malo več napiše od hey. Zdaj mi je še en drug zdravnik začel nekaj pisat. Samo na videz mi je bolj všeč uni prejsen. :D

- sem vidla gor tudi mojega sošolca iz gimnazije, pa tega Maja, ki je sin od Svetlane Mlakar, sam on me pa ni polajkal nazaj, če je sploh kaj gor na tinderja. Sem gledala en podcast ko sta ga vodila Mlakarca, on, pa Golob je bil zraven med volilno kampanjo in m ije bil všečen podcast.
*hočem rect Zvezdana
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 31. Avg. 2022 12:00

* A Tinder drugače omogoča sklenitev naročnine s Paypal? Meni je namreč ne.

* Zakaj sprašujem? :) Ker morda sem jaz eden prvih (tukaj), ki je imel Tinder. Neko aplikacijo za dating sem uporabljal kot Facebook igrico še kot študent. Zelo mlad.

* Potem 1x sem si celo kupil nekaj za 1 mesec. Sem kliknil nekaj narobe in sem pozneje enkrat kupil za celo leto. Znorim in se pritožim Paypal-u. Paypal itak vedno naredi v korist stranke, tudi če nimam prav. Tista aplikacija potem mi pošlje mail, da oni ne goljufajo, da niso nič narobe naredili. Celo užaljen mail so mi poslali. Paypal mi je denar vrnil. :)

* Čez N let sem hotel plačati s Paypal, pa jemljejo samo kreditne kartice direktno.

* No če je to ista aplikacija imam izgovor zakaj sem tako slabo rangiran.

* Bi moral 1x narediti čist ločen account od svoje mobilne in Facebooka, pa da vidimo, če bo kaj drugače. Tukaj sem itak že "označen", tudi če brišem in znova naredim račun. Rabim nove podatke.

* hayley, na Tinderju imaš še Top picks. Te ženske bi ti moral pokazati, da bi jih ocenjevala, sicer ker nimam Plus imam lock-ano, ampak vidim pa jih.

* Nazadnje so pa dodali ono drugo ikono od spodaj z leve, lupo in neke kvadratke. Free tonight? Coffee date. Mislim, da so to neke "sobe" preko katerih lahko najdeš tiste, ki bi npr. ta vikend radi šli ali pa imajo čas za date točno danes.

* Neki sm se igral, pa tudi ni obrodilo sadov.

* Drugače aplikacija je fucking bedna. Bizarna. Buggy. Tudi hayley je že našla buge v njej. Verjetno tudi varna kaj preveč ni. Super, da nekdo poceni pride do tvoje lokacije. Mislim jaz je ne maram. Uporabljam jo kot nujno zlo. Včasih npr. kupim naročnino na ona-on, ampak tam skoraj nobene ženske ni aktivne. Če se hočeš iti sexting, je precej malo žensk tudi na Urgenci. Najbolj bizarna stvar se mi je zgodila <<<mah ne, sej se ne rabim tolk diskreditirat >>>

* Najraje bi, da samskemu folku prepovemo e-komuniciranje. Bomo šli ven in se bomo tam na old fashion way "poparčkali". Ker folk več nima občutka, se s hayley nisva strinjala. Jaz mislim, da je klasičnih ONS-jev precej manj odkar je Tinder. Tja ven v klube se folk samo še kazat hodi, je počasna zadeva, se je treba počasi spoznavat...

* Jaz sem tudi vsak dan bolj zadovoljen s samim sabo.

* Največji stres mi je bila ta bolezen, ki se je čudno zapletla. Zdaj zgleda, da se končno razpleta :)

* Sem pa tudi v službi imel stresno. Nekaj novih izzivov, ki mi hkrati predstavljajo stres.


* BTW, jaz sem hayley že polajkal mi jo je hitro vrglo ven, mene njej pa vprašanje če kdaj bo. Bi rabila imeti Tinder Plus da bi vidla moj lajk :twisted:
Zadnjič spremenil mmm, dne 31. Avg. 2022 12:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 12:07

- buge? Ja jaz sem unemu od parfumov tolk navdušeno hitro tipkala sporočila, da parkrat tinder sploh ni mogel sprocesirat in je kar zamrznil :lach: in sem mogla pol nekaj časa počakat, da je nazaj delal
- ni mi še vrglo tebe ven, edino kdaj sem tolk hitro tudi tipkala, da sem po nesreči 2 na enkrat lajkala ali dislajkala, ma nisi bil vseeno nikjer ti

- Js sem pa danes kazen dobila zarad prehitre vožnje :/ Fakin un gps mi kaže omejitve izpred par let, zdaj so jih pa znižali na določenih odsekih v zadnjem času, iz 70 na 50, zam go mi pa še vedno 70 kaže.
- Js pa še vidim od daleč policijski avto in odčitam da vozim 79 km/h, sem si msilila 'ups' in prižlajfam malo pod 70, ker mi v avtu piše omejitev 70 km/h, potem me pa zmerijo in mi reče, da imam izmerjeno 66km/h, še dobro da mi niso izmerili nad 70, ker to bi bil že nov rang kazni in kazenskih točk.. So pa tam neka polja zraven, nič drugega, malo preden pride tabla za konec mesta, nisem niti pomislila, da se tam šteje še naselje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 31. Avg. 2022 13:14

-* Tinder je kul, dodatnih storitev ne rabiš, napišeš opis kdo si in kaj ti je pomembno, če si še zabaven..toliko boljše. Imaš nekaj normalnih slik, brez dodatnega folka.
-* jaz sem ponavadi povezal še Spotify in Instagram, ker imam dober okus za glasbo, na Instagramu imam pa samo slike iz potovanj itd.
-* če je kak poznan gor in te vidi, koga boli k. , če folk vidi iz katerega mesta, koga boli k.. Kdor ima probleme z anonimnostjo, se enostavno ne poslužuje teh storitev.
-* če se z kako poštekaš, zadevo čimprej premakneš na IG, zakaj?...ker je še zmeraj lahko dosti anonimno, sporočila tečejo brez buggov, plus lahko se deli memeje, slike in podobno. IG je kul, ker je vsaj meni najbolj kulski app, je čist, dobiš vsaj malo feeling kaj je komu pomembno...in če zadeva potihne, se lahko kasneje še zmeraj zgodi kak kontakt...vsaj jaz delim filme, musko prek storyev, in vedno govorim z folkom.
-* to ne govorim, da delam zadevo planirano, ali imam nek velik plan...enostavno kako uporabljam aplikacije, ki so namenjene ekskluzivno samo vzpostavitvi kontakta. Nikoli tudi nisem razumel tega nekega obupovanja nad aplikacijami in "modernim" dejtingom. Živimo v svetu v kateremu živimo, te aplikacije niso namenjene dejtingu, namenjene so samo vzpostavitvi prvega kontakta, to je to. Orodje ki ga lahko uporabljaš ali neuporabljaš.
-* načeloma je najboljša aplikacija Bumble, daje več poudarka na to kaj tebe zanima, kaj ti je pomembno (notri je vera, ali želiš otroke, izobrazba). Največji catch je v temu, da morajo pisati ženske, in to v 24h od matcha. Na njemu ni toliko ljudi kot na Tindru, je pa vsaj kontakt preko aplikacije malo boljši.
-* trenutno nimam profila nikjer, samo ko ga imam, si vzamem tistih 10min in enostavno napišem kdo sem in kaj mi je pomembno. Živim sredi gozda, veliko sem potoval, veliko bom še potoval, študiram to, zanima me to, pomembno mi je to, dobro fotografiram (počekiri moj Ig)....preziram sarkazem in cinizem (orodja strahopetcev)...ne pišem debilnih stavkov (folk ki piše da so težki, da si ne upaš...).
Na Bumblu izpolnim izobrazbo, izpolnim vero, izpolnim kaj hočem, izpolnim če si želim družine....ker faking logično, da če želiš imeti otroke, da ne boš svajpal človeka ki tega noče.
-* obenem, nikoli ne kažem svojih pogovorov ali drugih profilov drugemu folku, ker to spet samo pokaže kakšen odnos imaš do drugih, in da jemlješ sicer ja aplikacijo ...kot izložbo. Verjamem da se ta odnos preslika tudi v realnost. Torej, sicer je ja aplikacija, ampak je lahko odraz tvojih vrednot in podob, ki jih želiš puščati v svetu in v odnosih do drugih. Sam sem resen tip, in se temu primerno tudi obnašam kjerkoli imam kontakt z ljudmi, verjamem da se spoštovanje preliva in vrača, tudi če z neko govorim preko aplikacije, ali če me kdo gleda preko aplikacije, hočem da ve da sem kul model.

To sem napisal, ker lahko nekdo bere zadnje tri strani, in dobi izkrivljen in čudno podobo nečesa, kar je orodje, je pa orodje ki je lahko dobro uporabljeno zato da spoznaš kakšnega kul človeka, in mogoče tudi partnerja...in, a ni to fajn?
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 31. Avg. 2022 13:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 13:27

-js nimam Ig, ponavadi ljudi premaknem na messenger za pogovarjanje

-Un, ki mi je simpatičen, mislim, da ima dosti dežurstev pa vožnje na delo, tako da mu ne želim preveč težit, ga motit..

-ampak na tindru je največja količina ljudi, po moje 3/4 folka sploh še ni slišalo za bumble, ok bom vprašala unga če je še kje gor, ampak je tudi on sam rekel, D aje tinder najbolj razsirjen

-jaz res sploh še nisem prej videla tindra od blizu, nobena frendica ga nima, zdaj eni sem mogla nevem kolikokrat razlagat, da ne, ne rabiš se povezat s fbjem in dajat slik iz fbja gor, tako, da mi je všeč, da je mmm prvi, ki mi je pokazal, kako izgleda. Ful je v izi, jaz sem pač prej mislila da so tam gor samo ženske in moški top modeli, ne normalen folk :mrgreen:, pa da imajo vsi nevemkaksne Instagram obdelane slike, pa imajo skoraj vsi čisto neki povprečnega..
Sem pa imela enkrat pred leti eno sodelavko na praksi s tindrom in ona mi je pa res kazala same top modelčke tinderja, s katerimi si piše z nekimi popolnimi slikami iz iga
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 31. Avg. 2022 13:46

- Jaz sem enkrat preizkušala različne aplikacije na prošnjo kolegice, ki je delala neko raziskavo z dating aplikacijami. To je blo pred parimi leti in se spomnim, da sem v SLO inštalirala Tinder in sem že po prvih desetih minutah videla, da je izbira izjemno majhna, profili za swajpanje so se takoj začeli ponavljat. Pa sem imela naštimano lokacijo Ljubljana. Kakšna majhna izbira je šele v drugih, manjših slovenskih mestih.
- Bumble sem tudi sprobala, ampak ne v SLO. Mi je bil boljši kot slovenski tinder, ampak še vseeno ne nekaj wow. Sam koncept, da prva piše ženska, mi je bil kul, ker res čist spremeni svet dejtanja in ovrže kliše, da ima ženska zabasan inbox z neželenimi sporočili in booty call povabili.
- Najboljši do zdaj mi je bil OkCupid, ampak to pomoje v SLO sploh noben ne uporablja. Izbira gor je precej bolj alternativna, pomoje ni poudarka toliko na tem, da kao objaviš svoje najbolj ušmekane fotke ala tinder in promoviraš svoj IG profil. Pokažeš bolj tisto, kar prikazuje tvoje vrednote, zanimanja, življenjski stil itd.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Avg. 2022 13:55

-jaz sem jih pomoje poswajpala že milijon, mi pa kaže tudi avstrijske, Italijanov ful, Hrvate, kdaj kr ene iz sredi sveta, zdaj na zadnje mislim da sem si dala razdaljo 80-90km razdalje pa mi še vedno ful folka kaže. Ne vem niti kolk lajkov in vsega mam, po mojem ujemanja imam že nekje okrog 80, jih niti ne gledam več. Dajam pa večino levo Oz ne, sploh včeraj sem samo ne dajala, ker mi je res sam neke ki mi niso bli všeč kazalo.. Do mmmja recimo se nisem prišla.
- en Slovenc iz Dunaja me recimo sprašuje, če sem vidla, da mu piše, da je v Avstriji.. :lach:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov