Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3492
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Sep. 2024 11:28

Priznam da:

- so se stvari koooončnoooo postavile na svoje mesto. Po dolgem času smo spet v naši dobri, stari rutini…

- držim pesti, da traja…

- something is… off. Wrong. :/ :rolleyes: :tot:
Moram čimprej ugotoviti kaj je na stvari, da se rešim(o) tega…

- je bilo lepo danes opazovati zadovoljstvo pri obeh. Ena spet v vrtec, druga spet v šolo. Obe z velikim veseljem! :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Sep. 2024 13:15

- paše kot budali šamar, da moj dela kosilo, ker sem ze cisto zmatrana…( razlog, da dela, je bolj to, da njegova mama pustilaodprt zamrzovalnik in je zdaj treba neke cevapcice porabit) pa se s tamalim sva bila v trgovini dopoldan, mali komaj zdaj malo zaspal, sicer je samo 20 min cca dopoldan, ko sem bila sama z njim

- gre moj fant v vrtec 3.1., ne rabi danes nikamor it, ceprav je zdaj ze 11m. Sem srecna, da je tako

- sem klicala danes za en vrtec, ki ga imamo skoraj pred nosom, ce bi bil mozen prepis, vpisala ga bom, sicer menda, da bolj verjetno, da ne bo mozno letos, ker jih je se 30 na cakalni listi pri tej obcini za letos.. bi bilo pa fajn, ce bi bilo mozno, pa vsak dan hodiva na sprehod mimo tega vrtca

- sem pa sama v miru zlikala perilo in pospravila, ta cas ko je on kosilo delal. Se drugace borim, da en kup perila vsaj v treh kosih zlikam, ker mi mali skos vlece za spago od likalnika, ce zaprem vrata, kjer imam likalno mizo, mi pa histericno joce pred vrati…

- edine 3 torte, ki se jih naredila v zivljenju, v zadnjem letu in pol, so bile vse brez peke. Zdaj pa imam namen narediti dve torti z biskvitom, eno z belim, eno s temnim cokoladnim. No tista torta, ki je bila za v njegovo sluzbo, je imela kritiko, da je bila najbrz premalo sladka.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 520
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 03. Sep. 2024 6:50

-sem sprejela določene odločitve glede bivanjske situacije. res upam, da mi na koncu ne bo žal. tudi to ne bo moj dom za večno, skoraj zagotovo ne. je bila pa odločitev sprejeta na podlagi več dejavnikov, tudi konec koncev kakovosti življenja/zdravja in ne zgolj stroškov.
-glede na to, da se sedaj veliko več vozim, bom res potrebovala boljši avto. s tole mojo kripo me je že malo strah it na avtocesto.
-sem se pa v zadnjih mesecih res ful bolj navadila vožnje in me ni več tako strah, kar je velik plus.
-sva šla prejšnji dan ob eno jezero, na dekico zvezde gledat. nikjer blizu žive duše, samo midva in črički (pa nekje daleč mogoče neka skupinica najstnikov).
-res tako zelo lepo mi je z njim, kot še z nikomur do sedaj. res je taka posebna oseba. dlje kot sem z njim, bolj se zaljubljam vanj.
-všeč mi je, da se rad stiska in da se zjutraj ponavadi še vsaj eno uro samo objemava, ko se zbudiva.
-reeees dobro kuha. nihče od mojih bivših ni nikoli kuhal zame in je tole kar sprememba.
-sva imela tudi že par malo bolj globokih nestrinjanj, ampak sva s komunikacijo in razumevanjem en drugega uspela zgladiti zadeve in priti do točke, kjer nama je obema okej.
-se mi vedno zdi, da se z dobro komunikacijo lahko reši 90% vseh stvari.
-še vedno čutim strah, da se bo vse čez noč podrlo, čeprav malo manj kot prej. se mi zdi, da je res človek na mestu. je pa res, da sem to že tudi kdaj prej za koga mislila, pa sem bila na koncu razočarana.
-je pa vseeno zelo drugačen od mojih bivših. dosti bolj je direkten, mal ma temperamenta, ampak je hkrati ful nežen, zaščitniški in ves čas hoče poskrbeti zame.
-pač ne vem, lepo je. upam, da nikoli ne mine.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Sep. 2024 8:03

- se mali začuda nekaj sam igra v sobi iz raven izpušča neke besede bababa in renčanje...

- me pri mojem motijo izpadi jeze, nisem tega opazila na začetku...oz prvič sva se tako skregala, ko sem bila 3 mesece noseča

- sem malo pod stresom, da morem še neko dekoracijo uštimat, ne bo pa neki na hart, ker bo itak manjše praznovanje... samo js nisem za to dekoracijo, pa da dejansko nekih skodelic, posod imava skoraj premalo, za razne prigrizke noter dat, ker imava res minimalno posod doma... pa težko je v tem smislu, da že tako imam komaj kakšno minuto prosto v celem dnevu, zdaj moj pravi da za naročat iz temuja ali alieexpresa sem prepozna ker menda hodi 3 tedne plus. Bom čene samo par random balonov kupila v eni najbližjih trgovin in bo

- bo treba nazaj narediti postelje v taglavni spalnici, pa ravno sem mojo sedanjo posteljo na novo oblekla, zdaj ko bo moj par dni nazaj doma, in ko so ji popravili strop, sem se ravno že navadila v eni drugi sobi spat
- je priracal mali nazaj do mene in mislim, da je vohat, da ga morem previt... pa ravno 10 minut nazaj sem ga kopala :lach:

- sem stestirala včeraj tudi Prada - Paradoxe edp, mimogrede med nakupom živil, in mislim, da mi je tudi kar všeč, sicer ponesreči sem si za foro našricala še Aliena in je bilo ga tako močno vohat, da nisem več čutila ostalih parfumov. Sem Aliena 1x prodala, pa mislim, da ga ne bi imela več.. je samo nočni parfum za moje pojme, pa še to tak, ki si ga že večkrat nekje vohal, zato me ne mika toliko...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3500
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Sep. 2024 7:57

Firestorm napisal/-a:-je pa vseeno zelo drugačen od mojih bivših. dosti bolj je direkten, mal ma temperamenta, ampak je hkrati ful nežen, zaščitniški in ves čas hoče poskrbeti zame.
-pač ne vem, lepo je. upam, da nikoli ne mine.


- priznam da zadnje čase prav z veseljem berem firestorm, se mi zdi da ti je lepo in priznam da včasih prav "awwwww :hearts: " naredim sama pri sebi. ti samo uživaj, škoda da se preveč obremenjuješ z razmišljanjem 'kaj bi blo če bi blo', nimamo itak nobenih garancij v življenju :)
- mi morda še toliko bolj resonirajo tvoja občutja ker gre trenutno tudi nam dvem dobro, zadnje čase imava po dooolgem času spet neko zaljubljeno honeymoon fazo. lepo je :hearts:
- zakaaaaj gre vse tako počasi naprej! sovražim sovražim sovražim birokracijo, dva meseca se že dobivamo, pa še vedno nismo uredili papirjev za prodajo. mojbog.
- so mi včasih komentarji okolice res odveč, če mi še enkrat nekdo soli pamet zakaj kar ne kupimo ene lepe ravne parcele in gor enostavno postavimo eno majhno luštno montažno hiško, ker bi se lahko že kar letos preselili bom znorela. in pol ko ti še rečejo da so pa pogledali na nepremičnine.net in da se kar dosti lepih parcel in hiš prodaja. oooooo, nepremičnine.net, dve leti že kupujemo hišo, veš da na NEPREMIČNINE.NET PA RES ŠE NISEM POMISLILA POGLEDAT.
- hvala da ste poslušali moj TED talk.

- se zavedam da se v teh priznanjih ponavljam ko pokvarjena plošča, ampak se mi pač to dogaja v življenju :lach:
- ne vem kaj se odločiti z vadbo, ta teden sem se priključila v eno skupino in mi ni bil všeč način vadbe. zdaj ne vem al vztrajat en mesec, al kar takoj menjat. nimamo prav ogromno ponudbe v našem kraju in si nočem delat bruke, če bom slučajno morala nazaj na to vadbo ker ne vem če mi ne bodo alternative slučajno še slabše. edina stvar ki jo pogrešam od življenja v lj - izbira vadb takih in drugačnih. v gledališče se komot zapeljem 1x na mesec v lj, ampak vadbo pa moraš met čim bližje :/
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Sep. 2024 10:55

- se me je bog usmilil in je mali zaspal, smo pa v avtu ze 1h10min, toliko casa je krical in kolovratil, od tega sem vecino cakala mojga, ker je bil v trgovinah in na pumpi

- sva imela z mojim najlepse obdobje od rojstva naprej, otrokove prvi meseci, starost 0-4 mesece bi rekla, da sva se najbolje razumela do zdaj. Tudi seksala sva bolj pogosto v obdobju 2-4 mesece kot kasneje… Dokler smo bili v starem stanovanju in nismo sli zivet k mojim. Otrok je najbolje spal tudi kot novorojencek in 0-6m, od cca 6 mesecev naprej se vec zbuja in tudi drugace bolj zahteven
- bi rekla dami je bilo zelo lepo prve mesece, so mi tudi dojencki najlepsi prvih nekaj mesecev, s tem, da moj se je ze rodil tako velik, da se mi zdi, da kdaj kje vidim taksne, ki so manjsi kot se je moj rodil…

- je ta smrt tako pretresljiva, sploh, ko je nismo pricakovali tako hitro… danes sem ga spet sanjala. So zelo taki mocni obcutki… kot da je pol tebe( mene) mrtvo… kot da zdej samo se cakam tudi na svojo smrt… kot da mi je smrt blizje…

- telovadim kdaj, redko, ko imam cas, sicer se mi pa zdi, da nimam najmanj misic v lajfu, tudi ce ne telovadim, ene 100x na dan dvignem v narocje in spustim na tla 10,5 kg tezkega otroka, ki se ne hodi( po dveh nogah) veliko tudi delam gospodinjskih opravil z njim v eni roki, da ga nosim na boku, sam kar se moci/ dela misic tice, je bolj zahtevno dvigovati gor in dol, kot samo nositi na boku…
- bo psihoterspija prva stvar, ce bom zacela kam hodit, bom se vidla sproti
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 04. Sep. 2024 18:45

- Moje sožalje hayley. :/
- Je misel na smrt res ena taka stvar, ki lahko vzame vso voljo do življenja. Ne moreš mimo, da se ne bi vprašal, koliko časa še imamo in kako ga najbolje izkoristit.
- Sem pred kratkim spoznala eno punco, ki dela od 9ih zjutraj do 9-10ih zvečer, včasih še dlje in tudi kdaj za vikende. Ne za svoje podjetje, ampak za neko firmo. Res ga ni denarja, da bi to počela za nekoga, tudi za 6-mestno letno plačo ne.
- Mi je bilo potem malo bolj jasno, zakaj tok boljše prenaša alkohol od mene in se je nič ne prime niti po 6ih koktejlih. Jaz pa že po enem boljše volje :D
- Se dogajajo spremembe v službi. Enadva sodelavca, ki sta mi kul, gresta. Mi je malo bad.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1726
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Sep. 2024 0:39

hayley, tudi od mene sozalje ;(

* se tudi jaz ponavljam kot pokvarjena plosca, ampak taki pac s(m)o ljudje. Stvari se hitro ne spremenijo, tudi sami ne

* sem vesel tako za Firestorm, kakor Sarissimo, kakor tudi LZ-ja (po spominu)

* me daje nek optimizem da tudi jaz pridem (kmalu) na vrsto

* ona, ki sem jo opravljal (worst first date ever?), mi je lajkala story na fejsu kjer kar dobr zgledam… pa tudi “prijateljica” mi je pisala sama od sebe

* :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Sep. 2024 6:34

- hvala


- sem danes od 4:30pokonci, mali zdaj je ze namesto joka prav mama sredi noci/ zgodaj zjutraj rekel. Je mel neke babylove plenice, namesto tistih, ki jih ima obicajno in se mi je zdelo, da ima premoceno kozo, zato sem ga mogla izjemoma sredi noci previt, tudi ce se je zbudil, ker se mi je zdelo, da ni ok…

- danes mislim da sem celo spala nekje od 21:30 do 4:30 neprekinjeno, ampak prejsnje 3 dni sem se pa po vsaj 5x na noc zbudila
- se boljse psihicno pocutim odkar smo prisli do moje mame z morja( bila taka guzva do Lj, da smo raje do primorske zavili)
- sem se na tem vikendu bolj slabo pocutila, pa se moj ima neki ful problemov s sosedom, kao v neki pripravljenosti, da bi bil fizicno napaden ali za klicat policijo, jaz sicer nisem nic takega vidla.. se mi zdi da ful pretirava…. ena, ki je bila spomladi na nasem vikendu, prijateljica, je menda klicala policijo zarad problemov s parkiranjem
- spravlja pa zaradi tega veliko sam sebe v stres in mene
- ne vem kaj je to ratal tak fail z restavracijami v Istri ali moj vedno cist napacne zbere. 2 x smo sli zdaj ven jest, obakrat je bilo cisti fail, vceraj lignji brez pike olivnega olja in nic cesna, brez okusa in mislim da je bila v krompirju spinaca namesto blitve oz sem kar ziher.

- ful vec dela, kot noc in dan, z skoraj enoletnikom, v primerjavi z dojenckom pod 6m.
- ma ze da plenico zamenjas ful energije zgubis. Ne vem, kako so to optimisticni da imajo v vrtcih previjalno na pultu. Moj od nekega9m ne lezi vec pri miru, na hrbtu oz niti na noben nacin na hrbtu ne lezi, ampak pleza po moji glavi, vmes ko mu menjam plenico, ali pa po pohistvu, ugl pri miru ni niti malo.
- sem pa vidla, ko smo bili na pijaci, da je kolegica svojemu 16m menjala plenico, ko je lezal na hrbtu pri miru, moj ne nikoli
- enkrat sredi poletja je mama pomotoma kupila hlacne plenice, ma se mi ni zdelo, da bi jih bilo ful lazje obleci od navadnih, ali da sploh je kaksna razlika, jih bom provala cene vseeno zdaj se enkrat kupit..
- imam tle pri starsih podlogo za previjanje na neki bivsi pisalni mizi, zdaj ga ze dolgo ne previjam vec tam gor, ko sem ga na zadnje, je stal na dveh nogah in metal knjige na tla iz police nad previjalno mizo, ter razne skatle, okvir s sliko, vse kar je dobil…

- je zdaj sla v sluzbo pa se moja edina prijateljica, ki je bila doma kar se nelaj mesecev po koncu porodniske
- moj je danes zgodaj zjutraj ze sel v sluzbo

- mislim, da bom za sorodnike naredila torto dvojna cokolada z malino, za prijatelje pa klasicen biskvit nekajkrat prerezan in vmes skutno- smetanova krema s sadjem.
- se moj nic ne misli spravit v bolj fit polozaj, ko sem mu cisto na zacetku povedla, katere vaje bi pomagale, se pa jezi nazaj

- se mali zdaj zadnje dni prvic spusca od opore in stoji kaksno sekundo brez opore
- se vedno non stop grize
- ima 8 zob, ampak mu nekje zgoraj rase en bolj odzadaj, 4ka verjetno, je cutiti na dlesni

- imam pa jaz en parfum, da sem ga izjemoma skos enega in istega nosila v novo sluzbo par mesecev pred porodnisko. Drugace vedno menjujem parfume. In ta je Kilian - Moonlight in heaven - zdaj me prav spomni na stres, napetost, ko ga nosim oz ga povezujem z neko strogostjo- sterilnostjo.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1726
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Sep. 2024 17:09

2 zavrnitvi danes:

- s prijateljico kaže slabo, nekaj me je kontaktirala sama od sebe, ampak je "razvajena", noče se mi nikjer prilagodit, tako da je potem kar ona skenslala srečanje, ki ga je sprva sama "forsirala". Ne bo šla izven okvirjev oz. naredila kompromisov.

Po drugi strani je ql, vsaj do razjasnitve je prišlo.

- Prijatelj, ki mi je 1x zadnji hip skenslal dopust, in nikoli ni z mano šel nikamor izven LJ, je naenkrat s svojim bestičem na morju :(
Ja, privoščim mu, ampak boli :( Fak, če bi zdej imel psihoterapevta, bi mu lahk to govoril in ne bi rabil pisati po forumu :lach:
Brezveze je zdej neki nakladati, da pač ne bom več imel časa v LJ za njega iz maščevanja. Fora je k sva se kar fajn zastopila s tem zadnje čase, sva se kar fajn odprla drug drugemu.
No, morda pa tukaj ni take drame :) Recimo, da pretiravam :)


- Glede žensk opažam, da nism džek, ampak sm luzer :D
(Ampak to je ql, da to opažam. - pa čeprav s precejšnjo zakasnitvijo...)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2024 8:39

- kurc pa prenosnik, ne morem pisat objavo prek njega :D Slabo dela pa imam ga ze od srednje sole oz kakih 15 let skoraj( vmes ga tudi nisem ze nic rabila nekaj let ker sem imela sluzbenega za poslovbo in privat rabo…). Potem mi pa se mali neki hodil po njem in sploh neki cudno dela, da vsakic ko bi zelel kaj napisat v iskalnik, odpirs nov zavihek in me mores vec pisat…

- baaah, sem ze veliko prihodka od zadnjega meseca porabila do zdaj, ful nizka porodniska pa odkar morem placevat spet najemnino, kes gre, je bilo fajn tistih nekaj mesecev, ko sva bila pri starsih in nisva rabila nic placevat ali pa prvih nekaj mesecev v prejsnjem stanovanju, ko je bila najemnina zelo nizka in je niti jaz nisem nic placevala…
- mama se izjemoma igra par minut z malim, da js lahko malo pijem kavo pa po netu gledam, drgac ne bi mogla

- ga sicer nisem se nikoli mami pustila v varstvu oz izjemoma 1 x, ko sem sla k frizerju pri 9 mesecih njegovih
- sta me 2 dni nazaj, frendica vabila da grem z njimi ven zvecer, na robinovo, da ja sej ga pustim mami za par ur… sem rekla da to ne gre, mi ga se nikoli ni pazila… pa tudi doji se vsaj na 1-2 uri cel dan in vecer, pa teta mi je tudi rekla 2 dni nazaj… ti bi mogla bit zdaj ‘ na tem zuru’…

- sem malemu danes 1. po poletju oblekla dolge hlace
- sem mu kupila 2 dni nazaj novo igraco, v vecini lesen kamjon avtonosilec in 4 majhne avtice in mu je kar vsec… je ze peljal kamjon iz kuhinje, preko hodnika v kopalnico in nazaj do kuhinje…. v trgovini pa seveda najbolj napalil na un velik avto za se usest noter na daljinec za300e in nek motor policijski za se usest gor

- pred tem se kar dolgo ni dobil nobene igrace, absolutno kupim se kaj, samo da se kaj zamoti in da malo casa meni za druge stvari
- zdaj ko bo bolj hladno bom mogla ugotovit, kaj mu obut za v vozicek, ali samo nogavice ali mu kupit kaksne cevlje tudi ce ne se hodi ali copate…

- komaj cakam, da bom kaksne nove obleke za tamalega sla kupovat za jesen :hearts:
- sem bla kar hart letos in lani, ze 2 leti si sebi nisem kupila nic novega od poletnih oblek oz od nikakrsnih, sem skor ku un meme, ko grejo mame po 100 letih ven in ugotovijo da je slo ene 10 let mode mimo while parenting( 2 pajkice kratke hlace edino iz calzedonije med nosecnostjo kupila, ki jih tud se zdaj nosim)
- je pa tud res, da imam oviro pri nakupovanju oblek, lahko kupim samo tako, da se da dojit v njej, nic taksnega, kar je oprijeto cez cel trup..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 520
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 10. Sep. 2024 10:59

Sarissima napisal/-a:
Firestorm napisal/-a:-je pa vseeno zelo drugačen od mojih bivših. dosti bolj je direkten, mal ma temperamenta, ampak je hkrati ful nežen, zaščitniški in ves čas hoče poskrbeti zame.
-pač ne vem, lepo je. upam, da nikoli ne mine.


- priznam da zadnje čase prav z veseljem berem firestorm, se mi zdi da ti je lepo in priznam da včasih prav "awwwww :hearts: " naredim sama pri sebi. ti samo uživaj, škoda da se preveč obremenjuješ z razmišljanjem 'kaj bi blo če bi blo', nimamo itak nobenih garancij v življenju :)
- mi morda še toliko bolj resonirajo tvoja občutja ker gre trenutno tudi nam dvem dobro, zadnje čase imava po dooolgem času spet neko zaljubljeno honeymoon fazo. lepo je :hearts:
/


iiii, ja kolk kjut :mrgreen: lepo je bit zaljubljen. sj vem ja, nehat se je treba obremnjevat z what-ifs, pa se bolj posvetiti "tukaj in zdaj". Ampak jaz sem tak klasičen overthinker in sem s tem vedno imela hude probleme.

-je kar težko najti nek ustrezen posloven prostor, sploh za nek normalen denar
-se vidi, da je nepremičninska situacija trenutno res nora. na vseh frontah.
-mam tolko stvari za urediti, da se sploh ven ne vidim.
-jutri mam testno vožnjo avta. upam, da bo fajn, ker se mi ne da več gledat in iskat
-ko skušam preselit stvari, ugotavljam, da imam ogromno nekih zadev. tudi takšnih, ki jih ne potrebujem in me ne osrečujejo. nekatere stvari bi najraje ruknila v kanto, pa da jih ne vidim več.
-me skrbi, kdaj bodo vse stvari narejene. vsi delavci zamujajo, rečejo, da bo konec en mesec, a tko 2m kasneje, še vedno niti ne začnejo
-ampak bo pa res lepo na novo zrihtano. moderno, ampak hkrati malo rustikalno, cosy. komaj čakam.
-je mojega ful prizadelo nekaj glede službe, pač vidim, da mu je res težko, pa ne morem zares pomagati. lahko poslušam, lahko ga stisnem, kakšno malenkost kupim in kaj skuham, ampak to je pa to.
-je spoznal mojega kuža in je tako lepo z njim delal, prav simpatično ju je bilo videti. že zj vidim, da bo še bolj razvajen.
-me spravlja res v zadrego, ampak mi je hkrati tako lepo, ko jaz vozim in čutim, kako me gleda pa se zraven na široko smehlja, pa po možnosti še da roko na mojo nogo. te male stvari, za katere človek pozabi, kako zelo manjkajo, ko je samski.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1726
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 10. Sep. 2024 11:35

Firestorm napisal/-a:-me spravlja res v zadrego, ampak mi je hkrati tako lepo, ko jaz vozim in čutim, kako me gleda pa se zraven na široko smehlja, pa po možnosti še da roko na mojo nogo. te male stvari, za katere človek pozabi, kako zelo manjkajo, ko je samski.

No kakšna hoče oz. me prosi, da grem ponjo.

In ja, poredni smo tud samski. Je pa res, da v avtu sploh nisem še seksal, vsaj zares ne :twisted: Niti me neki ne vleče... čeprav kak bj med vožnjo pa bi, ampak tako poredni pa nismo :oops:

----

Je pa res, da paše tudi če si zaljubljen, če so metuljčki zraven... da jo oz. te samo malo prime... tud to paaašeeee... ampak hočem povedati, da tudi samski si ravno vseh užitkov ne odvzamemo samo zato, ker smo samski :twisted:

Tko da good for you, da maš to nazaj :wink:


* Jaz najbolj pogrešam eno s katero bi se vsedel v avto in peljal na morje. Letos ni šlo

* Ampak mam dober občutek... da kmalu bo nekaj... ker mislim, da sem v kar vredu energiji sedaj :oops: :D :cool:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7756
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Sep. 2024 10:20

- ups, še nismo prinesli zaboja z vsemi čistili odkar smo se preselili sem in nisem še malo bolj generalno čistila kar smo tu ali pomila tal, nas pa polovico časa ni bilo tu odkar smo se preselili :/
- ker smo zdaj za spremembo pa mislili bit 2 tedna tu do rojstnega dneva, mami gremo že ful na živce, ker ne more pospravljat pri sebi doma... tako da bo očitno treba par novih čistil kupit

- sranje, mali zaspal samo za 10 min to dopoldne, sem mislila da bom imela kaj več časa za kavo in zajtrk zdaj, posledično pa zdaj vriska in pleza tukaj po meni zdaj

- niso igrače nobene toliko zanimive, da bi se zamotil, res max od maxa par minut jih pogleda, so vse druge stvari, ki niso igrače bol zanimive, s tem da še vedno je igrača, ki se pelje in ima kolesa bolj zanimiva od tiste, ki nima, do zdaj
- zdaj zadnji čas mu je ratalo zanimivo še wc gledat in roke dajat notr, zato treba školjko pokrit

- jezna, ker sem brez avta, moj peljal avto na servis oz par stvari da zamenjajo, je pa vozil brezhibno , nič narobe z njim, sam menda ima še neko vodo nabrano na vratih, pa brisalci škripajo, ...zdaj se je pa
še njegov nekje pokvaril in bom mogla z nekim ful starim od njegove mame očitno do trgovine...
- veš uno, ko ravno uspeš nekaj denarja prišparat, dejmo peljat na servis, da nazaj vzamejo en kup denarja...

- so malemu obleke oz hlače 86 očitno le prevelike, bodiji, ki jih je mel so mu bili prav poletni 86, sem mislila, da bomo lahko kar malo preskočili št 80, ko je imel res zelo malo kosov te št. in šli kar na 86.

- študiram ali povabit še en par sicer brez otrok, ali ne, ali bo že malo tu mač za našo kuhinjo 10 povabljenih ljudi in nekaj otrok, pa še enki se ne toliko razume šenska tega para z eno drugo žensko se mi zdi...

- js ful nisem nikoli otorku nič pel za se uspavat ali kaj takega in še zdaj ne vem nič kaj bi mu pela tako iz glave... bi si mogla nabavit kakšno knjigico s pesmicami, da se jih malo spomnim...moj mi je težil, da bi mu mogla pet zadnjič, ko se je jokal v avtu... semvem iz tega dobila idejo, da bi se lahko še malo kitaro naučila igrat ali klavir oz sintisajzer, saj veš al si prav ulovil tone, da imaš še muziko zravn.. zdaj že razmišljam, da na kitaro bi se že nekaj naučila.. amoak ne vem, če bi jo znalapa sama uglasit... vseeno posluh ni ena izmed mojih najmočnejših lastnosti
- sem videla ene super knjigice s pesmicami, ampak so bile že vse prodane, ko sem kontaktirala

- študiram, da bi mu kupila pomagalček za v kuhinjo, sam da ne bi hotel pol na pult lezt ali mi nožev jemat, kr ful že sitnari in hoče gledati, kaj jaz kuham...
- pa en jogi za prenosno/ potovalno posteljico bi nabavila, ki jo imamo, sicer notri ni skori nikoli, spi absolutno ne nikoli tam, samo pri meni... ampa če jo že imamo, bi najbrž se spodobilo še jogi nabavit...
- če ga dam noter, gre takoj ven skozi svoj vhod, da gre sam noter se pa zgodi izredno redko

- smo dokaj blizu Lj, ampak ni skoraj nič za delati tam, ker ne moremo nikamor brez otroka... tako da ni neki ful uporabno... lahko gremo na pijačo k Ljubljanici z vozičkom edino... Sem se totalno odvadila Lj.. sem bila sicer samo 1x tam, po porodu...

- ee.. jaz ful hitro zaspim, enkrat hodila spat z malim ob 22, zdaj grem zadnji čas bolj kaj okrog 20:50... zaspim v sekundi, pred malim, me kdaj še on zbudi, ko kobaca po meni...
- je edina stvar, ki je zdaj pri tej starosti lažja od preteklih mesecev od rojstva naprej uspavanje zvečer... kdaj zaspi mali v takoj po dojenju oz v par minutah, kdaj rabi 45 minut ampak to je bil pa že bolj max. zadnji čas, kdaj je rabil 4 ure nenehnega dojenja oz dojenja v presledkih...
- je pa naporno hranjenje, previjanje, oblačenje, v vozičku vstaja zadnji čas, čeprav do 5 meseca se tudi bolj ni hotel vozit v vozičku.. tako da te stvari so pa bolj zahtevne kot prej... non stop pucanje hrane, ki je po njegovem stolu, potleh, povsod...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3492
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Sep. 2024 20:44

Priznam da:

- ne morem verjeti, kako hitro čas beži… starejša že v precej visokem razredu OŠ, čez 2 leti že tamala…Pa se še prav v živo spomnim prvega dne šole, ko je rutko dobila… :oops: :love: :kuss:

- si želim, da nama uspe organizirati druženje, čeprav je toliko v naprej, da težko zagotovim zdravje (pri vseh družinskih članih) ali kaj nenapovedanega da vmes pride… Pa še vsi moramo imeti čas…
We will see… drugače bova pa sama :ja: :lach: :mrgreen: :oops: (kot da je to kdaj bil problem :wink:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov