Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Feb. 2024 0:53

- Da je življenje lepo :)
- Da sva zadnje čase res lepo povezana, komunikacija je top in sva res hvaležna eden za drugega.
- Da se potrpežljivost in delo na sebi izplača. Rezultati so že pridno tu in bolj kot pomagaš sebi, bolj lahko pomagaš bižnjim. Se mi zdi, da sem res tam, kjer hočem biti.
- Da mi je zima letos čisto ok, tudi če je dolga - toliko več časa do poletja, ko bodo možgani lahko malo na off.
- Se letos obetata dve luštni potovanji, tokrat z večjo družbo - že dolgo nisem potovala na tak način ampak tokrat komaj čakam
- Se greva ta teden malo namakat v en kul spa in potem najesti v kitajsko - proper dejt (:
- Se je psička po nesreči lani novembra zelo lepo zacelila, sploh ne morem verjeti. Rana je bila ogromna in sva nekako mislila, da bo pač 'frankenstein' psička z zelo vidnimi brazgotinami. Nope, razen par mest, na katerih manjka malo dlake, se ne pozna čisto nič.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Feb. 2024 11:24

- če predpostavim, da nas bodo lastniki izbrali pred enim drugim mladim parom za nam oddati stanovanje, mislim ,da vrtca v svoji občini ne bomo dobili, nam ostane ali vrtec v drugi bližnji občini javni, kar je tudi zelo neverjetno, da dobimo.. ali zasebni vrtc v drugi občini ali.. javni vrtec zelo daleč... pa še zasebni vrtec plus, da bomo mogli plačevati za moje pojme zelo drago najemnino... še lastniki so menda napisali za polovico premajhne stroške na net in bi bili realni nekje x2 ...ali pa da bi jaz ostala doma in z eno plačo plačevati to drago najemnino ni ravno dobro.. če ne bi dobili nobenega vrtca... oz moj niti ne dela za polni delovni čas, tako da niti ni 1 plača...

- moj pa tudi za 200eur cenejše najemnine z verjetno nižjimi stroški, kjer dobiš veliko manj sob in površine oz. samo enosobno, ni želel vzeti
- najboljše, kar sem vidla zadnje dni je bila pa ena objava dvosobno stanovanje v 4. nadstropju, kjer seveda je dvigalo, zato moreš ta luksuz primerno plačati... 1100 eur plus 300-400 eur stroškov.. Oprema tudi čisto povprečna nič nadstandardna..

- je bil mali prvič v tuji državi, smo šli na pijačo v Italijo prejšnji dan in je bilo kar fajn....

- je mož od kolegice vprašal mojega, kdaj misli, da bo mali shodil in je reku moj pri 14 mesecih. Očitno misli, da je malo pozen za gibalne stvari. No bomo vidli...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 27. Feb. 2024 13:27

mayaeb napisal/-a:- berem objavo od Ash in se sprašujem, če je moja sodelavka :lach:
- omg toliko felerjev kot naredi naš HR, samo informatika jim še blizu pride.
Nonstop polena pod noge, ene stvari ne moreš narediti, če nimaš zadaj stvari, ki te krije, ker nikoli ne veš.
Zmagajo pa tiste neposrečene grožnje, ko se kar naenkrat pojavijo direktorji v kopijah mailov. Ampak učinkuje :lach:


- :D I feel you :hearts: S tem da IT pri nas je OK.
- Res je pain in the ass, če je HR v firmi nesposoben. S tem da v mojem primeru ni tistega direktorja, ki bi rekel "kaj je z vami narobe, dajte ji to blesavo potrdilo, saj to za firmo nima nobenih posledic". :/ Ne, ne bodo tega nardili, razloga zakaj ne pa tudi ne navedli. :x
- Občutim na lastni koži, kako je lahko znotraj istega oddelka čisto drugačno vzdušje. Naš oddelek (sodelavci) je top, ljudje naredijo vse takoj, nobenih zamud, odgovori takoj, zaplete se samo, ko pride kdo iz kakega tujega oddelka zraven.
- imam mešane občutke delati za to firmo, vem pa da je plača nadpovrečna. Že skoraj 4 leta iščem nekaj boljšega (ker zakaj ne?), ampak na koncu, ko si naredim izračun, vedno ugotovim, da še vedno delam pod dobrimi pogoji. Kot freelancer bi se 3x bolj namatrala + ne bi bilo 31 dni dopusta.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Feb. 2024 23:18

- sem se danes ful navozila, zdaj na poti iz Lj na primorsko v večernih urah oz. ponoči, sem se vozila sama s tamalim in mogla 4x ustavit vmes, ker je jokal in ga še dojit. 1x mi še pride trobit nek kamjon za mano, sem ga mogla na hitro dat v stol in še avto premikat...
- ja, ne vem če bomo vzeli to stanovanje, mene ni prav pritegnilo ,nisem navajena na to okolico... sej je fajn, da maš službo blizu, ma da dobesedno pol porodniške vidim službo skozi okno, pa ne hvala.. :tot: in tudi lastnikov nimam tolk rada v isti stavbi.. čeprav drugače več stvari deluje ful v redu. Težko primerjam, ocenjujem, ker je to šele prva stvar, ki sva jo šla gledat.. splošen filing pa je, da me čisto nič ne mika se tja preselit kar naenkrat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Feb. 2024 22:36

- ima mali zdaj neke take neutolažljive joke, ki jih nikoli ni imel, ko je bil mlajši in v starosti do 3. meseca... ali je krivo cepljenje, ali pa zdaj preveč poje, ker imam več mleka in ga zato nekaj boli... več mleka tud zato, k sm pr starših in manj delam v celem dnevu, kot ko sem bila sama...

- da re si mislim, da pa mogoče ne bi več imela otrok po teh pripetljajih in vsem skupaj
- pa še neki čudno je začel mahat z roko, ampak samo z eno, ne veš kaj si mislit, kaj je to, mislim, da sem točno nekje prejšnji torek to 1. opazila

- bo treba od začetka iskat stanovanja, nam uno na koncu ni bilo všeč oz se nismo zanj odločili, kjer smo bili na ogledu..

- sem bila na splošno tako boljše volje, boljšega razpoloženja, bolj zadovoljna, ko sva še živela v najinem prejšnjem stanovanj, kot zdaj odkar sva se k staršem preselila

- kuham ne ne več, ker kuha mama in to pomeni, da ne pijem piva, ker sem pivo vedno pila samo vmes, ko sem kuhala... pa še to pogosto ne celo pločevinko na enkrat, ampak kaj vem, mogoče pol, mogoče več kot pol, ne vem točno.. ampak manj kot 1 celo dostikrat, tamanj alkoholnega piva.
- imamo prvo fizioterpijo čez cca. 1 teden, so nas naročili za prvi termin čez 2 tedna in pol odkar smo bili v razvojni
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Mar. 2024 22:59

- končno mi je uspelo otroka spravit spat malo nazaj
- je kar muka vsak dan ga dat spat, samo ene 5x zaporedoma z eno uro razmika je moral jesti oz. 1x mislim da še manj kot uro
- mislim, da zadnjih nekaj dni spet pogosteje je, danes je čist cel dan na 1 uro, prej je pa se kdaj zdržal v dnevu kak interval po 2 ali včasih 3 ure
- mislim, da ima že nekaj dni zdaj po 14 podojev na dan
- poslušam predavanje, ki se ga nisem mogla udeležit tisti dan, ko smo bili na ogledu stanovanja, ker sem prišla prepozno domov, smo se še 2x v tistem dnevu ustvli pri njegovih starših/ očetu
- se trenutno menim za se videt s par ljudmi za rojstni, mojega verjetno ne bo zraven, ker dela vse vikende ta mesec
- je to zdaj čas, ko sem imela lani grozne slabosti od jutra do večera, kakšne jutranje! ...ko mi je delalo slabo, samo, da sem recept vidla na netu za naredit kakšno jed

- prav zapomnila sem si določene bloge z recepti, ki so prišli ven v tistem času, ko mi je bilo slabo in mi je dejansko še vedno malo slabo oz nemikavno jih naredit, če jih pogledam..
- lahko s spominom prav podoživim ta občutek slabosti, medtem ko bolečine od popadkov se ne morem spomniti, kako točno se je občutilo
- mislim, da je ta slabost nekaj najhujšega/ najbolj neprijetnega, kar sem iz zdravstvenega vidika v svojem življenju doživela, popadke ti itak ponudijo epiduralno, smejalni plin, še kaj 3., lahko vzameš, ko želiš...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Mar. 2024 8:24

- jeiii, sem z eno skupinico za rojtni dan že zmenjena, nekaterih sploh še nisem videla od poroda naprej

- ohh vrtci me čakakjo za prijavo še, samo bom taprvo v dnevu malo telovadila
- da res malo časa imam čez dan zadnji čas, nisem sigunra koliko mali spi, čez če kaj, bom danes malo štela čas koliko spi
- ko pa ne spi, se je treba non stop z njim ukvarjat in skos je glasen, nikoli tiho

- je že kar dost časa, kar nisva mela z mojim nič časa en za drugega, tako, sama, ker sva v hiši od staršev in oni vedno doma..
- ampak ja po drugi strani, naravna kontracepcija, da ne bi slučajno predčasno oz nenačrtovano zanosila, ker kemične kontracepcije se ne grem
- sem pred kratkim spet sanjala, da sem zanosila pri njegovih 5ih mesecih, pa že večkrat sem sanjala da sem ponovno zanosila, od poroda naprej
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Mar. 2024 10:30

- da mi je fajn, da se je mali zadnjih par dni zbudil samo 1x na noč, prej se je 1 do 2 meseca zbujal po 2x ali kdaj tudi 3x do 4x. Da prespi celo noč ali 1x zbudi je še ok. 2x na noč vstajat je že neprijetno.

- upam, da če še kdaj rodim, da tadrugi otrok ne bo več imel obporodnih poškodb, ne takih, ki ostanejo trajno. Moj ima zdaj še vedno eno oko bolj zaprto oz eno očesno režo manjšo, kjer je imel buško čez pol glave, do 1 meseca po rojstvu. Za ostalo, če je kaj vplivalo oz vpliva še na kaj, ne vemo.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Mar. 2024 9:40

- bi mi pa kar že malo pašalo imeti svojo kuhinjo
- ne vem, kje bova živela, tako da morem se prijaviti v vrtce v celi regiji in še v kakšne zasebne, ker javne ne vem, če dobim :tot: :tot: :tot: :tot: :tot: :tot: :tot:

- sem 1x jaz šla iskati stanovanja na netu namesto mojega in dala v iskalnik stanovanja in hiše in od takrat je on pogruntal, da so tudi hiše opcija in zdaj pa išče skoraj samo hiše.
- mi pa ni všeč živeti v pritličju, sem raje višje. Na zadnje, ko sem živela s cimrami, sem bila v pritličju, v hiši.
- so nas tam, kjer smo bili na igledu še enkrat kontaktirali, da eni drugi nio vzeli, da nam je še na voljo, če želimo.. ugotavljam ,da tamje samo stanovanje zelo v redu, novo prostorno, ma mi okolica ni všeč in velika bližina glavne ceste, da za parkirat jim je malo problem, da mi 2 avta parkiramo, smo s težavo dosegli da bi to šlo... in sam dostop do stanovanja..

- no mogoče zdaj, ko vidim šele kakšna druga stanovanja, bom ugotovila, da mi je pa tisto, kamor sva šla prvo gledat všeč
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Mar. 2024 9:07

- je zdaj pa že 1 mesec in pol odkar sem na zadnje kam šla sama, brez tamalega :tot:
- se je zdaj zadnje 2 dni pa spet zbujal po 4x na noč oz 4. je bilo, ko me je zgodaj zjutraj zbudil in potem nisem več zaspala

- se je pa zdaj začel očitno sam končno obračat na trebuh, fizioterapijo pa imamo čez nekaj dni.. in stopal se je začel dotikat po novem in slišat je skoraj, kot da govori mama, oz kdaj je tako slišat kdaj pa bolj mam - mam- mam

- kompliciram zdaj s temi nosilkami in se ne morem odločit ali vzet rabljeno Ergobaby ali novo Ergobaby dražji model ali Boba x novo ali neke sem videla še Tula lanene, zračne za poleti, ker našemu otroku je zelo hitro zelo vroče
- bi šla mogoče prej preiskusit nosilke, ma mi zdaj moj in mama govorjio, da je to karneki, da ni res, da moreš prej provat, da to samo tako govorijo, da zračunajo sposojo :/

- po drugi strani moja tanajbolj praktična prijateljica je rekla, da nikoli ni rabila nosilke, sem jo pa videla na sliki z uno rečjo za na hrbet, ko je dojenčico vozičkala, cca dvoletnico pa imela na hrbtu, par let nazaj, mogoče je pozabila ali pa tistemu ne pravi nosilka, ena druga ki je tudi zelo nekomplikatorska pa pravi ,da za kak izlet kdaj jim je dovolj ok kengurujček...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Mar. 2024 10:13

Hayley - še mojih 5 centov na temo nosilk - če niti tebi niti malemu ni ustrezalo nošenje v traku + je tebi ali malemu hitro vroče - zelo dvomim da vam bo pa zdej katerakoli nosilka nekaj najboljšega na svetu. jaz sem mojo čez poletje cel čas nosila v laneni Bobi x (vključno s hribolazenjem, na morju itd) - top shit, ampak ni toliko tanjša in zračna od navadne + ne spremeni dejstva da se z otrokom stiskata po veliki površini.
moj je poleti sploh ni hotel nosit ker je iz obeh teklo še preden jo je gor dal :) .

nosilka tudi ni toliko manj zamudna za jo stavit gor kot trak. je hitreje, sigurno, ampak rabiš nekaj prakse in potrpljenja da ugotoviš kako je tebi in otroku najbolj udobno + da ga naštimaš da 'prav sedi' (noge na M, hrbtenica na C).

bi pa vseeno rekla da za več kot 15min noben kenguru ni super, ker če pogledaš kako otrok visi v njem, pri fantkih cela teža sloni na jajčkih, to že ne more bit udobno :D

bi ti svetovala da ce bi rada probala, kupi nekaj poceni, ma da otrok vsaj približno ok sedi noter :) . ne rabi bit fensi, novo in zadnji model. stare bobe se prodajajo za drobiž (niso idealne ampak ziher boljše ko nov kenguru :) ). al pa sigurno ma kaka tvoja znanka kako nosilko doma da lahko sprobas vsaj za pol urice malo naokoli z njim :) .



- imamo toliko odprtih front trenutno da ne folgamo vsega pravočasno rihtat. v zadnjem mesecu smo tako posledično: vozili brez vinjete, vozili neregistriran avto, moj je prejšnji teden čist vsak dan zamudil v službo, pozabili smo it na en ogled hiše, zaradi komplikacij nam je depozit na banki namesto 3min prek spletne banke vzel 3 tedne da sva vse osebno uredila, norišnica skratka.
- trenutno prodajam nekaj otroške opreme in omg, dejansko gre vse naprej v max nekaj dneh :o celo enega kosa še ne bi hotela prodati pa sva rekla da dava malo višjo ceno kot sva nameravala (za isto ceno kot sva midva kupila) - isto popoldne me kličejo 2 punce, tako da smo zdaj še to prodali :lach:
- sem vedla da je 'trg' baby opreme živahen, ma si vseeno nisem mislila da bo šlo tako hitro.
- sestanek na sestanek, enkrat z županom, enkrat s 'taskforceom' ki so ga ustanovili da se ubada s temi papirji, enkrat z krajinskim arhitektom, pa vseeno smo praktično na isti točki kot pol leta nazaj. prepočasi gre.
- ta vikend spet dva celodnevni praznovanji, spodobilo bi se kako darilo, ne vem kdaj (niti kaj!) bom šla kupit. se veselim druženja, ampak ffs, a lahko prosim ukinemo darila. kar hočem/rabim si sama kupim, in za večino 'mojih' ljudi velja podobno. začela bom podarjat kartice za spar in dm, salamo in wc papir rabijo vsi.
- obožujem dopoldneve.
- po 3 letih influencanja s strani mojih kolegic sem klonila in kupila lelosi pajkice. overrated. všeč mi je edino move serija, ker so res lepe in malo bolj classy in lih malček drzijo 'obliko'.
- Tutti frutti priznanje, mollyin monolog :lach:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Mar. 2024 10:20

meni je trak blazno kompliciran,sem ga samo 1x provala in pol ga nisme niti več poskušala, nosilko pa vidim kot bolj priročno, je tudi že veliko punc napisalo, da jim je trak ok do nekje 4. meseca, potem pa bolj praktična običajna nosilka.

- dejansko sem že v dogovoru z eno za Ergobaby rabljeno, samo še malo gledam opcije preden se dokončno odločim, ja boba x zgledajo lepe, samo dražje oz. nisem do zdaj še zasledila rabljenih kar sem mimogrede poskrolala

- sem pa brala, da od 10kg + je priporočljivo samo na hrbtu nosit in ne spredaj, tako da bi mogoče že skoraj lahko kakšno tisto samo za hrbet kupila, če mislim rabit samo za izlete, ker moj ima že zdaj skupaj z oblekami nekje 8 kg..

- kenguruja pa enega rabljenega že imamo, ki smo ga zastonj dobili od dveh zdravnikov, ki sta na zadnje 2 fanta imela, koliko so rabili ne vem. Ga nisem nikoli uporabljala še.

- sem drugače čisto vse do zdaj kupila rabljeno od pripomočkov za dojenčka, edino previjalno komodo in podlogo za na tla smo novo. Pa oblekice sem nekaj rabljenih naročila, nekaj nam zadnji čas kupujejo bolj moja mama in njegova mama, same od sebe, tako da sem na zadnje kupila sama par kosov za otorka nekje okrobra ) Zdaj berem, da avtosedež pa ni priporočljivo rabljen, ma jbg, sem kupila naenkrat lupinico in avtosedež od iste firme, ker so tako prodajali v kompletu, čeprav sem takrat samo lupinico iskala.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Mar. 2024 12:41

- smo bili na 1. fizioterapiji, samo smo šli ob takem času, ko je tamali ravno hotel zaspat in imet 1. spanec odkar je zjutraj vstal, ko sm ga pograbla in dala v avto in mislim, da je bil potem tudi na tej fizioterapiji zaspan.
- sem kar živčna, kako ga nahranit in kako časovno uskladit to fizioterapijo, ker on je na 1 uro čez dan in pol ure po hranjenju pa more bolj mirovat, ker mu čene ven teče... že danes mu je, sem ga očitno še mal preveč hranila... ampak če je lačen je še 10x bolj glasen in siten, kot če je zaspan, ali pa, če mu ven hodi..

- mi je ta fizioterapevtka tako nekaj srednjega, ni nekaj ekstra prijazna ali dobre volje se mi zdi, se mi zdi, da so bili zdravniki, koder smo bili do zdaj na zdr. pregledih bolj nekako prijazni in pozorni..

- mah ja ne vem, naš zdravnik ni sam predlagal razvojne, sem se jaz to spomnila, da bi ga lahko vpisali, potem na pregledu, ga je pa dala naprej na fizioerapije, ker ene menda tudi ne dajo, rečejo v razvojni, da ne rabijo..

- sem naročila to rabljeno ergobaby nosilko, zdja bom vidla, če bomo sploh rabili. Nekatere punce sicer pravijo, da so jim odsvetovali uporabo nosilk do 6 meseca, mi imamo zdaj lih še pol meseca do 6 mesecev.
- prav na videz po slikah mi je mogoče vizualno lepša Boba x, samo se mi zdi, da imajo Boba x več nekega blaga kjer prekrije otroka, da je pri Ergobaby manj pokrit. Sicer pa se mi je avtomatsko taprvo pripeljal mimo Ergobaby, odkar sem začela razmišljat, da bi eno nosilko nabavila..

- sem imela danes ponoči tud ene 3x zaporedoma zbujanje na 2 uri
- mu bom mogoče zdaj malo pred 6 meseci začela kakšno hrano dajat, tle tudi rabimo še stol nabavit ali pa varovalo samo, če ga dobimo
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Mar. 2024 11:01

- se hvalabogu počutim ful boljše od včeraj, čeprav še vedno čutim kot neko slabot in utrujenost. Včeraj zvečer sem že pomislila, da je to pa huje od poroda... tako sem bila fertik in nič drugega od ležat nism mogla

- hvlabogu za te protibolečinske tablete in za zbijanje vročine, ful dobra stvar, kadar si bolan in morše za otroka skrbet... drugače če bi bila sama ne bi nič jemala, edino kadar sem se pod nujno mogla učit ali na lab. vaje hodit, sem kdaj kaj vzela

- je mali hvalabogu spal od okrog 8ali 9 do polnči in potem še 6 ur v kosu od polnoči do 6, po dolgem času. Me je sicer zbudil okrog 3 z nekim premetavanjem in sem bila potem 2 uri pokonci ob vročini, ampak še vedno boljše kot da se morem z njim ukvarjat ponoči
- smo dobili naslednjo fizioterapijo čez 15 dni, očitno ni tako nujno, da bi imela vsak teden. Sem razumela, da je mela kolegica vsak teden, pa nič zelo ni imel narobe, samo malo pretežek...

- mi je bilo tako utrujajoče, ko sem šla na pijačo 2 dni nazaj s tamalim, že preden sem šla sem bila crknjena in sem se potrudila it samo zaradi mojega, ker se mi je zdelo, da hoče malo nekam it se podružit, da nisva samo doma... potem pa sem še otroka 2x mogla dojit v enem lokalu zunaj, pa še obakrat neki ni hotel oz so ga skos neki zvoki motili oz prekinjali vmes in mi je bilo fuul utrujajoče in neprijetno ..in vreme tako zanič temno... zato zdaj ne vem, če bi ga sploh s sabo vzela na eno pijačo / druženje za moj rojstni... ker to na zadnje ta teden je bilo res boleče utrujajoče.. Pa še js vozim avto za obe strani. No če mojega ne bo nazaj do tistega dneva, bom itak mogla ga vzet..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7556
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Mar. 2024 11:28

- mi je bilo vedno neprijetno imet rojstni dan in praznovat rojstni dan, se spomnim, da v osnovni šoli še kdaj sploh nisem nobeneemu povedala, da imam, točno pri 11 letih se spomnim, da nisem.

- sem se danes dobro naspala in fuul prišla k sebi, smo spali od malo čez 22 do cca. 3 ponoči neporekinjenega spanca po kar dolgem času. In 1. po 1 tednu ali več kot 1 tednu sem bila toliko neutrujena zvečer, da sem imela energijo še malo serije začet gledat.

- gremo naslednji teden najverjetneje na 2. dozo cepljenja in na še en ogled stanovanja, jaz pa morem se še na par vrtcev vpist pred rokom

- me živcira, ker nam/ jim že veliko časa, pri starših ne dela printer.... za prvi 2 občini kamor sem se prijavila, je bilo brez problema možno oddat po emailu prijavo za vrtec, nisem nič rabila printat, zdaj tu pri parih vrtcih pa zahtevajo da pošlješ po pošti v fizični obliki, pri eni občini morem še potrdila o zaposlitvi obeh oddat in sprintat vse, kar imam na mailu. Sem še ta potrdila ta teden rihtala v svoji službi.

- se je mali danes sam obrnil na trebuh, ko sem se šla tuširat, s tem da se obrača vedno samo po eni strani, fizioterapevtka rekla, da bi se mogel po obeh do 6 meseca.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov